:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Johnny
Latras


Prisijungė: 2005 07 07
Pranešimai: 160
Miestas: Kazkur europoje...

Pranešimas2005.07.13 10:09 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
O esi girdejes pasakyma, kad nera frigidisku moteru, yra tik nesugebantys ju sujaudinti vyrai... Ir cia zinok labai daug tiesos yra. Jei tu jos nejaudini, jei ji su tavim jauciasi nejaukiai ji ir gules kaip pripuciama lele. O teisingas vyras gali bet koki leda istirpdyti...


Yra frigidisku moteru ir as teigiu drasiai ir be uzuolanku. Ju tikrai yra! Tik jos to pacios nepripazysta.
Nenoriu girtis, kad esu didelis lovelasas, bet mano kukli patirtis byloja, kad lietuves tikrai tokios. Nesu is tu kurie tik dedasi pliusiukus, jei "padaro" mergina, bet ir nesu visiskai zalias zioplys. Esu isbandes, ruses, vokietes ir kitokiu tautybiu atstoves... Lietuves palyginus su jomis, tikrai kaip pripuciamos leles.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Johnny
Latras


Prisijungė: 2005 07 07
Pranešimai: 160
Miestas: Kazkur europoje...

Pranešimas2005.07.13 10:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
aistringos tos lietuvės, normale yr. nenuleisk nosies ir bandyk toliau. :)


Gal but tu teisus, gal kada nors ir rasiu as tokia kuri bus tokia...
Kol kas nieko neradau :(
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 10:22 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Gal ir tiesa, kad lietuvaites siek tiek drovios, bet kaip jau sakiau, teisingas vyras ir per pirma susitikima gali ta drovuma paversti I nezabota aistra. Jos gal daugiau galvoja apie visuomenes poziuri, vertybes ir pan.


Nu tai apie ką ir šneka...

Kas yra tas teisingas vyras? Princas ant balto žirgo? Ir ar visos lietuvaitės yra tokios "teisingos", kad jos teikiasi parodyti savo aistrą tik "teisingiems" vyrams?

Ir kam reikia galvoti apie visuomenės požiūrį ir vertybes lovjoe? Tai pasirodo va apie ką jos galvoja, kai guli lovoje, varto akis ir laukia kol vyras jas sujaudins... :)

naktinuke rašo:
Kai zmogus ir siaip patinka, tada visada yra sunkiau atsipalaiduoti, nes kyla visokios mintys "ar tureciau taip elgtis", "ka jis apie mane pagalvos" ir t.t. Kas idomiausia, kad jei tai tik one night stand ir ypac kai yra isitikinusios, kad niekada to zmogaus nebematys, tai igyvendina visas savo seksualines fantazijas be jokiu skrupulu. O gal ir uzsienietems lygiai tas pats? Su lietuvaiciais jos labiau atsipalaiduoja, nes galvoja, kad niekada ju nebematys?



naktinuke rašo:
Kai zmogus ir siaip patinka, tada visada yra sunkiau atsipalaiduoti, nes kyla visokios mintys "ar tureciau taip elgtis", "ka jis apie mane pagalvos" ir t.t.


Hmm... Tai ką, moterys galvoja, kad vyras geriausią nuomone apie jas susidarys, jei ji tiesiog nieko nedarys, lauks? :)

naktinuke rašo:
Kas idomiausia, kad jei tai tik one night stand ir ypac kai yra isitikinusios, kad niekada to zmogaus nebematys, tai igyvendina visas savo seksualines fantazijas be jokiu skrupulu.


Mano patirtis tai visai ką kita rodė. Visi mano one night stand buvo menkiausios kokybės lytiniai santykiai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 10:35 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

Kas yra tas teisingas vyras? Princas ant balto žirgo?


TEISINGAS siuo atveju = TINKAMAS ir labiau seksualiai, nei kuria kita prasme.

Saulelis rašo:

Ir kam reikia galvoti apie visuomenės požiūrį ir vertybes lovjoe? Tai pasirodo va apie ką jos galvoja, kai guli lovoje, varto akis ir laukia kol vyras jas sujaudins... :)


Bliamba, Sauleli, as gi nesakiau, kad reikia apie tai galvoti ar kad tai yra gerai. Neiskraipyk mano zodziu, as tik sakau, kad taip buna, tiesiog buna ir tiek. Ne visada, kartais. Ir nieko cia nepadarysi.

Saulelis rašo:

Hmm... Tai ką, moterys galvoja, kad vyras geriausią nuomone apie jas susidarys, jei ji tiesiog nieko nedarys, lauks? :)


Kol jos galvoja kaip nedaryti, nespeja pagalvoti apie pasekmes :)

Saulelis rašo:
Mano patirtis tai visai ką kita rodė. Visi mano one night stand buvo menkiausios kokybės lytiniai santykiai.


Na, tokie tikri tikri vienos nakties nuotykiai, kai jie yra del to, kad abu uzpludo nevaldoma aistra, ir niekada neplanuoji su tuo zmogumi daugiau susitikti jie yra superiniai. As nekalbu apie tokius atvejus, kai abu girti netycia atsidure vienoje lovoje ir permiegojo, nes tokioje situacijoje turbut reikia taip daryti.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 10:42 
Tema:
Atsakyti su citata

Johnny rašo:

Esu isbandes, ruses, vokietes ir kitokiu tautybiu atstoves... Lietuves palyginus su jomis, tikrai kaip pripuciamos leles.


Turiu prisipazinti, kad lietuviai vyrai moteru sarasuose toli grazu neblizga, ypac jei lyginti su kitatauciais. Bet kazkaip as vengciau tokiu stereotipu, kad lietuviu vyrai luzeriai sekse. Nes as vis tiek laikausi tos nuomones, kad zmones turi atitikti vienas kita ir tiek. Ir abiems bus gerai.

O gal is tiesu, mes esame salta ir ne itin seksuali tauta? Jei jau ir musu vyrai ir moterys vieni ant kitu taip sako?
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.07.13 10:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Ale bet kokiu atveju geriau tema apie seksa negu apie pykti...:)
Geri tie lietuviai vyrai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 10:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Siaip ir as manau, kad geri :) Visa mano asmeniska bloga patirtis su lietuviais vyrais, manau buvo del mano pacios jaunumo ir nepatyrimo pasirinkti luzeriai :)
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 10:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Užtat lietuvaitės yra labai gražios, ir tikrai jokioj kitoj šaly nemačiau tiek daug ir tokių gražių moterų. Nesvarbu, kad lovoj neišspaudžia, užtat yra kur akis paganyti :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.07.13 11:15 
Tema:
Atsakyti su citata

ukrainietės baisiai gražios, varvinau seilę visas dienas kol ten buvau :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 12:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Gerai, vyrukai, pasakykit tada, jums ka nebuna taip, kad nestovi? Ir jei taip atsitinka, tai ka tai yra del to, kad jus luzeriai sekse? Juk bunat pavarge/susinervine/isgere/pripute/nejaudina partnere ir nestovi. Ir ne del to, kad jus luzeriai. O jei mergina guli ir nieko nedaro, tai del to, kad ji neaistringa? Taigis lygiai tas pats ir moterims, kai jos buna pavargusios/turi rupesciu/skauda galva/ nejaudina partneris ir jos nesusijaudina. O kitoj situacijoj ar su kitu partneriu viskas butu kitaip. As kazkaip lieku prie savo nuomones, kad zmones tiesiog turi atrasti sau tinkama partneri, noreti jo is tikro, o ne del to kad prie to privede situacija ir jausti kad taves nori. Va tada ir nebelieka jokiu lietuviu, ukrainieciu, arabu ir italu. Lieka tik aistra. Ir pasauli tada vel valdo geris ir grozis. Va taip va va.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 12:08 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
lieku prie savo nuomones, kad zmones tiesiog turi atrasti sau tinkama partneri, Va taip va va.

aha, labai teisingai pastebėta. kokie galimi paieškos būdai?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 12:13 
Tema:
Atsakyti su citata

manau prieš sueitį partnerė partneriui turėtų duoti paskaityt manul'ą su tiksliomis instrukcijomis ir leist pastudijuot erogeninių zonų žemėlapį - kad kartu būtų saldu teraz:))
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.07.13 12:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai būtent, kame ir yra pagr. problema - noras įdėti kažkiek pastangų tam, kad gautum kuo daugiau malonumo. Nebūtų prasmės apie tai šnekėti, jei nieko nebūtų įmanoma pakeisti, jei būtų tiesiog "nejaudina" - ir viskas, NIEKO negalima su tuo padaryti. Nemanau, kad taip yra.

Jei lietuvaitė jau atsidūrė lovoje, bet vat dar nėra visa šlapia, tai ką ji galvoja? "Nu va, nesujaudino manęs šitas bičas... Nu va, viskas, nesusijaudinau, koks šūdas... Nu, tai pagulėsiu sau ramiai, pagalvosiu apie visuomenės vertybes, gal jisai greitai nuleis ir baigsis visa šita kankynė...". Nu nežinau, ar taip yra iš tikrųjų, bet iš to, ką čia merginos šnekėjot, ir iš savo patirties man atrodo, kad yra būtent taip.

O juk galima daryti labai paprastus dalykus - šnekėti, sakyti kaip jis/ji tave jaudina, "talk dirty", papasakoti kas labiausiai jaudina tave, sužinoti kas labiausiai jaudina jį/ją, bandyti vienokį ar kitokį triuką ir t.t. ir t.t. Truputį fantazijos. Gerai, gal ne visada ir tai padeda, jeigu partneris tau visiškai atgrasus, tai nelabai ten kas padės. Betgi dauguma lietuvaičių nieko panašaus net nebando daryti! Dar daugiau - kai aš tą darau, atgal gaunu 0 (NULĮ) reakcijos! Geriausiu atveju išspaudžia padejuoti.

Žinoma, kad dažnai reikia bent šiek tiek pasistengti, betgi atpildas visada to vertas. Negi taip sunku (net būnant dviese, lovoje!) bent kiek išsilaisvinti iš to neišpasakyto drovumo ir pasakyti, ko norėtum labiausiai? Negi jūs tikitės, kad per tą vieną naktį vyras gali pats savarankiškai atspėti/surasti visas jūsų jautriausias vieteles, sužinoti kokie veiksmai jus labiausiai jaudina ir t.t.??? Gal ir yra tokių vyrų, ir niekam aišku neuždrausi jų laukti. Bet tai po to ir nenuostabu, kai paskaitai tyrimus, kuriuose sakoma, kad moterys nežino kas yra vaginalinis orgazmas... Arba išvis bet koks orgazmas...

Pažinojau vieną mergičką... [Vos ne] su pasididžiavimu sakydavo - "aš niekad nesu patyrusi vaginalinio orgazmo. Ir žinau, kad nepatirsiu, Nes negaliu. Ne-ga-liu. Nelemta man...". !!!!!!!!!! Blet nachui!!!! Nu ką su tokiom nuostatom išvis lovoj veikti???
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kunakas
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 614
Miestas: Wilno

Pranešimas2005.07.13 12:26 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Gerai, vyrukai, pasakykit tada, jums ka nebuna taip, Taigis lygiai tas pats ir moterims, kai jos buna pavargusios/turi rupesciu/skauda galva/ nejaudina partneris ir jos nesusijaudina.

o kur dingo: buna girtos ir nesusjaudina?
moteros irgi gi girtos buna?
ar ne?
_________________
I AM THE MAN WHO DIES EVERY DAY!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.07.13 12:37 
Tema:
Atsakyti su citata

A kad jos dazniausiai susijaudina girtos :) Del to ir nepaminejau :)
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau rašyti atsakymą