:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 13:58 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Taip ir nesupratau kokia ta problema, bent jau savo citatoje jos neatradau. Ir nelaukti kokiu cudu? tinkamo partnerio ir potraukio?


Nu taigi taip ilgai aiškinau... Ne laukti, kol atsiras koks tai stebuklų partneris, į kurį vos pažvelgus patirsi orgazmą, o pasinaudoti savo fantazija, atsiriboti nuo fucking kuklumo ir tada bet kuris paprastas vaikinas ir bus tas stebuklingas parneris. Ne laukti, kol obuolys pats įkris į burną ir susikramtys, o palypėti į viršų ir pačiai jį nusiskinti. Nu kas gi čia neaiškaus...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.13 14:05 
Tema:
Atsakyti su citata

guminė gerulė yra pirmas žingnis į bealkaholinį alų ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 14:39 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

Nu taigi taip ilgai aiškinau... Ne laukti, kol atsiras koks tai stebuklų partneris, į kurį vos pažvelgus patirsi orgazmą, o pasinaudoti savo fantazija, atsiriboti nuo fucking kuklumo ir tada bet kuris paprastas vaikinas ir bus tas stebuklingas parneris.


Cia tas pats kaip, kad as nemegstu juros beurybiu, tai dabar vardan neaisku ko, tureciau barstyti jas visokiais prieskoniais, pasitelkti vaizduote, kad tik galeciau suvalgyti? Nematau tikslo.

Jeigu manes bernas nejaudina, kodel tureciau pasitelkdama fantazija save apgaudineti? Galiu ir pati save patenkinti, jei jau taip. Ir tam, kad trauktu, nebutinas joks stebuklu partneris, I kuri vos pazvelgus patiri orgazma. Ta chemija yra visiskai nepaaiskinama ir kartais traukia toli grazu ne stebuklu partneriai, tiesiog atsiranda noras zmogu tureti- liesti, glaustis, susilieti. O orgazmas tik viso to pasekme, o ne pradzia. Tada tau turbut kiltu klausimas, kodel is viso gultis I lova? Kartais apsigauni del traukos, o kartais, trauka yra, bet buna kiti mano mineti pasaliniai reiskiniai pavargus/skauda galva/jautiesi nejaukiai/ nesijauti geidziama/turi rupesciu ir t.t.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 14:45 
Tema:
Atsakyti su citata

tai, ką tu surašei yra tiesiog trumparegiški feministiniai atmazai;)
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.07.13 14:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu ale tai vis tiek nesuprantu bėda čia kur - nėr kažkam gerų lietuvaičių, ale yra kitokių visokių? Nu tai ir gerai.

Nepasisekė kažkam per gyvenimą paturėti nė vienos geros (kokia jam patikų) lietuvaitės, tai dabar jau visos jos šaltos kvailos frigidiškos guminės bobos?
Išeina taip?

Tai jei aš turėjau porą bernų rusų ir jie buvo super lovoj - tai nebūtinai reiškia, kad visi rusai - ohoho:)

Kažkaip nemanau, kad čia galima jau taip absoliutinti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 15:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Taigi niekas nesako, kad visos. Ir dar juo labiau niekas nesakė, kad kvailos. Per drovios, sakyčiau. Visi gi čia kalbėjo apie savo asmenines patirtis.

Bet va įdomiausia ką jūs, merginos, galit žinoti apie bendras lietuvaičių (ta prasme merginų) tendencijas lovoje? :)
Vaikinai tai bent jau gali papasakoti apie... na, kas dvi, kas tris, kas dešimt, kas šimtą merginų. O jūs? Gi tik apie vieną, t.y. save! Taip kad prašom čia neaiškinti, kad labai daug toj srity išmanot ir geriau klausykit ką vyrai porina :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 15:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Razinova rašo:
Nu ale tai vis tiek nesuprantu bėda čia kur - nėr kažkam gerų lietuvaičių, ale yra kitokių visokių?


Nu tai mes nenorim visokių kitokių... Mes norim lietuvaičių, jos tokios mielos ir gražios ir protingos. Bet va yra trūkumų, tai ir bandom išsiaiškinti, kame reikalas. Gal gi yra sprendimas šiai problemai?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.07.13 15:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Bet va įdomiausia ką jūs, merginos, galit žinoti apie bendras lietuvaičių (ta prasme merginų) tendencijas lovoje? :)
Vaikinai tai bent jau gali papasakoti apie... na, kas dvi, kas tris, kas dešimt, kas šimtą merginų. O jūs? Gi tik apie vieną, t.y. save! Taip kad prašom čia neaiškinti, kad labai daug toj srity išmanot ir geriau klausykit ką vyrai porina :)


Nu gerai, gal ne visos, bet man skaitant tai susidarė įspūdis kad apie visas kalba:)

O ką čia išmanyt reikia, jeigu kalbama apie tai, kaip jūs NORIT kad merginos elgtųsi?
Išmanyt ko vaikinas NORI? Neįmanoma, jei nepasakys/neparodys.
Kažkaip man vis tiek ne lietuvaičių, o nesusibendravimo poroje bėda atrodo, jeigu jau ji yra.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.07.13 15:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Nezinau, kaip ten lietuvaites, nebandziau, ale labai idomu pasidare, kaip ten su ta lele buna? Gal gerb. Johny galetu pasidalinti sia unikalia patirtimi? Tas padetu geriau suprasyi ir prelegento minti.
Ar gumos kvapas jauciasi?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.07.13 15:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Nu tai mes nenorim visokių kitokių... Mes norim lietuvaičių, jos tokios mielos ir gražios ir protingos. Bet va yra trūkumų, tai ir bandom išsiaiškinti, kame reikalas. Gal gi yra sprendimas šiai problemai?


O va čia tai jau kalbi apie merginą, kaip apie prekę iš supermarketo.
O pardėj sprendimas paprastai būna vienas - moki daugiau - gauni daugiau:)
Negražu. Bet sprendimas:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 15:26 
Tema:
Atsakyti su citata

aš, kaip jau minėjau, nepatyriau, kad lietuvės būtų neaistringos, bet va turiu klausimą susidariusiems tokią nuomonę:
kokio maždaug amžiaus buvo tos jus nuvylusios lietuvės?
(čia man šiaip įdomu)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 15:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Razinova rašo:
O ką čia išmanyt reikia, jeigu kalbama apie tai, kaip jūs NORIT kad merginos elgtųsi?
Išmanyt ko vaikinas NORI? Neįmanoma, jei nepasakys/neparodys.
Kažkaip man vis tiek ne lietuvaičių, o nesusibendravimo poroje bėda atrodo, jeigu jau ji yra.


Gal nesusibendravimo, gal... nežinau kaip ten kitiems vyrams. Nu aš tai tikrai visada bandau šnekėti, bandau naudoti dalykus, kurie kitoms merginoms patikdavo ir t.t. Nu bet kaip sunku išpešti iš lietuvaitės bent žodį apie tai, ko ji norėtų! Nu bukvaliai reikia iš kailio nertis. Arba pavyzdžiui prišnekinti oraliniam seksui. T.y. kai vyras darbuojasi burna. (Jau čia suvis į intymumus pasidaviau... Bet kad nematau pasirinkimo... Reikia kažkam tą problemą į viešumą iškelti! :) ) Nu neįtikėtina, bet su dauguma reikia vos ne pusę metų padraugauti, kad galiausiai sutiktų! Nu sorry, bet man tai nesuvokiama...

Ir tarp kitko, bent jau aš šneku ne apie tai, kaip vyrams geriau būtų. Ne vien apie tai. Man visad ypač svarbu, kad mergina patirtų kuo daugiau malonumo. Nu ir aš kaiptais netikiu, kad jūs patiriat daug malonumo labai trivialiai pasimylėjus, kai vyras ant viršaus, kišt-myžt, nuleidau, labanakt... Negi nesinori, kad tai tęstųsi ilgai ilgai ilgai ir labai įdomiai ir išradingai??

Ir vat tiesus klausimas toms, kurios nemato problemos visoje šioje temoje. Kiek kartų (sakykim, per metus) jūs patiriat tą tokį tikrą, gerą, pilnatvišką orgazmą? Tos, kurios turi pastovų partnerį, nesiskaito, nes čia jau visai kitaip.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 15:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Razinova rašo:
O va čia tai jau kalbi apie merginą, kaip apie prekę iš supermarketo.
O pardėj sprendimas paprastai būna vienas - moki daugiau - gauni daugiau:)
Negražu. Bet sprendimas:)


Nu ne, gal čia netyčia taip gavosi. Aš nenorėjau, kad taip nuskambėtų ir niek panašaus galvoj neturėjau.

Beje, mano vienintelis kartas už pinigus buvo toks šūdas, kad masturbacija jau tikrai geriau. Nors ir sumokėjau tikrai nemažai! Taip kad gaidys, nenoriu daugiau.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 15:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
aš, kaip jau minėjau, nepatyriau, kad lietuvės būtų neaistringos, bet va turiu klausimą susidariusiems tokią nuomonę:
kokio maždaug amžiaus buvo tos jus nuvylusios lietuvės?
(čia man šiaip įdomu)


Nu man atveju tai dauguma buvo už mane jaunesnės. Mažiausiai 2-3 metais. Mat esu gan durnas, ir su vyresnėm merginom nerandu bendros kalbos :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.07.13 15:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Nu aš tai tikrai visada bandau šnekėti, bandau naudoti dalykus, kurie kitoms merginoms patikdavo ir t.t. Nu bet kaip sunku išpešti iš lietuvaitės bent žodį apie tai, ko ji norėtų! Nu bukvaliai reikia iš kailio nertis. Nu neįtikėtina, bet su dauguma reikia vos ne pusę metų padraugauti, kad galiausiai sutiktų! Nu sorry, bet man tai nesuvokiama...


nu tai ir yra nesusikalbėjimo bėda - tu šneki, bandai, o ji - ne.
nu jo - gali tai būti drovumas. bet gali būti ir kitos priežastys.

Saulelis rašo:
Negi nesinori, kad tai tęstųsi ilgai ilgai ilgai ir labai įdomiai ir išradingai??


norisi. bet tik pasikalbėti neužtenka. kad taip jau visaip gerai būtų, manau reikia jausmo ir pasitikėjimo partneriu.

Saulelis rašo:
Ir vat tiesus klausimas toms, kurios nemato problemos visoje šioje temoje. Kiek kartų (sakykim, per metus) jūs patiriat tą tokį tikrą, gerą, pilnatvišką orgazmą? Tos, kurios turi pastovų partnerį, nesiskaito, nes čia jau visai kitaip.


ne vien pilnatviškais orgazmais matuojamas geras seksas. nu kodėl bernam atrodo, kad jei jau nepatyrei orgazmo tai buvo blogai? niekaip nesuprantu ir turbūt nesuprasiu.

o apie ka mes tada kalbam jei ne apie pastovius santykius?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau rašyti atsakymą