:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.03 03:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu jo, jaunimas, isivelem i tokia, sakyciau, diskusija be galutinio atsakymo. labai jau subjektyvu cia viskas. Jei, pvz., visi mes persikeltume laiko masina i kokia ankstesne, primityvesne, visuomene, tai, manau, si diskusija nebetektu prasmes. Kodel? Ogi todel, kad monogamija, kaip meile iki grabo lentos vienam asmeniui atsirado gal kokiam tik X a. Juk ansksciau, primityvesnese visuomenese (jei jas galima vadinti vaisuomenemis, nezinau..gal banda?) poligamija budavo kaip butinybe, privaloma. Juk vyrai zudavo karuose, medzioklese ar siaip labiau paliege budavo ir uzsilenkdavo, tai vyru ir moteru santykis budavo zymus. Tada niekas nediskutavo ar cia dulkintis su vyru, kuris mane dulkina ir mano kaimyne - yra gerai ar blogai, etiska ar neetiska. Tai budavo, manau, naturalu ir suprantama. Galbut is ten, is patriarchaliniu laiku, ir atejo i musu visuomene nuomone, kad vyriska lytis labiau labiau linkusi tureti daugiau moteriskos lyties partneriu (apie pederastizma cia nelinkusi as diskutuoti:)) O jau musu visuomeneje, kurioje mes augame ir formuojames, atsiranda tokie terminai kaip "jausmai", "meiles isbarstymas", "visi (visos) eina "na liva'" ir t.t. Ir nieko cia bloga nera, tiesiog keiciasi laikai, keiciasi salygos ir visa kita. Mes isaugome is bandos i dabartine visuomene ir nebeisipaiso patinas ar patele su daug partneriu i musu laukus ir prigijo musmyse stereotipai... Bet jei poroje abu partneriai pritaria poligamijai, tai ar ji yra blogai?? Manau, kad ne. Aisku cia galima isivelti i diskusijas apie mirtinas lytiskai plintancias ligas ir jausmus (jei pasisheliojimai virstu i gilesnius jausmus), bet jei nelystume i tai, tai ar poligamija isties yra blogai, jei abu partneriai del to sutaria? Aisku, kad ne! Ir visgi tai yra subjektyvu..mane asmeniskai juodai veza tokie santykiai, kai zinau, kad as noriu tik vieno/savo vyro, kad noriu su juo patirti viska, ka galeciau patirti su kitais. O ka as gauciau is kito? Juk lytinis aktas daugiau ar maziau vienodas su visais partneriais. O kitoks uzpakalis ar penio forma, alsavimas, prakaito kvapas ir kt. - cia man salutiniai dalykai, kuriuos as greitai uzmirsiu ir kas tada liks? Kitoks kvapas? kitokia preliudija i seksa? kitoks prieimas? Kitoks orgazmas? patenkinta aistra? O jei ir taip, tai kiek ilgai ves visa tai? As nezinau kaip is tikruju buna, as tik svarstau. Ir svarstau labai subjektyviai, nes kiekvienam savo ir as gerbiu bet koki zmogaus poelgi, jei jam gerai...Amen:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.11.04 12:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
Nesu senamadiska ar ribota, bet tokia pasakymai kaip " na lievo yra norma" arba " tai neisvengiama", mane liudina. Ne todel, kad pavydeciau savo partneriui, tegul " pasitikrina" jeigu jam reikia,bet del to, kad tai nukriepia demesi nuo esminiu dalyku santykiuose.


Tai tu neliūdėk! Ko čia liūdėti, kad žmonės mėgina iš gyvenimo ir meilės pasiimti viską, ką galima gauti? :) Jeigu tave tenkina vienas kūnas ir kiti visai nevilioja, ir tu tiksliai žinai, kad taip bus visą likusį gyvenimą, tai valio, kaip jau sakiau, l. džiaugiuosi už tave. O už mus mat žmonės liūdi... Na, liūdėkite jei jums taip patinka, ką čia jums... ;)

O kokius esminius dalykus turi omeny?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.11.04 12:48 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Man butu skaudu jei mano gyvenimo partneris butu man neistikimas ir manau kad tai visiskai naturalus ir normalus jausmas. Ir pavydziu ir ka. Ir kodel as tureciau su tuo jausmu kovoti?


"Normalus, natūralus" - tai juk tik bereikšmiai žodžiai... Daug kas žmogaus pasaulyje jais gali būti apibūdinama, bet ne viskas mums naudinga ir reikalinga.

Jei tau tas jausmas nekelia problemų, tai ir kovoti su juo prasmės, žinoma, nėra. Bet juk pavydas (nekalbant apie tokį "lengvo laipsnio", kuris tik sužadina jausmus, atgaivina aistrą ir gali būti net labai malonus) dažnai kelia rimtas problemas, pykčius barnius, skyrybas ir visokias kitokias nesąmones. Tai gal toks ir būtų atsakymas į tavo klausimą :)

naktinuke rašo:
Seksas yra vienas is pagrindiniu pasaulio geriu (skleistinas po pasauli) bet dar didesnis geris yra sutikti savo antra puse su kuria jautiesi laimingas ir del avantiurizmo ta didesni geri paaukoti yra tiesiog neprotinga ir tiek... Taip kad vaikai jei jau radot gera ir turekit, nebarstykit :) va taip va va.


O kodėl tu taip įsitikinusi, kad skleisdami tą pagrindinį pasaulio gėrį po pasaulį, mes kažką barstysim ir dėl avantiūrizmo kažką aukosim? :) Visai nesiruošiam to daryti... Aš tai tikrai nieko neaukosiu, o tik imsiu tai, ką įmanoma.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
foma
Krutikas


Prisijungė: 2005 09 22
Pranešimai: 356

Pranešimas2006.11.04 21:13 
Tema:
Atsakyti su citata

sios temos pirmam poste - partneris ir mylimas zmogus yra vartojama kaip sinonimai,kas nera tikslu.mylimas zmogus nevisada patampa partneriu,o partneris nebutinai tampa mylimu zmogum.tai apie ka eina kalba?
_________________
nemokamai


Paskutinį kartą redagavo foma, 2006.11.05 11:51. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą AIM adresas
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2006.11.05 22:53 
Tema:
Atsakyti su citata

saulelis rašo:


Tai tu neliūdėk! Ko čia liūdėti, kad žmonės mėgina iš gyvenimo ir meilės pasiimti viską, ką galima gauti? :)

Cia as kalbejau apie neistikimybe, kai abiem ar vienam is parneriu " na lievo" nera priimtina. Kai pora sutaria jog tai OK, tai valio! Maziau sudauzytu sirdziu ir seimu. Nors dziaugzmo as jokio nejauciu. Cia grynai ju asmeninis reikalas.


saulelis rašo:

Jeigu tave tenkina vienas kūnas ir kiti visai nevilioja, ir tu tiksliai žinai, kad taip bus visą likusį gyvenimą,...

Na tu cia ir uzraitei...Parodyk man ta kuris zino visa gyvenima i prieki. As apsisprendziau, kad nebusiu neistikima. Man tai nepriimtina ir mano vyrui taip pat. Gyvenime mokame us klaidas ir malonumus, todel stengiuosi juos rinktis labai apdairiai.

saulelis rašo:


tai valio, kaip jau sakiau, l. džiaugiuosi už tave. O už mus mat žmonės liūdi... Na, liūdėkite jei jums taip patinka, ką čia jums... ;)


O tu ka, jau bandei legaliai?
saulelis rašo:


O kokius esminius dalykus turi omeny?

Esminius dalykus santykiuose? Cia labai plati tema, Sauleli. Aisku, kas man svarbu nebutinai svarbu tau ir t.t. As kalbu is perspektyvos kai jau yra seima, vaikai. Atmetus kasdienine rutina( darbas, namu ruosa, vaiku prieziura, miegas, asmeniniai interesai ir t.t.), kas uzima gal kokius 90% mano laiko, puoseleti santykius su antraja puse pasidaro kiek sudetinga. Tai lakstymas pas kitas moteris ar vyrus, kad ir legaliai, atima galimybe tai daryti. Arba tenka kazka aukoti, bet ka? Negi tu santykius , gerus ir pilnavercius santykius, priimi uz duotybe? na, cia taip grubiai, is praktines puses. Bet jeigu zmones sugeba, tai gerai. mazu yra ko pasimokyt.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.11.06 00:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Cia pateikiu isbandziusiu "legalu nuejima i sona" ispudzius:
...это мы с женой давали объявление об обмене женами на ночь.... Пишу, как и обещал, самое первое и, надеюсь, единственное наше приключение. Обменяться женами решили ровно в 18 часов вечера, то есть моя жена прямо с работы пошла спать с чужим мужиком, а жена этого мужика в это же время пришла спать ко мне домой.... Поужинали и, как могли, поговорили: разговор не лепился - оба в напряжении. Я успел заметить, что моя жена лучше готовит и чище моет посуду. А чай заваривать чужая жена вообще не умеет - пили помои... Сели к телевизору. Думы не о том: гляжу на экран и ни фига не понимаю... В кровать легли рано. Секс закончили через 10 минут. Лежим, и обоим больше не хочется. Поболтали в темноте. Стало скучно. Включили свет, взяли по книге и стали читать. Чувствую себя полным идиотом: лежу рядом с красивой и обнаженной любовницей и читаю фантастику, а она читает женский роман. Я зачитался до двух ночи, она читала до часа. Утром она забыла во время выключить газ под сковородкой, под кофейником и пережгла утюг. Я забыл ее поцеловать на прощание и облегченно перевел дух, когда она убралась на работу. Как добрался до работы, тут же позвонил своей родной жене и язвительно поинтересовался, до скольки ночи они читали художественную литературу. Жена аж поперхнулась от удивления: "Откуда ты знаешь?" Больше женами мы меняться не будем. Блудить надо потихоньку и понемногу, чтобы не хватало времени для чтения книг."
va jum ir prasom
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.11.06 01:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
Atmetus kasdienine rutina( darbas, namu ruosa, vaiku prieziura, miegas, asmeniniai interesai ir t.t.), kas uzima gal kokius 90% mano laiko, puoseleti santykius su antraja puse pasidaro kiek sudetinga. Tai lakstymas pas kitas moteris ar vyrus, kad ir legaliai, atima galimybe tai daryti. Arba tenka kazka aukoti, bet ka? Negi tu santykius , gerus ir pilnavercius santykius, priimi uz duotybe? na, cia taip grubiai, is praktines puses. Bet jeigu zmones sugeba, tai gerai. mazu yra ko pasimokyt.


Ai nu nežinau... Gali iškoneveikti mane beviltišku romantiku ar pan., bet mano supratimu namų ruoša nėra esminis dalykas santykiuose. O dėl laiko... Jeigu jo trūksta net santykiams su savo mylimuoju, tai žinoma, kokie jau ten papildomi meilužiai...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.11.06 01:27 
Tema:
Atsakyti su citata

vaikeliux rašo:
Cia pateikiu isbandziusiu "legalu nuejima i sona" ispudzius:


Gal kažkiek ir juokinga... Į "Anekdotų" temą turbūt tiktų :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.11.06 01:48 
Tema:
Atsakyti su citata

na taip is dalies i anekdotu- bet is tikro esu ir is pazistamo panasius atsiliepimus girdejes apie tokias "akcijas"
zodziu kai pabandysi- savo ispudzius parasyk a? va tada tikrai idomu bus padiskutuoti. Ir dar butu gerai tavo drauges ispudziai salia. :)
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.11.06 10:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Aha, ir dar nuotraukas sudėsiu. O gal geriau tiesiog visus besidominčius į miegamąjį pasikviesiu :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.11.06 12:52 
Tema:
Atsakyti su citata

nu jo- nuotraukos labai gerai- bet geriau video failiukas zinoma! (tik apsvietimu nepamirsk pasirupint- bo skaityti fantastine literatura bus tamsu!)
:-)
ir turesim mokomaja priemone kaip kulturingai leisti vakarus su knyga
:-DD
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2006.11.06 13:09 
Tema:
Atsakyti su citata

saulelis rašo:


Ai nu nežinau... Gali iškoneveikti mane beviltišku romantiku ar pan., bet mano supratimu namų ruoša nėra esminis dalykas santykiuose. O dėl laiko... Jeigu jo trūksta net santykiams su savo mylimuoju, tai žinoma, kokie jau ten papildomi meilužiai...

Jo, namu ruosa yra gaidys ir jam reikia spardyti subine progai pasitaikius! Kodel tureciau tave koneveikti del to, kad esi romantikas? As gi nesakau, kad negrazu myletis pries tai nesuplovus indu :-)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.07 16:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Ojetus, gerbsenberniai, aš daug galvojau apie tuos reikalus pakutiniu metu ir neapsisprendžiu, kas yra aukštesnis sąmonės išsivystymo ir dvasingumo lygis - būti pasišventusia vienam ar traktuoti meilę beigi visas jos atmainas, kaip koks skirtumas, kam atiduodamu jausmu - svarbu pati meilė, ne jos objektas.

Nžn. Nuoširdžiai. Aš niekada nebuvau ištikima - mane taip "išauklėjo" mano pirmosios patirtys su priešinga lytimi, mat paauglystėje pradėjau nuo elitinės bohemos, hehe. Nėra santykių, kaipo tokių, tai negali būti (ne)ištikimybės.

Žinau tik tai, kad db noriu pabandyti būti "normali". Na, kaip visi. Noriu būti ištikima. Tame yra grožio, kaip ir visiškoje laisvėje, kurią duodi sau ir partneriui, tačiau esmė ta, kad šį variantą aš jau išbandžiau. Db noriu pabandyt kitaip. Ištikimybė man asmeniškai tikriausiai ir yra tas aukštesnis laiptelis. Taip, turbūt yra viena taisyklė - nėra jokių taisyklių. Tik kiekvienas iš mūsų, vis kitoks.

Ir aš žinau, kad būsiu ištikima, kai tik turėsiu kam. Man čia mažiau pavojaus nei mergaitėms, nuo 13 metų draugavusioms su savo berniuku, o paskui nutrūkusioms nuo lenciūgo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
nuolaida
Nuliovas


Prisijungė: 2006 10 23
Pranešimai: 16

Pranešimas2006.11.08 17:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Kad ir kaip graudu - Burza teisus. Visi na leva eina ir eis. Kai nežinai neskauda, kai žinai - susitaikai arba skiriesi.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barbė
Megakrutikas


Prisijungė: 2005 12 23
Pranešimai: 753
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.08 17:28 
Tema:
Atsakyti su citata

I to pravda.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą