:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.19 15:44 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Konkreciu nuorodu I tyrimus dabar nenurodysiu, nes nelabai turiu laiko, bet butinai pasirinksiu ateiciai :) O siaip as toleruoju tuos kas ruko zole, tiesiog as pati to nenoriu daryti ir siaip burbu :) Na gal ir ne visai pilnai toleruoju... :


Siaip is viso Tavo pasisakymo darau isvada, kad svarbiau yra Tau paburbeti:) Tu geriau karta viena kita (obettaciau) karta pabandyk papusti - tada pakalbek:) jei ka!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2005.04.19 15:55 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:
Adute rašo:
..mane šį savaitgalį Amsterdame žolė užvežė.

A nu nu nu nu papasakok kaip?:)

Oj.. labai gerai. svarbiausia, anei ką gėrus būčiau. Užėjau į tą taip vadinamą Coffeshop'ą. Nusipirkau kasiaką, supūčiau ir nuėjau. Einu einu, o nei penki nei dešimt.. nors kaip ir nieko nesitikėjau. Ir tik kai mane užkalbino, staiga supratau kaip unreal dalykas vyksta. Kad pradėjo man veidą tasyt. Išsišiepus iki ausų, o susikaupt neina, ir juokas afigiennas ima.. kalbos idiotiškos. Svarbiausia, pats atrodo viduj realiai suvoki, kad nusišneki ir grimasas kraipai, bet padaryt su tuo nieko negali. O po to taip pat staigiai veidas lyg žemyn nutyso, ir tada parkių parkės užėjo. Sėdi, viskas figova taip. O tada atsiguliau prie teliko ir pradėjau valgyt. Surijau viską iš eilės.. nu žodžiu ištiesų nenupasakojama.
esu rūkiusi žolės prieš tai irgi nemažai, bet jau buvau priėjus išvados, kad manęs tas dalykas neveža ir baigtas kriukis. O va kaip būna, pasirodo...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.19 16:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Adute rašo:
Sėdi, viskas figova taip. O tada atsiguliau prie teliko ir pradėjau valgyt. Surijau viską iš eilės.. nu žodžiu ištiesų nenupasakojama. esu rūkiusi žolės prieš tai irgi nemažai, bet jau buvau priėjus išvados, kad manęs tas dalykas neveža ir baigtas kriukis. O va kaip būna, pasirodo...


O va kaip buna!!! fuk as irgi noriu i Amsterdama - gal mane irgi ten unreal uzveztu:))
Acimenu viena draugelka, gyvenanti Š. Airijoj pasakojo, kaip pasitusino cofeeshope...pinigine paliko-pamirso-nerado sugryzus, i lektuva pavelavo ir dar pratesima dare kelias paras...noriu ir as ten:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.19 16:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:

Siaip is viso Tavo pasisakymo darau isvada, kad svarbiau yra Tau paburbeti:) Tu geriau karta viena kita (obettaciau) karta pabandyk papusti - tada pakalbek:) jei ka!


Sutinku, kad paburbeti megstu, gal net labiau uz tiesa kartais :) Bet si kart mano lupomis byloja tiesa :) Nenoriu bandyt ir galiu, kad jau po darbo ir placiau issakyt savo nuomone apie zoles zala:
Zole yra pavojingas narkotikas nes:
- didina psichoziu ir sizofrenijos rizika vartojimo laikotarpiu ir net nutraukus vartojima gali isrysketi labai nemalonus psichikos ligu pozymiai (irodyta, paieskosiu linku);
- fizines priklausomybes pavojus nera itin didelis, bet psichologiskai tampa butinu atsipalaidavimo arba maloniu ispudziu atributu, zmogaus laisvalaikis paprasteja, kitaip sakant tautai jis gali tapti itin nuobodziu.
- mazina seksualini potrauki ir poreikius (ne is karto), gali sukelti erekcijos sutrikimus;
- mazina interesus ir bukina smegenaites, zmogus vulgareja, slopsta emociju ivairove (deja t.p. ir nuo alkoholio);
- padidina impusyvu elgesi, nesusivaldyma, taip pat didina savizudybes rizika;
- dabartine zole, yra kitokia negu 60-aisiais, siuo metu zole yra genetiskai modifikuota, kad padidinti svaigiuju medizagu kieki, todel zoles haliucinogeninis ir kitos zalingas poveikis yra zymiai stipresnis negu hipiu laikais;
- rukant zole nuolat, rizika susirgti plauciu veziu yra netgi didesne negu kad cigareciu su filtru (irgi yra tyrimai padaryti paieskosiu linku)

Bet siaip manau, kad nera cia ko gincytis, jus rukykit, as nerukysiu ir nebeburbesiu siuo klausimu. O tai dar uzdrausit is viso pasisakinet :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.19 17:13 
Tema:
Atsakyti su citata

:) kai ieškosi linkų, tai ieškok su bandymais, kurie pagrsįti ilgalaikiais moksliniais tyrimais, nors daugeliu punktų nemanau, jog ką rasi...
Gal išskyrus tą punktą apie galimybę susirgti vėžiu, bet manau jog ji vargu ar didesnė, nei rūkant tabaką:)
Tai ką čia išdėstei - labai panašu į prevencinę propagandą orientuotą į paauglių sąmonę, o ne argumentuotą mokslišką paaiškinimą...:))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.19 17:22 
Tema:
Atsakyti su citata

Pasistengsiu parankiot kuo rimtesnius tyrimus :)
Bet is tiesu, as gi nesakau, kad tie kas ruko zole yra blogi ar blogesni uz tuos kurie ruko tabaka. Mano pozicija yra ta, kad ir alkoholis, ir tabakas, ir kiti narkotikai (tame tarpe ir zole) visi sukelia tam tikro laipsnio priklausomybe ir visi yra zalingi sveikatai. Ir naivus yra tokie pasisakymai, kaip pvz. "As rukau zole, o ne tabaka, nes ji nekenkia sveikatai" Zmones patys pasirenka ka vartoti. As pavyzdziui rukau ir geriu ir ne taip jau mazai, artimiausiu metu nesiruosiu mesti, bet zinau ir neneigiu, kad tai yra zalinga. Ir del to man keista, kai zmones aiskina, kad zole nekenkia sveikatai, nesuprasi ar save ar kitus apgaut noredami.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.19 17:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:

Tai ką čia išdėstei - labai panašu į prevencinę propagandą orientuotą į paauglių sąmonę, o ne argumentuotą mokslišką paaiškinimą...:))


Pamirsau, kad cia ne blevyzgu skyrelis :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.19 18:17 
Tema:
Atsakyti su citata

Būtent - nemačiau niekur jokių mokslinių palyginimų, jog alchoholis ar tabakas mažiau kenksmingi nei marihuana...:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Pussy
Latras


Prisijungė: 2004 07 07
Pranešimai: 117
Miestas: New Jersey

Pranešimas2005.04.20 08:25 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
- didina psichoziu ir sizofrenijos rizika vartojimo laikotarpiu ir net nutraukus vartojima gali isrysketi labai nemalonus psichikos ligu pozymiai (irodyta, paieskosiu linku);

Melas.

naktinuke rašo:
- fizines priklausomybes pavojus nera itin didelis, bet psichologiskai tampa butinu atsipalaidavimo arba maloniu ispudziu atributu, zmogaus laisvalaikis paprasteja, kitaip sakant tautai jis gali tapti itin nuobodziu.

Psichologiskai priprantama labai prie daug ko, pvz televizoriaus, teatro, kino, muzikos, sporto, tam tikru zmoniu, kalbejimo, tylejimo ir t.t. Kas kam GALI tapti nuobodziu, tas kitam gali tapti idomiu. O fizines priklausomybes pavojaus nera is viso.

naktinuke rašo:
- mazina seksualini potrauki ir poreikius (ne is karto), gali sukelti erekcijos sutrikimus;

Melas.

naktinuke rašo:
- mazina interesus ir bukina smegenaites, zmogus vulgareja, slopsta emociju ivairove (deja t.p. ir nuo alkoholio);

Alkoholis tai daro dideliais mastais, zole - panasiai kaip pvz persirijimas ir ilgas televizoriaus ziurejimas.

naktinuke rašo:
- padidina impusyvu elgesi, nesusivaldyma, taip pat didina savizudybes rizika;

Melas.

naktinuke rašo:
- dabartine zole, yra kitokia negu 60-aisiais, siuo metu zole yra genetiskai modifikuota, kad padidinti svaigiuju medizagu kieki, todel zoles haliucinogeninis ir kitos zalingas poveikis yra zymiai stipresnis negu hipiu laikais;

Nezinau ar tai tiesa, labai stipriai abejoju, genetiskai modifikuoti nera taip patrasta. Bet is tikruju haliucinogeninis poveikis nera svarbus, kalbame apie poveiki sveikatai. Putikai ruko tiek, kiek jiems reikia. O jei poveikis stipresnis, vadinasi surukys maziau, tai reiskia ir plaucius maziau apkraus.

naktinuke rašo:
- rukant zole nuolat, rizika susirgti plauciu veziu yra netgi didesne negu kad cigareciu su filtru (irgi yra tyrimai padaryti paieskosiu linku)

Melas. Vienas kasiakas plauciams kenkia ne daugiau nei viena cigarete. Tik cigareciu eilinis nikotino vartotojas cigareciu suruko daug kartu daugiau, nei putikas suruko kasiaku.

Nuorodu jau kazkelinta karta nekartosiu - esu idejes sioj temoj.
O "tyrimu", patvirtinanciu tas visas nesamones, gal ir galima rasti, bet kai ieskosi, atkreipk demesi i ju data - pries puse amziaus Amerikoj buvo zoles rukytoju medziokle, itakota grynai politiniu priezasciu - tada buvo susigalvoje daug daug visokiu absurdisku argumentu ir padare keleta juos pagrindzianciu "tyrimu". Visi jie po to buvo daug kartu mokslininku paneigti.
Zoles draudejai dar megsta ivairiai iskreipti tyrimus ir ju interpretavima. Kad ir ta teorija, kad zole veda i stipresnius narkotikus - visiska nesamone, pagrista vieninteliu dalyku: didzioji dauguma tu, kurie vartoja stiprius narkotikus, kazkada yra ruke zoles. Tokia "logika" remiantis, jei kazkada vaziavai dviraciu, beveik garantuotai vazinesi ir motociklu, nes visi vazinejantys motociklu, yra pries tai vaziave dviraciu :)

Tiesa, niekur neminejau, kad zole visai nekenkia, sakiau tik, kad nuo jos nera fizines priklausomybes. Nemaisykite. Zole kenkia sveikatai, tik daugumoje atveju ne taip stipriai kaip alkoholis ar nikotinas. Bet viskas priklauso nuo kiekio. Jei per diena 100g degtinikes ikalsi - irgi nieko blogo nebus.

Tie, kurie vis dar platina visa ta dezinformacija, arba patys yra suklaidinti ir nepasidomi tuo, ka patys sako, arba samoningai meluoja, nes mano, kad taip sustabdys jaunima nuo zoles vartojimo (nors alkoholis ir nikotinas yra daug blogiau). Bet jie nesupranta, kad jaunimas moka naudotis internetu ir dabar jau atskiria mela nuo tiesos, todel visi tie kliedesiai tik diskredituoja ju sakytojus ir tokiu budu daroma didele zala, nes tada jaunimui gali atrodyti, kad lygiai taip pat meluojama apie pvz. heroina, prie kurio "prilipti" ir priesui nepalinkeciau.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2005.04.20 08:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:
fuk as irgi noriu i Amsterdama - gal mane irgi ten unreal uzveztu:))
As irgi vel noriu i Amsterdama.. per kelias dienas sugebejau igyti kazkokia priklausomybe tam miestui :)).
Nes visgi, labai geras jausmas aplanko, kai gali nueiti i centrine miesto aikste, arba kur tik nori, ir pūsti visiems prieš akis, be jokio nusikaltimo jausmo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.04.20 08:57 
Tema:
Atsakyti su citata

Pussy, perskaityk šitą:

http://www.newsru.com/world/20apr2005/obez.html

Ir tu dar tvirtinsi, kad žolė nepavojinga? Siaubas kas darosi...
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Pussy
Latras


Prisijungė: 2004 07 07
Pranešimai: 117
Miestas: New Jersey

Pranešimas2005.04.20 09:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Pussy, perskaityk šitą:

http://www.newsru.com/world/20apr2005/obez.html

Ir tu dar tvirtinsi, kad žolė nepavojinga? Siaubas kas darosi...


1. Parodyk tu man, kur as rasiau, kad zole nepavojinga.
2. Ten tos bezdziones gere kazkokia "nastojke" (turbut su alkoholiu), neaisku kokios ten medziagos, bet kokiu atveju jos neruke, kaip kad mes.
3. Tame paciame straipsnyje nurodyta dar daugiau atveju, kai gyvunai agresyveja butent nuo alkoholio.
4. Kalbame apie sveikatą ir mokslinius tyrimus, o tu man kažkokias nepatvirtintas įdomybes iš pasaulio pateikinėji.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.04.20 09:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Pussy rašo:
1. Parodyk tu man, kur as rasiau, kad zole nepavojinga.


pagrindine ginco mintis ir yra ar zole pavojinga sveikatai ar ne. Jei visi sutinkame, kad pavojinga tai ir nera cia ko gincytis :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.04.20 09:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Bet kokia medziaga net vanduo yra pavojinga zmogui, viskas atsiremia i KIEKI BLIA. Zole cia niekuo neypatinga.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Pussy
Latras


Prisijungė: 2004 07 07
Pranešimai: 117
Miestas: New Jersey

Pranešimas2005.04.20 09:53 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Pussy rašo:
1. Parodyk tu man, kur as rasiau, kad zole nepavojinga.


pagrindine ginco mintis ir yra ar zole pavojinga sveikatai ar ne. Jei visi sutinkame, kad pavojinga tai ir nera cia ko gincytis :)


Pavojinga be jokios abejones.

Taciau mano pagrindine mintis buvo:
1. Zole MAZIAU pavojinga negu alkoholis ir nikotinas.
2. Zole nesukelia fizines priklausomybes, skirtingai nei alkoholis ir nikotinas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau rašyti atsakymą