:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Politika sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.23 06:59 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Eikit eikit rinkites ponus sau ant kupros biuleteniu vergai jus.


jei neisim, tai runkeliai mums ponus išrinks.

Frantas rašo:

Balsuokit uz 8-ta sarasa!


bl, kaip nervina kai numeriais visus vadina, bukumo skatinimas kažkoks kai ragina per reklamas balsuoti už "numerį", o ne už pavadinimą. pavadinimai, aišku, irgi kvaili, tokie kaip visokie ten 'už darbą Lietuvai', 'už tvarką ir teisingumą', (čia kaip burzumo siūloma sukurti 'Antikorupcijos ir tvarkos bei teisybės partija')(pamenu kažkada buvo tokia 'Gyvenimo logikos partija' :)), bet iš pavadinimų bent jei domiesi žinai, kas ten per žmonės renkasi, o 'balsuokit už X numerį' - gi čia lozungas varliagalviams!

jei Pakso debilai (Nr.8) į valdžią ateis, tai turbūt teks užraukti su senbernių puslapiu, nes tada bus žodžio laisvė ir tvarka. kaip Rusijoj...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Frantas
Latras


Prisijungė: 2004 08 07
Pranešimai: 183
Miestas: Klaipeda

Pranešimas2004.09.23 07:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Blogas tavo isitikinimas. Pakso partija visada uz demokratija, taip, kad ir internautams bus geriau. Bet aisku tavo asmenini isitikinima sunku ko gero pakeisti, nes yra zmoniu, kurie suklaidinti ziniasklaidos ir nepraregejo net tada, kai buvo isryskinti korumpuoti elementai. O jie gi labiausiai ir bijojo Pakso, nes butu galas ju kysininkavimams.
Aferistai tarpusavyje jei ir pjaunasi, tai trumpa laika, o cia nesutaikomi priesininkai paskleide tokias blogas mintis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Pussy
Latras


Prisijungė: 2004 07 07
Pranešimai: 117
Miestas: New Jersey

Pranešimas2004.09.23 09:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Frantas rašo:
Pakso partija visada uz demokratija, taip, kad ir internautams bus geriau. Bet aisku tavo asmenini isitikinima sunku ko gero pakeisti, nes yra zmoniu, kurie suklaidinti ziniasklaidos ir nepraregejo net tada, kai buvo isryskinti korumpuoti elementai. O jie gi labiausiai ir bijojo Pakso, nes butu galas ju kysininkavimams.


Nesupyk, Frantai, bet man atrodo, kad tikrai esi labai kvailas zmogus, kitaip tariant, debilas. Ta proga reiktu tave baninti naxui is sito puslapio. Va toks mano "praregejimas".
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2004.09.23 10:01 
Tema:
Atsakyti su citata

Frantas rašo:
Legionas rašo:
Eikit eikit rinkites ponus sau ant kupros biuleteniu vergai jus.


Balsuokit uz 8-ta sarasa!


Matomai vienu skaiciumi busi prashokes :P
Uz ligonius ne balsuoti reikia, o vezti juos gydyti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Česlovas
Nuliovas


Prisijungė: 2004 07 07
Pranešimai: 39
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.23 10:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Frantas rašo:
Pakso partija visada uz demokratija...


Geras Pakso draugas V.Mažonas kažkada vienam jaunuoliui parodė, kas yra demokratija. Dabar jis "Respublikonų" sąraše (jei nespės nuteisti).
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.23 13:45 
Tema:
Atsakyti su citata

nu jo, Franto minčių posūkiai kelia dvejonių, Frantai, o kas ten tau patinka, Ačas, kurio žmonės vos žmogaus kartu su kiosku nesudegino Raseiniuose, Pavilionis, kuriam nuo ligų jau galutina varžtai atsisuko ar Aušra Marija, kuri daktarą gavo tik vyrui panaudojus visą savo įtaką ir kuri verčia studentus pasirašinėti už Paksą grasindama neužskaityti kurso?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.23 15:00 
Tema:
Atsakyti su citata

Bliat, nesuprantu Franto: arba jis diedukas runkelis, o tai reiškia debilas, arba jis tiesiog debilas, kas yra dar blogiau. Už Paksą - nu blia nx, reikia visišku encefalopatu būti. Aš apšalęs...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.23 16:17 
Tema:
Atsakyti su citata

arba jis pizdavojasi bjauriausia forma.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.09.24 06:47 
Tema:
Atsakyti su citata

Va ir dasigyvenom - blia nx..senbernių puslapyje jau visokie gaidžiai paksa liaupsint pradėjo (nors aš visada abejojau to runkelio protiniais sugebėjimais)...ale negaliu atsistebėt, kaip žmogus už paksą bukesnis gali būt...pizė nx...axujet galima:{
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.24 11:42 
Tema:
Atsakyti su citata

a vot vakar man kilimandžaras įrodinėjo prie alaus bokalo, kad senberniai.com yra tolerantiškas ir demokratiškas puslapis. aš įrodinėjau, kad tolerancija sucks ir yra tiesus kelias į įvairių perversijų paplitimą.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Frantas
Latras


Prisijungė: 2004 08 07
Pranešimai: 183
Miestas: Klaipeda

Pranešimas2004.09.24 15:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
Frantai, o kas ten tau patinka, Ačas, kurio žmonės vos žmogaus kartu su kiosku nesudegino Raseiniuose, Pavilionis, kuriam nuo ligų jau galutina varžtai atsisuko ar Aušra Marija, ... kuri verčia studentus pasirašinėti už Paksą grasindama neužskaityti kurso?


Raseiniuose kiek zinau meskiuku gauja siautejo, o ne Aco xebra...
Kas kur oficialiai pranese apie Pavilionio ligas?...
Ausra man is tikro nepatinka, kaip ir dar keli libdemai, bet is to nedarau isvadu apie partija. Tokiu ne maziau ir kitur...
----------------------------------
Bet man labai patinka Zuokele, kuris - oficialiai zinoma - kartu su Vainauskiu ir "Rubiku"reketavo Vilniaus verslininkus,... ir vargsas buvo jega imestas i savivaldybe...
Patinka Kubiliuks, kuris tvirtai zino, kad kaip Leninas atejo visiems laikams mus valdyti...
Tiesiog myliu AMB'a, kuris bara visus is eiles teisesaugininku vadus, iskeliancius korumpuotus valdininkus ir gatavas juos apgyvendinti teisetai isigytoje Draugysteje...
Zaviuosi Stepuku, radusiu laiko kavos isgerti su konstitucijos tevu...
Ir maloniai pritrentas esu sio puslapio DEMOKRATIJOS TEVU PUSSY. Va tokius kaip jis turetumem kelti i seima.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2004.09.24 15:51 
Tema:
Atsakyti su citata

Frantas rašo:
----------------------------------
Bet man labai patinka Zuokele, kuris - oficialiai zinoma - kartu su Vainauskiu ir "Rubiku"reketavo Vilniaus verslininkus,... ir vargsas buvo jega imestas i savivaldybe...
Patinka Kubiliuks, kuris tvirtai zino, kad kaip Leninas atejo visiems laikams mus valdyti...
Tiesiog myliu AMB'a, kuris bara visus is eiles teisesaugininku vadus, iskeliancius korumpuotus valdininkus ir gatavas juos apgyvendinti teisetai isigytoje Draugysteje...
Zaviuosi Stepuku, radusiu laiko kavos isgerti su konstitucijos tevu...
Ir maloniai pritrentas esu sio puslapio DEMOKRATIJOS TEVU PUSSY. Va tokius kaip jis turetumem kelti i seima.


Frantai, man is tikruju sunku suvokti, kaip po viso to, kai Paksas vos nepardave Lietuvos rusams, ir po visu Lolisvili, Borisovu, kuris vos ne atviru tekstu LIETUVOS PREZIDENTA nx siunte, o tas jam batukus buciavo, po jo paties partijos nariu pareiskimu, kad Paksas yra nestabilios psichikos alkoholikas, po to, kai jis pakeite keturias partijas, dar gali is jo ko nors tiketis.
Zuokas - ok, gal ir byra jam procentukas, bet paziurek kaip Vilnius tvarkosi per situs metus. Paksas buvo meras, nudaze fasadus ir paliko 100 mln. litu skolos uz neaisku ka.
Kubilius - o ka Kubilius? Sako ka galvoja, ir kompromato jokio ant jo nieks neturi (jeigu turetu, jau senai butu ka nors ismete).
AMB - fenomenas. Prie jo nelimpa niekas, ir tas nera gerai, bet taip yra. Kita vertus, Brazo vyriausybe - ilgiausiai isdirbusi Lietuvos vyriausybe.
Who the f...k is Stepukas nezinau.
Pussy i Seima neis, jis Amerikos pilietis, paieskomas teisesaugos:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.24 16:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Frantas, neįtikinai, ta prasme aš vis tiek nematau priežasties dėl ko kas nors turėtų balsuoti už kriminal demokratus. dėl Ačo ti ne į ten pataikei, Raseiniuose ir be meškiukų yra galavarezų, tiesiog pasidomėk giliau. praktiškai pateikei tik kitų apibūdinimus, tų, kurie jau senai valdžioje, dėl to padarė klaidų, bet reikia pripažinti, kad pasiekė ir laimėjimų, o Nr. 8 pabuvojo vieną kartą valdžioje, apsišiko iki ausų ir dabar vėl bando į ją patekti. kas tave ten žavi, "aš nekaltas" tariamas zombio išraiška?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Frantas
Latras


Prisijungė: 2004 08 07
Pranešimai: 183
Miestas: Klaipeda

Pranešimas2004.09.24 20:09 
Tema:
Atsakyti su citata

Pasakysiu trumpai - atsibodo gyventi melo ir apgaules pasaulyje, urbanistinese dziunglese.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.09.25 12:53 
Tema:
Atsakyti su citata

tai pereisi į atviro ir buko melo karalystę mužikų džiunglėse?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Politika sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą