:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Muzika sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
s2
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 18
Pranešimai: 408
Miestas: Katlėriai - Vilnius

Pranešimas2005.03.13 15:55 
Tema:
Atsakyti su citata

nu o aš sudalyvavau ko gero vieninteliam stipriai patriotiškam koncerte. vadinosi jis „Tėvynei“.

ir Baltas Triukšmas įdomiai sugrojo (tiesa, nebuvo to gabalo, kuriam su dūdele ar fleita jųjų dabar jau ex-vadas Pūfas pūtė „Aukos žuvusiems už mus“ metu).

ir Angis iš Kauno varė ilgai. patiko. ne viskas, bet pirštais nebadysim. dar kai užraitė kažkurio Sodomų gabalo koverį, išvis orgazmas buvo.

nu, Diktatūra, galiu pasakyt, paįvairėjo mano galva. pasikeitė bosists? varė jie labai įvairiai, netgi thraš-koriškai vietom. navatnai žodžiu teip. o jau kai Kaminas soliakus mėtė, tai reikėjo pažiūrėt. beje, kaikas sakė, jog tai, kad skinai groja metalizuotą muzikytę, o ne pank-oi-etc stilių, gali vykt tik rytų Europoj ir dar Rusijoj. atseit, kitur taip nėr.

apie Skyforger geriau gal nieko ir nesakyt? neišlaikė gavėnios draudimų mano katalikiška širdis, tai teko ir man pasišokinėt pagal latvius. nemažai intarpų atliko akustiškai/balsais. bisui kolegos baltai sustoję į gražią eilę užgiedojo „Sen dzirdėju, nu jieraugu“. nu ir kas, kad Peters rusiškai šnekėjo. užtat dar vienam bisui sudainavo akustinį „O kai sauliūtė tekėjo...“. beje, visai be to žiauraus akcento, kur albume įrašytas. na, kadangi dainavo dviese, teko pritart salei. ir mums tai pavyko. :)

žodžiu, gerai paliko, kaip per kovo vienuoliktą.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2005.03.14 14:02 
Tema:
Atsakyti su citata

KAd ne vietines reiksmes kovo 11 sventimas Siauliuose, pazadas senberniams, pasisokinedama buciau lekusi i "Tevynei"... Bet... Nu, nieko, bus dar tu koncertu :)
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Muzika sukurti naują temą
rašyti atsakymą