:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.04.24 10:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Dermot Morgan - talentingas amžinatilsį airių komikas labai patinka.

Manau Kunakas, Saulelis ir Ragas matę Father Ted sutiks, kad tai puikus aktorius.


Aš nemačiau Father Ted. Bet mačiau Tommy Tiernan - va čia tai komikas! Nerealūs aktoriniai pajėgumai, avėjausi kaip jis sugeba prikaustyti publikos dėmesį.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.24 13:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Man labai patiko pagrindinis aktorius is "Karo lauko ligonine" tik nezinau kaip jis vadinasi, nes kazkaip turiu polinki i aktoriu pavardziu pamirsima. Apskritai "Karo lauko ligonine" man kultinis serialas, gal netycia kas zino kaip galima butu parsisiusti visas serijas?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Lapkritine
Latras


Prisijungė: 2004 11 06
Pranešimai: 184
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.24 20:19 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Man labai patiko pagrindinis aktorius is "Karo lauko ligonine" tik nezinau kaip jis vadinasi

berods, Alan Alda
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.25 07:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Dermot Morgan - talentingas amžinatilsį airių komikas labai patinka.

Manau Kunakas, Saulelis ir Ragas matę Father Ted sutiks, kad tai puikus aktorius.


Legiono ir Kunako dėka (lenkiu galvą) pažiūrėjau gumoristinį airių serialą "Father Ted" - nuostabu! žaviuosi ne tik serialo kūrėjais ir aktoriais, bet ir šiaip airių linksmumu, pas mus tokio tipo humoras, įtariu, niekada nepraeitų dėl davatkiškumo - ten juokiamasi (bet nesityčiojama) iš kunigų ar situacijų, į kurias jie patenka, labai aiškiai parodoma, kad kunigai irgi žmonės, su savo pričiūdais ir silpnybėm, bet tuo pačiu jaučiasi kažkokia šiluma ir geraširdiškumas :)
o airiškas humoras man pasirodė artimesnis už keistąjį britų humorą...

Dermot Morgan - tikrai puikus ir originalus komikas (kaip ir Ardal O'Hanlon ir kiti serialo aktoriai), gaila kad anksti užsilenkė ir nedaug spėjo nuveikti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2005.06.28 12:46 
Tema: Re: AKTORIAI
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
ką manote apie kino aktorius?
ar turimte mėgstamiausią?
ką manote apie lietuvių kino aktorius?
kokius kriterijus taikote kino aktoriaus talento įvertinimui?
ar jums įdomūs aktorių asmeninio gyvenimo ypatumai?
ar yra "dėkingi" ir "nedėkingi" vaidmenys?

Nemanau, kad turiu konkrečius kriterijus talento vertinimui. O jeigu staiga suvokiu, kad tas aktorius man atrodo talentingas, negaliu paaiškinti kodėl. Gal tame kaltas įtaigumas, vaidmens perteikimas. Kartais juk būna, jog aktoriai įstringa atmintin kažkokiam konkrečiam vaidmenyje, ir ilgą laiką neina to sutapatinimo atsikratyti. Kaip pvz. Ewanas McGreggoras man iki šiol yra Rentonas, nors po to belekiek filmų su juo prižiūrėjau, o tie manęs nei kiek nesužavėjo, bet niekaip negaliu sakyti, kad jis yra blogas aktorius, atvirkščiai. Tai vat gal čia ir yra tie "dėkingi - nedėkingi" vaidmenys.
O štai pavyzdžiui su Kevinu Spacey esu mačiusi viso labo tris filmus, ir visuose ...... mane afiggiennai žavėjo....... .............
Dabar ištiesų pagalvojau, kad rimčiausias kriterijus man teikiant simpatijas aktoriams, yra jų seksualumas. Jo, kaip bebūtų baisu sau tai pripažinti, bet taip ir yra.
Tik štai asmeninis bet kurio jų gyvenimas manęs visiškai nedomina, nebent tai yra įbrukama žiūrint į žurnalo viršelį.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kunakas
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 614
Miestas: Wilno

Pranešimas2005.06.28 12:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:

Legiono ir Kunako dėka (lenkiu galvą) pažiūrėjau gumoristinį airių serialą "Father Ted" - nuostabu!


Reik uzhspaust Legiona, kad atsiustu dar shio filmuko seriju!
_________________
I AM THE MAN WHO DIES EVERY DAY!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.28 13:00 
Tema:
Atsakyti su citata

apie kino aktorius manau: kad tie, kur gerai dirba, geras babkes užvirina. smagu už juos.
aha, turiu megstamiausius: glenklauz, departje, umaturman (šita tai ne taip senai ėmė patikti). yr dar keli, kurių nepažįstu.
lietuvių kino aktoriai geri, bet lietuva nedidelė. dapkūnaitę per teliką mačiau berlyne.
neturiu kriterijų, neturių. žiūriu kiną, matau, kad gerai vaidina, nu dar vidumi išjaučiu - reiškia šitas geras.
nea, neįdomūs gyvenimo ypatumai. golivudas ne man. ne.
o dėkingi vaidmenys tai tie, kur, kad, papus galima pamatyti?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.28 13:03 
Tema: Re: AKTORIAI
Atsakyti su citata

Adutė rašo:

Tik štai asmeninis bet kurio jų gyvenimas manęs visiškai nedomina, nebent tai yra įbrukama žiūrint į žurnalo viršelį.


ijoo. vakar anksčiau teleportavausi iš darbo namo, įsijungiau tv, o ten rodo visokiausius aktorius ir ką jie blogo yra padarę. mol įžymybės be cenzūros. sėdėjau ir plūdausi kaip mokėdama, kol kažkas ėmė ir perjungė kanalą. na neįdomu apie tuos jų gyvenimus girdėt, nors tu ką. kažkada buvo įdomu. bet čia išaugamas dalykas. :)
o aktorius mėgstamiausias tai mano yr entonis hopkinsas. iš jaunųjų - jude law, bo jis vaidino filme talentingasis misteris riplis. vat.
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.06.28 16:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Kunakas rašo:

Reik uzhspaust Legiona, kad atsiustu dar shio filmuko seriju!


tai ko nesakei , kad taip patiko? Atveshiu, OK :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kunakas
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 614
Miestas: Wilno

Pranešimas2005.06.28 16:28 
Tema:
Atsakyti su citata

tai kai pirma kart zhiurejom su tavim jau pasakiau, kad man patinka! ;)
o kiek tu seriju turi?
_________________
I AM THE MAN WHO DIES EVERY DAY!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.06.28 17:10 
Tema:
Atsakyti su citata

Kunakas rašo:
tai kai pirma kart zhiurejom su tavim jau pasakiau, kad man patinka! ;)
o kiek tu seriju turi?


as tai turiu originalius dvd su visom 25 serijom, tik neturiu visu suspaustu..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Exuss
Latras


Prisijungė: 2005 06 01
Pranešimai: 169
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.30 10:39 
Tema: Re: AKTORIAI
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
nors, daugelio nuomone, teatras yra aktoriaus menas, o kinas - režisieriaus, vistiek žmonės dažniausiai kalba apie aktorius (nekeista - juk matome aktorių, o ne tą, kuris stovi už kadro (nebent jie sutampa).

ką manote apie kino aktorius?
ar turimte mėgstamiausią?
ką manote apie lietuvių kino aktorius?
kokius kriterijus taikote kino aktoriaus talento įvertinimui?
ar jums įdomūs aktorių asmeninio gyvenimo ypatumai?
ar yra "dėkingi" ir "nedėkingi" vaidmenys?


1. O ką čia dar manyti apie kino aktorius? Gerai, kad yra ir tiek ;) Pats tai nenorėčiau būti aktoriumi, geriau jau režisieriumi, hehehe :) Kinas yra didelis mano hobis.
2. Mėgstamiausias - Arnold Schwarzenegger ;) Turiu su juo jau 18 ar tai 19 filmų. Vien ko frazė "Aš bybiakas" verta :) Dar patinka seni vilkai, kaip Morganas Freeman, Robert DeNiro, Harvey Keitel, Nicolas Cage, Liam Neesson, Kevin Costner. Ir naujųjų tai Christian Bale, Natalie Portman.
3. Nebuvo gerų filmų, kad lietuvių aktoriai galėtų pasireikšti :(
4. Kriterijus telentui - įtikinama vaidyba ir buvimas "savo vietoje". Pvz., Vin Diesel yra "ne savo vietoje", kai vaidino auklę, neįtikinamai atrodo.
5. Nedomina asmeniniai gyvenimo ypatumai. Nes sudomina tai, kad kokį vaidmenį sukuria - o ne su kuo dulkinasi už scenos.
6. Nedėkingi vaidmenys - tai prastuose filmuose suvaidinti epizodiniai vaidmenys arba užsiciklinimas viename žanre. Pvz., Jackie Chan - pastoviai vadina kaimo stuobrį, Will Smith - nuolatinis naivus ir nerimtas komedijų atstovas, Steven Seagal - nuolatinis gyvenimo nuskriaustas policininkas, ir t.t.
_________________
Valgau sveiką maistą - vegetarus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą