:apie mus
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:folklioras
------------------
:senbernių kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senbernių muzika
:žmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniška ezoterika
:kelionės
------------------
:diskusijosPirtis Vilniaus centre
Design.Capital
Travels in Asia


:marazmai kas čia per rubrika?

Saulelis
Lapkričio 2 dieną į buvusio Tuskulėnų dvare pastatyto kolumbariumo atidarymo ceremoniją susirinko daugybė žmonių, tarp kurių – buvę partizanai, politiniai kaliniai, tremtiniai, laisvės kovų dalyviai, sąjūdininkai.

Tai puikus statinys, kuris amžinajam poilsiui priglaudė beveik 800 KGB nužudytųjų palaikų. Pagaliau Vyriausybė seniai reikalautą ir ilgai strigusią statybą užbaigė.
Neik su velniu obuoliauti

Iškilmių organizatoriai kalbėti pakvietė premjerą A.Brazauską, daugiau niekam nebuvo leista kalbėti. Tarp susirinkusiųjų kilo sąmyšis, protestai, švilpesys. Bet žmonės vis dėlto susivaldė. Tvyrojo rimtis ir susikaupimas, nes visi suprato, kad tokioje vietoje ir tokiu laiku turi būti paisoma aukščiausių moralės normų.

Žmonių protestams pagrindo buvo, nes A.Brazauskas – buvęs LKP CK pirmasis sekretorius, KGB pulkininkas, persivadinusios kompartijos ir dabartinių socialdemokratų vadas. Susirinkusieji galvojo, kad A.Brazauskas atsiprašys už kompartijos didžiulę skriaudą Lietuvai ir KGB piktadarybes (buvo sunaikinta trečdalis tautos ir patirta apie 278 mld. JAV dolerių materialinės žalos). Jo kalboje neatsirado žodžių kompartijos idėjų ir jos užduočių vykdytojų KGB darbams pasmerkti ir žmonių atsiprašymui. Susidarė įspūdis, kad budelis kalbėjo aukoms, nes jo žodžiais tikėti nebegalima.

Prieš antrąjį Seimo rinkimų ratą A.Brazauskas visais įmanomais būdais skelbė, kad su V.Uspaskich nesudarys jokio šalies valdymo sandorio. Dešiniosios partijos ir organizacijos bei Sąjūdis kvietė žmones paremti A.Brazausko ir A.Paulausko koalicijos kandidatus rinkimų kovoje su Darbo partijos atstovais. Darbo partijai buvo pakirpti sparnai. Tačiau A.Brazauskas, savo prašymų ir pažadų pagalba sustiprinęs savo komandą, „išdūrė“ jam atėjusiuosius į pagalbą ir baigia susimesti su savo bendraminčiais. Žmonės sako: paimsi ant rankų – užlips ant kaklo; pakviesi į Bažnyčią - užlips ant altoriaus; neik su velniu obuoliauti.

Praėjusių Vėlinių diena ilgam primins mums tautos skausmą ir kvies kovoti dėl žuvusiųjų idealo įgyvendinimo. Mes dar kartą išgirdome ir pamatėme komunistinės epochos kompartijos vado ciniškiausias kagėbistines gražbylystes, nutylėjimą, išsisukinėjimą ir melą.

Žmonės, būkime budrūs!

Leonas KEROSIERIUS

2004 m. lapkriļæ½io m?n. 10 d.Komentarai 
Sudraskyciau 2007-01-20 09:15:52
"buvo sunaikinta trečdalis tautos ir patirta apie 278 mld. JAV dolerių materialinės žalos"

=]]]]]]]]]] Cia geras, geras =]]] uz 278milijardus nupirkciau Lietuva, parduociau ja, nupirkciau vel, ir nupirkciau TAVE, TAVE, TAVE ir dar TAVE. Priciom kiekviena diena uz menka suma, kad jaustumes tokia pat kale, kaip ir kai shita straipsni rashei. O kad plugas esi, plugai tave supantys, tai isvis ne paslaptis, nes komikais bedirbant daugiau uzdirbtumet ir daugiau karjeroje pasiektumet, negu dabar. Dabar jusu hobis klounai- ir uz dyka, tiesiog kai ilsetis turetumet =] Vyrai murai =] Sedetumet pasiolkuose savo, kaip internetu elgtis neismoke, butu liudna cia, bet va dabar tai nuotaika yra- juk atsiranda tokie genialus dalbajobai.Snukis 2004-11-25 10:47:26
...kodėl ne kriaušiauti?... :)
kompromisas butu - bananauti ;)ramunis 2004-11-14 17:08:57
Brazauskas - senas kagebistas, seja velnio sekla ir nera kas ji sustabdo. Juk jis iki siol neatsisake KGB laipsnio. Jau nekalbant apie tai, kad jis negali uzimti jokiu valstybiniu pareigu. Jo pavaduotojas irgi kagebistas - Vilius Kavaliauskas, zmoniu protu drumstejas, Vasingtono rezidentas. Kur einame, ponai?AL 2004-11-11 07:16:09
A kodėl būtent obuoliauti? kodėl ne kriaušiauti?... :)


--- --- ---
naujausi komentarai
--- --- ---Euro (melo)drama – mitai ir faktai (11)

--- --- ---

KĄ DARYTI? (12)

--- --- ---

Muilo burbulai ir seni krienai (33)

--- --- ---

Mėsos turgūs Europoje – Briuselis ir Londonas (17)

--- --- ---

Iššūkiai senbernių gyvenime. II dalis. (57)

--- --- ---

Patarimai dėl elgesio su gerule (44)

--- --- ---

Back on line– BLOC PARTY / TOM WAITS / ARCADE FIRE / ANDREW BIRD (10)

--- --- ---

KILLERS/ DECEMBERISTS/ ELECTRIC SIX/ BECK/ BADLY DRAWN BOY/ TV ON THE RADIO (16)

--- --- ---

SONIC YOUTH/RED HOT CHILLI PEPPERS/WOLFMOTHER ir kiti herojai. (5)

--- --- ---

Judėjimas, žmogiškoji prigimtis ir lašiniai (32)

--- --- ---

Karas prieš narkotikus (191)

--- --- ---

Maistas ir virškinimo problemos (14)

--- --- ---

"Oskarai" 2006 (16)

--- --- ---

Kung Fu klasika (2) (16)

--- --- ---

Praleistieji (Vol.5): Babusia (Lidia Bobrova, 2003) (15)

--- --- ---

Ar Mėnulis jau gyvenamas? (41)

--- --- ---

Už sovietinę penkiakampę - milijonas litų (38)

--- --- ---

Jie bijo… (13)

--- --- ---