:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.21 15:03 
Tema: Prašymas nesiųsti spiamo į emailą
Atsakyti su citata

...skiriamas Baisonėliui, Razinovai ir ypač Boro (kiti, beje, irgi galit nepraleist pro akis): mielieji, būkit cacomis ir liaukitės man siuntinėję į mailą visokį šūdą attachmentų pavidale, kurį trinu nežiūrėdamas. Sutaupysit man ir sau laiko. Iš anksto dėkingas.
P. S. Ibo kitaip, trūkus kantrybei, aš jums taip atsiųsiu, kad keiksitės ilgai ilgai. Nieko asmeniško. :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.21 15:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Kas tau čia užėjo. dar pridėk spiamerius, primygtinai siūlančius "ENLARGE YOUR PENIS" prie sąrašo. Sunku e-mailą žmogui parašyt ir paprašyt normaliai?
grasinimais kažkokiais neaiškiais, mat, mėtosi.

ech.
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.02.21 15:44 
Tema:
Atsakyti su citata

O kokie attachamentai tau eina? Gal ten tie virusiukai, kurie tik pasiraso kieno nors emailu?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.21 16:01 
Tema:
Atsakyti su citata

Ne, ne virusai. Tiesiog mieli kolegos kiekvieną dieną prisiunčia nemenką kiekį internete klaidžiojančių nuolat forwardinamų neva juokingų fimukų, nuotraukų ir etc. Idant mane užkniso trinaliot kiekvieną dieną šitą šūdą, kurį net atsidarinėt tingu, o savu laiku, kad ir, pvz., gerbiamojo Boro esu asmeniškai prašęs to nedaryti, bet niekas nepasikeitė, tai daba prašau viešai. O grąsinimais neaiškiais aš labai jau ten baisiai nesimėtau, bet jei į mandagų prašymą nereguosit, tai tikrai prikenksiu - ne iš piktos valios, o iš principo. :) O kas ką apie tai galvojat, man absoluč pochui.
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.21 16:05 
Tema:
Atsakyti su citata

beje, aš ir iš tavęs esu gavusi spamo su neaiškios kilmės neva juokingomis nuotraukomis. ir dar - kai kurie failai buvo besikartojantys su jau gautais iš anksčiau minėtų "spamerių". štai taip.
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.21 16:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Bet tikrai ne tokiais kiekiais ir tokiu dažnumu, kaip aukščiau minėtieji siuntinėja. Ir apskritai: Tamystą aš minėjau? Konkrečiai adresavau ką nors? Tai ko čia purkštauji? Aš ką, net paprašyt negaliu, kad neužkišinėtų man dėžės chlamu?!
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.21 16:16 
Tema:
Atsakyti su citata

noriu ir purkštauju.
kai man kas nors nepatinka konkrečiam asmeny, aš konkrečiam asmeniui ir pasakau. o pyktį išliet galima ir kitur :|

be to, kadangi patarei kitiems irgi nepraleisti pro akis savo "prašymas'o...", tai ir nepraleidau.
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.21 16:19 
Tema:
Atsakyti su citata

ir dar.. aš galvojau, kad jei jau tokią temą įdėjai į forumą, i.e. paviešinai, tai ją galima aptarinėti. Ar ne?
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.22 00:50 
Tema:
Atsakyti su citata

joblianachui, nachui blia, nachui... :)

kas cia man... berods boro atsiusdavo vis kazka i emaila, tai paprasiau emailu - nebesiuncia. (isskyrus paties darytas nuotraukas ir instaliacijas - tu prenumerata tai pasilikau :))
gal, Baronas, kai minejai borui, kad nesiustu, tai jis netaip suprato?... o gal neakcentavai?... :)

nu dabar tai visi supyks ir nieks tau nieko nieko nebesius niekada niekada NIEKADA GYVENIME!!! Muhahahahahaaa!! :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.22 09:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Boro esu asmeniškai prašęs to nedaryti, bet jei į mandagų prašymą nereguosit, tai tikrai prikenksiu
vsio, blia. pyzdiec. išmetu fotoaparatą

p. s. Baron, mano masė, kiek esu pastebėjęs, didesnė už tamstos. preziumuoju, kad manęs nepritrenksi

pagarbiai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.22 10:31 
Tema:
Atsakyti su citata

mano mažiau emocingas atsakymas į, kaip parodė aukščiau išsakytos mintys, labai skausmingą, temą: mielas Baronai, tavo pastebėjimai, pripažįstu, turi rimtą pagrindą išsivystyti į rimtą diskusijų objektą. tiesa, būna pikta, neslėpsiu, kuomet rimtiems reikalams nurodydamas savo el. pašto adresą, negauni laukiamos korespondencijos tik todėl, kad el. pašto dėžė buvo užkimšta įvairios tematikos "filmukais", "paveiksliukais" ir kitais, panašaus pobūdžio, audiovizualiniais opusais. galima oponuoti, kad, yra begalė galimybių atsidaryti, pvz. didesnės talpos el. pašto "dėžę", blokuoti tam tikrus siunčiamus laiškus ar, kažkaip, panašiai pasielgti. galima, paprašyti asmeniškai vieno ar kito asmens nesiųsti (bet ko) ir t.t. .
kodėl, gi, siuntinėjama panašaus pobūdžio "medžiaga"? manau (maniau), kad tokie nekalti, kad ir nemažos apimties, kūrinėliai (tarp kurių pasitaiko išties gerų ir vertingų, vertinant kūrybinės minties aspektu) yra neatsiejama virtualinės realybės raiškos dalis, savo kalba neretai teigianti pop/sub-kultūros estetiką. tai savotiška el. bendravimo rūšis, daugeliui tapusi niekuo neįpareigojančio elgesio norma/forma. visada maniau, kad tokia nekalta el. leksika yra nepavojinga.
subjektyviai pastebiu, kad el. dežutės "užkišimas", lyg ir, negali būti vienintelė ir didžiausia gyvenimo bėda. arba taip neturėtų (gal net negalėtų) būti.
persiųsdamas kažką panašaus kitam bendrapiliečiui, tikiesi, kad pvz. filmukas, paveiksliukas ar dar kažkas adresatui sukėls tokias pačias emocijas, ką epizodiškai išgyvename peržiūrėdami aptarinėjamą korespondenciją. tai tam tikras, kad ir netiesioginis, bendravimas.
yra dar nuomonė - kad kiekvienas skirtingai suprantame jumorą. vieniems "veža" juodas, kiti šiurpsta nuo jo.
vienok, mielas Baronai, kadangi manęs viešai paprašei, aš viešai atsiprašau (tai darau nemažiau susijaudinęs, idant jaučiu, kad debiutuoju viešų atsiprašymų praktikoje) už neproduktyviai panaudojamą tavo laiką, trinant minėtą niekinę el. korespondenciją. taip pat galvoju, kad apmąstysiu savo ikišiolinį elgesį virtualinėje erdvėje ir padarysiu pozityvias išvadas, kas suteiks teigiamų aspektų mano elektroninio elgesio biografijoje.
miegok ramiai.

pagarbiai

br
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.22 16:01 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu va, blia. Kitas reikalas :) O kadangi man šiandien nuotaika visai nieko (bet gali bet kada sugesti, tada tai, ką pasakiau, nebegalios, o kadangi mano nepakaltinamumo koeficientas dėl nežiniakokių priežasčių vis didėja, tai, savaime suprantama, pretenzijų ir apeliavimų į anksčiau išsakytas savo mintis nesuprasiu ir nepriimsiu), mielaširdingai leidžiu siųsti man į pašto dėžę paties darytas meninio arba dokumentinio pobūdžio nuotraukas (ibo jas galima pažiūrėti be jokių varginančių downloadinimų), bet draudimas video ir audio pobūdžio failams lieka galioti.
Kita vertus, perdaug atsipalaiduoti nepatariu. Hi hi. :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.22 18:33 
Tema:
Atsakyti su citata

dar vienam PMS prasidėjo.. :))
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.22 18:59 
Tema:
Atsakyti su citata

Neprasidėjo, o viso labo tęsiasi ir nežada baigtis. Nieko reikšmingo, metas priprasti. :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.10 10:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Vat norėčiau sužinoti: a kodėl į gmail`ą masiškai pradėjo spamas ir virusai eiti, a? Kažkas ant apsaugos pataupė... Atsakomingi arba informuoti asmenys, prašau pasisakyti.
Beje, herr Adutis: jumi ten siuntėt kažiką ar nesiuntėt? Ibo po spiamo atakos nesiryžau atidarinėt ir ištryniau :).
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą