:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.05.29 11:29 
Tema:
Atsakyti su citata

mano prisiminimas iš kuklios paauglystės: vaikštau palangos pajūriu ir prieina tipas ir sako - berniuk, nori 5 rublius uždirbti? sakau jam - atsiknisk p...dare. dabar galvoju, koks aš šaunuolis tada buvau, kad mėgau įvairias knygeles skaitinėti, kuriose ir apie tokius pavojus buvau radęs. ir pagalvoju, kas gi būtų nutikę, jeigu nebūčiau turėjęs visapusiško poreikio knygoms. žodžiu, mano galva, net nediskutuotina tema yra apie jokį įsivaikinimą, idant tai didelis šūdas. daugiau nekalbėsiu šita tema. sakau ne tos pačios lyties asmenų šeimos (?) įsivaikinimui. vsio
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2007.05.29 12:30 
Tema:
Atsakyti su citata

santuokos tai lai būna, jei jau myli vienas kitą, gyventi vienas be kito negali, tai lai užsitikrina teises į turtą ir pan.
bet vaikai gėjų šeimose, ne. paprasčiausiai pažeidžiamos vaiko teisės į socializaciją, augdamas gėjų šeimoje vaikas bus socializuojamas toje kultūroje ir pasaulėžiūroje, gal net pats iš priimties nebūdamas gėjus, stirpiai įtakotas šeimos, kuri yra svarbiausias formuojantis pasaulėžiūrą institutas, bandys prisitikyti prie gėjų, kaip kad dabar gėjai kai kurie bando prisitaikyti prie heteroseksualų. teisinga būtų tik tokiu atveju jei būtų aišku kad vaikas gėjus, o bet tačiau nemanau kad dabar dar galima išsiaiškinti tokius faktus. galų gale nei gėjai, nei lesbietės negali turėti vaikų natūraliu būdu, tai kodėl jiems suteikti tai, ko gamta jiems nedavė? bet tai jau daugiau filosofinis klausimas.
lyginti gėjų šeimų ir alkoholikų šeimų statistikas manau kad nėra korektiškai vien dėl to fakto, kad statistika apie gėjų šeimas vedama dar labai trumpą laiką ir pagal mokslo kanonus negalima išvedinėti tikslių tendencijų. be to, manau kad alkoho;izmas daug lengviau yra perduodamas per socializaciją nei homoseksualumas.
dėl biseksualų - buvau pridėjęs kažkur prie diskusijos apie biseksualus info apie tyrimą, kuris nustatė, kad biseksualumas nėra įgimtas dalykas, o daugiau išpindėjimo reikalas, taigi, manau kad šioje diskusijoje jei turėtų būti priskirti prie paprasčiausių iškrypimų.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.05.29 13:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:

biseksualumas nėra įgimtas dalykas, o daugiau išpindėjimo reikalas, taigi, manau kad šioje diskusijoje jei turėtų būti priskirti prie paprasčiausių iškrypimų.

kaip čia dabar?? Biseksualumas - iškrypimas, o homoseksualumas - nebe??
ar aš teisingai tamystą supratau???
Jei gu taip, tai tada kodėl gi??

Dėl to, kad gėjai myli , o biseksualai tik išsidirbinėja? ar kaip čia??
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2007.05.29 14:08 
Tema:
Atsakyti su citata

įsiskaityk - rašiau apie tyrimą, kuris nustatė, kad biseksualumas nėra įgimtas, ta proga manau kad yra išpindėjimas. homoseksualizmas gali būti įgimtas, ta proga lai būna mažesnis iškrypimas :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.05.29 14:13 
Tema:
Atsakyti su citata

Tavo ten tas tyrimas - ne panacėja. Aš tau galiu rasti kitų tyrimų, katrie sakys atvirkščiai. Ir velnias jį žino, katras tyrimas dabar teisus :)

Tai aš pagal Tave iškrypėlė:) BUUUUUUUU...:)))))
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Phurba
Latras


Prisijungė: 2005 12 09
Pranešimai: 104
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.05.29 14:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu. A jumis nesijauciat diskriminuojamos? Idomu ar besijones nesiruosia koki parada Vilniuj organizuot? :)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.05.29 14:55 
Tema:
Atsakyti su citata

Phurba rašo:
Nu. A jumis nesijauciat diskriminuojamos? Idomu ar besijones nesiruosia koki parada Vilniuj organizuot? :)))

Nea, mumi visiškai nesijaučia diskriminuojama:) Niekur. Nei darbe, nei kur kitur :)
O prieš paradus be sijono girežtai - PRIEŠ. Ir prašyč netapatinti jos su tokiais iškrypimais :)
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Phurba
Latras


Prisijungė: 2005 12 09
Pranešimai: 104
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.05.29 15:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu tai tadu reikes nuvaziuot i koki papludimi paziuret demonstraciju ir protestu ar siaip kokiu performancu :))))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.05.29 15:09 
Tema:
Atsakyti su citata

Phurba rašo:
Nu tai tadu reikes nuvaziuot i koki papludimi paziuret demonstraciju ir protestu ar siaip kokiu performancu :))))

dar vienas iškrypėlis. Vojeristas :))))
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Phurba
Latras


Prisijungė: 2005 12 09
Pranešimai: 104
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.05.29 15:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Skaudziai kalet per mano oruma :)
Nors....visi vyrai tam tikra prasme iskrypeliai, nes ju akys norom nenorom vis krypsta i pralinguojancias pro sali lenktas formas :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2007.05.29 17:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Na, pažiūrėjau, kad jokia diskusija šia tema mums visiškai nesigauna... Vien tik rietynės, savo nuomonės garbinimas ir pykčio išliejimas. Geriausiu atveju - visko nuleidimas juokais.

Kaip matau tema daugeliui pakankamai įdomi, įdomu būtų pabandyti iš tiesų padiskutuoti. O tam, mano manymu, reikia kelių pakeitimų.

Visų pirma, tai ši tema per plati, todėl ją reikėtų išskaidyti į kelias. Pavyzdžiui: "Homoseksualizmas: Vaikas homoseksualų šeimoje", "Homoseksualizmas: Ar homoseksualai reikalauja per daug teisių?" Visi welcome kurti jas savo nuožiūra, svarbiausia, kad būtų kuo mažiau abstraktumo ir erdvės beprasmiams ginčams. Tas temas kurkite forume "Apie viską" (idant ten galiotų atitinkamos taisyklės) ir su pradžia "Homoseksualizmas: ...", kad būtų lengviau susigaudyti, kad tai būtent šio "projekto" tema.

Antra, reikia pasistengti atsisakyti emocijų. Tas susideda iš dviejų dalių: neatakuoti pašnekovo ir neinterpretuoti pašnekovo argumentų kaip asmeninio įžeidimo. Atsiriboti nuo emocijų padės mandagumas ir pagarba pašnekovui. Venkime sarkazmo, ironijos ir kitų pašaipių priemonių.

Trečia, laikytis konstruktyvumo principo. Jei neturite pasakyti ko nors prasmingo, kas pataiko į temą, yra pagrįsta bent kiek apčiuopiamais ir įmanomais patikrinti (bent teoriškai) faktais ir nekartoja anksčiau išsakytos nuomonės kitais žodžiais - nerašykite nieko. Nueikite į temą "Pyktis!!!" ir išsiliekite.

Ketvirta, naudoti nedviprasmiškus mokslinius terminus. Tokie žodžiai kaip "pyderas", "pedikas", "homikas", "kaimietis" yra labai netikslūs ir skirtingų žmonių suprantami labai skirtingai.

Na ir visų svarbiausia, ko šiame eksperimente reikėtų, tai noro atnešti naudos diskusijai, pasisemti žinių, pasimokyti iš kitokių požiūrių ir nuoširdumo.
Mano manymu, pagrindinis dalykas, mūsų diskusijas verčiantis šunų pjautynėmis, yra noras bet kokia kaina įrodyti savo tiesą ir automatinis kitokios nuomonės atmetimas. Diskusijoje negali būti nugalėtojų ir pralaimėtojų, iš jos naudą turi gauti visi dalyviai.

Visai nenoriu imtis griežtų moderavimo priemonių ir jas naudosiu tik būtinais atvejais. Šiaip tikiuosi, kad įmanoma ir be to apsieiti. Tereikia geranoriškumo.

Jei kas turi kokių minčių ar pasiūlymų šio projekto atžvilgiu, labai laukiu ir pažadu būti viskam labai atviras. Gal čia: http://www.senberniai.com/forum/viewtopic.php?t=1240
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 rašyti atsakymą