:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.02.25 16:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:
Jurgita rašo:
tai tipo yra mechanikai yr kur tik su tam tikro tipo masinomis dirba? tai gal tokie geresni savo srities zinovai tipo?
tai gal kas zinot kas dirba su Subaru (Impreza)?

kad snapso negers tai nesitikiu.....tegu tik i vena nesileidzia:)


jei aš būčiau mexanikas, o juo labiau Subaru šeiminykas - tai tikrai į veną susileisčiau:))
jaučiu daug uždirbi, kad su Subaru važinėji ?:)) Taigi čia visas babkių ryjimo fabrikas:)o jeigu pradėčiau girtis, kad pirksiu Subaru - tai pažįstami už nugaros šnibždėtis pradėtų:)


ko cia izeidineji mano subaru, ka? nei jis ryja daug nei ka. jeigu tu cia apie detales, tai jau seniai praejo laikai kai detaliu nebuvo (o be to mano mechanikai sudejo opelio amortikus, ne subaru, blia). be to tu detaliu subaru ir nereikia, nes detales negenda pas subaru. ir nesidevi.
benzo jama biski daugiau, tas tiesa. bet tik del to, kad keturi varomi. bet ne daugiau kaip zigulys. (bet uz tai vaziuoti zaja....)
del pacios masinos kainos tai irgi labai konkurencinga (turint omeny, kad kitos masinos buna be baro, o si ta subaru)
taip kad nevaryk ant subaru. tuoj apsiverksiu kaip pasiilgau... (dar neperdaze blia)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 17:01 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:

vsio što končajetsa na o - gavno (ale kaip gera volvo neturėti:))
hehehe žibalo blia.)

nevaryk čia, pas manys tas tankas dar važiuos ir važiuos, a tamystos mistubishis tiek tikrai netrauks, jolki palki! Aišku blia gerai volvo neturėt, kai su tuo pačiu volvo namo kuolą tokį parveža, nedėkingas lakūdra... :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.02.25 17:08 
Tema:
Atsakyti su citata

nu jo ziuriu sita tema apie masinas pavojinga:) nesantaika kokia tarp zmoniu gali inesti.
visos masinos geros, kaip ir ju seimininkai. blogi buna tik mechanikai.
gal geriau nukreipkime visas savo blogas mintis, uzkeikimus ir prakeikimus visokiu autoservisu link. gal po tokios pilietines akcijos jie prades labiau mumi gerbti.
za odno dar vieno paklausiu- apie padangas. pravazinejau visa ziema su vasarinem, bet ziuriu kad reikes gal ir keisti (ne del to kad pavasaris, o siaip susidevejo). vieni sako, kad pirk is kart ziemines ir vasara vazinek ir ziema. ar yra racijos tokiam siulyme?
kitas dalykas neramina- kas tie lietnykai, kam ju reikia/ ar reikia?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 17:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Never neverk, žinau, kad kiekvienam sava žaizda už svetimas mielesnė...
Iš tikrūjų tai prisipažinsiu, kad irgi norėjau Subaru, ale negaliu sau leisti...be to užpisa mane po ubagiškus servisus ant kelių šliaužiot ir išmaldos prašyt:)
jau su savo opeliu ir coltuku prisišliaužiojau...
Jei ir nepagailėsi babkių - variklio sureguliavimui brangiam servise - jei mašina senesnė, ar variklio modelis retesnis - jie papraščiausiai pasiūs tave pas savo pažįstamus šūdmeistrius - kurie nieko negalės padėt, bet imituos, jog MOŠNAI viską sutaisė ir sureguliavo ir nulups devynis kailius...kuomet tu suprasi jog niekas nepasikeitė sugrįži ir pasakysi, jog xuinia, - jie tau sakys - atvažiuok po savaitės - tau nepatogiausiu laiku...
po kokio ketvirto apsilankymo - pastebėsi, jog automobilis pradėjo vartoti dar daugiau kuro bei atsirado naujų gedimų...tuomet mesi kepurę ir tarsi - SKRADŽIAI į ŽEMĘ :)
Tačiau kažkur pasąmonėje suvoksi - ai poxui...bet tik iki kito reido po servisus:)
Kuo paprastesnė konstrukcija - tuo sunkiau ją sugadinti "betaisant"...

DIDYSIS MECHANIKAS MEŠKIUKAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 17:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Meškiukas rašo:

vsio što končajetsa na o - gavno (ale kaip gera volvo neturėti:))
hehehe žibalo blia.)

nevaryk čia, pas manys tas tankas dar važiuos ir važiuos, a tamystos mistubishis tiek tikrai netrauks, jolki palki! Aišku blia gerai volvo neturėt, kai su tuo pačiu volvo namo kuolą tokį parveža, nedėkingas lakūdra... :)

hehe - mano ilgiau temps, nes aš sveiką gyvenimo būdą propoguoju - ir su automobiliu po kabakus nevažinėju:))
aš tau ačių pasakiau - sklerotike tu nupezęs - o tokio grabo savo malonumui nepirkčiau;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 17:26 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
eee, tai tu cia nesigirk , o rekomenduok ka nors!

viena ka galiu parekomenduot tai permiegok su kokiu keisteriu...tada gal ir atliks savo darba saziningai.
seip yra vilniuje kur daro saziningai...bnet uz tai ima labai dideles babkes...ta ju szininguma tenka nusipirkti..
nezinau..man tacka tvarko sava hebra kur masinas autosportui ruosia..
jei jau labai reiktu galeciau duot koordinates...taciau su tokiais bilibyrdais kaip kaladeliu keitimas etc pas juos nesirodyk..shita ir as uz alaus bonka padaryciau:D:D
na mazdaug turbut supratai ka noriu pasakyt;)
deja deja daugiausia musu servizuose dirba tepaluoti primyztakelniai kurie autosaltkalviais tapo del to kad nieks ju neprieme i 10 klase ir teko eit mokytis i profteha...ir pas juos tikrai nera netgi likuciu sazines jausmo;)

as igi va ka tik is serviso...
luzo man spyruokle...nu neesme..su mano vazinejimu tai ne stebuklai...nuvariau nusipirkau spyruokle kirut..nes pas juos tik italiska suda pardavineja ir atvariau i artimiausia servisa nes tai smulkmena ja pakeisti...
nu pakele masina..eme tikrinti ir zinovo snukiais kazka murmet.."saitentblokai iseje reiks keist...amortizatorius i pabaiga eina.."
blemba kai dejau zvengti..ant viso seriso..vyrai..ka jus NUSISNEKAT..as zinau kas pas "iseje" ir kas sveika...sakau atvariau spyruokle keist...tai ta ir darykit...o ne ieskokit subinej slieku.tai po to tokiom hariom dirbo...isvarant net man i "viso gero" neatsake:D:D:D
o atvarytu koks zmogelis nezinas nei kas ten pas ji sudeta nei kas ten ant ribos...gi butu nukelneje visiskai:E
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.02.25 17:27 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:
Never neverk, žinau, kad kiekvienam sava žaizda už svetimas mielesnė...
Iš tikrūjų tai prisipažinsiu, kad irgi norėjau Subaru, ale negaliu sau leisti...be to užpisa mane po ubagiškus servisus ant kelių šliaužiot ir išmaldos prašyt:)
jau su savo opeliu ir coltuku prisišliaužiojau...

DIDYSIS MECHANIKAS MEŠKIUKAS


gerbiu tavo patirti labai. man kadangi cia pirma masina, tai as dar svaigstu nuo jos. net negalvojau kad tokios lomkes bus pabuvus be masiniuko pora savaiciu. bandziau vairuoti kitas, tai jausmas kaip sugriesijus....bet kaip sakoma, meile trunka trejus metus:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 17:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
nu jo ziuriu sita tema apie masinas pavojinga:)
pravazinejau visa ziema su vasarinem, bet ziuriu kad reikes gal ir keisti (ne del to kad pavasaris, o siaip susidevejo). vieni sako, kad pirk is kart ziemines ir vasara vazinek ir ziema. ar yra racijos tokiam siulyme?
kitas dalykas neramina- kas tie lietnykai, kam ju reikia/ ar reikia?


dėl padangų - tai taip - nusipirk - vasarines, o rudenį žiemines, jei jau susidėvėjo...nors reiktų pavasarį pirkt žiemines, o rudenį vasarines - sutaupytum daug babkių...
jei dabar nusipirksi žiemines - per vasarą jas sudroši, (jau nekalbant apie stabdymo kelio pailgėjimą ir automobilio stabilumą kelyje) ir kitą pavasarį vėl neturėsi kuo "apsiauti"...2 poros geriau negu viena;)
o lietnykai yra lieti ratų diskai - ligonių ir ponų išmislas - pinigams išleisti:))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.02.25 17:37 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
Jurgita rašo:
eee, tai tu cia nesigirk , o rekomenduok ka nors!

viena ka galiu parekomenduot tai permiegok su kokiu keisteriu...tada gal ir atliks savo darba saziningai.

kad viskas butu taip paprasta!

seip yra vilniuje kur daro saziningai...bnet uz tai ima labai dideles babkes...ta ju szininguma tenka nusipirkti..
nezinau..man tacka tvarko sava hebra kur masinas autosportui ruosia..
jei jau labai reiktu galeciau duot koordinates...
taciau su tokiais bilibyrdais kaip kaladeliu keitimas etc pas juos nesirodyk..

duok idomumo delei (ar tik kur nors ne virsuliskese?)

shita ir as uz alaus bonka padaryciau:D:D
na mazdaug turbut supratai ka noriu pasakyt;)

man dar reikia suprasti kas tos kaladeles ir kodel jas reikia keisti...:) nors pastaruoju metu kazkas beldzia. sako, gali buti amortikai, bet juos pakeite pries kelis menesius...bet tavo repuatcija mano akyse bet kuriuo atveju nekokia;)

as igi va ka tik is serviso...

nu pakele masina..eme tikrinti ir zinovo snukiais kazka murmet.."saitentblokai iseje reiks keist...amortizatorius i pabaiga eina.."
blemba kai dejau zvengti..ant viso seriso..vyrai..ka jus NUSISNEKAT..as zinau kas pas "iseje" ir kas sveika...sakau atvariau spyruokle keist...tai ta ir darykit...o ne ieskokit subinej slieku.tai po to tokiom hariom dirbo...isvarant net man i "viso gero" neatsake:D:D:D
o atvarytu koks zmogelis nezinas nei kas ten pas ji sudeta nei kas ten ant ribos...gi butu nukelneje visiskai

jums gerai bent del to kad kad bendrauti galite tuo paciu tonu. o merginai servise tai tas pats kas tikriausia jums kokioj kirpykloj sedet ir klausyt sneku apie jusu plauku tipa, veido odos spalva ir pan. ir bandyt pataikyt i ta pacia tema...
:E
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 17:38 
Tema:
Atsakyti su citata

o ka galeciau patart....
nemanykite kad didzuosiuose autoservisu tinkluose dirba tik profai!!!
vat ten ir vyksta diziausias lupikavimas;)
geriausia smulkiam einamam remuontui susirasti koki pastovu sava meistra...gal kas is pazistamu paremonduos koki etc.
zmogus turedamas garaziuka tikrai saziningai ir pigiau dirba...nes nori tureti sava klientura.
atsimenu pas mane buvo problema....
ant mazu rpm per riebus misinys budavo...net ugniasvaides zvakes jo nepramusdavo...o ant dideliu rpm per liesas jis gaudavosi..vos ne iki detonacijos ribos...nu reikejo kompa reguliuot..taciau nestandartine situacija....forsuotas variklis...nieks neapsieme...
nuvariau i 4 ziedus(nauju audi salonas) ir ka jus manot...grynu gryniausia primyztakelniai ten dirba...kalba aukstomis frazemis o patys nieko nekerta.
pradejo man aiskint: tai matote..cia gali buti vienas gedimas..jis persidengia su kitu..kad atkasti priezasti reikia viska is eles tikrinti....(darbu samata gavosi apie 2000lt)...sakau palaukit vyrai..o lietuviskai jus galit paaiskinti be tu visu "gedimas dengia kita gedima" sakau nesu zalias masinose....tada isvis kalbet atsisake:)))
o issprende man finale sita problema mano motoristu rekomenduotas elektronscikas..turintis garazeli aukstuosuose paneriuose vos ne miske..taciau ten susipirkes visda reikiama iranga...:)
reklamos jokios...klientu navalas..eileje savaite laukiau.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 17:50 
Tema:
Atsakyti su citata

kad reik turėt savo meistrą - tas teisybė, tačiau būna tokių gedimų, kur ir savas neranda - tada reikia važiuoti pas gerai apmokamus meistrus "su aukštuoju"...va ką turėjau uomeny...

jei pats nekiši prie auto nagų reikia turėt:
1.variklių meistra/autoelektriką (galima atskirai)
2.pakabos meistrą(jei nieko nerauki)
2.kėbulininką(jei mėgsti smulkias avarijas)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 18:01 
Tema:
Atsakyti su citata

tai va reikia turet ir motorista..ir diagnostikos speca...
motorista as turiu super....o vat elektronsciko vel koordinates pameciau:((( kitur persikele girdejau..o nr seniai neber.
pakaba galim remuontuot kur pigiau..nes ten ne aukstoji matieka...bet kuris sugebes.
kebulscika....tfu tfu tfu kaip ir neprireike:D
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 18:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:
Jurgita rašo:
nu jo ziuriu sita tema apie masinas pavojinga:)
pravazinejau visa ziema su vasarinem, bet ziuriu kad reikes gal ir keisti (ne del to kad pavasaris, o siaip susidevejo). vieni sako, kad pirk is kart ziemines ir vasara vazinek ir ziema. ar yra racijos tokiam siulyme?
kitas dalykas neramina- kas tie lietnykai, kam ju reikia/ ar reikia?


dėl padangų - tai taip - nusipirk - vasarines, o rudenį žiemines, jei jau susidėvėjo...nors reiktų pavasarį pirkt žiemines, o rudenį vasarines - sutaupytum daug babkių...
jei dabar nusipirksi žiemines - per vasarą jas sudroši, (jau nekalbant apie stabdymo kelio pailgėjimą ir automobilio stabilumą kelyje) ir kitą pavasarį vėl neturėsi kuo "apsiauti"...2 poros geriau negu viena;)
o lietnykai yra lieti ratų diskai - ligonių ir ponų išmislas - pinigams išleisti:))

vasarines padangas galima ir is svalkes nusipirkti...ant to kanto taupyt galima.
tik su zieminem tai jau durniuot negalima ir jokiu joms babkiu netaupyt.
o kas link lietnyku...
nei as ligonis nei as ponas...bet teko isigyt nes gerai palakstant pastoviai standziu diskai perkaisdavo ir persikreipdavo kas davesdavo iki vairo vibracijos standant. reikedavo nutekinti juos...taciau ir vel budavo tas pats..
nu dabar jie geriau ventiliuojami...ir si problema jau nebera tokia aktuali kaip buvo.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Don Chaberitto
Nuliovas


Prisijungė: 2004 09 09
Pranešimai: 50
Miestas: Lost Heaven City

Pranešimas2005.02.25 19:42 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:

jau su savo opeliu ir coltuku prisišliaužiojau...


Atsimeni, Meškiuk, kaip su tavo opeliuku važiavom į "Aibę" ar kaip ji ten vadinasi (ta, kur Verkių gatvėj prie Ogminos yra)? Ale jau jokie miekanykai nepadėjo :)))))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 20:20 
Tema:
Atsakyti su citata

vo man smalsu pasidare..reik apklausa padaryt...kokia masina vairuoja senbernis/senmerge......ar gryna funkcionaluma ir taupuma wv ar kazka panasaus...ar koki isskirtinesni modieliu?:)
pradesiu nuo saves:
turiu dvi audelkas(kaip eilinis statistinis lietuvis) :))...
audi90 skirta laisvalaikiui..na ir seip smagiam vazinejimui:) pagaminta ji 90 metais..pakankamai sena...taciau turiu ja jau 6 metai lygtais. zeminta variklio galvute, poliruoti kolektoriai, sportinis velenukas, ilgintos fazes, sportine pakaba, tiesus ismetimas, su elektronika pazaista...na zodziu 5 cilindru 2.3 variklis vaziuoja tikrai smagiau nei nuejes nuo konvejerio:))
o sotke man pries pora meteliu atidave tevas..tipo kad parsiduociau ja...taciau esu sentimentalus kaip pasirodo:)) ta masina musu seimoje jau apie 8 metus..todel gaila man ja pardavineti..o be to kad ir vaziuoja neblogai tas avantas..nors pagamintas 89metais....tai ir pasilikau ji sau...
neisivaizduoju kad kada reiks skirtis su savo masinomis....juodai prisirisau prie ju.....brangi man tiek ta bulka.....tiek ta sotke...ilgose kelionese ji nepakeiciama..barza mano:))
beje kaip draugeliai kartais pasiepia...tai visa savo skurdu biudzeta ir sumaitinu savo masinelems ir alkagoliui :D
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą