:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.07.21 17:50 
Tema: Jay & Silent Bob Strike Back
Atsakyti su citata

Duokit skundu knyga! Reikalauju Jay & Silent Bob Strike Back perkelt is shudu kategorijos i zashibys kategorija, nes geresniu filmu pasaulis nedaug ir temate. Filmas itiko net tokiam isrankiam kino nemegejui kaip as.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.07.22 08:46 
Tema:
Atsakyti su citata

a jo, aš pritariu kaip nebūtų keista Legionui, filmas geras ir jumoras juodas, čia kažkaip negerai gavosi, tikiuosi kad čia klaida įsivėlė
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.07.22 10:33 
Tema:
Atsakyti su citata

heh, tuose aprašymuose rašau savo nuomonę, vertinu filmus pagal daugybę kriterijų. šiame filme nebuvo nei vieno dalyko, kuris man patiktų. suprantu, kad jums tie bajerukai juokingi. o man ne. negaliu gi rašyti, kad filmas nešūdas jei legionui ir baisonėliui taip atrodo. tada reiktų visus filmus vertinti maksimaliai teigiamai, nes kiekvienas filmas turi savo žiūrovą, kuriam atrodo, kad filmas labai geras.
tie filmų įvertinimai 'senbernių kino' rubrikoje yra tiems, kam įdomi mano nuomonė. tik ją ten ir rašysiu. visos kitos nuomonės dėstomos forume ('diskusijose'). čia visi lygūs ir visi gali dėstyti ir ginti savo nuomones. tai va ir papasakokite, KUOMI tas filmas toks geras? kurie būtent įvykiai ar 'bazarai' iš to filmo privertė jus juoktis?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2004.07.22 10:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Tas filmas man kažkaip neypatingai įsiminė - pažiūrėjau ir sekančią dieną užmiršau. Bet kai kas išliko. Pavyzdžiui, tie du personažai - ant tiek neišteisintų ir dirbtinų charakterių dar paieškoti reikėtų. Įspūdis toks, tarsi režisierius būtų tiems dviems aktoriams pasakęs: "nu, tu čia visąlaik tylėk ir tik galva linksėk, o tu - sklaidykis ir rankom skėsčiok". Iš tiesų tik taip ir atskleidžiami tų bičų personažai. O KODĖL jis visąlaik tyli, KODĖL niekam dėl to nekyla klausimas - turbūt tingėjo apie tai galvoti filmo kūrybinė grupė.

Įdomūs personažai yra tie, kurie yra "tikri", t.y. kai aktorius žino, jaučia ir mato viską taip, kaip matytų jo personažas, jei būtų realus žmogus. O kai aktorius bergždžiai tyli arba rėkauja nežinia dėl ko - nervas ima žiūrint. Tai paprasčiausiai žiūrovo negerbimas - "ai, gal gaidžiai nepastebės, kad čia viskas fake".

Jau vien todėl aš šį filmą priskirčiau "B" kategorijai. A to ir dar žemesnei. O dėl bajerių - nu, humoro jausmas, aišku, pas kiekvieną skirtingas. Bet tam filme bajeriai buvo ypatingai žemo lygio.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.07.22 10:52 
Tema:
Atsakyti su citata

tiktai iš savo didelio rašto neišeikit iš krašto, geras juodo jumoro filmas, ar gerb znataki manote, kad juodo humoro komedijai reikalingas priežastinis ryšys, įsimintini personažų charakteriai ir pan.? tada žiūrėkite tik von Triero dramas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.07.22 10:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

Įdomūs personažai yra tie, kurie yra "tikri", t.y. kai aktorius žino, jaučia ir mato viską taip, kaip matytų jo personažas, jei būtų realus žmogus. O kai aktorius bergždžiai tyli arba rėkauja nežinia dėl ko - nervas ima žiūrint. Tai paprasčiausiai žiūrovo negerbimas - "ai, gal gaidžiai nepastebės, kad čia viskas fake".


Tom Crusas tai tikrai visda fake, bet kazkodel filmai su juo sudeti sashibys lentynele.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2004.07.22 11:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
ar gerb znataki manote, kad juodo humoro komedijai reikalingas priežastinis ryšys, įsimintini personažų charakteriai ir pan.?


priežastinis ryšys (kaži, ką turėjai omeny šitą sakydamas?), nesuvaidinti jausmai, įsimintini charakteriai, mano manymu, reikalingi bet kokiam filmui - ar tai būtų juodoji ar baltoji ar kokia kitokia komedija, drama ir bet kas kitas. be šių dalykų gali būti tik juodasis šūdas arba nebent kažkoks performansas, filmas su visai kitokiom išraiškos priemonėm, chui znajet kas. Va Davido Lyncho "ABC" galėtų į šią kategoriją patekti. Ten kaiptais personažų kaipo tokių išvis neegzistuoja... Charakterių neišbaigtumą, netikrumą galimą teisinti jau kuo tik nori, bet tik ne tuo, kad "tai juodoji komedija ir jai personažai nereikalingi".
Beje, Silent Jay ir Striken Bob Back aš tikrai nepavadinčiau juodąja komedija, greičiau jau "lievąja komedija", geriausiu atveju :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2004.07.22 11:26 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Tom Crusas tai tikrai visda fake, bet kazkodel filmai su juo sudeti sashibys lentynele.


Nu gal negalima taip jau kategoriškai teigti, kad "visada". Jisai galbūt ne pats geriausias aktorius pasaulyje, tačiau ne visi filmai su juo yra šūdai. Neužmirškime, kad filmo kūrime dalyvauja toks personažas kaip režisierius, kuris gali paslėpti silpno aktoriaus trūkumus po režisūriniais sprendimais (ko kaiptais neaptikau filme Jay ir Bob). Būtent todėl (na, gal Adutis ir ne todėl) Eyes Wide Shut yra Zaibys kategorijoje. Šis filmas - ne aktorių, o grynai režisieriaus darbas. Mano manymu ir Cruise, ir Kidman ten toli gražu nesublizgėjo, ir jei ne Stenlėjus Kubrickas, tai tas filmas greičiausiai būtų "Šūdas".
Taigi, tikrai nemanau, kad visus filmus su bet kuriuo apylieviu aktorium automatiškai reikia nurašyti. Vertėtų geriau žiūrėti į "big picture", o ne į atskirų individų nesėkmes.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.07.22 11:30 
Tema:
Atsakyti su citata

tikrai ne visi filmai su Cruisu sudėti į 'zašibys' lentyną :)
o šiaip tam sukūriau atskirą temą...


Paskutinį kartą redagavo Adutis, 2004.07.22 11:38. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Ragas
Latras


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 141
Miestas: Gaillimh

Pranešimas2004.07.22 11:36 
Tema:
Atsakyti su citata

Komercija stai ka galeciau pasakyti, komercija, sugadinusi jaunus zmones... Siaip sie personazai buvo pasirode filme "Clerks" (epizoduose) veliau "Dogmoje" ir tikrai paliko nemaza ispudi, ju herojai buvo padauzos, daug besikeikiantys vyrukai, vienu zodziu cool, ziuri juokinga ir yra ka prisimint. Deja sis filmas kaip minejau nulenke galva jo didenybei DOLERIUI ir didziajam ziurovu ratui... Is karto tas ir matosi filmo metu, vis delto sutiksiu su Legionu, kad priskirti si filma sudu kategorijaj butu per tiesmukiska, si filma as ziurejau kokius tris kartus, taip, kad mano vertinimo skaleje jau netelpa i sudo vieta, bo sudas ziurimas tik viena karta... Beje Sauleliui noriu pasakyti, kad personazo nebylumas tai nera ranku nusiplovimas ar vaidybos ignoravimas, tiesiog toks personazo charakteris (beje Silent Bob - yra Kevin Smith sio filmo ir daugelio kitu rezisierius) ir to negali priimti vienareiksmiskai, yra taip scenarijuje, znachit tox ir buvo sumanymas... Beje filmas "clerks" yra vienas geriausiu filmu kuriuos man teko matyti, kas nematet - rekomenduoju!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2004.07.22 13:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Ragas rašo:
Sauleliui noriu pasakyti, kad personazo nebylumas tai nera ranku nusiplovimas ar vaidybos ignoravimas, tiesiog toks personazo charakteris


Aš nenoriu pasakyti, kad personažo nebylumas yra evil apskritai. Tačiau šio personažo tylėjimas (dėl neaiškių priežasčių) ir tebuvo vienintelė jo savybė. Noriu pasakyti, kad tame personaže nėra nieko - jo vaikystės, jis nežino kas atsitiko, nuo ko jis pasidarė toks tylenis. Ir kas jis toks yra galų gale - nebylys ar tik šiaip nesugeba žodžio išspausti? Kažkurioj vietoj jis kažką pasakė - reiškia kalbėti gali, tai chuliš nekalba??
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.07.22 13:22 
Tema:
Atsakyti su citata

Gal cia buvo labai labai auksto lygio menine provokacija, kad smalsuciai pradetu sukti galva ko tas bicas tyli. Man kazkaip nekilo toks klausimas. Jei tyli tai neturi ka pasakyt ir tiek. As dar su jais turiu filma Mallrats tas tai tikrai nejuokingas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2004.07.22 13:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Gal cia buvo labai labai auksto lygio menine provokacija, kad smalsuciai pradetu sukti galva ko tas bicas tyli. Man kazkaip nekilo toks klausimas. Jei tyli tai neturi ka pasakyt ir tiek.


Toks personažas, jo idėja - gal ir visai nebloga. Prieš tai aš visai nieko nesakau. Man asmeniškai toks charakteris net labai artimas ir net visai norėčiau tokį suvaidinti. Tačiau man tiesiog akis rėžė to personažo išpildymas. Būtent, kad jis dažnai turi ką pasakyti, bet kažkodėl nesako, o rodo gestais! Nu kokio bybio?? Tai darykit nebylį jeigu jau taip prispičilo nešnekantį personažą daryti. Kam ta atvratitelna pantomimos/nebylių kalbos samplaika? Ta personažo savybė nieko neduoda, ką galėtų duoti - nei žavesio, nei paslaptingumo, nei galų gale tiesiog komiškumo. Atrodo paprasčiausiai durnai ir nieko daugiau.
O meninė provokacija, po kuria slypi vienintelis dalykas - "kad niekas nesuprastų kodėl" - yra ne meninė provokacija, o bezdarnų menininkų bandymas ją sufeikinti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.07.22 14:04 
Tema:
Atsakyti su citata

jei norite kapstytis iki paskutinių smulkmenų tai skaitykite Karas ir taika - labiau smulkmeniško, viską išaiškinančio ir super nuobodaus kūrinio nesu skaitęs, tas pats galima taikyti ir filmams, jei režisierius pasineria į smulkmeniškumą, tai filmas susivemtinas. o koks tau skirtumas kodėl jis nekalba? beje, kalbėti jis gali, sakė vieną frazę Dogmoje jei ką :) man nebylumas tame filme kaip tik visai prikolnas ir puošia filmą. neieškokite juodame humore logikos ir režisieriaus sugebėjimo atskleisti personažo subtilumo - tiesiog filmas ne to siekia. nedėkite ant vieno kurpaliaus visko.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.07.22 14:55 
Tema:
Atsakyti su citata

herojų motyvacijos atskleidimas nėra smulkmeniškumas.
o grįštant prie aptariamo filmo pridurčiau, kad man šypseną išspaudė tik du filmo pokštai:
1. kai ant Jay pečių atsirado angelas-Jay ir velnias-Jay.
2. kai Jay pagalvojo, kad žuvo jo pana ir rėkė jos vardą atsiklaupęs.
čia užčiuopiau parodijos gyslelę. bet kadangi visi kiti filmo juokeliai man nesukėlė nei šypsenos, o be juokelių filme daugiau nieko nepamačiau, tai ir įvertinau žemiausiu įvertinimu.
akivaizdu, kad mes skirtingai suprantame humorą ir tiek.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą