:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.28 09:06 
Tema: Reikia manualisto/chirurgo. Arba 6 lentų...
Atsakyti su citata

Nu vo, gal kas žino kokį chirurgą arba maigytoją (masažistą), kuris būtų stuburo bėdų specas ir neluptų achujienų babkių, a? Ba blia negerai baisiai pasidarė... O soc. draudimas, kur ligoninę ir palikliniką duoda, pas manis senai nebeveikia. Blato ieškau, blato! :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.28 09:14 
Tema:
Atsakyti su citata

nu aš vieną aklą pažįstu...
ar tik nebūsite kolega byrėt pradėjęs ?:/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.28 09:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Biskį jo.... Pačioj jaunystėj.... :(
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.28 09:19 
Tema:
Atsakyti su citata

jo, aš irgi neatsisakyčiau masažo jei nelabai brungiai.
Baroną suprantu ir užjaučiu, bo pats esu patyręs (ir iki šiol patyrinėju) tą baisųjį stuburinį prakeiksmą...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.28 09:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš žinau, kad Raga ėjo pas kokį tai masažistą ir jis jai padėjo. Nežinau kiek paėmė. Tai va jos klauskit.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.28 09:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Reiks nupėdint pirmiausia persišviest, ale blia kai bijau.... O jei po peiliu lieps ait? Prieš 3-4 metus supartalinau nugarytę, tai dabartės nežinia kodėl atgijo nelaimė, ogi blia nieko sunkaus nekėliau.... Jopikmatj kaip nesekasi! O tai, Meškiuk, tas tavo aklas liekarius brangus? Ir normaliai pagydo ar tik pachaltūrina tam kartui? Nu na... kaip chalturščikų bijau... kai pats toks esu :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Raga
Nuliovas


Prisijungė: 2005 02 02
Pranešimai: 7

Pranešimas2005.04.28 09:52 
Tema:
Atsakyti su citata

sveiki,

operatyviojo ir rupestingojo Saulelio pastangomis rasau ir destau, ka man isaiskino visi tie masazuotojai, medikai ir dar bala zino kas:

1. jeigu skauda nugara, zenklas yra, kad Tamsta mazai judate ir nuolatinis raumenu itempimas sedint vienoje padetyje leme, kad tie raumenys nusilpo. Yra zinoma, kad raumenis reikia nuolatos lavinti, kad jie butu tvirti ir tamprus (privalumas - butent tokie gerulems ir patinka). Masazu seansai yra tik papildas. Jie rekomenduotini kaip papildomas sveiko gyvenimo garantas - cia kaip pas stomatologa karta i metus reikia nueiti.

Rekomendacija Cia labiausiai padeda baseinas ir kosmosas, nes siuose buviuose stuburas nera is viso apkrautas. Rekomenduoju pirma, nes daznai bunant antrame gali kita svarbi dalis atsakyti .. ;) Dar padeda kabejimas ant skersinio ir stovejimas ant galvos (pastarasis pasak AKA Saulelio padeda beveik nuo visko).

2. Jeigu LABAI skauda stubura (skausmo tipas - atrodo, kad tirpsta, taip net pusiau saldziai, sunku nusedeti, krypsta sedejimas i tam tikra puse), gali buti zenklas, kad Tamstai prasidejes uzdegimas (kai kokia nors nervo atsakele remiasi ne ten kur ji turetu remtis, taip aplinkiniuose audiniuose sukelia nesusipratimo reiskini ir tada tie audiniai protestuoja)

Rekomendacija: Reiketu nueiti pas gydytoja (geriausia - mokama) ir tada jis suleidzia kazkokiu uzdegima slopinanciu vaistu. Taip reiketu pasigydyti kelias dieneles. O tada keisti gyvenimo buda ir vietoje internalaus ir interaktyvaus kabejimo senberniai.com forume keliauti su senberniais i baseina (pvz Adutis zinomas baseinu lankytojas).

N.B ir aisku labai rekomenduotina joga :) nes ji po truputi stiprina nugaros raumenis, o sie laiko stubura. Jogos uzsiememimas - apie 120 Lt/1 men.

P.S. bet koks nugaros raumenu stiprinimas yra geras dalykas. Bet po to, kai uzdegimo nebera (jeigu jis buvo).

P.P.S. masazuotoju yra visokiu, pigiausias - 30 Lt/1h. Reikia kokiu 8 nuejimu. Jeigu taupai pinigus - geriau baseinas.

P.P.S jeigu vis dar reikia masazuotojo - svarbu, kad butu su med. issilavinimu arba dirbe su traumomis (kokie nors sportininku masazuotojai). As to kur paskutini karta buvau rekomenduoti nenoriu, nes kilo man itarimu :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.28 09:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Dėkui dėkui už išsamią informaciją, Sauleliui už tarpininkavimą :)). Ale gi tai kad aš plaukt nemoku... Vat ir sutaupyk babkių, kad geras. Apie kabėjimą esu girdėjęs ir matęs, teks dabar už subinės susiėmus žygiuot pas liekarių ir prisiverst mankštintis po biskį (jei nenupjaus nieko). O galėtum žmogus maukti alų prie teliko ir būti raudonas, storas ir sveikas.... ech :))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Raga
Nuliovas


Prisijungė: 2005 02 02
Pranešimai: 7

Pranešimas2005.04.28 10:01 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Dėkui dėkui už išsamią informaciją, Sauleliui už tarpininkavimą :)). Ale gi tai kad aš plaukt nemoku... .... ech :))



baseine buna tokiu plastmasiniu lentu. Tai va su jomis tai niekaip nenuskesi. Beje, o gal cia tau zenklas, kad laikas mokytis plaukti?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.28 10:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu gal.... Kažkada esu kitokį ženklą gavęs, kai pirmą ir paskutinį kartą nuvėjau į baseiną, o jau ten braidžiodamas nusprendžiau, kad dabar plauksiu šuniuku: labai sklandžiai ir greitai kirviu nusileidau į dugną. Ir supratau, kad Jėzusmarija man užgynė gelmes vandenynų, ir tik braidžiot po prūdus leido. Va. :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.28 10:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
O tai, Meškiuk, tas tavo aklas liekarius brangus? Ir normaliai pagydo ar tik pachaltūrina tam kartui? Nu na... kaip chalturščikų bijau... kai pats toks esu :)


Nu pats nebuvau(bo ačių sveikatai - neprireikė) - sunku pasakyt - pas jį visos mano motinos pažįstamos bobos vaikšto ir, kad krylintų negirdėjau - o kaina ten pas jį popigiąja - būdamas aklas tik tuo ir verčiasi, kad darbo žmonėms kančias lengvina...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.28 10:54 
Tema:
Atsakyti su citata

jo, Raga naudingos info suteikė.

tik su stovėjimu ant galvos atsargiai, nes tai spaudžia stuburą (priešingai nei kabėjimas), ypač tiems atsargiai, kas mošnas kojas turit... :]

o į baseiną dabar nevaikštau, bo brungoka, ir laiko daug atima (kol nuvažiuoji, kol persirenginėji, kol parvažiuoji...). nugaros raumenis stiprinu treniruoklių salėj. galima tai daryti ir namie (elementarūs pratimukai - dauguma gulint). taip pat tam dalykui gan svarbūs ir preso raumenys.

aš turiu kreivą stuburą nuo mažens (akseleracija kalta) ir stuburo slankstelio išvaržą (ar turėjau? gal išnyko?... :)), tai man būna pasijaučia kai būnu pervargęs arba ilgai nemiegojęs. gal ir ją man masažistas ištaisytų...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.28 11:01 
Tema:
Atsakyti su citata

nu tai vienžo - su rekomendacija nuo maytės - 8 lt. seansas (apie 20 min.)...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.04.28 11:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Beda Baronas, tokia jaunyste, o jau luzti per puse:))

Galiu rekomenduot moteriske, kuri masazuoja operos ir baleto teatro balerinas ir balerunus ir dirba jau ilgai ta darba.
Pati nebuvau pas ja, buvo kolege, kuri turejo irgi kazkokiu skausmu bedu del kreivo stuburo. Jai padejo, dabar jauciasi tikrai geriau.
Kaina - 16-20LT uz seansa (berods 40 minuciu). Jei reik - brukstelk pranesimuka - parasysiu nr.
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Raga
Nuliovas


Prisijungė: 2005 02 02
Pranešimai: 7

Pranešimas2005.04.28 12:26 
Tema:
Atsakyti su citata

[quote="Meškiukas"]nu tai vienžo - su rekomendacija nuo maytės - 8 lt. seansas (apie 20 min.)...[/quote]

Jau nemazai maciau masazistu - davai ir sita pabandysiu. Gali tel duoti? Ir dar ta rekomendacija - uz ja kaip atsidekoti ;)

:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą