:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Muzika sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
John Merrick
Nuliovas


Prisijungė: 2004 09 06
Pranešimai: 27
Miestas: Toronto

Pranešimas2005.01.03 08:47 
Tema: Top 5 guns of 2004
Atsakyti su citata

Taigi, gerbiamieji, po keliu dienu intensyvios alko/narko-reabilitacijos smegenine buvo prisaukta is anapus. O su tuo geriu ir klausa namo parejo. Tad kaipgi cia tokia dvasinga akimirka ir nepareflektavus apie praejusius 2004 metus? Juolab, kad jie pasizymejo gausiu puikios muzikos derliumi. Drasiai galiu suvemti, kad sie isimintiniausi darbai patapo mano dienu kokiais tai soundtrack'ais - muzikinem nuotraukom, tad belieka juos graziai pakavoti stalciuje, kad nedulketu ir kokia velnio korozija neprikibtu. Trumpai ir aiskiai eiles tvarka:

1. Dungen - Ta Det Lungt

Netiketai uzklupo, apsvaigino kokiomis tai psichotropinemis medziagomis ir nusitempe i Svedijos miskus... Toliau neatsimenu, bet uztat kazkaip jauku, silta ir smagu ant sirdies paliko.

2. The Arcade Fire - Funeral

Eh, pasijutau vel kaip kokis paauglys, prisisunkes miglotu eskapizmu ir per krastus besiliejanciomis emocijomis. Kilimandzaras kaip pirstu i aki pataike - sielos elektrikai. Man dar dabar plaukai ant ranku nevalingai piestu stojas!

3. The Walkmen - Bows And Arrows

Jei jau bruzintis alkunemis su pilka kasdienybe, netektimis ir kitu gyvenimo meslu, tai tiktai su siuo albumu skambant ausinese. Zymiai geriau padeda nei ironija, cinizmas ir kitokie saves apgaudinejimo pratimai. Ilgiausiai mano diskasuky viesejas albumas praeitais metais.

4. Interpol - Antics

Paradoksalu, taciau Paul Banks, su savo lyrika apie nieka, man pasako zymiai daugiau, nei kas nors kitas. Ir kokia kita komanda taip nepriekaistingai ikunija Stylism/Fashionista poza su istikruju puikia (o mano skoniui, staciai nepriekaistinga) muzika. Prasau, nuzudykyt The Killers!

5. Sufjan Stevens - Seven Swans

Velniai griebtu, turbut mane Dievas baudzia uz jo izulu ignoravima! Emiau, perklausiau si saldziabalsi krikscioni su bandza, ir suvirpejo mano kieta sirdis, ir istrysko asara suri man is traiskanotu akiu. Jei jau nori apraiskos ar stebuklo kokio didingo, neik i baznycia, o griebk si albuma ir drasiai tau prizadu - sventoji dvasia nusileis ant tavo ausu! Haleliuja, seses ir broliai.

Taigi, belieka tiketis, kad kitu metu penketukas bus toks pat nepakartojamas, o gal ir isimintinesnis. Blin, paziurejes i tik ka prikimsta stalciu, kazkaip abejoju, ar taip bus... Eh, juk optimistiskai reikia pradeti naujuosius!
_________________
When The Sun Hits...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.01.21 09:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Na, pareflektuosiu ir aš:) Šiaip tai visi labiausiai man įsiminę dalykėliai plačiau aprašyti muzikos rubrikoje, tad čia trumpiau.

1. Brazzaville - Hastings Street
Parbloškė mane pirmu smūgiu savo šimtaprocentiniu jaukumu. Nežinau, kaip geriau išsireikšti - tai popmuzika, kuri neskirta groti per radiją.
Gal dėl savo labai intymiu ir šiltų intonacijų, kurių radijas negali perteikti?

2. Arcade Fire - Funeral

Heh, vėlgi ačiū John Merrick. Garsų, melodijų ir instrumentų fiesta, kurioje neįmanoma nedalyvauti.

3. Franz Ferdinand - Franz Ferdinand

Škotiškos kojų, rankų ir stogo kilnojimo mašinos:)

4. PJ Harvey - Uh Huh Her

Tamsus, paslaptingas ir rafinuotas albumas.

5. Visi kiti albumai turbūt:)
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Muzika sukurti naują temą
rašyti atsakymą