:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.08.17 14:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Zinoma irodo. JAV administracijos spendimai sutampa su populiariom nuomonem. Tai yra statistika- mokslinis metodas, o ne siaip kokios hipiskos paranojines hipotezes


Nieko neįrodo. Tik tiek, kad valdžia sumaniai pritaiko populiarią nuomonę savo tikslams siekti. Statistikos aš neneigiu, bet šioje diskusijoje ji nevaidina jokio vaidmens.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.17 14:17 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Adutis rašo:

bet juk to noro ir konkretaus politinio sprendimo (o tiksliau - tiesiog sprendimo atšaukti kariuomenę nebuvimo) sutapimas NEĮRODO PILIEČIŲ ĮTAKOS SPRENDIMUI KARIAUTI!


Zinoma irodo. JAV administracijos spendimai sutampa su populiariom nuomonem. Tai yra statistika- mokslinis metodas, o ne siaip kokios hipiskos paranojines hipotezes


nu ar nebaigsi kliedėt pagaliau? jei grupė žmonių kažko nori, ir tą norą išreiškia, tai neįrodo, kad kažkieno veiksmai, sutapę su tuo noru, buvo įtakoti to noro. statistika nurodo rinkėjų norų tendencijas, bet nenurodo, kokiu būdu tie norai gali virsti ar nevirsti realybe. ar bent supranti, kaip erzina tokie tavo pasisakymai? juk tai yra akivaizdžiau negu akivaizdu! kyla tik klausimas: ar tyčia erzini kitus diskusijos dalyvius ar iš tiesų pas tavi galvoj toks bardakas, kad logika vadovaujiesi tik tada, kai užplaukia? :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.08.17 15:18 
Tema:
Atsakyti su citata

ko jūs prie tos statistikos kabinėjatės, normalus faktas, geriau nei "o aš už taiką pasaulyje" :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.17 15:19 
Tema:
Atsakyti su citata

O, ka, as pavyzdziui tikrai uz taika pasaulyje...
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.08.17 15:25 
Tema:
Atsakyti su citata

geras argumentas, išsamus ir viską paaiškinantis pasaulyje :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.17 15:27 
Tema:
Atsakyti su citata

Na taip, prisipazistu, nezinau kodel susiformavo mano tokia nuomone...
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.08.17 15:35 
Tema:
Atsakyti su citata

Woohoo! Aštuonioliktasis Baisonėlio sugrįžimas į "Sprogimų Londone" temą!

Baisonėlis rašo:
ko jūs prie tos statistikos kabinėjatės, normalus faktas, geriau nei "o aš už taiką pasaulyje" :)


Prie ko čia šitai? Kas čia taip sakė? Kiek pastebėjau, tai tik tu vienas ir švaistaisi tokio pobūdžio frazėm. Gal dar Sargas.

Pavyzdžiui aš niekada nieko panašaus nesakiau. Ką ten sakyti... Mano nuomonė šiuo klausimu nė iš tolo neprimena "taikos pasaulyje", "humanizmo" ir panašių dalykų, kuriais tu mane pastoviai kaltini. Tokios frazės niekada net nešvysčioja mano galvoje. Ir mane labai UŽPISA, kai tu taip darai. Todėl perspėju - jei tu dar bent vieną kartą mane panašiais dalykais apkaltinsi, aš imsiuos priemonių prieš tokį niekuo nepagrįstą begėdišką šmeižtą. Dar nežinau kokių, bet tau jos nepatiks.


Paskutinį kartą redagavo saulelis, 2005.08.17 15:49. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.08.17 15:48 
Tema:
Atsakyti su citata

ir sugrįžau ir baisiai čia, man tas pats, aš ir rūkyti galiu mesti daug kartų :)
tai kad už taiką pasaulyje Jūs kolega daugiau esate, nu ten "nereikia kištis į kitų reikalus", "yra kiti sprendimo būdai" ir t.t. ir pan :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.17 15:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

Prie ko čia šitai? Kas čia taip sakė? Kiek pastebėjau, tai tik tu vienas ir švaistaisi tokio pobūdžio frazėm. Gal dar Sargas.

PRASYCIAU! Sargas nesisvaisto. Jis isdidziai pareiskia.
Tokia mano nuomone suformavo pasnekesys su paciu sargu 2004 m. geguzes 16 d.

O, Sauleli, ar tai reiskia, kad tu PRIES taika pasaulyje? As tokia isvada pasidariau is tavo zodziu... Ar ji klaidinga?
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.08.17 16:06 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
O, Sauleli, ar tai reiskia, kad tu PRIES taika pasaulyje? As tokia isvada pasidariau is tavo zodziu... Ar ji klaidinga?


Ne, nesu aš nei prieš nei už taiką pasaulyje. Tiesiog neturiu aiškios nuomonės šiuo klausimu. Pasaulyje yra galybė visokių situacijų, kurioms tinka tai vienokie, tai kitokie sprendimai. Nenoriu imtis taip globaliai vienreikšmiškai reikštis.

Tai ką sakau šioje temoje, tinka šiai konkrečiai situacijai. Na ir dar kai kurioms panašioms situacijoms.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.08.17 16:08 
Tema:
Atsakyti su citata

O, bet siaip, net jei tai utopija, nenoretum, kad visur pasaulyje butu taika?
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.01.03 19:10 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Ir plius, saudami i galva tikrai nepataikys i sprogmeni. O saude ne siaip i koki praeivi su paltu. O i arabisko gymio praeivi su paltu, kuris nesustojo raginamas ir pradejo begti i metro, kur neseniai buvo susprogdintos bombos. Man visai racionalus veiksmas tokioje situacijoje atrodo. Aisku gaila zmogaus, bet nafig begti. Londonas ne Rusija, kur tave spardys vidury baltos dienos ir niekas nieko nedarys...
Čia gal kiek ne į temą, bet prisiminiau atvejį Kanadoje, kur Kanados mentai užgubilino elektros šoku lenką. Viskas vyko dienos metu, oro uoste. Tiesiog ėmė ir užgubilino, vien dėl to, kad anas kažką pasakė ir net buvo be palto beigi neatrodė kaip arabas. Manau, teko medijoje matyt to įvykio aprodymus.
p.s.
Baisonėlis rašo:
darausi netolerantiškas diskusijoms ir kitų nuomonei, nes matau kad tik mano vieno nuomonė yra teisinga ;)

naktinuke rašo:
Bet tu tada pavirsi i ta is G raides... Nebijai...?

O ką ji pasirodo aš forume anais laikais laikiau, kad tik mano vieno nuomonė yra teisinga. :) Kaži gal dabar tolerantiškesnis patapsiu/patapau.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 rašyti atsakymą