:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą

ar mėgstate ORALINĮ sexą?
viazha
90%
 90%  [ 27 ]
nelabai
10%
 10%  [ 3 ]
fuuu .... , kokia bjaurybe
0%
 0%  [ 0 ]
Iš viso balsų : 30

Autorius Pranešimas
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.13 15:35 
Tema:
Atsakyti su citata

Na vos daune nepavadinau koleges. Vos susiturejau. Suskaiciuojam iki desimt ir parasom. Is eiles.
1. Erogenines zonos su skoniu niekaip nesusijusios.
2. Sonis jauciams liezuviu, ne burna [seskit du uz biologija :)]
3. Penktas pojutis nelytejimas, o slegio pajutis, ibo jausti ji gali ir kepenis ir inkstai ir kiti organai [lauk is klases kuolas! :)]
4. Nmanau, kad jus zinote ka nors zinote kaip as suvokiu malonuma ir juolab ka as suprantu ar nesuprantu apie seksa.
Pradziai tiek.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis


Paskutinį kartą redagavo grad, 2005.04.13 15:41. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.13 15:39 
Tema:
Atsakyti su citata

plojimai kaip per XX TSKP suvažiavimą:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.04.13 15:44 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Na vos daune nepavadinau koleges. Vos susiturejau. Suskaiciuojam iki desimt ir parasom. Is eiles.
1. Erogenines zonos su skoniu niekaip nesusijusios.
2. Sonis jauciams liezuviu, ne burna [seskit du uz biologija]
3. Penktas pojutis nelytejimas, o slegio pajutis, ibo jausti ji gali ir kepenis ir inkstai ir kiti organai [lauk is klases kuolas!]
4. Nmanau, kad jus zinote ka nors zinote kaip as suvokiu malonuma ir juolab ka as suprantu ar nesuprantu apie seksa.
Pradziai tiek.


tai pavadink, pavadeink, nesikuklink:)

1. nu kaip nesusije- erogeninese zonose skonis yra kitoks
2. teisingai, as del to ir nesiginciju. liezuvis yra burnoje ir dalyvauja veiksme
3. as neziuriu kuri penktas, kuri sestas jausmas. tu gi nepaneiksi mano isvardintu?
4. is tavo post as speju ir galiu speti, nes rasai tu daug ir daznai.

nu?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.13 15:50 
Tema:
Atsakyti su citata

1. Esme ne tame kokio skonio kieno nors erogenines zonos, o tame, kad orgazmas yra patiriamas dirginant erogenines zonas. Siuo atveju man neteko sutikt moteru, kuriu erogenine zona butu burna ir ciulpdamos peni jos patirtu malonuma. Ar tapo aisku ka as norejau anuo postu pasakyt?
2. Burna ir liezuvis yra skirtingi dalykai, reikejo vis tik zmogaus anatomijos pamokas lankyt.
3. Jus teisingai isvardinot penkis, bet suklydot del sesto, ka as ir pataisiau.
4. Rasau mazai ar daug tai nevaidina esmes, nes apie malonuma ar apie seksa as tikrai nerasiau daug. Nemanau, kad jus tokia aiskerege, kad is keliu postu galetume objektyviai nusprest apie zmogaus zinias ar sugebejimus.

p.s. Atsiprasau del daunes, tikrai pasikarsciavau, tiesiog neprates, kad ne uz ka mane durnium vadintu.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.04.13 16:00 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
1. Esme ne tame kokio skonio kieno nors erogenines zonos, o tame, kad orgazmas yra patiriamas dirginant erogenines zonas. Siuo atveju man neteko sutikt moteru, kuriu erogenine zona butu burna ir ciulpdamos peni jos patirtu malonuma. Ar tapo aisku ka as norejau anuo postu pasakyt?
2. Burna ir liezuvis yra skirtingi dalykai, reikejo vis tik zmogaus anatomijos pamokas lankyt.
3. Jus teisingai isvardinot penkis, bet suklydot del sesto, ka as ir pataisiau.
4. Rasau mazai ar daug tai nevaidina esmes, nes apie malonuma ar apie seksa as tikrai nerasiau daug. Nemanau, kad jus tokia aiskerege, kad is keliu postu galetume objektyviai nusprest apie zmogaus zinias ar sugebejimus.

p.s. Atsiprasau del daunes, tikrai pasikarsciavau, tiesiog neprates, kad ne uz ka mane durnium vadintu.


Del punkto 1 - pažiūrėk filmą "Deep Throat" :P
Dėl kitų punktų - aš dabar štai mąstau sau - o jeigu kokia panelytė staiga netikėtai tamstai apžiotų, ar labai priešintumeisi?
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.13 16:01 
Tema:
Atsakyti su citata

O beje kolege, va klausima norejau uzduot. Gal jus patiriate orgazma atlikdama oralini? Kad sitokia sekso atmaina taip ginate.
Ir, kad jus plakate seksa ir skoni i viena, tai gal jus ir orgazma patiriate deka skonio pojucio? Tada idomu koks skonis jums sukelia orgazma -kartus, saldus, o gal rugstus?
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.04.13 16:03 
Tema:
Atsakyti su citata

be to oralinis seksas šiaip yra abipusis veiksmas (gali vykti tiek vienu metu, tiek pakaitomis), taigi, oralinis seksas yra aukščiausio pasitikėjimo ir meilės forma ibo tiki kad partneris tavęs nepaves ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.13 16:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Del punkto 1 - pažiūrėk filmą "Deep Throat" :P

Na kolega remiasi filmais, as remiuosi mokslu, siuo atveju medicina. Kiekvinam savo taip sakant. :)

Kilimandžaras rašo:
Dėl kitų punktų - aš dabar štai mąstau sau - o jeigu kokia panelytė staiga netikėtai tamstai apžiotų, ar labai priešintumeisi?

Buvo apziojus, priesinau nelabai. Bet as esu vis tik vaginalinio sekso salininkas, ibo kaip jau minejau man malonu kai sekso metu abu patiria malonuma.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.04.13 16:05 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
1. Esme ne tame kokio skonio kieno nors erogenines zonos, o tame, kad orgazmas yra patiriamas dirginant erogenines zonas. Siuo atveju man neteko sutikt moteru, kuriu erogenine zona butu burna ir ciulpdamos peni jos patirtu malonuma. Ar tapo aisku ka as norejau anuo postu pasakyt?
2. Burna ir liezuvis yra skirtingi dalykai, reikejo vis tik zmogaus anatomijos pamokas lankyt.
3. Jus teisingai isvardinot penkis, bet suklydot del sesto, ka as ir pataisiau.
4. Rasau mazai ar daug tai nevaidina esmes, nes apie malonuma ar apie seksa as tikrai nerasiau daug. Nemanau, kad jus tokia aiskerege, kad is keliu postu galetume objektyviai nusprest apie zmogaus zinias ar sugebejimus.

p.s. Atsiprasau del daunes, tikrai pasikarsciavau, tiesiog neprates, kad ne uz ka mane durnium vadintu.


napasiduok provokacijoms, grad:) (cia del durniaus)

1. o as noriu pasakyt, kad sekse kiek duodi tiek ir gauni. aisku jei supranti seksa kaip ir kito zmogaus pazinimo buda, o ne tik savo malonumo pasiekima.
noriu paskyt, jeigu dar nesupratai, kad nebutinai moteris ciulpdama peni turi pajausi orgazma, nebutinai del to seksas bus blogas
2. kartoju- as del to ir nesiginciju
3. be galo dekinga
4. klysti, deja- as esu aiskiarege ir tave matau kiaurai. del to labai isgyvenu, bet savo lemties pakeisti negaliu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.13 16:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
be to oralinis seksas šiaip yra abipusis veiksmas (gali vykti tiek vienu metu, tiek pakaitomis), taigi, oralinis seksas yra aukščiausio pasitikėjimo ir meilės forma ibo tiki kad partneris tavęs nepaves ;)

Visiskai sutinku, taciau pasitikejimas ar meile ne visada sutampa su fiziologiniu malonumu, kuris paprastai lydimas seratotnino isiskyrimu.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.04.13 16:08 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Kilimandžaras rašo:
"]Dėl kitų punktų - aš dabar štai mąstau sau - o jeigu kokia panelytė staiga netikėtai tamstai apžiotų, ar labai priešintumeisi?

Buvo apziojus, priesinau nelabai. Bet as esu vis tik vaginalinio sekso salininkas, ibo kaip jau minejau man malonu kai sekso metu abu patiria malonuma.


Tu taip šventai esi įsitikinęs kad vaginalinio sekso metu malonumą patiria abu? Kurį medicinos vadovėlio puslapį būsi praleidęs?

Try 69 for this purpose:)
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.04.13 16:10 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Baisonėlis rašo:
be to oralinis seksas šiaip yra abipusis veiksmas (gali vykti tiek vienu metu, tiek pakaitomis), taigi, oralinis seksas yra aukščiausio pasitikėjimo ir meilės forma ibo tiki kad partneris tavęs nepaves ;)

Visiskai sutinku, taciau pasitikejimas ar meile ne visada sutampa su fiziologiniu malonumu, kuris paprastai lydimas seratotnino isiskyrimu.


o dar pasakyk kad moteris nejaučia malonumo kai vyras ją pamyli orališkai arba vyras nejaučia malonumo kai moteris atsako tuo pačiu ir aš nuvirsiu nuo kėdės. :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.04.13 16:10 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
O beje kolege, va klausima norejau uzduot. Gal jus patiriate orgazma atlikdama oralini? Kad sitokia sekso atmaina taip ginate.
Ir, kad jus plakate seksa ir skoni i viena, tai gal jus ir orgazma patiriate deka skonio pojucio? Tada idomu koks skonis jums sukelia orgazma -kartus, saldus, o gal rugstus?


nieko as neplaku i viena vieta- galvoju kad gerai jeigu sekso metu gali istraukti kuo labiau. Tha's it.
del pimo klausimo- zr. paskutini mano post'a. ir kodel tu neklausi ar as patiriu orgazma kai man daro oralini?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.13 16:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:

napasiduok provokacijoms, grad:) (cia del durniaus)

Tai, kad jau pasidaviau, norejot isprovokuot - jums pavyko. Sveikinu. Kita karta as jus durne pavadinsiu ir stebesiu jusu reakcija ;)
Jurgita rašo:

1. o as noriu pasakyt, kad sekse kiek duodi tiek ir gauni. aisku jei supranti seksa kaip ir kito zmogaus pazinimo buda, o ne tik savo malonumo pasiekima.
noriu paskyt, jeigu dar nesupratai, kad nebutinai moteris ciulpdama peni turi pajausi orgazma, nebutinai del to seksas bus blogas

O man vis tik norisi, kad ji priedo prie visu pazinimu dar pajustu ir orgazma, gal as per daug savanaudis, o gal iskrypelis? Irgi mat uzsinorejau, kad sekso metu mergina pasiektu orgazma :)))))

Jurgita rašo:
4. klysti, deja- as esu aiskiarege ir tave matau kiaurai. del to labai isgyvenu, bet savo lemties pakeisti negaliu

Nieko dabar isgydo tokius dalykus tik kreiptis reiktu laiku. :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis


Paskutinį kartą redagavo grad, 2005.04.13 16:20. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.04.13 16:15 
Tema:
Atsakyti su citata

"Tu taip šventai esi įsitikinęs kad vaginalinio sekso metu malonumą patiria abu? Kurį medicinos vadovėlio puslapį būsi praleidęs? "
Didysis Kilimandzaras

Tu maisai tikslus su priemonemis, grad
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą