:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.01.13 00:59 
Tema: dakarasas
Atsakyti su citata

zinau kad sioje sutveje esu turbut vienintelis kazka daugiau jauciantis tackoms..taciau vistiek noreciau paporinti.
ech....nezinau nuo ko pradet...tad pradesiu paprastai..nuo emociju kurias jauciu ziuredamas sias gonkes.
ziauru...ech..labai ziauru...per visa kuna bega siurpuliukai...mano akimis ziurint visa tai yra labai simboliska...tai lyg musis gaivalisku gamtos jegu... ir zmogaus...gal verciau pavartoti homo sapiens, musis.
stebedamas tas tackas vaziuojancias tokiose salygose kur logikos desniais remiantis isvis neturetu vaziuoti nei vienas automobilis, tuo labiau extremaliomis salygomis...lenktyniaudamas..suvokiu..kad ne tokie jau bejegiai esam mes...ZMONES...kad tikrai daug ka yra sukures zmogaus protas.
pradedu didziuotis zmoniu gimine...atradimu rezultatais.ta aplinka apskritai yra priesiska daugeliui gyvybes formu del savo atsiaurios aplinkos...bet jai sugeba duoti atkirti zmogus..nepabijociau netgi to termino "zmogaus sukurta gyvybe"...nes tai yra tobula, kas sugeba isgyventi tomis salygomis..ta technika...juk tai auksciau galimybiu ribos!
pasirodo silpniausia grandis yra gamta- o tiksliau pats zmogus...nes sioje kovoje pirmiausia pavede gamtos technologijos...neatlaike sirdis.......
ziuredamas dakara..vel pasijauciu vaiku...nes uzkeri mane tas vaizdas..pasijauciu kad stebiu ji ispletes akis ir nesuvokdamas kas aplink dedasi.
mane visad zavedavo tos menkos zmogaus pergales pries visuma..tik reikia jas pastebeti.
ta busena kai leki keliu o rodykle jau seniai persiritusi per 200....ir kazkur samones kamputyje suvoki..kad tik per pusmetri nuo taves vyksta sudetingiausios chemines reakcijos....kuriu metu isiskiria milziniskos temperaturos, o visam tam talkina inzinerijos stebuklai...ir kad visa tai yra pazabota...kelia neralios eurofijos jausma.
ir nesvarbu kas esi...ir nesvarbu ar vairuoji paprasta 'dzigitomobili' ir aplinkiniu traktuojamas tik kaip keliu huliganas, ar esi profas ir sedi bolide..tas jausmas manau yra visiskai identiskas.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.01.13 08:52 
Tema:
Atsakyti su citata

kai taip papasakojai įspūdingai, tai sudominai, reiks kada pažiūrėt per teliką prie progos (kai teliką turėsiu) :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2005.01.13 19:09 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš va irgi pasiskaičiau ir pagalvojau, kad senbernių forume labai trūksta automobilinės dalies.
Kaip ten bebūtų, o meilė automobiliui gali būti labai svarbia senberniavimo/senmergiavimo priežastim :/ ...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Li
Krutikas


Prisijungė: 2005 01 11
Pranešimai: 265
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.01.13 19:27 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutė rašo:
Aš va irgi pasiskaičiau ir pagalvojau, kad senbernių forume labai trūksta automobilinės dalies.
Kaip ten bebūtų, o meilė automobiliui gali būti labai svarbia senberniavimo/senmergiavimo priežastim :/ ...



manau, kad Jūs visiškai teisi p. Adute. Kai kurių pirmoji meilė yra automobilis:) Teko važiuoti vieno vaikino mažinoje, kuris beprotiškai myli savo mašina "tik atsargiai neištepk langų" pasakė jis, lyg aš kokia terlė bučiau ir iš vis prie lango net nesiruošiau liestis, juokinga pro ašaras:))

Man tai automobilis yra transporto priemonė, svarbiausia, kad per stogą nelaša, stabdžiai veikia, lempos šviečia, vėjai per kėbulą nepučia ir pirmyn į platų pasaulį.:))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
p.Reili
Latras


Prisijungė: 2004 08 22
Pranešimai: 126

Pranešimas2005.01.13 19:35 
Tema:
Atsakyti su citata

Li rašo:
Man tai automobilis yra transporto priemonė, svarbiausia, kad per stogą nelaša, stabdžiai veikia, lempos šviečia, vėjai per kėbulą nepučia ir pirmyn į platų pasaulį.:))


Ir dar svarbu,kad palikus automobilį parakavimo vietoj,pamirštum apie jį,t.y.kad negalvotum ar grįžus rasi...ar ne:(
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Li
Krutikas


Prisijungė: 2005 01 11
Pranešimai: 265
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.01.13 19:39 
Tema:
Atsakyti su citata

p.Reili rašo:


Ir dar svarbu,kad palikus automobilį parakavimo vietoj,pamirštum apie jį,t.y.kad negalvotum ar grįžus rasi...ar ne:(


Ooo visai buvau pamiršusi, tai viena iš svarbiausių automobilio bruožų, kai šeimininkas gali ramiai ilsėtis, per langą nesekdamas savo automobilio:)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2005.01.13 19:47 
Tema:
Atsakyti su citata

Li rašo:
Ooo visai buvau pamiršusi, tai viena iš svarbiausių automobilio bruožų, kai šeimininkas gali ramiai ilsėtis, per langą nesekdamas savo automobilio:)))

Aš tai negaliu. Jeigu pasistatau mašiną po langais, kai rūkau virtuvėj, visada ciokinu, kaip ten jai stovisi, ar ne per drėgna, ar ne per karšta, ar gražiai žiūrisi, kartais pakirkinu ją su signalizacija...
O kai ne po langais statau, būna kad ir pamirštu, bet neilgam.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Li
Krutikas


Prisijungė: 2005 01 11
Pranešimai: 265
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.01.13 19:49 
Tema:
Atsakyti su citata

tu Adut ją turbūt neseniai įsigyjai, kad toks nerimas? neiko su laiku turi praeiti:))
o kiek laiko vairuoji?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.01.13 22:36 
Tema:
Atsakyti su citata

Li rašo:
Adutė rašo:
Aš va irgi pasiskaičiau ir pagalvojau, kad senbernių forume labai trūksta automobilinės dalies.
Kaip ten bebūtų, o meilė automobiliui gali būti labai svarbia senberniavimo/senmergiavimo priežastim :/ ...



manau, kad Jūs visiškai teisi p. Adute. Kai kurių pirmoji meilė yra automobilis:) Teko važiuoti vieno vaikino mažinoje, kuris beprotiškai myli savo mašina "tik atsargiai neištepk langų" pasakė jis, lyg aš kokia terlė bučiau ir iš vis prie lango net nesiruošiau liestis, juokinga pro ašaras:))

Man tai automobilis yra transporto priemonė, svarbiausia, kad per stogą nelaša, stabdžiai veikia, lempos šviečia, vėjai per kėbulą nepučia ir pirmyn į platų pasaulį.:))

nu mano pirmoji meile irgi buvo automobilis...beje jau sesti metai tas pats :))
dar viskas prasidejo pilaites draguose...po to seke motoru gatve..po to visa tai pradejo nebevezti..prasidejo street racingai...keitemes ir as ir automobilis..abu tobulejom...dabar jis serga..laukia sunki operacija...fuck..jauciuosi lyg draugas geras ligonineje guletu...kasdien einu ji aplankyt...mane su juo sieja tikrai daug isgyvenimu ir atsiminimu.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
rašyti atsakymą