:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
zhaba
Latras


Prisijungė: 2004 06 29
Pranešimai: 126
Miestas: sfr

Pranešimas2004.09.29 17:05 
Tema:
Atsakyti su citata

o stai apie ka diskutuoja krikscionishkojo jezus.lt portalo skaitytojai:

http://www.jezus.lt/forumas.php?veiksmas=ziureti&tema=39
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.09.29 17:12 
Tema:
Atsakyti su citata

nereali diskusija :) As ir nezinojau apie toki foruma.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.29 17:40 
Tema:
Atsakyti su citata

zhaba rašo:
o stai apie ka diskutuoja krikscionishkojo jezus.lt portalo skaitytojai:

http://www.jezus.lt/forumas.php?veiksmas=ziureti&tema=39

statistika:
vos ne apsimyzau- 3 kartai
nukritau nuo kedes ir susilauziau zandikauli- 1 kartas
buvau palaikytas beprociu del savo juoko- 55 kartai
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.29 21:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Jooo... Nesusiturėjau neįkišęs ir savo trigrašio į dvasingąjį forumą. Dabar tai dangaus vartai man jau užsivėrė amžiams. :))) Dvasingi ten marazmatikai, garbės žodis...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.29 22:42 
Tema:
Atsakyti su citata

baronas Miunhauzenas rašo:
Jooo... Nesusiturėjau neįkišęs ir savo trigrašio į dvasingąjį forumą. Dabar tai dangaus vartai man jau užsivėrė amžiams. :))) Dvasingi ten marazmatikai, garbės žodis...

neuzsivere!
jums pades NUODEMIU ATLEIDEJAS2000!
http://www.satan.lt/jesus/ispazintis.asp
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.30 06:38 
Tema:
Atsakyti su citata

jo, www.jezus.lt man rodos yra geras šaltinis pildyti mūsų "marazmų" rubrikėlę :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2004.09.30 08:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Aaaaaa.... Sing Halleluja...:)) Marazmams medziagos ten tikrai yra daugiau negu pakankamai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.30 08:15 
Tema:
Atsakyti su citata

aš kažkaip noriu tikėti, kad ten žmonės jumoro jausmą lavina, nes jei viskas ten rimti, tai man truputį baugu...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.30 14:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
aš kažkaip noriu tikėti, kad ten žmonės jumoro jausmą lavina, nes jei viskas ten rimti, tai man truputį baugu...


Ot velnias žino, šiaip gyvenime man akurat teko sutikti tokių katalikų ir kitokio plauko pamišėlių, tai kaip ir pasijunti keistai: lyg norėtųsi reaguot kaip į gumorą, o po to dašunta, kad viskas super-rimta. Atsargiai su jais reikia...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2004.09.30 14:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Cia va tokia citata ka tik radau jezaus fanu puslapyje:

"Esu isitikines kad esate girdeje graziaja lyriska Scorpions grupes daina "Hotel California". Tokia grazi rami svaiginanti muzika, grazus atlikejo balsas... Mmmm.. Tiesiog miegaujiesi..
Ir stai suzinau, kad si daina yra apie Satanistu baznycia USA! Paemiau tada ir istriniau is visu savo kaseciu sios grupes dainas. :)
Tai vat tokie pyragai.."

Cia jau net ne pyragai, cia xuj znaet shto... 8( )
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.30 14:35 
Tema:
Atsakyti su citata

blemba, tokie maniakai, kad ir kaip besistengtų, vistiek nepapuls į katalikų Rojų (lengvas mišių vynas everyday, katalikiškų mokyklų auklėtinės ir kiti malonumai) bo dievas iš tikrųjų myli tik nuoširdžiai ir sveikai juo tikinčius, o visokias davatkas ir religinius fanatikus siunčia iš karto į Gulagą.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.09.30 17:10 
Tema:
Atsakyti su citata

gaila baptistai jau istryne diskusiaj apie klubus :/ Gal kas issaugojot?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2004.09.30 18:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Cia va tokia citata ka tik radau jezaus fanu puslapyje:

"Esu isitikines kad esate girdeje graziaja lyriska Scorpions grupes daina "Hotel California". Tokia grazi rami svaiginanti muzika, grazus atlikejo balsas... Mmmm.. Tiesiog miegaujiesi..


O cia ta pati, kur Eagles dainuoja, ir kuri yra bet kuriame karaoke dainu sarase? O as vis klausydavau ir galvodavau, apie koki cia toki ziauru viesbuti dainuoja?...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zhaba
Latras


Prisijungė: 2004 06 29
Pranešimai: 126
Miestas: sfr

Pranešimas2004.09.30 18:11 
Tema:
Atsakyti su citata

baronas Miunhauzenas rašo:
Jooo... Nesusiturėjau neįkišęs ir savo trigrašio į dvasingąjį forumą. Dabar tai dangaus vartai man jau užsivėrė amžiams. :))) Dvasingi ten marazmatikai, garbės žodis...

tai skacialink ir pasiklausyk pora pamokslu mp3 formatu :)
http://www.jezus.lt/mp3pamokslai.php
ale atsiminiau gudzhius senus laikus, kai SvastikosSukitesGreitai berods buvo susuke gabala su kunigo pamokslais shauniais :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zhaba
Latras


Prisijungė: 2004 06 29
Pranešimai: 126
Miestas: sfr

Pranešimas2004.09.30 18:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
gaila baptistai jau istryne diskusiaj apie klubus :/ Gal kas issaugojot?

prasau
Citata:
Klubai yra vienareiksmis blogis. Ten doram krikscioniui nevieta, ir reikia stengtis laikytis kuo toliau nuo sios pagundos.
Dar baisiau, klubai traukia dorus zmones kazkokiomis man nezinomomis setono pinklemis, todel kai kurie krikscionys susigundo ir nueina galvodami, kad ten nieko blogo(tuo metu ju samone buna paveikta setono keru).
Tenka pripazinti taip atsitiko ir man ir nuosirdziai sakau, kad niekam nelinkeciau to patirti. Dar iki dabar uz tai atgailauju(sis ivykis buvo mazdaug pries metus).
Ten susirenka vien narkomanai, kurie i venas leidziasi nuodus ir valgo kvaisalus. Negana to, jie tenai turi savo ritualus is soka kazkokius setono garbinimo sokius, kaip velniai is filmo Velnio Nuotaka(sis filmas man irgi labai nepatinka, nes tai yra akivaizdus pasisaipymas is krikscionisku vertybiu). Jie isivaizduoja, kad velnio muzika is gramofonu leidziantis(ir baisiai su jais besielgiantis, sukinejantis plokstele tai pirmyn, tai atgal, be jokios priezasties) zmogus yra pats setonas ir savo sokiu ji garbina. Sis sokis yra labai pavojingas, nes jame nera jokios dvasios, be to esu girdejes, kad ne viena mergina yra pastojusi tiesiog besokdama. Kai kurie sedi ar net guli prisispaude prie sienu. Visa sita chaosa uzgozia siaubinga, rodos is paties pragaro sklindanti muzika ir pragaro ugnis primenancios sviesos. Skambant siai muzikai narkomanai vaiksto, stumdo vienas kita ir kitus, nieko nematydami savo kvaisalu pripildytomis akimis.
Beveik is karto man atejus, prie manes pribego keletas narkomanu ir pradejo pusti dumus is kazkokios narkomanines cigaretes tiesiai man i burna. Bet as buvau taip apstulbes, todel negalejau net pajudeti. Siek tiek atsipeikejes, supratau, kad man reikia kuo greiciau begti is cia. Bet ir isejes i lauka nesijauciau saugus, nes aplink kluba pilna narkomanu stoviniuojanciu buriais, rukanciu savo narkomanines cigaretes(kurios, beje yra labai panasios i paprastas cigaretes, todel net sunku atskirti), ir atiminejanciu is doru zmoniu pinigus tam, kad galetu nusipirkti daugiau kvaisalu. Siaip ne taip istrukau is sios aplinkos, bet tai dar irgi nebuvo pabaiga.
Turbut nuo tu dumu, su manim pradejo darytis siaubingi dalykai. Viskas aplinkui atrode labai grazu, man norejosi juoktis, sokineti is laimes, negalvoti apie jokias negandas. Tik kita diena atsipeikejes supratau, kokioje baisioje nudvasejimo agonijoje as tuo metu buvau.
Todel niekas, jokioms aplinkybems susikloscius neikite i kluba, nes kaip jau minejau, tai yra pats blogis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą