:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.04.18 12:25 
Tema:
Atsakyti su citata

Zemaite666 rašo:
O aš, va, šiandien taisydama pietus, sugalvojau tokį dalyką: kodėl "senberniuose" nėra tokio skyrelio, kuris vadintųsi pavz.: "Virtuvė". Kaip gera būtų - atsiverti puslapiuką, paskaitinėji ir... nereikia sukti galvos stovint prie puodo :)


O kam čia sukti?

Skyrelis: "Virtuvė".

Patiekalas: "Lūtuko" koldūnai.

Ir niekas niekur nebesisuka:)


_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.18 12:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Ir skanu, ir sveika stakant. o del ivairoves taigi buna su varske, su grybais, su mesa ,su bulvem, tik spek ragaut. :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.04.18 12:35 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu, ir įdomu, ar ilgai tuos koldūnus su varške, grybais ir kt. kaposite? Dieną? Dvi? Savaitę? O paskui kas? Vėl žiūrėsite i puodą ir galvosite, ką čia pietums sugalvojus...
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.04.18 12:41 
Tema:
Atsakyti su citata

Zemaite666 rašo:
Nu, ir įdomu, ar ilgai tuos koldūnus su varške, grybais ir kt. kaposite? Dieną? Dvi? Savaitę? O paskui kas? Vėl žiūrėsite i puodą ir galvosite, ką čia pietums sugalvojus...


Ką ten galvoti -
Patiekalas: Lietiniai. Su sūriu, su mėsa, su grybais, su varške...


_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.18 12:57 
Tema:
Atsakyti su citata

Svarbu, kad namie butu geras saldiklis, nes kitaip Liutuko koldunai issileidzia ir pagaminti nebebuna tokie skanus. :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.18 12:59 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Patiekalas: "Lūtuko" koldūnai.

Ir niekas niekur nebesisuka:)


Pamatytum iš ko tuos koldūnus, sasyskas ir pan. "maistą" gamina - taip nebesižavėtum šita produkcija :) Ragai, nagai ir žarnos... nu nafik, visa tai pamačius išvis mėsos nebesinori valgyti, ką jau kalbėti apie koldūnus ir sasyskas, apie kuriuos man net pagalvoti bloga...
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.18 13:01 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Kilimandžaras rašo:
Patiekalas: "Lūtuko" koldūnai.

Ir niekas niekur nebesisuka:)


Pamatytum iš ko tuos koldūnus, sasyskas ir pan. "maistą" gamina - taip nebesižavėtum šita produkcija :) Ragai, nagai ir žarnos... nu nafik, visa tai pamačius išvis mėsos nebesinori valgyti, ką jau kalbėti apie koldūnus ir sasyskas, apie kuriuos man net pagalvoti bloga...

Kolega ar esi buves tuose fabrikuose, ar vis tik gandu lygyje visa tai? Siaip man yra teke ekskursijose dalyvaut ne vienam fabrike [ibo maisto chemikas esu] tai tokiu dalyku nesu pastebejes....
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.18 13:09 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Kolega ar esi buves tuose fabrikuose, ar vis tik gandu lygyje visa tai? Siaip man yra teke ekskursijose dalyvaut ne vienam fabrike [ibo maisto chemikas esu] tai tokiu dalyku nesu pastebejes....


Buvęs nesu, tik mačiau porą dokumentinių filmų (tiesa, čia buvo apie airiškas kontoras, bet tas faktas apetito nesužadino ir nemanau, kad situacija Lietuvoje gali kardinaliai skirtis) ir dar "Veide" rašė apie tai, kaip lietuviškos mėsos perdirbimo įmonės atsikrato gyvulinės kilmės atliekomis. Daugelis įmonių dirba visiškai be atliekų - kitaip tariant, visa karvė sueina į mūsų skrandžius. Įskaitant žarnų ir skrandžio turinį, plaukus, ragus ir nagus :)

O dėl akskursijų... Nejau manai, kad įmonė ekskursantams demonstruotų kaip į dešreles sumalamos atliekos, kurių aš net savo šuniui neduočiau? :) Aišku, dokumentiniuose filmuose tai parodo "rinktines" kontoras, gal ne visos taip žostkai dirba, bet faktas toks, kad į sasyskas tikrai niekas nemala kiaulienos išpjovų ar filė :)
Ką ten dokumentiniai filmai - perpjaukit tą liūtuko koldūną ir patyrinėkit iš arčiau (su lupa būtų gerai). Ar ta masė jums tikrai primena žmonių maistą? Ką jau ten bekalbėti apie mėsą... Arba - ką labiau primena pieniškos dešrelės skonis, kai atidžiau įsigilini? Mėsos skonį ar susmulkinto kartono? :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.18 13:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai as savo ruoztu nemanau, kad dokumentinio filmo kurejams irgi rodytu tokius dalykus. ;)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.18 13:18 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Tai as savo ruoztu nemanau, kad dokumentinio filmo kurejams irgi rodytu tokius dalykus. ;)


Nu nežinau, ar jiems ten kas rodė ar kaip, greičiausiai paslapčia nufilmavo (vaizdų kokybė ten tokia nekokia buvo). Bet nemanau, kad tai buvo kompiuterinė grafika, jei tai turi omeny :)

Galų gale, pažiūrėkit tų pieniškų dešrelių sudėtį, kuri spaudinama mikroskopinėm raidėm ant pakuočių. Aš dabar nepamenu tiksliai pavadinimų (o dabar nebeturiu galimybės patikrinti - užtat jūs turit), bet užtai pamenu įspūdį "blia, argi tai maisto produktai???" :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.04.18 13:22 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš ramiai valgau tik savo arba mamos, arba draugų gamintą maistą. Nes kai draugė, keletą vasarų dirbusi Šventosios kabakų virėja, papasakojo apie vikšrelius, supjaustytus su salotomis, pagardintus majonezu ar kuo ten, apie ant žeminų grindų besivoliojančius kepsnius, blynelius, kurie paskui sėkmingai nuplaunami ir perkepami, apie įkritusį į sriubą snarglį... Feee, kaip šlykštu...
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.18 13:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
grad rašo:
Tai as savo ruoztu nemanau, kad dokumentinio filmo kurejams irgi rodytu tokius dalykus. ;)


Nu nežinau, ar jiems ten kas rodė ar kaip, greičiausiai paslapčia nufilmavo (vaizdų kokybė ten tokia nekokia buvo). Bet nemanau, kad tai buvo kompiuterinė grafika, jei tai turi omeny :)


Tai nejau bloga vaizdo kokybe irodo medziagos autentiskuma. Abejoju.

Saulelis rašo:
Galų gale, pažiūrėkit tų pieniškų dešrelių sudėtį, kuri spaudinama mikroskopinėm raidėm ant pakuočių. Aš dabar nepamenu tiksliai pavadinimų (o dabar nebeturiu galimybės patikrinti - užtat jūs turit), bet užtai pamenu įspūdį "blia, argi tai maisto produktai???" :)

Visi maisto priedai, kurie nurodomi ant ipakavimo turi teise buti vartojami pagal LR higienos normas. Jeigu jus pamatete medziaga, kuri negali but vartojama, galite kreiptis i vartotju teisiu gynimo organizacija.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.18 14:18 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Tai nejau bloga vaizdo kokybe irodo medziagos autentiskuma. Abejoju.

Visi maisto priedai, kurie nurodomi ant ipakavimo turi teise buti vartojami pagal LR higienos normas. Jeigu jus pamatete medziaga, kuri negali but vartojama, galite kreiptis i vartotju teisiu gynimo organizacija.


Ok, aš nesiruošiu veltis į vieną iš tavo sportinių ginčų, ir nieko įrodinėti taip pat, anei bandyti įtakoti kieno nors nuomonę koldūnų atžvilgiu. Viskas ką norėjau pasakyti, tai kad į dešreles niekas nededa pirmarūšės mėsos (kas ir taip akivaizdu bet kuriam sveiko proto žmogui) ir kad pamačius tuos dokumentinius kadrus man galutinai atšoko noras dėti į burną ne tik kad koldūnus, bet ir apskritai beveik bet kokius pusfabrikačius.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.18 14:35 
Tema:
Atsakyti su citata

Vis tik i desreles deda ir pirmos rusies mesa, tiesa tokios desreles ir kainuoja brangiau. Nenorekit uz dyka valgyt skanu ir sveika maista. perkat sojos prikimstas desrreles paskui piktinantes. O jokio sportinio ginco cia nera, tiesiog gali but, kad tie dokumentiniai filmai tebuvo noras apzmeizt konkurentus...
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.18 14:55 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Vis tik i desreles deda ir pirmos rusies mesa, tiesa tokios desreles ir kainuoja brangiau. Nenorekit uz dyka valgyt skanu ir sveika maista. perkat sojos prikimstas desrreles paskui piktinantes.


Jo, kai dar namie pas tėvus gamindavom dešreles, tai ten dėdavom gerą mėsą ir jos būdavo vienas skaniausių dalykų, kuriuos prisimenu iš vaikystės.

O prie ko čia soja? Aš soją ir taip valgau, nematau ko čia skųstis jei jos ir dešrelėse būtų. Bet vat nemėgstu karvių ragų ir žarnų :)
O kas deda soją į dešreles?

grad rašo:
tiesiog gali but, kad tie dokumentiniai filmai tebuvo noras apzmeizt konkurentus...


Greičiausiai taip ir buvo. Bet tai nekeičia fakto, kad kažkas (konkurentai ar nekonkurentai, kakoj skirtum) dešreles tokiu būdu gamina.

Da dėl dievo meilės, šveisk tas dešreles kiek tik tau lenda, man giliai dzin. Bet ką tu čia bešnekėtum, aš neprisiversiu jų valgyti. Ir net jei viskas ką aš mačiau ir skaičiau buvo visiška fikcija, melas ir nupaišyti kadrai, o dešrelės gaminamos tik iš rinktinės kiaulienos nugarinės - tikrai daug neprarandu jų nevalgydamas... :)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą