:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.12 10:13 
Tema: Amelija is Monmartro(„Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain”)
Atsakyti su citata

Taigi kadangi arteja sekmadienis, diena kai net ir lietuviskos televizijos parodo neblogu filmu drystu pasiulyt ar parekomenduot viena is filmu, kuri butent sekmadieni rodys LRT 21.10.
Taigi subjektyvus pastebejimai apie si filma. Man tai filmas grazines tikejima tuo, jog romantines komedijos gali but nenuobodzios ir ar sterotipiskos, o visai novatoriskos ir neordinarios. Sunku rast zodi, kuris geriau apibudintu si puiku filma. Manau tam tiktu nuostabus.
Visu pirma filmas pakeri nuostabiomis spalvomis. Jau seniai nebuvau mates taip graziai filme deranciu spalvu, neveltuj dauguma mano desimtuke esanciu filmai yra nespalvoti.. O sis filmas parode, kad spalvomis "kinosnikai" dar moka naudotis.
Toliau nuostabi muzika. Manau garso takelis su neskubria, bet uzvedancia akordeono muzika, tampa puikiu kurinio leitmotyvu, lydinciu filmo herojus visuose ju patyrimuose
Nuostabus dialogai. Jau seniai neteko matyt filmo, kuris zavetu ne tik puikaus operatoriaus darbu, pasireiskianciu tikslia stambiu ir panoraminiu planu kaita, puikiu montazu, bet ir smaiksciais ir kartais astriais dialogais.
Ir be abejo nuostabios akys, akys kurias sunku pamirst, kuriose paskesti lyg juroje. Be abejo as kalbu apie Audrey Tautou, moteri magiskos sypsenos ir kerincios isvaizdos...
Taigi man nera teke matyt kitu Jean-Pierre Jeunet darbu, bet sis tiesiog nuostabus. Rasau tvirta 10.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.04.12 10:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Apie šio filmo įtaka mano vis dar nesuaugusiam protui čia nesiplėsiu, kas mane pažįsta žino, kad poveikis padarytas stirprus ir negrižtamas:)

Ši pasaka man labai graži ir paprastu siužetu, ir nevisai įprastom priemonėm tam paprastam siužetui atskleisti, ir aktoriais, ir gražia muzika, ir vėl užgimusiu noru slapčiomis daryti mažus gerus darbus geriems (arba negerus darbus negeriems žmonems), ir tikėjimu, kad visi gauna ko nusipelnę.
Super filmas:) 10 balų.
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.04.12 10:52 
Tema:
Atsakyti su citata

turiu prisijungti prie razinovos ir pasakyti, kad ti vienas mano mylimiausių filmų. savo paprasta, giedra nuotaika, humoru, puikia istorija, muzika ir parinktais aktoriais. be to įspūdį palieka filmo spalvos.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.12 13:38 
Tema:
Atsakyti su citata

sutinku, puikus filmas. tik man visai nepatinka ta nuolat skambanti akordeoninė lietaus muzika. šiame filme tai dar nieko, bet va filme "Good Bye Lenin!" to paties Yann Tiersen muzikėlė tai mane tiesiog erzino. skonio reikalas, aišku.

ir dar minusiukas: filmas beveik nieko arba, sakykim, nieko naujo nepasakantis, tuštokas. tik nesakykite "kas ieško, tas randa" arba "meilė viską nugali" arba "gėris viską nugali", nes šias "idėjas" galima rasti 99% visų filmų.

kad labai nepultumėt kartoju, filmas puikus, tik aš jo nedievinu, bo dievinimui renkuosi kino objektus, kurie revoliuconuoja, pribloškia ir keičia pasaulį arba mūsų supratimą apie jį ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.12 13:44 
Tema:
Atsakyti su citata

As man rodos kalbejau apie forma ir ne trupucio apie turini. Turinis paparastas kaip, kad paparasti dideli dalykai - Meile, Draugyste, Pavydas ir kt.
O del muzikos, tai kaip teisingai pastebejo Adutis viename is straipsniu, daznai filmai mums sukelia prisiminimus, tai mano tevukas neblogai akoredonu grojo, matyt nostalgija ir suzaide.
Ir del novatoriskumo. Nesu mates filmo, kuriame taip akivaizdziai butu parodoma manipuliacijos [visai nesvarbu del geru ar piktu keslu] zmonemis galia, taigi kazkuo sis filmas novatoriskas.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.04.12 14:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Man šis filmas labai patiko kaip tik dėl to, kad mano suvokimo apie pasaulį nekeitė, o tik patvirtino kai kuriuos dalykus apie gyvenimą, kuriais aš tikiu. Kartais man labai trūksta va tokių gražių pasakų, kurios taip maloniai nuteikia:)

O antras dalykas - muzika. Ji man labai labai patiko ir dažnai mano namuose groja.

Bet čia, kaip žinia, skonio reikalas.
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.12 14:05 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Ir del novatoriskumo. Nesu mates filmo, kuriame taip akivaizdziai butu parodoma manipuliacijos [visai nesvarbu del geru ar piktu keslu] zmonemis galia, taigi kazkuo sis filmas novatoriskas.


na manipuliacija jau seniai kine nagrinėjama pakankamai akivaizdžiai, pvz., filme "Triumph des Willens" arba "Rosemary's Baby"... :]
o ir šiaip "manipuliacijos galia" yra kiek kvailokas pasakymas: manipuliacija tai valdymas, kaip valdymas gali turėti galią? galią turi žmogus, kuris valdo, o ne valdymas... na, čia tiesiog netinkamas žodžių pavartojimas :]
o kas "Amelijoj" kuo pamanipuliavo? Amelija tuo blogu dėde? ir ką tokio ji privertė jį padaryti? bet tai tik šalutinė filmo linijėlė...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.12 14:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Oj koks piktas dede Adutis prikibo prie zodzio. Na gerai ne manipuliacojos galia, o manipuliacijos geba. Manipuliavo ji visais, parduotuves viena is darbuotoju, kaimyne, vienu is nuolatiniu kavines klientu, galu gale zmogum, kuris paskutiniuose filmo kadruose liko su ja. Bet as kalbedamas manipuliacija neturejau omenyje blogos zio zodzio prasmes, greiciau tai buvo pastumejimas kitu tam tikra linkme. Del ko ji sugebejo pakeist kai kuriu veikeju likimus - vienas is ju iki tol gyvenes uzdara gyvenima nusprende pakeliaut [irgi savotiskai tapo manipuliacojos auka]. ir t.t.
p.s. Pradzioje temos as minejau, kad tai subjektyvus pastebejimai. As neteigiu, kad kine nebuvo si tema nagrinejama, tiesiog man nepapuole filmai su ja.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.12 14:42 
Tema:
Atsakyti su citata

jo, šūstra mergička ta Amelija... :)
senmergės, ką geriau rinktumėtės į kambariokes: Ameliją ar Bridžitą Džouns?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.04.12 14:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Nuo-bo-2

Tai cia atseit komedija buvo? Komedijos turi buti juokingos.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!


Paskutinį kartą redagavo Legionas, 2005.04.12 14:49. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2005.04.12 14:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
jo, šūstra mergička ta Amelija... :)
senmergės, ką geriau rinktumėtės į kambariokes: Ameliją ar Bridžitą Džouns?


Amelijos bica su motoroleriu:))
_________________
mažos alkoholio dozės naudingos bet kokiais kiekiais
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.12 14:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Nuo-bo-2

Tai cia atseit komedija buvo? Komedijos turi buti juokingos.


Tokie filmai skirti jautriems žiūrovams parinti:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.04.14 11:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
jo, šūstra mergička ta Amelija... :)
senmergės, ką geriau rinktumėtės į kambariokes: Ameliją ar Bridžitą Džouns?


Jeigu aš būčiau senmergė, savaime aišku rinkčiausi Bridžita Džons. O nestabilios psichikos moterų man ir darbe pakanka...
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.14 12:25 
Tema:
Atsakyti su citata

Jei jau butinai reiketu rinktis tai as Bridzita rinkciausi, bet as bevelyciau gyventi su Marku Darsiu arba viena su katinais.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
rašyti atsakymą