:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2007.01.04 13:12 
Tema:
Atsakyti su citata

tada bandyk keisti aplinką, šiek tiek gyvenimo būdą, nu ten sportuoti, knygas skaityti, nauji pažįstami, galų gale prie mūsų malonios kompanijos kada nors prisijunk. dar yra psichologai, reikia bandyti iš karto tartis kad kaliosikų nerašytų, o pabandytų padirbėti su tavimi. išeičių visada yra, tik nereikia galvoti kad be pačio pastangų kas nors pavyks, jamam. :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arvydasas
Nuliovas


Prisijungė: 2005 10 26
Pranešimai: 19
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.01.04 13:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Kažkaip tu, žmogau, daug bijai: eiti pas gydytoją (nes reikės pasisakyti, kaip jautiesi ir kokį gyvenimą gyvenai (o jei nori kažką iš tikrųjų keist - pasisakyti SĄŽININGAI), bijai sėst ant kaliosikų (o dabar - nesėdi?)... Tik nebijai spjaut ant visko ir išeit iš čia. Čia tipo - kieta? Nemanau. Čia tiesiog yra lengviau. Lengviau negu kapstytis iš viso to šūdo.

Prisiminiau banalią frazę iš atgimimo laikų: "pilna žmonių, pasiryžusių numirt už lietuvą, bet dirbt dėl lietuvos - norinčių nedaug".
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.01.04 13:44 
Tema:
Atsakyti su citata

burzumas rašo:
O saip Bromazepamas labai faina, ryte po 1,5 mg įlesi ir visą dieną ramu kaip tai, saugu ir šilta, vakare dar 3 mg ir miegi ramiai. Va susipažinau su mergina kur sunkiai depresiją gydėsi, parašys man vaistų pavadinimus ir metodiką, būtinai pasidalinsiu su jumis:)


Ai, tu Burzumai, nusisneki biski, man atrodo. Nei tau depresija, nei tau kazkas baisaus. Tau tik siaip laikotarpis toks, kad norisi liudet ir demesio ir silumos tau reikia dabar. O kaliosikus ryti tau visada patiko. Tai depresija tik viena is priezasciu ryti juos su pasiteisinimu:) nepyk, ale man atrodo tu cia simuliuoju liga. Ir laikas baigti vaidinimus, bo kaip atvaziuosiu... baigsis greitai tau visos depresijos:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2007.01.04 14:05 
Tema:
Atsakyti su citata

MUAHAHAHAHAHAHA - 10 taškų iš pirmo metimo :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Burzumas
Nenaudėlis


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 741

Pranešimas2007.01.04 14:37 
Tema:
Atsakyti su citata

Tyčiokitės tyčiokitės ponai...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.01.04 14:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Burzumai, bet šiaip, įdomumo dėlei - juk turi tą depresūchą kas nors sąlygoti? Praeitą vasarą netekau brolio, po to - ir vokiečių aviganės, maža to, tai dar ir su mergaika kaip ir išsiskyrėm (nors reikalas vis dar "kabo") - viskas praktiškai į vieną metą supuolė - tai man jau mažų mažiausiai reikėjo šokti su nepririšta prie gervės guma nuo tv bokšto ar bandyti kvėpuoti chloru - betgi gyvas dar ...
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.01.04 15:14 
Tema:
Atsakyti su citata

I si klausima galiu ir as atsakyt, kol Burzumo nera.
Vat butent, kad tos depresijos nieks nesalygoja! Kad ir mano pavyzdys: esu sveikas(fiziskai), jaunas, seimoj viskas normaliai- turejau laiminga vaikyste, seniau, kol neuzsisklendziau savyje, panu demesio netrukdavo, turiu darba nerealiai idomu, turiu draugu, turiu zmoniu kurie mane myli, zodziu neperdedant turiu(turejau jau gal) viska, kol pries kokius pusantru metu uzpuole tos juodos mintys. O dabar daznai pats save pagaunu, jog jauciu nesveika pasitenkinima griaudamas savo gyvenima, svaistydamas i kaire/ desine likimo man suteikiamas dovanas ir galimybes...
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2007.01.04 16:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
O dabar daznai pats save pagaunu, jog jauciu nesveika pasitenkinima griaudamas savo gyvenima, svaistydamas i kaire/ desine likimo man suteikiamas dovanas ir galimybes...

Aha, cia dar priklauso. Ka tu vadini svaistymu, man galbut atrodys paprasciausias megavimasis gyvenimu cia ir dabar. As ir taip gyvenu. Kazkaip uzstrigo galvoj - nezinai, zmogau, kada mirsi - ir vsio. Gal jau siandien, kai eisiu cigareciu nusipirkti ir reikes nusigauti i kita gatves puse? Tad ir neturiu nieko :) Nors savo vaikyste ir siaip gyvenimu mamos globoje irgi skustis negaleciau. Bet nesinori man kazkaip kazka planuoti, galvoti, tureti kazkokiu siekiu. Nea, gerai man cia ir dabar. Ir visiskai nejauciu jokios depresijos :/ o gal tureciau?
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.01.04 16:55 
Tema:
Atsakyti su citata

reiks matyt pradet mocniau pusti ir tiek.

Paskutinį kartą redagavo Naktibaldas, 2008.04.30 13:12. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Burzumas
Nenaudėlis


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 741

Pranešimas2007.01.04 17:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Gizmo rašo:
Burzumai, bet šiaip, įdomumo dėlei - juk turi tą depresūchą kas nors sąlygoti? Praeitą vasarą netekau brolio, po to - ir vokiečių aviganės, maža to, tai dar ir su mergaika kaip ir išsiskyrėm (nors reikalas vis dar "kabo") - viskas praktiškai į vieną metą supuolė - tai man jau mažų mažiausiai reikėjo šokti su nepririšta prie gervės guma nuo tv bokšto ar bandyti kvėpuoti chloru - betgi gyvas dar ...


Tai aš irgi gyvas...Paprasčiausiai šiuo metu, anot asmeninio mano horoskopo, esu žemiausioje būsenoje, etapų perėjimo riba, liūdesio ir praeities laidojimo laikotarpis, naujos pradžios pradžia ir aš turiu jaustis labai prastai, depresuoti, liūdėti, prakeikinėti praeitį ir nekuriuos asmenis, bet tai turi pabaigą ir aš tikiu, kad vieną dieną ateis tas "total disconnection" ir tai bus gan greitai, aš jau jaučiu jį artėjant, ir aš vėl busiu linksmas, advanced ir šaunusis Burzumas, kompanijos siela bei šypsena, bet dabar yra taip, chujova, liudna ir tamsu...Ir tik nereikia sakyti, kad ant manęs matosi jog esu megadepresijoje:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.01.04 17:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Matėsi matėsi - ypač kai Transilvanijoje be eilės į tuliką užlindai ;).
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Burzumas
Nenaudėlis


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 741

Pranešimas2007.01.04 23:01 
Tema:
Atsakyti su citata

A tai kuo čia depresija dėta?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2007.01.04 23:15 
Tema:
Atsakyti su citata

...Taigi kelei depresija kiteims pertempdamas slapimo pusles raumenis...
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.01.05 13:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Burzumas rašo:
Tai aš irgi gyvas...

Gyvas tai gyvas - bet mūsų dvasinė būsena - kaip diena ir naktis. Gerokai skiriasi, švelniai tariant ...

Burzumas rašo:
A tai kuo čia depresija dėta?

Dovanokit, matyt savo humoraus jausmą būsiu tam pačiam tulike į unitazą nuleidęs. Skęsta bjaurybė, pasirodo. Ne taip kaip kad tie "popieriniai" rankšluosčiai ...
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Burzumas
Nenaudėlis


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 741

Pranešimas2007.01.08 12:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Kotai depresija neatsinaujina:) Gėriau savaitgalyje ir netik ir vis tiek gera kažkaip ir gyventi malonu. Va atsikėliau ryte ir gera, darbų kalnas afygienas, bet viskas juda priekin gražiai ir maloniai, nuotaika įtartinai skaidri it Svarovskio kristalai duty free vitrinose, o gal jau pasibaigė su visam, blai kaip zjbs butų, kaip man patinka, kaip gera nebūti depresijoje bliamba. Kažkokis keistas meiles sau jausmas užvaldo po truputėlį, meilės ir rūpinimosi savimi, savęs gerbimo ir saugojimo jausmas, gyvenimo dėl savęs...Kaip viskas keista ir nauja. Gal tai ir yra total disconnection, kurio taip lauki žmogus ?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  Toliau rašyti atsakymą