:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.19 15:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Ko tu uzsiparinai del tos Biblijos? Perskaityk puiku Bembio komentara.

Ir kaip tavo Windowsuose su service pack'ais reikalai, Biblijos tyrumo gynejau? :)


aš neužsiparinau. tiesiog yra didžiulis skirtumas tarp katalikų ir protestantų lyderių "pakeitimų" ir tavo požiūrio į krikščionybę.

prie ko čia windowsai? taip, kai kuriuose mano naudojamuose kompuose service packų, kuriuos sukūrė tas pats microsoft, kaip ir pačius windowsus. ir kas? kituose mano naudojamuose kompuose tų service packų nėra. ir kas tada?
o jei tų service packų nebūtų nei viename kompe, tai ką nors įrodytų?
tokie palyginimai nieko nepasako.
pariniesi tu. aš gi nesakau, kad jūsų tos asmeninės religijos yra kažkuo blogai arba blogiau, negu konkrečios religijos.
tiesiog sakiau, kad krikščionybės požiūriu, jūs esat bedieviai ir eisit tiesiai pragaran. jei nepatinka, tai "windowsų" pavyzdžiais teisinkis prieš Jėzų, ne prieš mane. :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.19 15:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Adutis rašo:

o va jūs, naujų, asmeninių tikėjimų kūrėjai, labai laisvai ir be parkių nekreipiat dėmesio į didžiąją biblijos dalį.

O turėtumėm? Tai privaloma? Gal paaiškintum, kodėl? Ir kodėl "nauji asmeniniai tikėjimai" yra blogiau ar žemiau ar menkesnės vertės už oficialias konfesijas, a?


ar aš kur nors taip sakiau?
taip sakote jūs! jūs teisinatės, nors aš niekuo nekaltinau! tai rodo, kad kažkodėl jaučiatės kalti prieš kažką :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.19 15:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Nu tai tu cia transliuoji apastalu ar dar nezinia kieno laiskus, bet ne paties Jezaus posakius.


katalikai, protestantai ir stačiatikiai - absoliuti dauguma - laiko VISĄ bibliją (be jokių išimčių) dievo žodžiu. ką konkrečiai sakė Jėzus, o ką sakė dievas apaštalų ar pranašų lūpomis, krikščionybės požiūriu visiškai nesvarbu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.19 15:21 
Tema:
Atsakyti su citata

bembis rašo:
Pirmos dvi citatos iš Šv. apaštalo Pauliaus laiško romiečiams
trečioji iš to paties apaštalo Pauliaus laiško korintiečiams
Savo laiku bažnyčioje per mišias skaitydavau Šv. raštą....


tai jo jo, aš tą ir pats parašiau (Rom 3:10: Rom. 5:12: 1 Cor. 15:22). :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.19 15:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
tiesiog sakiau, kad krikščionybės požiūriu, jūs esat bedieviai ir eisit tiesiai pragaran. jei nepatinka, tai "windowsų" pavyzdžiais teisinkis prieš Jėzų, ne prieš mane. :)

Būtent: krikščionybės požiūriu. O, pvz., mano požiūriu, kuris neatitinka krikšč. požiūrio, aš pragaran neisiu.
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.07.19 15:22 
Tema:
Atsakyti su citata

Vėlgi II Vatikano susirinkimas inicijuotas dar Pijaus kažkelinto ir pratęstas Jono Pauliaus II įvedė nemažai pakeitimų į bažnyčios liturgiją, mokymą ir kitus dalykus.
A. Giddensas vėlgi labai taikliai įžvelgė kad modernėjant visuomenei Pasaulio centru tampa ne Dievas o žmogus, lygiai taip pat dar prieš kokį mėn iš kunigo Juliaus Sasnausko lūpų išgirdau, kad bažnyčia ne pastatas (kaip buvo viduramžiais) o "pakrikštytųjų bendruomenė" tai yra žmonių grupė
Bažnyčia pati pripažysta, kad svarbiausia yra žmogus, o ji pati vistiek keičiasi atsižvelgdama į situaciją, Lygiai taip pat popiežiaus Grigaliaus kažkelintojo įvestas popiežiaus neklystamumo principas kai jis kalba ex catedra nebuvo nuo pat pradžių o atsirado visai neseniai. Jei bažnyčia nespėja paskui mane, kodėl aš turiu stabdyt?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.19 15:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
ką konkrečiai sakė Jėzus, o ką sakė dievas apaštalų ar pranašų lūpomis, krikščionybės požiūriu visiškai nesvarbu.

Čia tai tu jau grybą nupjovei baisiai... :))
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.19 15:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Teoriskai esu katalike. Praktiskai, turbut laisvos interpretacijos tikincioji :)
Tikiu, kad yra Dievas ir manau, kad visu religiju Dievas yra vienas ir tas pats, tik kitaip vadinamas ir kitaip interpretuojamas. Tai yra kazkokia jega, auksciau uz musu suvokima.
Pomirtiniu gyvenimu tikiu, tik dazniau apie ji galvoju ne is tos puses kaip as ten pateksiu, o is tos, kad ten yra man artimi zmones. Tikiu, kad jie neisnyko, kad yra kazkur ir ten yra gerai, ir kai as ten pateksiu su jais susitiksiu. Esu radus viena mirusiuju vieta pasaulyje. Ten matyt galima pasedet ir su jais pasipliurpt apie si bei ta. Mane net is pusiausvyros ismuse. Mega dvasinga vieta :)
O I visus kitus klausimus reikia pamastyt ir labai ilgai rasyt gausis, tai gal nesiplesiu tam kartui.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.07.19 15:27 
Tema:
Atsakyti su citata

[quote="Adutis"]
Kilimandžaras rašo:

prie ko čia windowsai? taip, kai kuriuose mano naudojamuose kompuose service packų, kuriuos sukūrė tas pats microsoft, kaip ir pačius windowsus. ir kas? kituose mano naudojamuose kompuose tų service packų nėra. ir kas tada?
o jei tų service packų nebūtų nei viename kompe, tai ką nors įrodytų?
tokie palyginimai nieko nepasako.


Tokie palyginimai pasako, kad visi kuriniai sioje zemeje, ar tai butu windowsai, ar linuxai, ar Biblija, ar pirmas Fordo automobilis, su laiku pasensta, arba prisirenka ivairiu bug'u ir kritiniu klaidu, del ko darosi nebesuprantami ir nebepritaikomi. Ir tada juos reikia taisyti, ir tada ateina service pack'ai.

Citata:
tiesiog sakiau, kad krikščionybės požiūriu, jūs esat bedieviai ir eisit tiesiai pragaran. jei nepatinka, tai "windowsų" pavyzdžiais teisinkis prieš Jėzų, ne prieš mane. :


Kur as eisiu krikscionybes poziuriu man visiskai vienodai. Tiek rojuje, tiek pragare, turetu buti sumautai nuobodu.
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.20 06:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Adutis rašo:
ką konkrečiai sakė Jėzus, o ką sakė dievas apaštalų ar pranašų lūpomis, krikščionybės požiūriu visiškai nesvarbu.

Čia tai tu jau grybą nupjovei baisiai... :))


citatą iš konteksto ištraukei. turėjau omenyje, kad krikščionių požiūriu visa biblija yra dievo žodis. nėra taip, kad kai kurie biblijos tekstai yra dievo žodis, o kai kurie jau ne...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.20 06:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Adutis rašo:

prie ko čia windowsai? taip, kai kuriuose mano naudojamuose kompuose service packų, kuriuos sukūrė tas pats microsoft, kaip ir pačius windowsus. ir kas? kituose mano naudojamuose kompuose tų service packų nėra. ir kas tada?
o jei tų service packų nebūtų nei viename kompe, tai ką nors įrodytų?
tokie palyginimai nieko nepasako.


Tokie palyginimai pasako, kad visi kuriniai sioje zemeje, ar tai butu windowsai, ar linuxai, ar Biblija, ar pirmas Fordo automobilis, su laiku pasensta, arba prisirenka ivairiu bug'u ir kritiniu klaidu, del ko darosi nebesuprantami ir nebepritaikomi. Ir tada juos reikia taisyti, ir tada ateina service pack'ai.


nesutinku. yra pilna "kūrinių" šioje žemėje, kurie nesirenka klaidų ir kurių nebūtina taisyti, ar bent jau nebūtina iš jų kažką išimti. pvz., ratas, Betchoveno simfonijos, logikos dėsniai.
daugumos religijų esmė yra dogmos. o dogma yra tai, kas neginčijama ir netaisoma.
ir kalbant apie bibliją, joje pačioje parašyta, kad iš jos nieko negalima atimti ir pridėti.
galų gale, netgi tai, kad yra "kūrinių" šioje žemėje, kuriuos reikia taisyti (net jei tokie - visi), nereiškia, kad taisyti reikia viską be išimties. manau, pavyzdžiai (kaip išraiškos priemonė) skirti iliustravimui, o ne įrodymui.
bet kokiu atveju kalbame ne apie tai, ką mano ar tavo požiūriu "leistina" koreguoti biblijoje. kalbame apie tavo asmeninį tikėjimą, jo sąsajas su biblija, ir krikščionybės požiūrį į jį.

Kilimandžaras rašo:
Citata:
tiesiog sakiau, kad krikščionybės požiūriu, jūs esat bedieviai ir eisit tiesiai pragaran. jei nepatinka, tai "windowsų" pavyzdžiais teisinkis prieš Jėzų, ne prieš mane. :


Kilimandžaras rašo:
Kur as eisiu krikscionybes poziuriu man visiskai vienodai. Tiek rojuje, tiek pragare, turetu buti sumautai nuobodu.


puiku. aš tiesiog domiuosi. galbūt kada parašysiu straipsnį šiuolaikinių asmeninių religijų ir tikėjimų tema. įdomu gi.
būt gerai, kad atsakytum ir į kitus klausimus...
pvz., kur tu eisi [po mirties] SAVO požiūriu?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.07.20 08:07 
Tema:
Atsakyti su citata

[quote="Adutis"]
Kilimandžaras rašo:
"kūrinių" šioje žemėje, kurie nesirenka klaidų ir kurių nebūtina taisyti, ar bent jau nebūtina iš jų kažką išimti. pvz., ratas, Betchoveno simfonijos, logikos dėsniai.
daugumos religijų esmė yra dogmos. o dogma yra tai, kas neginčijama ir netaisoma.
ir kalbant apie bibliją, joje pačioje parašyta, kad iš jos nieko negalima atimti ir pridėti.
galų gale, netgi tai, kad yra "kūrinių" šioje žemėje, kuriuos reikia taisyti (net jei tokie - visi), nereiškia, kad taisyti reikia viską be išimties. manau, pavyzdžiai (kaip išraiškos priemonė) skirti iliustravimui, o ne įrodymui.
bet kokiu atveju kalbame ne apie tai, ką mano ar tavo požiūriu "leistina" koreguoti biblijoje. kalbame apie tavo asmeninį tikėjimą, jo sąsajas su biblija, ir krikščionybės požiūrį į jį.

Kilimandžaras rašo:
Citata:
tiesiog sakiau, kad krikščionybės požiūriu, jūs esat bedieviai ir eisit tiesiai pragaran. jei nepatinka, tai "windowsų" pavyzdžiais teisinkis prieš Jėzų, ne prieš mane. :


Kilimandžaras rašo:
Kur as eisiu krikscionybes poziuriu man visiskai vienodai. Tiek rojuje, tiek pragare, turetu buti sumautai nuobodu.


puiku. aš tiesiog domiuosi. galbūt kada parašysiu straipsnį šiuolaikinių asmeninių religijų ir tikėjimų tema. įdomu gi.
būt gerai, kad atsakytum ir į kitus klausimus...
pvz., kur tu eisi [po mirties] SAVO požiūriu?


Prasom paziureti apie rata:

http://www.ohtm.org/wheel.html

Apie Bethovena - jau tau kaip artimam su muzika tai gerai turetu buti zinoma, kad kiekvienas orkestras ir dirigentas turi savita braiza, kuriuo atlieka kurinius...

Ir atrodo priartejome prie svarbios isvados - ne viena religija, ne viena didzioji doktrina neprasideda nuo dogmos, dogmo sukuriamos veliau
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.20 08:13 
Tema:
Atsakyti su citata

nu whatever, sakyk geriau:

kas yra tavo didžiausi autoritetai tikėjimo srityje?
ar atlieki kokias nors apeigas?
ar tavo manymu egzistuoja vienas dievas ar daug dievų?
ar egzistuoja gėris ir blogis, ir atitinkamai gerosios dievybės ir blogosios dievybės (šėtonas)?
ar tiki tam tikru konkrečiu pomirtiniu gyvenimu, jei taip, koks jis bus? ar priklausys nuo jūsų elgesio šiame gyvenime?
ar kiekvieną atskirą žmogų sukuria dievas ar egzistuoja reinkarnacija?
ar buvo pasaulio pradžia ir ar bus pabaiga? jei taip, kas įvyko pradžioje ir kas įvyks pabaigoje?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.07.20 10:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Nesu kaip nors ipareigotas cia pamokslauti apie savo tikejimo dalykus.
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.20 10:31 
Tema:
Atsakyti su citata

šita tema jau tiek pravalkiota ginčuose su Adučiu ir Sauleliu kad jau net neįdomu, čia viena tokių, kur abi pusės vistiek lieka ties savo įsitikinimais.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą