:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Barunka2
Krutikas


Prisijungė: 2005 07 19
Pranešimai: 249
Miestas: Tolimas

Pranešimas2006.03.04 07:27 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Ne, nelabai. Čia tik šiaip kažkokie simpatiški grybukai.

Kolega estetas- reikia, kad ne tik gerai darytu, bet ir simpatiskai atrodytu? :-P
_________________
I have heard the rumours, but I dont care, the hamster and I are both very happy..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.03.04 12:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Be abejo. O argi ne dėl tos pačios priežasties mokame dešimteriopą kainą už maistą šūstruose restoranuose? :)

Beje, įdomi tema. Pavyzdžiui viena mano draugė maistą renkasi daugumoj pagal išvaizdą. Jei nežinomas patiekalas ir atrodo bent kiek įtartinai - nė artyn neprisileis, net neuostys. Tokiu būdu ji kategoriškai atmeta 95% lietuviškų patekalų (ji airė). Čia toks hardcorinis atvejis ir išlepinimas kažkiek vaidmens vaidina, bet visumoj tai apetitas ir akys labai tampriai susiję.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka2
Krutikas


Prisijungė: 2005 07 19
Pranešimai: 249
Miestas: Tolimas

Pranešimas2006.03.04 21:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Na taip, idomi tema. Maisto kultura siais laikais tokia- valgom nebe del isgyvenimo, o del malonumo. Skrandzio sultys issiskiria per rega, uosle per asociacijas. Vienok, mane gali labai suerzinti, kai kas nors maista knebineja. Bet ir sakyt nieko negali.
Ir visgi, kodel neteisinga gryba pasirinkai? Nors jei cia baravykai, neblogiausia nutiktu kam nors ju prisirinkus vietoj cubensiaus :-)
_________________
I have heard the rumours, but I dont care, the hamster and I are both very happy..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.06 08:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
"Beje, įdomi tema. Pavyzdžiui viena mano draugė maistą renkasi daugumoj pagal išvaizdą. Jei nežinomas patiekalas ir atrodo bent kiek įtartinai - nė artyn neprisileis, net neuostys"..."Čia toks hardcorinis atvejis ir išlepinimas kažkiek vaidmens vaidina, bet visumoj tai apetitas ir akys labai tampriai susiję".

Čia toks akurat vienos mano bendradarbės atvejis. Irgi į patiekalo išvaizdą kreipia dėmesį be galo. Todėl iki šiol nevalgo krevečių. Kiek jai aiškinau, kad krevetės - tai tos pačios vėžiagyvių šeimos, kaip vėžiai ir krabai, atstovės - nė pro kur. Kirmėlės, ir nors tu ką ...
A propos, subjektyvia mano opinija, krevetės kur kas skaniau nei vėžiai (tiesa, omarų ragauti neteko, taigi čia - šiokia tokia spraga), jau nekalbant apie krabus (nors pastarieji irgi neblogai).
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
foma
Krutikas


Prisijungė: 2005 09 22
Pranešimai: 356

Pranešimas2006.03.06 10:49 
Tema:
Atsakyti su citata

ganetinai slyksciai atrodo , bet koks patiekalas prie raudono arba melyno apsvietimo.ir nors zinai ka valgai ir koks skonis vistiek tai stringa gerkleje.va ka smegenai daro su mumys.
_________________
nemokamai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą AIM adresas
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
rašyti atsakymą