:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.12.01 09:57 
Tema:
Atsakyti su citata

Melka rašo:
man labai patiko filmas "Lėlės". Nežinau, ar jis kiniečių, ar japonų. Bet toks gražus spalvingas filmas apie tikrus dalykus. Mane labai sužavėjo.

...čia tas, kur šyzikai virvėm susirišę vaikščiojo ?
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Melka
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 03 23
Pranešimai: 1060
Miestas: Kaunas

Pranešimas2005.12.01 11:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Jo Meškiuk tas pats, kur drugeliai skraidė. tu ne mergaitė, gal todėl tau nepatiko ?:)
_________________
Miau :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bronislovas
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 208

Pranešimas2005.12.01 11:21 
Tema:
Atsakyti su citata

niekaip nekertu kuom visi ta filma leles taip gira, tipo spalvos etc.... spalvos labai prastos, na kas matet nisana tokios slykciai geltonos slavos? itariu kad buvo pigi haltura, nes tik toki gavo....
taip kad viskas atsireme i maza filmo biudzeta ir taip gavosi.....
o vaiksciot susirisus virvems isvis beprasmis uzsiemimas, tai net ir filmas apie tinginius, jokio pavyzdzio aptingusiam jaunimui....
dar tik betruko parsidavusiu mentu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2005.12.01 11:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Adutis rašo:
Gizmo rašo:
Taip, mane "Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas" irgi nuvylė. Bet kita prasme - galutinai supratau, kodėl man svetima beveik viskas, kas iš Rytų. Po to dar apie porą valandų negalėjau užmigti - visokie marazmai į galvą lindo.
N. B. Kiek pamenu, tai filmą kritikai savo laiku buvo net labai išgyrę. Tik va už ką ?..


cia ir Baisoneliui ir tau vel ta pati - "zanro" problema...
Wuxia Pien - yra labai senas ir gan pastabarejes zanras. jus gi ieskote jame kazko tokio, ko ten nieks ir nesistenge ikisti. beje, man filmas irgi nepatiko, kad ir kokia gracija jame demonstruoja Yun-Fat Chow, Michelle Yeoh, Li Li ir kiti.

jei norit pajust tikraja Wuxia Pien dvasia, paziurekit
"Touch of Zen" (Hsia Nu) (King Hu, 1969)
arba
"Confessions of Chinese Courtisan" (Ai Nu) (Yuen Chor, 1972).

arba, jei vezha spalvos - jau daugkart minetus peminetus Yimou Zhang'o "Hero" ir "House of Flying Daggers"...


na, o kas dar iš žanrų yra šūdas? :) tai tada ir Wuxia Pien yra toje pačioje eilėje :) "skraidančius durklus" irgi bandžiau žiūrėti, išsjungiau greičiau nei "tigrądrakonį". musėt kultūrų skirtumas duoda savo.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.12.01 19:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Melka rašo:
man labai patiko filmas "Lėlės". Nežinau, ar jis kiniečių, ar japonų.


negi sunku paziureti google arba www.imdb.com ar filmas japonu ar kinieciu ir ideti pranesima i adekvacia tema? :]
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.01.10 10:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Gizmo rašo:
Galbūt. Man praktiškai svetima jų gyvenimiška filosofija, todėl ir jų kinematografas - taip pat.
Turiu pasakyt, kad ir man lygiai taip pat. Karts nuo karto ateina ant vakarų kokis super mega biudžetinis kitaicų filmas ir vis tikėdamasis kažko, juos žiūriu ir vis lieku nusivylęs ar tai savimi, kad nesu pakankamai kosmopolitiškas, kad suvokt jųjų estetiką ar tai kultūrą ar tai tuo, kad filmai tikrai yra pergirti ir perreklamuoti. Nors kai kada šokiai su kardais ir visai nieko.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.01.10 10:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Melka rašo:
man labai patiko filmas "Lėlės". Nežinau, ar jis kiniečių, ar japonų. Bet toks gražus spalvingas filmas apie tikrus dalykus. Mane labai sužavėjo.

Nemalonus žmogus aka Baronas rašo:
Japono. Takeshi Kitano. :)

Vėlgi - tas pats žymusis Kitano "Brolis". Labai patiko, betgi pabaiga ... Kaip Naktibaldas pasakytų - savipisa.

grad, estetitiniu požiūriu kai kurie kinų/japonų veikalai - tikrai puikūs. Bet vien to negana - man kažkodėl regis, kad užsižaidžia jie su ta estetika, joje paskandindami siužetą.
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą