:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2004.09.17 12:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Mokytojas rašo:
nu va naujienos ne kokios kilimandžarui norest greičiasiai negros


Taigi va blia, ka tik parasyt norejau:( Kas cia per bloga karma - issiruosiu viena karta per 2 metus gyvai pankroko paklausyti, o cia visokie forsmazorai... Tai kur dabar eit, kad gitara elektrine ijungta su overdraivu paklausyt?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Mokytojas
Latras


Prisijungė: 2004 08 06
Pranešimai: 99

Pranešimas2004.09.17 12:50 
Tema:
Atsakyti su citata

/d

Paskutinį kartą redagavo Mokytojas, 2005.01.10 09:27. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.19 13:55 
Tema:
Atsakyti su citata

Na na, kolegos, nenuklyskite nuo temos. Aš va vakar išgėriau alaus, pavalgiau, ir supratau šventą tiesą: bandyti skaičiuoti bokalus yra labai kenksminga sveikatai. Ibo, po ranka nesant popieriaus anei rašyklos kokios, nusprendžiau, kad bus labai gerai viską susivest į mobiliaką. Nokijoj yra tokia fn. kaip "darbotvarkė", tai ten ir pamėginau fiksuoti kultūrinę vakaro programą. Po kažkelinto bokalo ranka nebepakilo maigyti knopsų, taigi ryte taip ir nepavyko nieko konstruktyvaus sužinoti apie praėjusį tikriausiai puikų vakarą, beliko spręsti tik iš apytuštės piniginės:(. Užtat naktį patyriau pačią klaikiausią gyvenime dežurkę ir šaltą prakaitą varančius strachus - žiauru! Vat ir pasitelk į pagalbą digitalines priemones, taip ir užsilenkti galima...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.19 15:50 
Tema:
Atsakyti su citata

o mano viena iš dažniausiai pasitaikančių pachmielo pramogų yra bandyti suskaičiuoti kiek alaus išgėriau vakar. turiu pasigirti, kad dviejų bokalų paklaidoje dažniausiai būnu pakankamai tikslus. vakar užėjau į stereo 45, labai viskas ten dvasingai, su dvasnomis pastoviais lankytojais ir senmergių neblogų yra. tik blia vienu momentu sugadino gerą įspūdį muzonas, iki tol leistą kokį tais 80's dvasingą pakeitė 90-ųjų pabaigos technuškė gaidiška, teko išvartyti baldus, dj - ėjui pastatyti fingalą, išgerti visą svetimą alų ir nusimovus kelnes parodyti ką dievas davė. o šiaip viskas buvo ramu ir kultūringa.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.19 16:22 
Tema:
Atsakyti su citata

Oi, jaučiu, degsi pats ugnies ežere už tokias niekdarystes, net stažas ilgametis nepadės... Nebent Jėzaus pašauktas taip pasielgei, nu tada kitas reikalas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.19 18:14 
Tema:
Atsakyti su citata

tai ne, blia. aš sekiau dievo balsą, praktiškai išvariau prekijus iš bažnyčios.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.19 21:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Galėjai alaus bačką kokią prigriebt, išvartyt prekes taip sakant, būtų naudos ne tik sielai, bet ir kūnui:) Ir dar senberniams užfundyt, beveik kaip vandens pavertimas vynu gautųsi, tik krūčiau kur kas;))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.22 00:55 
Tema:
Atsakyti su citata

hm, blin, nepagalvojau, kitą kartą prekijams nalogą įkalsiu už leidimą parceliuoti savo nuodus šventoje vietoje.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.28 18:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Sedejau klube prie baro, kuri esu pameges del ten esancios demokratiskos aplinkos. Geriau juoda arbata be cukraus ir sekiau akimis barmena- vis negalejau suvokti kiek jis turi ranku. Tarpais jis man daresi panasus i vora, kazkodel pagalvojus apie tai pasidare labai linksma. Pabandziau isivaizduoti stai toki voriskaji padara besitampanti sokiu aiksteleje. Tik staiga pro sali praejo mano mama! Ji, lyg butu pastovi sios skyles lankytoja, lyg niekur nieko nuejo prie didzejaus pulto ir eme sukti ploksteles. As nusisukau. Nenorejau kad ji mane pamatytu. Kazkur paciame samones kamputyje kirbejo mintis, ka to negali buti, taciau ir ignoruoti savo regimuju jusliu negalejau. Jauciau i savo nugara jos ibesta zvilgsni. Atsisukes pamaciau kad dabar jau prie didzejaus pulto stovi tas voriarankis barmenas. Man palengvejo. Taciau ir paziurejes i bara isvydau ji- bemaisanti kazkoki kokteli. Tuomet kaip jis...et nesigilinsiu...Momentais imdavau suvokti save tarsi treciuoju asmeniu- maciau save is salies. Pabandziau isiklausyti ka jis groja, taciau man tai sunkiai sekesi. Negalejau susikoncentruoti ties muzika, zmoniu klegesys atrode nepaprastai garsus, tiesiog kurtinantis. Rodesi, kad tas klegesys skamba mano galvoje. Nezinau kodel, taciau vel sueme idiotiskas juokas, visi, lyg susitare, lyg nuskambejus kokiai komandai itartinai suziuro i mane. Man buvo nemalonus tie ju zvilgniai, rodesi jie mato mane kiaurai, zino ka as galvoju ir tai aptarineja tarpusavyje. Kodel gi visi nesiliauja i mane ziureje..! Baigiau gerti savo arbata ir nusprendziau eiti i sokiu aikstele. Ten daugiau judesio, sviesos zaismo, gal gi nespoksos taip i mane . Pries nulipdamas nuo aukstos baro kedes atsitiktinai pasiziurejau sau po kojom ir visas nusterau! Grindys buvo permatomos, apacioje matesi liepsnos pasvaistes, dominavo raudona spalva. Ziurejau i tai ir negalejau suvokti ka matau. Suvokimas atejo veliau, o kartu ir nezmoniska baime. Tai, ka as maciau po stiklinemis grindimis, buvo ne kas kita kaip pragaras(toks, koks jis yra isivaizduojamas kataliskajam tikejime) su jo gyventojais. Ten paraleliai taip pat vyko vakarelis, taciau lyg visiska priesingybe to, kas vyko virsuje. Liepsnu apgaubti stumdesi bjaurus, issigime kunai, visur zioravo ugnis. Man pasirode kad uzuodziu degesiu tvaika. Veida nutvilgde karstis. Iskilo logiska mintis, kad jei atsistosiu ant siu stikliniu grindu, jos neislaikusios mano svorio gali iluzti ir as nugarmesiu i "ta kita vakareli". Galvoje nezmonisku greiciu rutuliojosi veiksmu planas. Girdejau, kad per labai plona leda reikia ne eiti, bet sliauzti, nes taip svoris pasidalina i didesni plota. Taciau nesiryzau to daryti, nes "tie visi ziurintieji i mane" rodos nepastebejo permainos ivykusios po ju kojomis. Nusprendziau rizikuoti. Staigiu zingsniu isejau i lauka- nieko neivyko, tik atrode kad visi zvilgsniais mane palydejo ir dabar inirtingai aptarineja tai ka pamate. kuna maloniai vesino nakties gaiva. Tik pries kelias akimirkas patirti isgyvenimai, bei matyti vaizdiniai rodesi toli toli..

is raverio atsiminimu (I dalis)
:))
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.28 18:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Joooo.... Nuo šnapso tokių vizijų, jaučiu, nepamatytum.... Galėtum siūlyt kaip medžiagėlę vaizdo klipui kokiam nors grupsui.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.29 06:40 
Tema:
Atsakyti su citata

heh, aš tokius ryškius nuotykius turbūt tik iš filmo "Fear and Loathing in Las Vegas" pažįstu... :)
(na, ir dar iš "Traukinių žymėjimo" :)...)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.29 08:15 
Tema:
Atsakyti su citata

nu jo, gliukai. say no for drugs. nuo degtinės taip neturėtų būti :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.29 15:30 
Tema:
Atsakyti su citata

cia sventem draugo sugriztuves is amsterdamo..draugas savaime suprantama su lauktuvem grizo:))
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.29 15:49 
Tema:
Atsakyti su citata

che che che, kur tie geri laikai kai lauktuvės buvo džinsai ir kramtoškė?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2004.11.05 12:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Vakar su draugu nutarėme sutaupyti ant tauraus gėrimo tekilos ir įsigijome Maximoje kokį tai Prancūzijoje gamintą surogatą už 30 Lt. Skonis pusėtinas, atšaldytą gerti visai įmanoma ir lengviau kerta negu vodkė, bet į tekilą tai mažiausiai panašu:) Greičiau į kokią nors neprastą degtinę su samagono kvapeliu.
Taigi neapsigaukite - geriau brangiau, bet užtikrintai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą