:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.02.04 12:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Kas gali buti bendro tarp senstancio ir tai suvokiancio aktoriaus ir jaunos taciau neziancios kaip save isreiskst, o gal tiesiog nuobodziaujancios mergiotes?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.02.04 13:36 
Tema:
Atsakyti su citata

Jeigu nebutu tarp ju nieko bendra, tai niekas tokio nestatytu filmo. nu galima sakyti kad filmas yra apie aktoriu, o ta mergina tik turi isryskinti jo amziaus krize (lost in tranlation gali buti verciamas ir kaip "pasiklydes vertime" o ne "pasiklyde") bet ir tada reiskia kad filmas yra apie tai kas vyksta tarp zmoniu.
o tavo tokie apibendrinimai labai jau kategoriski.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.04 14:19 
Tema:
Atsakyti su citata

na va kiek interpretacijų kurpiate - puiku! :] kuo įvairesnių minčių skirtingiems žmonėms sukelia tas pats kūrinys, tuo jis įdomesnis! :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2005.02.09 16:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
Jeigu nebutu tarp ju nieko bendra, tai niekas tokio nestatytu filmo. nu galima sakyti kad filmas yra apie aktoriu, o ta mergina tik turi isryskinti jo amziaus krize (lost in tranlation gali buti verciamas ir kaip "pasiklydes vertime" o ne "pasiklyde")

... arba "pasiklydusi vertime" - lygiai taip pat.... galbut jo personazas galejo pasirodyti ryskesnis, bet laiko ir asmeninio pasaulio atžvilgiu demesio atrodo buvo abiems vienodai. Tad, man atrodo, filmas yra apie juos abu, labai skirtingus, bet dar labiau panasius.
Ir aplamai... tie "vertimo sunkumai" filme atrodytu ideti just for fun, ir tam pačiam "pasiklydime" galima daug prasmių išieškoti. Kad ir tai, jog susišnekėjimas ar bendravimas ne tiek jau daug ir te priklauso nuo to, kaip gerai žmonės išmano kalbą, kuria bendrauja.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.09 22:55 
Tema:
Atsakyti su citata

Ir apskritai žmonės šneka, kad filme faktų iš pačios režisierės biografijos nemažai. Jei taip būtų, kaip gerbiamasis Grad čia rašote, tipo "neturėjimas ką veikt", "kas ten bendro" ir pan., mano galva, filmas būtų paviršutiniškas ir tikrai nekabintų (atsiliepimai daugumos apie jį lyg ir teigiami?). Dar Adučio pastebėjimas apie veiksmą: man šitas filmas tuom ir užvežė, kad galima buvo pailsėti nuo veiksmo, tiesiog žiūrėti ir neieškoti šoko, įtampos, painaus siužeto ir pan. Jei aišku ką noriu pasakyt, tai filmas - nepretenzingas, akvareliškas ir lengvas, ne eskizas, bet ir ne studija, bet tame jo daugialypume, manding, ir yra privalumas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.02.10 14:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Ir apskritai žmonės šneka, kad filme faktų iš pačios režisierės biografijos nemažai. Jei taip būtų, kaip gerbiamasis Grad čia rašote, tipo "neturėjimas ką veikt", "kas ten bendro" ir pan., mano galva, filmas būtų paviršutiniškas ir tikrai nekabintų (atsiliepimai daugumos apie jį lyg ir teigiami?). Dar Adučio pastebėjimas apie veiksmą: man šitas filmas tuom ir užvežė, kad galima buvo pailsėti nuo veiksmo, tiesiog žiūrėti ir neieškoti šoko, įtampos, painaus siužeto ir pan. Jei aišku ką noriu pasakyt, tai filmas - nepretenzingas, akvareliškas ir lengvas, ne eskizas, bet ir ne studija, bet tame jo daugialypume, manding, ir yra privalumas.

As, jei paziuretumet idejau si filma geriausiu praeitu metu sarasan [tiesa "Adutis", iseme nes suklydau filmas - 2003] taip kad tie priekaistai ne prie ko man. Kita vertus as kalbejau, kad filmas geras ne del to, kad jie sustiko del kazkokio mistinio rysio - tai fuflo. Filmo geris slypi visai kitame, na mano nuomone aisku - o kame skaitykit mano aukstesnius postus apie ji.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.02.18 13:34 
Tema:
Atsakyti su citata

Vakar puse sito filmo sugebejau suvartot, paskui kantrybes pritrukau. Niekada daugiau nesikliausiu kritiku ir publikos nuomone.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.02.18 13:37 
Tema:
Atsakyti su citata

Cha cha. Apgavom. Aciu visiems dalyvausiams performanse pavadinimu -sugundykim Legiona.
Na o jei rimtai tai del skonio nesigincijama. Be to Murray'us siame filme dievas - tokio pavargusio ir flegmatisko i kontempliacijas ir savianalize pasinerusio individo kine dar nebuvo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą