:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.10.05 09:27 
Tema: ant senatvės...
Atsakyti su citata

Legionas su 'Something's Gotta Give' ant minties tokios užvedė:

ale nemažai gerų aktorių ant senatvės šūduose pradeda filmuotis... va Nicholsonas, De Niro, kas čia dar... Hoffmano paskutiniai vaidmenys tokiuose 'šyrpatrebiniuose' filmiūkščiuose buvo, o juk šie trys senukai yra suvaidinę pačiuose šūstriausiuose amerikiečių filmuose ('Krikštatėvis', 'Lietaus žmogus', 'Vidurnakčio kaubojus', 'Skrydis virš gegutės lizdo', 'Švytėjimas', 'Chinatown', 'Goodfellas' ir t.t.)

kas jiems ant senatvės pasidaro?
ar sumarazmėja ir jiems atrodo, kad šitie visi 'Anger Management', 'Meet The Parents', 'Sphere', 'Runaway Jury' ir kiti iš tikrųjų yra puikūs filmai, ar jie tiesiog nesiparina ir filmuojasi bet kur, kur tik babkių pasiūlo?
tipo, "į istoriją jau įėjom, galim ir pailsėt"...?

:\
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.10.05 09:29 
Tema: Re: ant senatvės...
Atsakyti su citata

aisku, kad Meet the parents geras filmas. Ir De Niro ten gerai tinka. Del kitu filmu tai nieko negaliu pasakyt bo nemaciau.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.10.05 09:33 
Tema: Re: ant senatvės...
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
aisku, kad Meet the parents geras filmas. Ir De Niro ten gerai tinka. Del kitu filmu tai nieko negaliu pasakyt bo nemaciau.


na, tas gal dar nieko, bet tie visi 'Analyze This', 'Analyze That' taigi visiškai beztalkovi filmai... "komedijos be jumoro" kaip pats išsireiškei...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2004.10.05 09:44 
Tema:
Atsakyti su citata

as manau kad jiems baboku pradeda pritrukt (anukai vis saldainiu praso, dukroms po namuka ir pan) tai ir tenka bet kokiam sude vaidint kad tik greiciau i kortele algele pervestu......
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.10.05 09:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Kai vidutinio holivudo filmo samata persirito 100 mln $ tai gal lengviau patapo pritraukti megazvaigzdes i tuos vidutinius filmus.

Duotu man 10 mln. ir as eiciau vaidinti bet kokiame shude. Faktiskai vaidinciau gal net uz 5 mln$
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2004.10.05 09:52 
Tema:
Atsakyti su citata

kaip ir minejau, dirba vardan algos.....jauciu Aduciui sunkus laikai ateina kai jo kumyrai vaidins suduose, ir aplamai visi filmai bus sudai (menine prasme) bet bus geri tik tam kartui:)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.05.09 12:25 
Tema:
Atsakyti su citata

O kokių žinote atvejų, kai rodos jau beviltiškai nusenusi žvaigždė dar išspaudžia supervaidmenį? Arba kad koks aktorius baigtų karjerą vienu geriausiu vaidmenų savo karjeroje? Bet iš tikrųjų baigtų, o ne taip kaip tas pats Hoffmanas prieš kurtais penketą metų prieš visą Holivudo grietinėlę atsistojęs labai graudulingai pareiškė, kad yra niekam nebereikalingas ir išeina pensijon. Ir nuo to laiko išspaudė dar bent desietką filmų :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.05.09 12:25 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Man tai gaila buvo žiūrėti į DeNiro tokiame filme... Kaip tik va vakar pažiūrėjau "Raging Bull". Po to prisiminiau "Taksistą"... Nu ką gi, žinoma, visos žvaigždės anksčiau ar vėliau užgęsta. Ir turbūt normalu, kad babkių pristigus ar šiaip iš numarazmėjimo arba nostalgijos ar dar dėl kokių nors priežasčių senukai dar suvaidina antrarūšiuose filmukuose. Bet vistiek, man tai liūdnas vaizdas... Jį pamačius, jau žmogus supranti, kad tas talentas (šiuo atveju DeNiro) jau greičiausiai nieko gero nebeišspaus. Toks pat jausmas buvo pažiūrėjus "As Good as it Gets". Arba "Where the Money Is" (Nors Newmanui tai jau duokdie 75 metai tuo metu buvo, aš tai džiaugsiuosi jei išvis gyvas būsiu tokių metų :)

O kokių žinote atvejų, kai rodos jau beviltiškai nusenusi žvaigždė dar išspaudžia supervaidmenį? Arba kad koks aktorius baigtų karjerą vienu geriausiu vaidmenų savo karjeroje? Bet iš tikrųjų baigtų, o ne taip kaip tas pats Hoffmanas prieš kurtais penketą metų prieš visą Holivudo grietinėlę atsistojęs labai graudulingai pareiškė, kad yra niekam nebereikalingas ir išeina pensijon. Ir nuo to laiko išspaudė dar bent desietką filmų :)



Siaip tai zvaigzdes gesimas yra naturalus procesas vykstantis jau milijardus metu. Tiesiog pasibaigia vidiniai resursai ir zvaigzde gesta, teisa vienos zvaigzdes gesta pries tai virsdamos supernovomis, tai yra sprogdamos ir dideliu greciu prarasdamos savo "medziaga", kitos, paparastai mazesnes tai "atlieka" palaipsniui.


Parengta ir subalansuota pagal "Mokslas ir Visata", nors tinka ir zemiskoms zvaigzdems. :))
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.05.09 13:13 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Man tai gaila buvo žiūrėti į DeNiro tokiame filme... Kaip tik va vakar pažiūrėjau "Raging Bull". Po to prisiminiau "Taksistą"...


Ner ko priekabiauti, jis tebevaidija labai gerai, kad tau komedijos nepatinka tai ne deniro problema.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.05.09 13:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
O kokių žinote atvejų, kai rodos jau beviltiškai nusenusi žvaigždė dar išspaudžia supervaidmenį? Arba kad koks aktorius baigtų karjerą vienu geriausiu vaidmenų savo karjeroje?


man patiko Albert Finney filme 'Big Fish'. turbūt nepaskutinis jo vaidmuo, ir turbūt ne geriausias, bet vis tiek smagu kai senas žmogus fainai vaidina.

o dėl tų visų 'Meet The Parents', tai debiliško teksto labai įdomiai ir neperskaitysi :)
tai turbūt ne aktorystės, o prasto skonio problema. nors ne visi gi tokie dvasingi kaip kad mes - atsisakantys kelių šimtų šaibų vardan miano ir gero vardo :))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.05.09 13:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Saulelis rašo:
Man tai gaila buvo žiūrėti į DeNiro tokiame filme... Kaip tik va vakar pažiūrėjau "Raging Bull". Po to prisiminiau "Taksistą"...


Ner ko priekabiauti, jis tebevaidija labai gerai, kad tau komedijos nepatinka tai ne deniro problema.


Tai kad aš nepriekabiauju... Aš būtent ir reiškiau tik savo nuomonę. Tik ne apie komedijas apskritai (nežinau kas tau pasakė, kad man jos nepatinka, bet netikėk - jie melavo), o apie "Meet ze Fockers" ir dar tas porą kitų.

O dėl DeNiro vaidybos... Tą filmą laikau antrarūše komedija ne dėl DeNiro vaidybos, o dėl tų pačių priežasčių, kurios šitam forume jau milijonus kartų yra minėtos - nesinori vėl iš naujo pradėti. Tokiame filme bet kuris genialus aktorius atrodys kvailai, nes jo vaidmuo yra nuo pat pradžių kvailas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.05.09 14:07 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Tik ne apie komedijas apskritai (nežinau kas tau pasakė, kad man jos nepatinka, bet netikėk - jie melavo)


kas as nepastebejau tavo teigiamu atsiliepimu apie komedijas, nors siaip jau rasineji apie visokius filmus. Gal primintum ka teigiamo rasei apie komedijas?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.05.09 14:39 
Tema:
Atsakyti su citata

turiu pritarti Sauleliui, meet the fockers visai šlamštas filmas, nežinau kas ten tokio juokingo, keli stereotipiniai CIA stuff ar kas?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.05.09 15:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
kas as nepastebejau tavo teigiamu atsiliepimu apie komedijas, nors siaip jau rasineji apie visokius filmus. Gal primintum ka teigiamo rasei apie komedijas?


vajėzau, dabar turėsiu įrodinėti savo požiūrį į komedijas...
Nepamenu aš, ką esu rašęs... Gal ir nieko. Bet jau tikrai nerašiau, kad man komedijos nepatinka. Jei netingi ir labai tuo domiesi - gali pasinaudoti paieška.
Senos rusiškos komedijos man labai patinka. O naujų pastaruoju metu kažkaip nedaug mačiau. Dabar pamenu tik vieną - Zoolander. Net pačiam keista kodėl, bet labai juokinga buvo. Du ar tris kartus pažiūrėjau. Kažkokie bajeriai gana originalūs, nematyti.
Iš klasikos - Big Lebowski, Kusturicos Life is a Miracle ir Underground, Down By Law - visos afigiennos komedijos, žvengiu susiriesdamas. Nu tiek teprisiminiau kol kas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.05.09 16:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

Iš klasikos - Big Lebowski, Kusturicos Life is a Miracle ir Underground, Down By Law - visos afigiennos komedijos, žvengiu susiriesdamas. Nu tiek teprisiminiau kol kas.


Big lebowski tai krepas net nelyginamas su Fockersais, nei bajeriu nei nieko. Kitu nemaciau.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą