:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.02.26 11:43 
Tema: pacanska roza
Atsakyti su citata

Pastaruoju metu pastebejau tokia tendencija, kad daugelis mano bendraamziu, arba visa ta karta, kuriu vaikyste/paauglyste prabego Lietuvai atgaunant nepriklausomybe, turi tokia savybe, atrodyti jauniau, nei istiesu turi meteliu...
Del ko taip yra as nezinau, gal gyvenimo salygos gereja, nors kita vertus dabar visi taip geria/pucia/narkasinasi, kaip prie batiuskos Hrusciovo tikrai nebuvo.
Pastebejau, kad ta jauna isvaizda man nieko gero neduoda, tiek verslo magnatai apie mane pirmini ispudi susidaro laaaabai jau nerimta, tiek visuomeneje uzpisa, kai seni pirdunai vis taikosi ka patarti ar pamokyti, nors pats is savo patirties galeciau univere destyti, kaip islikti siais laikais gyvenant, na svelniai pavadinkim tai, alternatyvu gyvenimo buda...
Bet cia ne as vienas ta "problema" turiu, mano visa fauna ir flora irgi kur kas jaunesni atrodo pagal savo metus, o gal tai palaido gyvenimo budo pasekme..?
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2007.02.26 12:11 
Tema:
Atsakyti su citata

As tai zinau, del ko cia taip... Vo, butum apsizenijes 21eriu, turetum 3 vaikus + zmona... Is kur pinigu imti, kur gyventi, ka valgyti, o tas padukelis vakar kelnes persiplese, o anas susimuse ir akinius sudauze. O mazoji irgi ne ka geresne, paliko sportine apranga autobuse... Tai kai pastoviai galvoj tik tai arba kazkas labai panasiai galvoje tik ir suktusi, vargu bau a beissilaikytu ta pacanska roza...
Nors suprantu, ka nori pasakyti. Bet as tai niekada niekam nieka nesakau, kai vis dar koks nesusipratelis pavadin man niolikine :) Arba kai vis dar prie kiosko papraso tapatybe irodancio dokumento, kai perkuosi cigaretes :)
Del pamokymu... Svarbiausia - lesti zmonms kalbet ir jaustis, kad viskas, ka jie kalba yra gryniausia teisybe. Issikalbeje jie buna labai laimingi :) O as... o as ir toliau gyvenu ir elgiuosi, kaip teisingiausia atrodo man :)

_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.02.26 12:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai va, Julija, as irgi su tavim visiskai sutinku, kad tie anksti vede ir atrodo, kaip seniai kokie: ciuvakai praplinka ir puzrus uzsiaugina, o moterys subinem,, dydzio sulyg krosnim kokiom, "pasidabina". Tai kam isvis tada ta seima, va gyveni zmogus taip kaip nori, geri/puti/narkasiniesi, sventi nuo ryto iki vakaro, apie nieka rupintis nereikia ir dar gi atrodai geriau uz tuos visus "seimyninius...
Va visai to nenoredamas dar viena nauja teorema irodziau, kad kenksminga sveikatai ta seima ir atzalos uzsiveisti. Daug kenksmingiau net uz palaida gyvenimo buda. Nieko nera geriau nei buti SENBERNIU!!!
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2007.02.26 12:40 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
Tai va, Julija, as irgi su tavim visiskai sutinku, kad tie anksti vede ir atrodo, kaip seniai kokie: ciuvakai praplinka ir puzrus uzsiaugina, o moterys subinem,, dydzio sulyg krosnim kokiom, "pasidabina".

Izeidineji, kolega! Vaikai neturi nieko bendro su plikem ir storom subinem. Jei zmogus yra apsileides ar su tokiu genetiniu kodu, tai ir viengungyste nepades. Netgi atvirksciai, vaikai padeda islikti jaunam ir motyvuotam, o rupesciu turi visi- vienokiu ar kitokiu. Kas per mada teisinti savo padeti kitu saskaita?
_________________
Hakuna matata!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.02.26 12:57 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
net uz palaida gyvenimo buda. Nieko nera geriau nei buti SENBERNIU!!!

Galima paklausti baisiai nekuklu klausima? O kiek Tau metu? ..
Bliamba, kazkur cia maciau Tavo fotkes, nu man ne velnio dar Tu i senbernius neisipaisai. Arba is tikro taaaaaaip neitiketinai jaunai atrodai. Jei taip - visks, einu zoles.
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.02.26 13:25 
Tema:
Atsakyti su citata

vedybu planuotoja rašo:
Naktibaldas rašo:
net uz palaida gyvenimo buda. Nieko nera geriau nei buti SENBERNIU!!!

Galima paklausti baisiai nekuklu klausima? O kiek Tau metu? ..
Bliamba, kazkur cia maciau Tavo fotkes, nu man ne velnio dar Tu i senbernius neisipaisai. Arba is tikro taaaaaaip neitiketinai jaunai atrodai. Jei taip - visks, einu zoles.

man 27, bet daznai praso paso, kai alu perku. Duoda man kokius max 22 metelius... Darbe tai trukdo, nes daznai izvelgiu klientu veide nusivylima, kai susitariam telefonu del susitikimo, o ateje deretis pamato "pacana"...iskart tonas pasikeicia, as gi tai pastebiu blia!
O kas link to panasus/nepanasus i senberni, tai cia absoliutus briedas:) As viduje esu tikru tikriausias, ideologinis senbernis!
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.02.26 13:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
Naktibaldas rašo:
Tai va, Julija, as irgi su tavim visiskai sutinku, kad tie anksti vede ir atrodo, kaip seniai kokie: ciuvakai praplinka ir puzrus uzsiaugina, o moterys subinem,, dydzio sulyg krosnim kokiom, "pasidabina".

Izeidineji, kolega! Vaikai neturi nieko bendro su plikem ir storom subinem. Jei zmogus yra apsileides ar su tokiu genetiniu kodu, tai ir viengungyste nepades. Netgi atvirksciai, vaikai padeda islikti jaunam ir motyvuotam, o rupesciu turi visi- vienokiu ar kitokiu. Kas per mada teisinti savo padeti kitu saskaita?

Ai...vaikai, bet kuriuo atveju yra didele didele atsakomybe ir suteikia labai daug rupesciu. As tai laikausi tos nuomones, bijai vilko-neik i miska.
Nemanau, kad kam sveikatos dadejo nemiegotos naktys..:P
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.02.26 14:18 
Tema:
Atsakyti su citata

[quote="Naktibaldas"]
vedybu planuotoja rašo:
Naktibaldas rašo:
net uz palaida gyvenimo buda. Nieko nera geriau nei buti SENBERNIU!!!


man 27, bet daznai praso paso, kai alu perku. Duoda man kokius max 22 metelius... Darbe tai trukdo, nes daznai izvelgiu klientu veide nusivylima, kai susitariam telefonu del susitikimo, o ateje deretis pamato "pacana"...iskart tonas pasikeicia, as gi tai pastebiu blia!
O kas link to panasus/nepanasus i senberni, tai cia absoliutus briedas:) As viduje esu tikru tikriausias, ideologinis senbernis!


as Tau irgi max apie 20 daviau nuotraukas paziurejusi. Todel pagal amziu ir neisipaisei i senbernius. Nes 20 dar ne vienas diedas nenori vesti. Bet taip ir turi buti :)
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.02.26 14:37 
Tema:
Atsakyti su citata

[quote="vedybu planuotoja"]
Naktibaldas rašo:
vedybu planuotoja rašo:
Naktibaldas rašo:
net uz palaida gyvenimo buda. Nieko nera geriau nei buti SENBERNIU!!!


man 27, bet daznai praso paso, kai alu perku. Duoda man kokius max 22 metelius... Darbe tai trukdo, nes daznai izvelgiu klientu veide nusivylima, kai susitariam telefonu del susitikimo, o ateje deretis pamato "pacana"...iskart tonas pasikeicia, as gi tai pastebiu blia!
O kas link to panasus/nepanasus i senberni, tai cia absoliutus briedas:) As viduje esu tikru tikriausias, ideologinis senbernis!


as Tau irgi max apie 20 daviau nuotraukas paziurejusi. Todel pagal amziu ir neisipaisei i senbernius. Nes 20 dar ne vienas diedas nenori vesti. Bet taip ir turi buti :)

&so, tai kada eisim pust?:)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.02.26 15:02 
Tema:
Atsakyti su citata

[quote="Naktibaldas"][quote="vedybu planuotoja"][quote="Naktibaldas"]
vedybu planuotoja rašo:
Naktibaldas rašo:
net uz palaida gyvenimo buda. Nieko nera geriau nei buti SENBERNIU!!!



&so, tai kada eisim pust?:)


Gausi ismokyti. Niekada to nedariau :) Nu bet ko nepadarysi del grooooozio...
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.02.26 15:23 
Tema:
Atsakyti su citata

tai visuomet prasom, as ta proga jau pasistengsiu susukti grazuoli jointa:)
kaip tik dabar turim blue berry, cia kazkas is indica/sativa porusio. Pasalinis poveikis- kita diena padidejes darbingumas. As visiskai rimtai, beje.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
wyshnia
Nuliovas


Prisijungė: 2006 04 23
Pranešimai: 59

Pranešimas2007.02.26 15:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
Tai va, Julija, as irgi su tavim visiskai sutinku, kad tie anksti vede ir atrodo, kaip seniai kokie: ciuvakai praplinka ir puzrus uzsiaugina, o moterys subinem,, dydzio sulyg krosnim kokiom, "pasidabina". Tai kam isvis tada ta seima, va gyveni zmogus taip kaip nori, geri/puti/narkasiniesi, sventi nuo ryto iki vakaro, apie nieka rupintis nereikia ir dar gi atrodai geriau uz tuos visus "seimyninius...
Va visai to nenoredamas dar viena nauja teorema irodziau, kad kenksminga sveikatai ta seima ir atzalos uzsiveisti. Daug kenksmingiau net uz palaida gyvenimo buda. Nieko nera geriau nei buti SENBERNIU!!!


na cia jau kaip kam. kai kuriems tie puzrai ir dideles subines labiau patinka nei senbernyste ir gera isvaizda :) sako, seimynine laime atperka laisves praradima, todel manyciau, jog ir tie, ir tie vienodai laimingi gali buti.
o senas dar spesi prisibuti, nesiparink. jaunos veido rozos amzinai nesitesia. desimtis meteliu, ir jau slapcia pasvajosi, kad kas asmens dokumento perkant alu paprasytu :)


Paskutinį kartą redagavo wyshnia, 2007.02.26 15:32. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.02.26 15:31 
Tema:
Atsakyti su citata

wyshnia rašo:
Naktibaldas rašo:
Tai va, Julija, as irgi su tavim visiskai sutinku, kad tie anksti vede ir atrodo, kaip seniai kokie: ciuvakai praplinka ir puzrus uzsiaugina, o moterys subinem,, dydzio sulyg krosnim kokiom, "pasidabina". Tai kam isvis tada ta seima, va gyveni zmogus taip kaip nori, geri/puti/narkasiniesi, sventi nuo ryto iki vakaro, apie nieka rupintis nereikia ir dar gi atrodai geriau uz tuos visus "seimyninius...
Va visai to nenoredamas dar viena nauja teorema irodziau, kad kenksminga sveikatai ta seima ir atzalos uzsiveisti. Daug kenksmingiau net uz palaida gyvenimo buda. Nieko nera geriau nei buti SENBERNIU!!!


na cia jau kaip kam. kai kuriems puzrai ir dideles subines labiau patinka nei senbernyste ir gera isvaizda :) ir tie, ir tie vienodai laimingi gali buti.

ai ka tu cia mane parinti bandai:) galiausiai dideli puzrai ir subines juk nesveika yra!!!
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.02.26 15:44 
Tema:
Atsakyti su citata

O dabar pagalvojau, kad gal ir turi siek tiek privalumu ta "pacanska roza", stai ateina pas mane Algirdo Mykolo bendraamziai, bet visi kaip vienas, pamate mane pabreztinai sako TU, snekant pertraukineja ir t.t., bet visai nenujaucia seni pirdylos, kad ne koks studentas as, cia padedamas giminaiciu ikistas ir dirbu puse etato, laisvu nuo paskaitu laiku, o senas prekybos velnias, kuris kisa jiems visokiausi suda naudodamas bait&switch spekuliacijos strategijas, tik vat tas aplinkiu poziuris, kai daugumas verslo partneriu ar klientu ziuri is auksto, buvo viena is pagrindiniu priezasciu davedusi mane iki tos depresijos, is kurios dabar, dekui likimui, jau, man rodos, pamazu pradedu kapstytis.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
wyshnia
Nuliovas


Prisijungė: 2006 04 23
Pranešimai: 59

Pranešimas2007.02.26 15:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
wyshnia rašo:
Naktibaldas rašo:
Tai va, Julija, as irgi su tavim visiskai sutinku, kad tie anksti vede ir atrodo, kaip seniai kokie: ciuvakai praplinka ir puzrus uzsiaugina, o moterys subinem,, dydzio sulyg krosnim kokiom, "pasidabina". Tai kam isvis tada ta seima, va gyveni zmogus taip kaip nori, geri/puti/narkasiniesi, sventi nuo ryto iki vakaro, apie nieka rupintis nereikia ir dar gi atrodai geriau uz tuos visus "seimyninius...
Va visai to nenoredamas dar viena nauja teorema irodziau, kad kenksminga sveikatai ta seima ir atzalos uzsiveisti. Daug kenksmingiau net uz palaida gyvenimo buda. Nieko nera geriau nei buti SENBERNIU!!!


na cia jau kaip kam. kai kuriems puzrai ir dideles subines labiau patinka nei senbernyste ir gera isvaizda :) ir tie, ir tie vienodai laimingi gali buti.

ai ka tu cia mane parinti bandai:) galiausiai dideli puzrai ir subines juk nesveika yra!!!



o narkasinimasis tai labai sveikatos priduoda? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą