:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
wyshnia
Nuliovas


Prisijungė: 2006 04 23
Pranešimai: 59

Pranešimas2006.11.06 12:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
o gal tu tiesiog is gyvenimo nieko negauni, kad bijai mirti. visu tas neisvengiamai laukia, taciau jei visko is gyvenimo neisspaudei visko, tai paprastai tariant, ale ir abydna gi lenktis butu:) as jau mates tikrai daugiau, nei kiti ir per 80 metu nepamato, todel manes panasios dilemos nekamuoja:)
o gal tau reik pagelbos tais klausimais..?:) manau geras sexas, tinkamas kursas mdma, gera doze extreemo isvaduotu tave nuo siu minciu. jei ka kreipkis:))


tai kad gaunu as ir vieno, ir kito, ir trecio be sunkumu, bet vis tiek labai aciu uz nora padeti :) vat tame ir reikalas, kad per daug gerai is gyvenimo pradejau gauti, todel ir nebesinoretu is jo greitu laiku dingti.

beje, vakar ir siandien jau maziau apie mirti galvojau. ispudziai is dienos, kai apsilanke vargse moteriske, jau siek tiek blesta, o be to ir siaip stengiuosi maziau apie tai mastyti. va, pavyzdziui, siandien esu ipareigota saldytuva sutvarkyti, taigi si baisinga atsakomybe neleidzia kol kas galvoti apie nieka kita :))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.06 15:02 
Tema:
Atsakyti su citata

as zinai irgi buvu vienu metu uzsiparines, bet paskui po vieno ivykio supratau, kad tos parkes atsiranda jau is absoliutaus ispindejimo.
zodziu nesenas ivykis: uzsuku as i benzino kolonele apie puse keturiu ryto, kazkur nepertoliausiai nuo berlyno ir matau visiskai nuoga pana, tik pecius kokiu tai adijalu apsigobusi...siaip salta buvo jau, o ji dar ir visiskai basa stovi ant asfalto, kojos net pamelusios. ji kreipesi i mane vokiskai, taciau su fricu kalba man sunkoka, o i anglu kalba ji neatsake. finale siek tiek susisnekejom rusiskai.
o pasirodo, kad ji yra prostitute...ir tiesiog toje benzino koloneleje taip gaudo sau klientus...mano smegenys vis dar atsisakinejo suvokti visa ta informacija! as is pradziu maniau, kad ja kas isprievartavo ir mete, ar dar kas baisaus nutiko. likau stipriai sukrestas...kokias represijas turejo zmogus iskentet,koki smurta...kad ja priverte va taip vat visiskai nuoga stovet benzino koloneleje ir pardavinet savo kuna...blia is tiesu kaip cia ziauru viskas. tai realiai paglvojus kokios mintys turetu gimti jos galvoje, gyvenant tokioj situacijoj...
sukrete mane tas vaizdelis iki paciu pagrindu, net pazoras pasidare, kaip seniau pats pindedavau...
fak vel atsiminiau ta ivyki...:(((
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2006.11.06 15:17 
Tema:
Atsakyti su citata

mirties baimė - natūralus jausmas, nes tai turbūt vienas iš nedaugelio dalykų, iš kurio niekas negrįžo ir nepapasakojo teisybės kaip ten viskas atrodo :)
mirties baimės kol kas nejaučiu, jausti artimiausius 30 metų neplanuoju. pravals būtų staigi mirtis, kai reikalai iki galo nesutvarkyti, o ir šiaip nepakenčiu neorganizuotumo ir planų griūties :) reikia juk vis tiek dar prieš tai rimtą vakarėlį iškelti ir linksmomis laidotuvėmis pasirūpinti :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
wyshnia
Nuliovas


Prisijungė: 2006 04 23
Pranešimai: 59

Pranešimas2006.11.06 16:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
as zinai irgi buvu vienu metu uzsiparines, bet paskui po vieno ivykio supratau, kad tos parkes atsiranda jau is absoliutaus ispindejimo.
zodziu nesenas ivykis: uzsuku as i benzino kolonele apie puse keturiu ryto, kazkur nepertoliausiai nuo berlyno ir matau visiskai nuoga pana, tik pecius kokiu tai adijalu apsigobusi...siaip salta buvo jau, o ji dar ir visiskai basa stovi ant asfalto, kojos net pamelusios. ji kreipesi i mane vokiskai, taciau su fricu kalba man sunkoka, o i anglu kalba ji neatsake. finale siek tiek susisnekejom rusiskai.
o pasirodo, kad ji yra prostitute...ir tiesiog toje benzino koloneleje taip gaudo sau klientus...mano smegenys vis dar atsisakinejo suvokti visa ta informacija! as is pradziu maniau, kad ja kas isprievartavo ir mete, ar dar kas baisaus nutiko. likau stipriai sukrestas...kokias represijas turejo zmogus iskentet,koki smurta...kad ja priverte va taip vat visiskai nuoga stovet benzino koloneleje ir pardavinet savo kuna...blia is tiesu kaip cia ziauru viskas. tai realiai paglvojus kokios mintys turetu gimti jos galvoje, gyvenant tokioj situacijoj...
sukrete mane tas vaizdelis iki paciu pagrindu, net pazoras pasidare, kaip seniau pats pindedavau...
fak vel atsiminiau ta ivyki...:(((


mano smegenys dabar irgi atsisakineja priimti informacija, kuria ka tik gavau.
norisi ir juoktis, ir verkti vienu metu. juokas ima, nes labai ironiska atrodo, kad pries pora dienu sukurusi sia tema, o siandien pareiskusi, jog blogos mintys jau nebe taip kamuoja, ka tik suzinojau, kad mano baimes igavo realu pavidala. cia kas buvo? moteriska nuojauta? ar koks marazmas? gal del to tokios mintys paskutiniu metu mane ir kankino..
siandien labai nekenciu viso pasaulio.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.06 16:45 
Tema:
Atsakyti su citata

wyshnia rašo:
siandien labai nekenciu viso pasaulio.

Tai vadinama tiesiog egzistenciniu pachmielu ...
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2006.11.06 18:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
pravals būtų staigi mirtis, kai reikalai iki galo nesutvarkyti, o ir šiaip nepakenčiu neorganizuotumo ir planų griūties :)


Lektuvas vidutiniskai krenta apie 100 sekundziu. Cia daug ar mazai? :)

Siaip sakyciau esu susitaikes su faktu, kad 2060-uju laikrascio nebepaskaitysiu, bet kartais buna parkiu be abejo. Sudetinga cia tema.
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2006.11.06 18:34 
Tema:
Atsakyti su citata

mažokoka. reikia bent jau kokių 30 minučių visiems pavedimams atlikti :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Giedra
Krutikas


Prisijungė: 2006 06 16
Pranešimai: 224
Miestas: VNO

Pranešimas2006.11.07 12:20 
Tema:
Atsakyti su citata

vis tiek su saule negyvensim... čia taip mano močiutė pasakė.. Išmintingi žodžiai. Raminantys. Daaaug ramiau pasidaro, kai suvoki, kad yra su kuo pasidalinti atsakomybe uz savo gyvenimą - tegu ir su kažkuo neįvardintu, neaprėpiamu, nesuvokiamu.
Vis tiek daugiausia baimių ir nerimo kamavo mane vaikystėje (dabar jau daug mažiau, rečiau): tai naktį pabusdavau nuo didelės baimės, kad tuoj tuoj prasidės karas; tai antkapių nerimas apimdavo besrebiant pienišką ryžių sriubą.. Brrrr...... Iki šiol jos nepakenčiu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.07 20:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Giedra rašo:
tai antkapių nerimas apimdavo besrebiant pienišką ryžių sriubą.. Brrrr...... Iki šiol jos nepakenčiu


o kodel butent taip?... kodel pvz ne frikadeliu sriuba antkapiu nerima atnesdavo?...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Giedra
Krutikas


Prisijungė: 2006 06 16
Pranešimai: 224
Miestas: VNO

Pranešimas2006.11.08 16:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Kodėl kodėl? Tai praktiškai tas pats, kas klausti, kodėl saulė šviečia dieną, o mėnulis - naktį...
Taip jau yra su tom vaikystės baimėm - tuomsyk viskas paaiškinama, suprantama, jokių klausimų nekyla. Kam dabar šautų į galvą, kad nuo sausros sueižėjusi žemė už kaimyninio namo - tai planetos irimo pradžia? O mums šaudavo:)
Dėl nebūties ir dabar būna baisu... Skirtumas tas, kad dabar, naktį panikai apėmus, nesusikraustysi su visu savo turtu į tėvų lovą....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.08 17:27 
Tema:
Atsakyti su citata

yra tokia knygelė "mirties samprata viduramžiais" (atrodo, kad taip vadinasi). viena mintis iš jos: viduramžiais žmonės vieni kitiems linkėdavo mirti namuose. tai reiškė ramią ir gražią mirtį, savo artimųjų apsuptyje, o ne kur nors karo, maro lauke ar miško pelkėj. kas pasikeitė mūsų laikais? - praktiškai iš žmogaus atimta tokia galimybė - mirti savo namuose, idant mūsų laiko žmonės (dažniausiai) miršta gydymo įstaigose. vieni. ten retai pasitaiko artimųjų. gal, skaitau, diskusijoje reikėtų išplėsti mirties baimės sąvoką iki mirti vienam baimės sąvokos.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.11.08 17:50 
Tema:
Atsakyti su citata

boro rašo:
yra tokia knygelė "mirties samprata viduramžiais" (atrodo, kad taip vadinasi). viena mintis iš jos: viduramžiais žmonės vieni kitiems linkėdavo mirti namuose. tai reiškė ramią ir gražią mirtį, savo artimųjų apsuptyje, o ne kur nors karo, maro lauke ar miško pelkėj. kas pasikeitė mūsų laikais? - praktiškai iš žmogaus atimta tokia galimybė - mirti savo namuose, idant mūsų laiko žmonės (dažniausiai) miršta gydymo įstaigose. vieni. ten retai pasitaiko artimųjų. gal, skaitau, diskusijoje reikėtų išplėsti mirties baimės sąvoką iki mirti vienam baimės sąvokos.

graziai ir teisingai pasakyta Boro, ypac apie vienuma...
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.08 17:58 
Tema:
Atsakyti su citata

skaitau dabar D. Kazragytes "Gyvenimas pries gyvenima" ir vakar kaip tik pries uzmiegat baigiau skaityti ties pasvarstymais apie mirti:"Vis del to as bijau mirties. Kodel turiu apie ja zinoti? Dieve, kodel mes zinome, kad mirsime? Kodel taip padarei? Juk matai,kad mes netapome del to geresni. Tai kam taip kankini? Ne, nera jokio Dievo. <...> Is kur tas noras gyventi?"

Is tikro, jei mes nezinotume nieko apie tai, kad mirsime, kaip butu tada? (gal tikrai taptume visi geresniais?). Galbut mirties baimes ir kyla is to, kad mes zinome, jog viskas cia baigsis tuo...ir is didelio noro gyventi taip pat. Filosofinis klausimas, vienok:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Giedra
Krutikas


Prisijungė: 2006 06 16
Pranešimai: 224
Miestas: VNO

Pranešimas2006.11.08 18:07 
Tema:
Atsakyti su citata

boro rašo:
yra tokia knygelė "mirties samprata viduramžiais" (atrodo, kad taip vadinasi). viena mintis iš jos: viduramžiais žmonės vieni kitiems linkėdavo mirti namuose. tai reiškė ramią ir gražią mirtį, savo artimųjų apsuptyje, o ne kur nors karo, maro lauke ar miško pelkėj.


"Mirties supratimas Vakarų kultūros istorijoje"
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.08 19:21 
Tema:
Atsakyti su citata

įvairiais gyvenimo tarpsniais buvo galimybės nuskęsti, nukristi, būti sumaltam automobilyje, numuštam gatvėje. kiekvienas priartėjimas prie mirties (galiu taip pavadinti) buvo vis kitoks. kitokios reakcijos, pastebėjimai, rudimentiniai reiškiniai. vienas momentas užfiksuotas, kad, kuo daugiau metų sueina, tuo labiau džiaugiesi, kad gyveni. ir labai imi tai vertinti. sunku taip iš karto pasakyti ar nuo tokių ir panašių momentu pasidarai geresnis ar blogesnis, bet, vienareikšmiai teigiu, kad pasikeiti. bent jau kuriam laikui. mirties baimė tokiuose epizoduose būna labai staigi (jeigu turi laiko suvokti, kas vyksta), kažkiek užvaldanti. tada užsinori tęstinumo, šeimos, vaikų, artimų žmonių, paieškai tikslų, imi keliauti, tampi buities skeptiku (gal altruistu-pochuistu) ir nerealiai kaifuoji, kad gyveni. gal, skaitau, reikia giganatiškais kiekiais valgyti gyvenimą, kad pribręstum nebijoti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą