:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.22 13:35 
Tema:
Atsakyti su citata

Kunakas rašo:
Informacija, kuria būtina žinoti prieš vartojimą - vartokite Lexotanil tik gydytojui paskyrus; - jokiu būdu nedidinkite paskirtos dozės; - jei norėsite nutraukti vaisto vartojimą, pasakykite apie tai gydytojui; - laikas nuo laiko Jūsų gydytojas spręs, ar tikslinga tęsti gydymą; - vartoti vaistą ilgą laiką (daugiau nei keturios savaitės paprastai laikoma ilgu laikotarpiu) galima tik tuomet, jeigu Jūsų būklę atidžiai stebi gydytojai.


Meškiukas rašo:
Tyrimai parodė, kad gydytojų paskirtas ir kontroliuojamas ilgalaikis gydymas benzodiazepinais nesukelia priklausomybės (arba pripratimo) neturintiems polinkio piktnaudžiauti ligoniams (žr. lentelę).


Apie ka ir eina kalba. Is jusu, kaip suprantu, tik Kunakas turi gydytojo paskyrima, ir tai kazkaip netvirtai man skamba :) Beje, kiek zinau tai receptinis vaistas, tai kokiu budu jus juos kaupiate?
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.22 13:37 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Meškiukas rašo:
naktinuke rašo:
Meškiukas rašo:

ketanovas irgi turi raminančių savybių...


Ir ka tu tuo nori pasakyti?


jog tai irgi dalinai raminamas vaistas...


Brangus Meskiuk, as vis tiek nesupratau, ka tu tuo nori pasakyt :) Tu tik pakartojai ka pries tai sakei.


O kaip tu supratai, kad aš pasikartojau ?;)
Mano bobutė buvo prie valerijonų lašų pripratus:)
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)


Paskutinį kartą redagavo Meškiukas, 2005.06.22 13:48. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.22 13:42 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Kunakas rašo:
Informacija, kuria būtina žinoti prieš vartojimą - vartokite Lexotanil tik gydytojui paskyrus; - jokiu būdu nedidinkite paskirtos dozės; - jei norėsite nutraukti vaisto vartojimą, pasakykite apie tai gydytojui; - laikas nuo laiko Jūsų gydytojas spręs, ar tikslinga tęsti gydymą; - vartoti vaistą ilgą laiką (daugiau nei keturios savaitės paprastai laikoma ilgu laikotarpiu) galima tik tuomet, jeigu Jūsų būklę atidžiai stebi gydytojai.


Meškiukas rašo:
Tyrimai parodė, kad gydytojų paskirtas ir kontroliuojamas ilgalaikis gydymas benzodiazepinais nesukelia priklausomybės (arba pripratimo) neturintiems polinkio piktnaudžiauti ligoniams (žr. lentelę).


Apie ka ir eina kalba.


čia kalba apie pastovų vartojimą - o niekas jo nevaroja pastoviai...ant visų vaistų rašoma, kad prieš vartojant pasikonsultuot su vaistininku ar gydytoju:)
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.22 13:49 
Tema:
Atsakyti su citata

meskiukas rašo:
Tyrimai parodė, kad gydytojų paskirtas ir kontroliuojamas ilgalaikis gydymas benzodiazepinais nesukelia priklausomybės (arba pripratimo) neturintiems polinkio piktnaudžiauti ligoniams (žr. lentelę).

Lenteles aš jokios nematau, bet žinodama tai, kad Jūs geriat vaistą be rimtų priežasčių (Meskiukas taip ir nepaaiškino kodėl, o Kunakas neįtikina, todėl aš taip ir sakau), tai toje lenteleje jums vieta prie tų, kurie turi polinkį piktnaudžiauti. Todėl jums gali išsivystyti priklausomybė:P

Kunakas rašo:
Kartais Lexotanil gali sukelti galvos skausmą ir sisteminį svaigimą (vertigo), kraujospūdžio sumažėjimą (alpimą), virškinimo sutrikimus, odos bėrimą, regos sutrikimus, libido (lytinio potraukio) pokyčius ir šlapinimosi sutrikimus.

Dabar gerai apgalvok ir tikrai bent vieną šalutinį poviekį pritaikysi sau. Ir nebaisu?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.22 13:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:

Lenteles aš jokios nematau, bet žinodama tai, kad Jūs geriat vaistą be rimtų priežasčių (Meskiukas taip ir nepaaiškino kodėl, o Kunakas neįtikina, todėl aš taip ir sakau), tai toje lenteleje jums vieta prie tų, kurie turi polinkį piktnaudžiauti. Todėl jums gali išsivystyti priklausomybė:P


Meškiukas rašo:
Aš miegu gerai - išskyrus poalchoholines dežurkes, svetimas vietas arba peršalimo metu...


Meškiukas rašo:
Pirmiausia, stiprus nerimas kenkia gyvenimo gerbūviui, sutrikdo darbingumą. Taigi negydant ir baiminantis, kad vaistai pakenks, ligoniui padaroma didesnė žala. Kitas svarbus momentas - piktnaudžiavimo benzodiazepinais ir priklausomybės nuo jų rizika yra sąlyginai maža, palyginti su tuo, kaip dažnai medicinoje jie vartojami. Rizika yra aiškiai mažesnė už visuomenėje paplitusią baimę ir nepalyginti mažesnė už riziką, kuri kyla vartojant taip įprasto alkoholio ar narkotinių medžiagų.





Manau jūs, kaip kopetetinga psichoterapeutinių rizikos faktorių grupių žinovė pati galėjote pasidaryti išvadas - taigi kartoju, kad vartoju tik poalchoholines dežurkes atveju.:P
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)


Paskutinį kartą redagavo Meškiukas, 2005.06.22 14:03. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.22 14:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Ačiū ačiū už titulus:)))) O jei nepaslaptis kaip dažnai būna tau "poalchoholinės" dežurkės atvejai?:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.22 14:06 
Tema:
Atsakyti su citata

prašau - ne, ne paslaptis - gal porakart per mėnesį.
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kunakas
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 614
Miestas: Wilno

Pranešimas2005.06.22 14:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Citata:
Kartais Lexotanil gali sukelti galvos skausmą ir sisteminį svaigimą (vertigo)

galva man skauda labai retai, nes esu raitelis be galvos...

Citata:
kraujospūdžio sumažėjimą (alpimą)

kraujospudis buna normalus, o ant pachmelo jis man padideja, deja ant pachmelo bandzhiau gert kraujospudi mazhinanchius vaistus ale savijauta niekad nepageredavo
Citata:
virškinimo sutrikimus

wirshkinimas man sutriko dar gudzhias tarybiniajs laikais kai megdavau gert rasolnika nuo marinuotu agurku ;)


Citata:
odos bėrimą

man oda beria nuo bichiu duoneles ;)

Citata:
regos sutrikimus

regejima papjoviau katalindamas geimus!


Citata:
libido (lytinio potraukio) pokyčius

moteru nebenoriu jau senai... kai supratau, kad su moterim ilgiau metu negaliu pratempt, nes su tuo pachiu zhmogum gyvent labai sunku man yr

Citata:
šlapinimosi sutrikimus

nu ne, myzhu mochnai ir ne i lova!

tai kad...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kunakas
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 614
Miestas: Wilno

Pranešimas2005.06.22 14:14 
Tema:
Atsakyti su citata

O Burzumas vartoja raminanchius, nes jis yra shizofrenikas ir to neslepia!
Ir gerai, kad vartoja, nes kitaip mums butu sunku su juo susitvarkyt ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.22 14:19 
Tema:
Atsakyti su citata

Ir visai cia nejokinga :(
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kunakas
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 614
Miestas: Wilno

Pranešimas2005.06.22 14:22 
Tema:
Atsakyti su citata

tai ir ash bishki shyzikas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.22 14:25 
Tema:
Atsakyti su citata

Jo - ir man kartais būna:/
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.22 14:25 
Tema:
Atsakyti su citata

Butent, kad nejuokinga. Is invalidu tai nesisaipai, nesakai "as truputi koju neturiu" nes atseit tokie juokai nejokingi, o is psichikos ligu tai jau galima saipytis?
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kunakas
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 614
Miestas: Wilno

Pranešimas2005.06.22 14:30 
Tema:
Atsakyti su citata

taj kol daktarai nenustate Burzumui shizofrenijos taj shaipytis galima!
na o po to jau jokiajs budais!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.06.22 14:41 
Tema:
Atsakyti su citata

šiaip esu patyręs ką reiškia nemiga, todėl žinau, kad kai ji ateina, darbo nelabai pakeisi ir parkių jau nebesumažinsi, nes tada jau viskas visai visai kitaip atrodo ir ima parkės dėl visko ir visur. čia panašiai kaip jei ėjai ne per perėją ir tau sunkvežimis sutraiškė koją, tai patarimas "kitą kartą eik per perėją" sveikos kojos nebesugrąžina ir šlubčiojimo nesumažina. na, nebent nusišypsotų laimė gauti atostogas mėnesiukui kokiam - tada galima būtų pabandyti atsikratyti nemigos natūraliais būdais, o ką daryti jei atostogos baigiasi, o nemiga prasideda? o darbo mesti negali, nes reikia valgyti? o darbo keisti negali, nes dėl nemigos nebesiorientuoji aplinkoje ir pamiršti savo pavardę, tada, jei pabandai natūralias priemones, kaipo arbatėles visokias, ir jos nepadeda, vienintelė išeitis - vaistai. aišku, TIK su gydytojo priežiūra. Kunakas būtent taip ir darė.

o kad kažkas vartoja "lexiką" pachmelui mažinti arba kaip "rekreacinę" priemonę :) - tai čia, manau, jo asmeninis reikalas. jį teisti, ko gero, galėtų tas, kuris nevartoja JOKIŲ svaigalų ir stipriai kenčia nuo tų žmonių elgesio, kurie kažkuriuos vartoja...

ir jei Burzumas sako ""lexotanilis" - zajabys!", o po to sako "aš esu šyzikas", manau išvadas patys galite pasidaryti dedukcijos ir indukcijos būdais ir ypatingai neimti į galvą ir į širdį, ką mūsų brangusis klasikas sako :))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Toliau rašyti atsakymą