:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.10.13 22:18 
Tema: narkotikai
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Special for Naktibaldas is labai slaptos policijos duombazes:)

X: 14:25
Tokiuose klubuose kaip "vault" (subaciaus 99) yra platinami narkotikai, beveik visu jame esanciu zmoniu akivaizdoje,jame renkasi jauni narkotikus pradedantys vartoti zmones,ar nemanore,kad reiketu kazka keisti?o tai sie klubai darosi panasus i brabangesnius,ir jaunesne liaudi priimancius taboro filialus..

E. Kaliačius: 14:27
Pažadu, kad ši informacija bus patikrinta.

fok..kada gi visgi pareigunai ims skirti "shyrikus" nuo seip tusovciku...:(((
noreciau padiskutuot su tuo kaliacium apie pacia narkotiko savoka...
man pvz narkotikas tai: alkocholis, heroinas..nkotinas..amfas...xtc...lsd...thc...nu karoc kaip jau supratot visus svaigintojus-atpalaidatorius-stimuliatorius as laikau narkotikais...
nelinkes as ju skirstyti i legalius ir nelegalius...visi jie yra NARKATA.
beje legalus..tai dar nereiskia kad geresnis uz nelegalu(nors daugeliu atveju taip ir buna)...taciau zole(aisku ne jokia ten himka) yra 100 kartu geriau nei ugninis vandenelis:))
nuo zoles nebuna tokiu pahmu....pavartojes zoles zmogus nepridaro tokiu biezpriedielu kaip girtas...su zole kaip ir nedegraduosi(vien tik su zole)..
taip uztikrintai kalbu nes visa tai esu isbandes ant saves:))
aisku...neagituoju uz tokius dalykus kaip hera..niekad nesupratau shyryku..koks pontas sedeti rusyje apsidolbinus ir ziureti i lempute visa diena..ble..jiems seiles bega..o jie to nejaucia..:S
beje kaliaciaus sunenas yra shyrikas giblas....zodziu paskutines stadijos narkomanas.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.10.13 22:38 
Tema:
Atsakyti su citata

nemanau, kad shyrikai yra patenkinti tuo ,kad yra shirikai...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.10.13 22:57 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:
nemanau, kad shyrikai yra patenkinti tuo ,kad yra shirikai...

zinok skambes keistai..taciau jie yra tuo patenkinti..nes tiesiog bega kaip nuo ugnies nuo normalaus gyvenimo kuris jiems artimuju yra tiesio brukamas per jega...
kazkodel labai daug is mano buvusiu klasioku tapo shyrikais...
vat tarkim vienas is ju..:
tevai kelis kartus ji perlauze..mokejo neralias babkes..taciau tik nusisukus nuo jo..vel griebdavosi adatos..na finale sedo i kaliuze 'uz lasinius'..atsedejo 2 metus..ten visa ta laika heros ri nevartojo(na gal tik pora kartu nes babkiu neturejo kaip sake)...tai ciuvakas tik isejes i laisve ta pacia diena...na beveik vos ne ta pacia valanda isismeige adata i ranka...
daba kitas kadras: kai LT pries kokius 5-6 metus atsirado hera..jis zvengdavo is manes kad as su hebra gerdavau alu..ar koki rata tusovkej ikaldavau..ar kad prie kaljano su hebra susesdavau...dabar praejus tiek metu..as "vis dar" esu normali visuomenes lastele..o jis..na net nezinau kaip ji butu galima ivardinti...gyvas lavonas turbut geriausiai jam tinkantis epitetas...taciau jis vis dar zvengia is manes kad as nevarau heros(ir daro tai visiskai nuosirdziai)...
na bandes as tos heros pora kart...slykstesnio dalyko ir isivaizduot negaleciau...ji visiskai suzlugdo asmenybe..uzdaro ja savuose remuose..tampa nebesvarbus bendravimas...
manyciau visgi tie shyrikai turi kazka igimto..o greiciausiai tai gamtos desnis..kad islieka tik pilnaverciai..ir siuo atveju grobuonio vaidmeni atlieka pacio individo smegeninej uzkoduota misija- susinaikinti.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.10.13 23:15 
Tema:
Atsakyti su citata

nemanau, kad shyrikai-tas atvejis, kuomet šnekta apie tą patį asmenį, kuomet jis dar buvo ne shyrikas:)
žmonės keičiasi netgi nebūdami šyrikais, o jų prisirišimas prie tam tikrų veiksnių įtakoja jų mastyseną...
tai kodėl sugriovus save tu turėtum išlikti tuo, kuo buvai ?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2004.10.14 07:59 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
daba kitas kadras: kai LT pries kokius 5-6 metus atsirado hera..jis zvengdavo is manes kad as su hebra gerdavau alu..ar koki rata tusovkej ikaldavau..ar kad prie kaljano su hebra susesdavau...dabar praejus tiek metu..as "vis dar" esu normali visuomenes lastele..o jis..na net nezinau kaip ji butu galima ivardinti...gyvas lavonas turbut geriausiai jam tinkantis epitetas...taciau jis vis dar zvengia is manes kad as nevarau heros(ir daro tai visiskai nuosirdziai)...
na bandes as tos heros pora kart...slykstesnio dalyko ir isivaizduot negaleciau...ji visiskai suzlugdo asmenybe..uzdaro ja savuose remuose..tampa nebesvarbus bendravimas...

Heros niekad nebandziau ir nebandysiu. Savo jaunesniam broliukui kai atejo laikas pasakiau - vis tiek tu ni figa neklausysi kas tau sakoma apie narkotikus ir visa kita, bandyk viska, ka nori, bet prie heros nelisk net is tolo, nes bus vienareiksmiskas pzdc. Labai dziaugiuosi kad paklause. O kiemo keli pazistami del tos pacios problemos dabar nezinau gyvi dar ar jau mire.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.10.15 11:41 
Tema:
Atsakyti su citata

aš, ne paslaptis, kad esu prieš visas narkatos atmainas, nemanau kad reikia legalizuoti kad ir silpną, bet vis tiek dar vieną nuodą. netolerantiškas esu būtent narkomanams.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.10.15 21:59 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
aš, ne paslaptis, kad esu prieš visas narkatos atmainas, nemanau kad reikia legalizuoti kad ir silpną, bet vis tiek dar vieną nuodą. netolerantiškas esu būtent narkomanams.

cia vel gi matai gincityna tema:)
kas yra tas narkomanas..?
juk ne kiekvienas vartojantis alkocholi yra alkocholikas..taip pat ne kiekvienas vartojantis tai kas pas mus vadinama narkotikais yra narkomanas...
tiek narkomanas tiek alkasas yra ligoniai...ir tapo jais grynai per savo durnuma.....na tokiems tolerancijos as irgi neturiu.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.10.22 15:21 
Tema:
Atsakyti su citata

nu tai ka kas ryt ten busit susitiksim:D
as busiu tas labiausiai blizganciomis akimis..:D
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.10.25 09:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
Baisonėlis rašo:
aš, ne paslaptis, kad esu prieš visas narkatos atmainas, nemanau kad reikia legalizuoti kad ir silpną, bet vis tiek dar vieną nuodą. netolerantiškas esu būtent narkomanams.

cia vel gi matai gincityna tema:)
kas yra tas narkomanas..?
juk ne kiekvienas vartojantis alkocholi yra alkocholikas..taip pat ne kiekvienas vartojantis tai kas pas mus vadinama narkotikais yra narkomanas...
tiek narkomanas tiek alkasas yra ligoniai...ir tapo jais grynai per savo durnuma.....na tokiems tolerancijos as irgi neturiu.


nesvarbu jokie išvedžiojimai. narkata yra nuodas kaip ir alkagolis, bet koks narkatos pasireiškimas yra baustinas. čia mes ne vieną vežimą iečių sulaužėme su Adučiu ir Sauleliu, bet niekaip neradome bendros pozicijos. užsispyres esu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
rašyti atsakymą