:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.22 09:02 
Tema:
Atsakyti su citata

joa. vakar per visą dieną suvartojau 25 cigaretes, 2 puodelius genmaičia arbatos, 2 puodelius kokeičia arbatos, puodelį Pu Erh, didžiulį obuolį ir ryžių. gal negalima maišyti?:|
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.07.22 09:59 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
joa. vakar per visą dieną suvartojau 25 cigaretes, 2 puodelius genmaičia arbatos, 2 puodelius kokeičia arbatos, puodelį Pu Erh, didžiulį obuolį ir ryžių. gal negalima maišyti?:|

Chm... O gal kada nors gyvenime nueik kokių tai šaltibarščių ar šiaip normalesnio maisto pavalgyk??? GAl baigsis viskas? Nieko nuostabaus, jei gyva esi vandeniu DIDŽIULIU obuoliu ir ryžiais... Įdomu, ar ilgai temsi???
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.22 10:07 
Tema:
Atsakyti su citata

tai kad ryte pamirštu, per pietus pamirštu, o vakare jau labai negerai prisiryt :)
gliukai man labai patinka, tik kartais baisoka darosi šiek tiek :)
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.07.22 10:10 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
tai kad ryte pamirštu, per pietus pamirštu, o vakare jau labai negerai prisiryt :)
gliukai man labai patinka, tik kartais baisoka darosi šiek tiek :)

Eik aju, eik jau, užamršėle, tu :) Negalima taip juokauti, oi negalima... Kai paseks smegenėlės, tai ojojoi, kaip negerai bus...
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.22 11:19 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
joa. vakar per visą dieną suvartojau 25 cigaretes, 2 puodelius genmaičia arbatos, 2 puodelius kokeičia arbatos, puodelį Pu Erh, didžiulį obuolį ir ryžių.


Aaaaaa, BLIAT KAIP ŽIAURUUU! Eina nachui!!!... Mane net šiurpas nupurtė ir pilve kažkas grėsmingai suurzgė...

Neįtikėtina, kaip aršiai kai kurie žmonės kovoja prieš sveikatą... Ir dargi tuo didžiuojasi! Taigi VolkHan, su tokia dieta tu pratempsi max. dar porą metelių (jei pasiseks). Chebra, galim jau pradėti mestis ant grabelio :)

Pamenu, kažkada ir aš buvau toks pat durnas, ir kartais būdavo taip, kad pavalgydavau tik kartą per dieną. Ir aš net nerūkiau jau tada... Po mėnesio tokios mitybos dvi savaites naktimis raičiausi nuo skausmo skrandyje, galvojau kad tuoj iš pilvo išlys mažiukas Alien'as... Po to sėdėjau ant tokios megasveikos troškintų daržovių ir košių be druskos dietos, buvo baisiai skanu, tai šiaip taip praėjo. Bet dar iki šiol kartais atsiliepia tos kovos prieš sveikatą padariniai...


Paskutinį kartą redagavo saulelis, 2005.07.22 11:22. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.22 11:22 
Tema:
Atsakyti su citata

ai. man tai viskas normaliai, tik va ant vaizdinių visokių įdomių krenta :) šiandien pradėjau galvot, gal tikrai čia dėl tokių užmiršimų visokiausių. ne iš piktos valios gi aš taip kovoju su sveikata :)
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.22 11:26 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
galvojau kad tuoj iš pilvo išlys mažiukas Alien'as...


būtų linksma jei būtų išlindęs, ištiesęs taip nezgrabnai vieną letenėlę aukštyn ir gomuriniu balseliu krioktelėjęs: "heil hitler!"
jei išgirstum, tai tavo paskutiniai žodžiai prieš mirtį turbūt būtų buvę: "blia čia pyzdaaa!..."
:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.22 11:26 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
ai. man tai viskas normaliai


Hehe, normaliai... :) Kantrybės. Dar porą mėnesiukų taip pasimaitink ir va tas babkes, kurias sutaupai ant maisto, galėsi labai sumaniai investuoti į kyšius Santariškėse :) Tada, rydama po porą žarnų kasdien, galėsi sakyti "normaliai" :)

O sveikatai, žinok, pochui ar tu su ja kovoji iš piktos valios, ar dėl kokių nors kilnių priežasčių :) Ir tam alienui tavo skrandyje irgi. Kai jam nusibos badauti ir dusti nuo cigarečių dūmų, jis pradės lįsti lauk. Tada naktimis, atsibudusi (tiksliau taip ir neužmigusi) verksi iš skausmo ir nevilties, o galvoje suksis mintys: "Blia, kokia durna buvau, daugiau niekada gyvenime nerūkysiu ir visada maitinsiuos bent tris kartus per dieną".

Bet bus jau per vėlu...


Paskutinį kartą redagavo saulelis, 2005.07.22 11:33. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.22 11:30 
Tema:
Atsakyti su citata

ne ne. nereiks man santariškėse kyšių duot. aš stipra :)
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.22 11:37 
Tema:
Atsakyti su citata

Hehe, ir aš taip galvojau, ir aš... Ir aš iš tiesų esu gan stiprus (sveikata mano, turiu omeny - ji labai daug pakelia. Nusisekė man taip ganėtinai).

Bet žmogaus durnumas gali parklupdyti bet kokią sveikatą...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.22 11:41 
Tema:
Atsakyti su citata

kas iš tos sveikatos, kai jai pradedi tarnaut ir kai gyvenimo džiaugsmo nelieka.. :)
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.07.22 11:43 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
kas iš tos sveikatos, kai jai pradedi tarnaut ir kai gyvenimo džiaugsmo nelieka.. :)


tai jau patikėk - kai sveikatos nebus, tai gyvenimo džiaugsmo - dar labiau:)
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.22 11:48 
Tema:
Atsakyti su citata

VolkHan rašo:
kas iš tos sveikatos, kai jai pradedi tarnaut ir kai gyvenimo džiaugsmo nelieka.. :)


Hehe, čia standartinis atsakymas tų, kurie sveikata rūpintis niekada nebandė ir net neįsivaizduoja, kas tai yra, bet kažkodėl "tiksliai žino", kad tai "atima visą gyvenimo džiaugsmą" :) Ką, pavalgymas tris kart per dieną tau atimtų gyvenimo džiaugsmą? :)

Dar prieš pusę metų apie sveikatos tausojimą atsliepdavau lygiai taip pat kaip tu, tik dar griežčiau. Ir iš Adučio su Burzumu juokdavausi ir tyčiodavausi sau linksmai. Bet va kai sveikatai kantrybė trūko, užteko jai tik truputį nagučius parodyti ir staigiai supratau, kad ta kova prieš ją yra bergždžia, gan skausminga ir to neverta. Tada praregėjau. Tai man dar pasisekė, kad laiku įspėjimą gavau :)

O dabar rūpinuosi sveikata, ir tu net neįsivaizduoji, kiek gyvenimo džiaugsmo man tai dadėjo!

[Jaučiuosi kaip pamokslininkas iš Meilės žodžio :]

O tu jei manim netiki, tai pasigalynėk dar su sveikata. Labai greit patikėsi. Ir tada pamatysi, kiek gyvenimo džiaugsmo tau atneš skrandžio opa :)


Paskutinį kartą redagavo saulelis, 2005.07.22 13:03. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.22 11:55 
Tema:
Atsakyti su citata

sveikata yra gerai, bet tai ką daryt, jei žmogus tiesiog nenori arba pamiršta paėst ar pernelyg mėgsta rūkalus, kad aukotų tokį mielą ritualą idant neduokdie nepagestų sveikata.
na turėsiu tai turėsiu tųų problemų, bet nors žinosiu, dėl ko. o dabar gyvenu ir gyvensiu toliau taip, kaip man išeina. :|
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.22 11:56 
Tema:
Atsakyti su citata

o pamokslas tai tikrai geras:)
gal tu įkurk kokį Sveikatos Žodį? :]
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą