:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Muzika sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.03 00:04 
Tema: kislota
Atsakyti su citata

Galbut visa tai bus sunku suvokti nors karta nesilankiusiems nors vienam is klubu( as kalbu apie undergroundinius klubus, o ne apie tuos, kur renkasi girti, alkani, studentai). Kalba eina apie skirtingus elektronikos stailus:)
Tai va dabar ismasciau kad klubas tai ne kas kita, kaip sventove, na gal netgi sventykla(kazkodel man pasirode kad yra skirtumas tarp siu zodziu )
skirtingi klubai- skirtingos sventyklos.
Muzika- tai daugiau nei muzika.. Tai meginimas susieti zmogaus kuno bioimpulsus ir techno muzikos pulsavima. Savotiska meditacijos forma.
Kluberiai- tai skirtingos gentys, gal net kitokia rase..
DJ\'ejus- tai samanas, kazkas panasaus i dvasini guru, jis atsakingas uz tavo nuotaika, keliones laike ir erdveje. Nuo jo priklauso kaip tu jautiesi. Jo darbas nelengvas, jis atsakingas uz masiu nuotaikas, ju patiriamus isgyvenimus.
Dabar apibendrinsiu, nes matyt dar sunku isikirsti apie ka eina sneka..
Visada priklausiau tai genciai, kuri turejo savo sventove ir medituodavo isijausdami i deep house, na kartais net iki hard trance. Musu genties nariai visada daug sypsosi, sventove skendi ryskiose spalvose. Musu guru leidziama meditacijos forma galima budavo ne tik girdeti, bet del itin zemo daznio garsu jausti visu kunu.
Taciau vakar as apsilankiau svetimoje sventoveje, isijauciau i jos genties ritualus. Svelniai tariant likau sokiruotas. Gentis propaguojanti psy trance, hipnotic trance visiskai skiriasi nuo musu. Ju veiduose neisvysi sypsenos, aplinkui tik haotiskas judesys. Zmoniu veidai tarsi iskalti is akmens ir visiskai abejingi ne tik zemiskoms problemoms, bet ir bendravimui viena su kitu. Jie pasinere i savo samones giliausius klodus, keliauja minciu labirintuose.
Stroboskopines sviesos sukelia sintetines padraikas mintis, tai jau visiskai nebepanasu i spalvingus ir trykstancius dziaugsmu musu vakarelius, bet tai anaiptol nera blogai, nes tas judesys liejant begaline energija panasus i atsiverusi kelia, kuris veda i kitoki samones lygmeni, alternatyvu pasauli.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2004.09.03 08:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Graži klaberio išpažintis. Aš jau turbūt taip poetiškai apie tokias vietas nebeparašysiu, nes kaip tai sunku atrasti man normalų klubą kur skambėtų man patinkantis stilius:)
Lounge yra gerai, bet tai ne šokiams, acid jazzą mūsų didžėjai jau senai nurašė, electro groja labai retai, o progresyvas neveža visiškai nes taupau ant xtc:)
Beje, rašai apie underground klubus, o visa kita priskiri girtų studentų kategorijai. O kaip tada Galaxy, Gravity ar Mambo? Irgi girti studentai? Tiesiog įdomu.
Ir žinoma, niekas giliau neįlenda į kluberio sielą negu guru Višinskis (žvilgtelėkit www.omni.lt) :(
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.03 08:16 
Tema:
Atsakyti su citata

guru Višinskis valdo :) kilimandžarai, so far kiek pastebėjau, tai tau bix'uose patinka muzonas :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.03 08:19 
Tema:
Atsakyti su citata

o gerai. gal kaip ekspertas gali įvardinti, kokiais žanrais oficialiai vadina šiuos atlikėjus (nes aš neskiriu kuo skiriasi eurobeat/ trance/ ambient/ acid/ house/ xui ir panašūs, bet kažkiek sužinoti įdomu, o internete viskas apie žanrus labai chaotiška):

apollo 440
chemical brothers
daft punk
orbital
paul van dyke
ATB
propelerheads
underworld
st.germain
vamdue project
westbam
U96
kid loco
aphex twin
kernkraft 400
prodigy

?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2004.09.03 08:35 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
o gerai. gal kaip ekspertas gali įvardinti, kokiais žanrais oficialiai vadina šiuos atlikėjus (nes aš neskiriu kuo skiriasi eurobeat/ trance/ ambient/ acid/ house/ xui ir panašūs, bet kažkiek sužinoti įdomu, o internete viskas apie žanrus labai chaotiška):

Aduti, nedaryk senberniams gėdos, taigi nueik į http://www.allmusic.com/, surink pageidaujamos grupės pavadinimą ir pasižiūrėk genre ir styles. O kad aphex twin yra ambientas aš ir be to žinojnau:)


kilimandžarai, so far kiek pastebėjau, tai tau bix'uose patinka muzonas :)

Bla bla, man muzonas patinka daug kur, taip kad pripaisyti manes girtu studentu kategorijai nepavyx:P
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.03 08:52 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Aduti, nedaryk senberniams gėdos, taigi nueik į http://www.allmusic.com/, surink pageidaujamos grupės pavadinimą ir pasižiūrėk genre ir styles. O kad aphex twin yra ambientas aš ir be to žinojnau:)


na, allmusic.com žiūrėjau ne kartą, kai kuriais atvejais jie padeda, tačiau kai kuriais atvejais yra visiškas gaidys, nes apie daugelį atlikėjų nusišneka žanrų "etiketes klijuodami", o kai kurių atlikėjų išvis nežino. be to, man įdomu besidominčio žmogaus nuomonė, o ne šiaip internetiniai štampukai...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
zhaba
Latras


Prisijungė: 2004 06 29
Pranešimai: 126
Miestas: sfr

Pranešimas2004.09.03 09:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis, o tu jauti skirtumus tarp savo ishvardintu grupiu skambesio? Bergzhdzhias darbas kabineti stiliu etiketes, jeigu neklausai tokios muzikos diena ish dienos. Kazhkada, kai domejaus heavy metal, tai skirdavau gore nuo speed nuo trash , bet tai domejausi ish visos shirdies :) Dabar tai xjz kuo skiriasi black nuo speedcore ar death
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.03 12:37 
Tema:
Atsakyti su citata

zhaba rašo:
Adutis, o tu jauti skirtumus tarp savo ishvardintu grupiu skambesio?


skirtumus, be abejo, jaučiu. o ką?

zhaba rašo:
Bergzhdzhias darbas kabineti stiliu etiketes, jeigu neklausai tokios muzikos diena ish dienos.


aš nekabinėju etikečių ir kitų neraginu, tik paklausiau kokiems stiliams priskiriami išvardinti atlikėjai. paklausiau, nes man įdomu. prie ko čia darbo bergždumas? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.06 14:04 
Tema:
Atsakyti su citata

geriausiai atskiriamas stilius - AC/DC
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.09.06 14:27 
Tema:
Atsakyti su citata

o sunkiausiai atskiriamas stilius - triphopas. Zinau kad toks egzistuoja bet kaip atskirt - ne
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
John Merrick
Nuliovas


Prisijungė: 2004 09 06
Pranešimai: 27
Miestas: Toronto

Pranešimas2004.09.07 07:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Triphopas. Ar tik cia nebus klastunai Massive Attack ir Tricky ?
Na, zanriniai stambiakanopiai beabejo.

Apskritai, ka nors rusiuoti - labai nuobodi ir vargiai ar praktiska veikla. Girdejau ir is mados isejo...

Psy Trance, kad tave kur !
_________________
When The Sun Hits...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.07 07:50 
Tema:
Atsakyti su citata

muzoną reikia skirstyti pagal Adučio filmų kategorijas - zašibys, pusė velnio ir šūdas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.27 21:27 
Tema:
Atsakyti su citata

ow fok...pamaciau dabar shita savo tema ir apakau...kokiu stebuklu kartais iskrecia atmintis! pasakysiu atvirai- neatsimenu kada visa tai rasiau..turbut gerai apsiklabines buvau...:))
anyway...zodziai ziuriu kaip ir nuosirdus..reiskias liejosi is paciu sielos gelmiu:))
keista savybe turiu- siaip normalius zmones autopilotas nunesa i lova...o as dazniausiai atsiciuhinu kad prie kompo sedziu:)) vat is ten ir isplaukia panasios ispazintys:)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.27 21:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
o sunkiausiai atskiriamas stilius - triphopas. Zinau kad toks egzistuoja bet kaip atskirt - ne

trip hop'o ritmai panasus i breik beat'o, jungle ir down temp kratinys ..daznai su parepavimo partijomis...nelabai tas stailas populiarus yra, bent jau sioje vandenyno puseje, amerikoje kiek zinau nigeriai baldelina nuo jo ir varo klubuose gyvas repo partijas dj'ui sukinejant ploksteles.
chemical brothers siaip yra padare nemazai trip hopo kuriniu..taciau jie taip ir neispopuliarejo.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.27 21:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
o gerai. gal kaip ekspertas gali įvardinti, kokiais žanrais oficialiai vadina šiuos atlikėjus (nes aš neskiriu kuo skiriasi eurobeat/ trance/ ambient/ acid/ house/ xui ir panašūs, bet kažkiek sužinoti įdomu, o internete viskas apie žanrus labai chaotiška):

apollo 440-jungle
chemical brothers-xm..nuo breik beat iki jazz sakyciau
daft punk-electronica
orbital-nuo ambient iki chill out
paul van dyke-popsa
ATB-popsa
propelerheads-rokas berods:))
underworld-nuo trance iki house, ypac ju remixai.
st.germain
vamdue project-popsovas trance
westbam-popsovas techno
U96-pirmosios uzuomazgos i techno, turbut taip reiktu ivardinti
kid loco
aphex twin- cia kaip ir prodigy:)
kernkraft 400-klasika:))
prodigy- sitos hebros tai turbut neimanoma butu i remus isprausti:))

?

nu ka gi bandom kazka parusiuot..nors prisipazinsiu..labai nemegstu kazkokiu tai remu:))
beje is cia isvardintu grupiu turbut tik underwordl ir chemicalus paklausau:))
man labiau prie sirdies psy trance, house, deep trance (va deep dish ypac), nu ir dmb retkarciais.
www.djunderground.com yra labai neblogu mixu parsisiuntimui;)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Muzika sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą