:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.02.17 19:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
pvz., prieš kino filmą


O tarp kitko, kalbant apie filmus, tai manau kad čia yra pats didžiausias achujielinimas. Lietuvoj to lyg ir nebuvo, o čia Airijoj (bent jau Limericke) prieš kiekvieną seansą pavaro 10 minučių reklamos! Juk už seansą aš sumokėjau 8 eurus prieš įeidamas į kino salę, tai kokio bybio dar turiu tas reklamas žiūrėti??

Todėl visad stengiuosi į kiną vėluoti 10 minučių, o jei atvykstu per anksti ir lauke šalta - įėjęs į salę garsiai išreiškiu nepasitenkinimą :)

Bet rimtai, žiauriai nervas ima - koks baisus godumas žmonių... Manau, kad būtent godumas ir pačią reklamą padarė tokia, kokia ji dabar yra.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2006.02.17 20:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Pavyzdžiui šios sferos:
alkoholis - [i]čia tau ypač tinka, kaip viski mėgėjui ir žinovui: kuris iš gerųjų viskių yra gausiai reklamuojamas?


Prasciausiu viskiu isties nieks nereklamuoja. Nes neapsimoka del jau paaiskintu priezasciu. Baileys viskiui net grandiozine reklamos akcija nepadejo. Power's is airisku viskiu vienas labiausiai reklamuojamu ir geriamu, jis ir yra vienas geriausiu, o savo kainos lygyje isvis lygiu neturi. O apie burbonus neismanau.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2006.02.17 20:07 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
skalbimo milteliai
šampūnai
gaivinantys gėrimai


mano patirtis del situ prekiu rodo kad placiai reklamuojai dalykai yra geresnes negu vidutiniska kokybes. Neperku mashinu taip daznai, kad galeciau ivertinti.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vilija
Nuliovas


Prisijungė: 2004 08 05
Pranešimai: 23
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.20 12:45 
Tema:
Atsakyti su citata

pradekime nuo to, kad reklama buna skirtingo pobudzio, viena primena apie prekes egzistavima, kita nuolat pasiulo kazkoki "ale pagerinima" ir t.t. ir pan... ne visos reklamos vien kala galvon "pirk pirk pirk"..
Nors pati esu gan priesiskai nusiteikusi ju atzvilgiu taciau lygiai tiek pat man idomu ir as stengiuosi suzinoti apie savo priesa daugiau.. :)
teko ir pastudijuoti ir net susidurti su realiomis reklamos kurimo saknimis..

yra tokios kompanijos, kurios atlieka ivairias gyventoju apklausas, rengia tu paciu statistiniu vienetu (zmogeliuku nedirbanciu nei reklamos nei marketingo, etc. srityse neturinciu supratimo kaip tas reklamos aparatas veikia) susibegimus, issitraukia naudinga informacija ir ja naudoja reklamoje..juk kiekvienas pastebite kaip kaskart atrandama nauju plonybiu kaip patraukti zmogu, taipogi reklama zengia koja kojon ir su mada..tai visa apimantis aparatas paremtas zmogaus psichologija ir jis turi milziniskas perspektyvas todel, kad tie vienetai, kurie suvokia jos galia (galbut ir zala) bejegiai ka nors pakeisti :)
as padariau tik tiek, kad atsisakiau dirbti mineto pobudzio kompanijoje nes man tai pasirode slykstu..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.03.20 14:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Respect, Vilija! Pasirodo, aš ne vienas toks, kuris nelaiko reklamos žmonijos išsigelbėjimu :)

Vilija rašo:
pradekime nuo to, kad reklama buna skirtingo pobudzio, viena primena apie prekes egzistavima, kita nuolat pasiulo kazkoki "ale pagerinima" ir t.t. ir pan... ne visos reklamos vien kala galvon "pirk pirk pirk"..


Nežinau, gal aš besigilindamas į blogąją reklamos pusę tiesiog nebepastebiu, kad yra jų ir kitokių... Bet ar tikrai yra tokių, kurios tik pristato (ar primena apie) naują produktą? Kiek pastebėjau, "tik pristato" šiais laikais tik prekinius ženklus. O paprastų informacinių reklamų turbūt nelabai ir teapsimoka kurti, nes absoliuti dauguma reklamų tik rėkia apie tai, kokia jų prekė šimtą tūkstančių milijonų kartų GERESNĖ (dažnai net neaišku už ką). Kaži ar žmonės išvis pastebėtų reklamas, kuriose nesakoma, kad ČIA GERIAU. Nelabai tai ir keista, tiesą sakant... Juk tinkamai išreklamavus, galima bet kokį beprotį net į valstybės prezidentus prakišti - ką jau ten kalbėti apie skalbimo miltelius... Šiais laikais eiliniai žmonės paprasčiausiai tingi galvoti naudotis savo galva ir šventai tiki tuo (ar bent jau labai lengvai pasiduoda psichologinei įtakai), kas sakoma per TV (pasirodo, tai nesvetima net tokiems išprususiems piliečiams, kurie renkasi senberniuose.com). Ir tai yra neišsemiamas pasipelnymo šaltinis keliems "neeiliniams" žmonėms.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vilija
Nuliovas


Prisijungė: 2004 08 05
Pranešimai: 23
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.03.20 16:10 
Tema:
Atsakyti su citata

zmonijos issigelbejimas galbut imtu sviestis jei visi zmogeliukai imtu daugiau galvoti, svarstyti pries darydami tai "ka daro visi"..esminis reklamos koziris yra tai, kad zmogus dazniausiai tingi nagruzat savo smegenine papildomais rupesciais..va turiu 400 litu ir man reikia virykles, nuvaziuoju i pacia disoviausia parduotuve ir imu bele ka, ka siulo uz tokia suma..sitoje vietoje zmoguciui pries akis iskyla kokia nors reklamuota firma ir jis davolnas pirkdamas "populiaru" daikta..gi koks kvailys ims dometis kiekvieno perkamo daikto padetimi rinkoje, jo vidinemis savybemis, privalumais, trukumais, lygins ji su kitais panasiais, juk jam tik reikia uz tuos 400 igyti daikta..ir bus rami galva..
ai bet cia siaip..:) is gyvenimo..:)
taip, pamenu is savo beveik jau isgaravusiu mokslu, kad reklama kazkaip skirstoma i informacine, primenancia ir berods dar i itikinejancia..manau pastarosios labiausiai ziurovas ir nekencia :)
na o kalbant apie rinkimus taigi jau turejome Paksiu..;) turime Uspacpischkicha :D bet negali pykti..niekam nepaslaptis, kad 90% ziurovu auditorijos kaimas..pasiziurek ka i Jevro Vizija siunciam..jau nebejuokinga..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą MSN Messenger
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.01.05 12:14 
Tema: Re: Reklama
Atsakyti su citata

bro1 rašo:
Reklama - gerai. Apie kai kurių dalykų egzistavimą be reklamos nežinočiau.
O aš tai be reklamos nežinočiau ko man reikia. O dabar turiu daug įvairių daiktų namuose ir taip jauku, ir miela, ir nevieniša, mažu kokį nors iš tų daiktų dar ir pabandysiu įjungt kokia proga.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą