:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.10.18 14:59 
Tema: Butterfly Effect
Atsakyti su citata

Gerras filmas, pamokanti istorija, ikvepiantis moralas. Niekam nepadek o tai gali likti be galuniu ir su iskepusiom smegenim, ir is vis niekam padet neimanoma nes kiekvienas savo laimes kalvis. Mizantropu ikvepimas.

http://www.imdb.com/title/tt0289879/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.10.18 15:07 
Tema:
Atsakyti su citata

...ir sakyk kuo maziau teisybes.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.10.19 10:14 
Tema:
Atsakyti su citata

mano nuomone, tai prastas pigus mistinis trileriukas is 'final destination' pilkumos serijos.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.10.19 10:56 
Tema:
Atsakyti su citata

kai pirmakart ziurejau irgi pagalvojau, kad disovizna, o paziurejes antrukart nusprendziau, kad visai buse b.... filmukas, aiusku ne kazi kas, bet neblogas...kartoju...NEBLOGAS..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Arunas
Nuliovas


Prisijungė: 2004 09 19
Pranešimai: 15
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.10.21 20:48 
Tema:
Atsakyti su citata

[quote="Adutis"]mano nuomone, tai prastas pigus mistinis trileriukas is 'final destination' pilkumos serijos.[/quote]

Tavo nuomonė neteisinga
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2004.10.22 12:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Arunas rašo:
Adutis rašo:
mano nuomone, tai prastas pigus mistinis trileriukas is 'final destination' pilkumos serijos.


Tavo nuomonė neteisinga


O tai jau tavo nuomone tikriausiai teisinga?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.10.22 13:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Taip paliudiju kad Aruno nuomone teisinga ir jo argumentai irgi teisingi
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
s2
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 18
Pranešimai: 408
Miestas: Katlėriai - Vilnius

Pranešimas2005.01.10 23:14 
Tema:
Atsakyti su citata

nemačiau BFX, bet aš apie FD filmus sakysiu.

antras destineišinas buvo jau toks pobaisis (kokybės prasme), pritemptas, bet nauji mirimo neišvengimo atvejai neleidžia man filmo išmest į kemsynus.

pirmas man labai patiko. jei žmonės tame mato trilerį, tikiu, nekas gaunasi. tačiau jei filme matai survival-disaster elementus, turėtų byškį pagerėt reikalai.

gal filmo patikimas yra visuotinės emuliacijos idėjos inspiruotas, teatleidžia mano vaikiškom smegenim šita bendruomenė, bet po šūdais, kam tą mistiką čia reik ižiūrėt? nereikia, bbd. čia apsimoka sekt fizikinius reiškinius ir matyt, kad nelabai yra prie ko prikibti.

pamenat, kaip tas bičas pasikorė pats nuosavoje vonioje nenorėdamas? gi ble, tokie dalykai fizikai neprieštarauja. va kur filmo grožis. taip, prikibti prie detalių galima: vanduo per greit tekėjo, žmogus per lėtai reagavo. tačiau jas galima ir ištaisyti. ir tikiu, kad kas nors ištaisys (ir nebepavadins to Final Destination 3, nes Amerikos serialai dažnai reiškia bėdą europiečiams). o gal tai bus netgi kompo žaidimas.

ir taip, abi filmo serijos yra skirtos bukiems ir storiems amerikiečiams, tačiau jos abi yra .. realistiškos (viena daugiau, kita pigesnė). pradedantiesiems mizantropams filmai. taigi, čia netiesiogiai ginu Legioną. o Butterfly FX dar pamatysiu.


va kiek prirašiau, kad jus šūdais apsnigtų. :-]
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.01.10 23:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Jo pirmas FD tai patiko, bet kai žiūrėjau antrą tai nepamačiau kuom jis skiriasi nuo pirmo filmo. Toks jausmas lyg dar karta FD1 pažiūrėtum :/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.01.11 07:41 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Jo pirmas FD tai patiko, bet kai žiūrėjau antrą tai nepamačiau kuom jis skiriasi nuo pirmo filmo. Toks jausmas lyg dar karta FD1 pažiūrėtum :/


visuose trijuose aptariamuose filmuose man labiausiai nepatiko tai, kad pažiūrėjus 15-20 minučių filmo, viskas aišku, ir kiti epizodai tiesiog idėjiškai kartoja pirmuosius, o filmas daugiau nieko nabepasako. toks filmo surėdymas žiūrėjimą paverčia į žiovavimą (bent man).

o nuomonės nebūna teisingos ar neteisingos. tam jos ir nuomonės.

(s2, davai ir daugiau apie kiną pasisakyk, bo įdomiai rašai).
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
s2
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 18
Pranešimai: 408
Miestas: Katlėriai - Vilnius

Pranešimas2005.01.11 20:13 
Tema:
Atsakyti su citata

tai sakyčiau, esminis epizodas ten tėra vienas ir kažin ar kas nors tai neigs.

mane, kaip kokį norintais neišsivysčiusį fiziką, žavėjo vis-kitos epizodo implementavimo detalės. buvo jų ir neįdomių, pvz. nupjovė bernui galvą skarda iš po traukinio išlėkus. nesubtilu. tačiau man grožis yra tame, kai tu, kasdienis žmogus paprastame vonios kambary nenorėdamas imi nusižudai. detalės natūralios, išeitis - visiškai netikėtina. tokiose scenose sakau subtilu.

filmą kaip nors vertinant kaip filmą (siužetas, jo posūkiai, aktorių tinkamumas) net ir man gautųsi pilnas pššš. tokį peržiūriu du kartus (antrojo metu kiekvieną fatalinę sceną atsukinėju daug kartų) ir daugiau gyvenime nebedaboju. čia Adutis irgi teisus. tačiau jei vertinsi FD kaip fizikos/mąstymo kritinėse situacijose eksperimentą, bus kaifo. unless nesi deterministų/kauzalistų priešas.

Adutis rašo:
s2, davai ir daugiau apie kiną pasisakyk, bo įdomiai rašai

kelios bėdos: beveik nežiūriu kino; turiu itin stereotipišką požiūrį į daugumą filmų.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Li
Krutikas


Prisijungė: 2005 01 11
Pranešimai: 265
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.01.11 20:33 
Tema:
Atsakyti su citata

kiekvienas žmogus turi iškirtinę nuomonę apie filmus, filmus dažniausiai renkuosi pagal reklamą, bandau įžvelgti tai ko nemato kiti ir man vis dar pavyksta, filmai išties pasitaiko geri.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
rašyti atsakymą