:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Senbernių portalas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.10.26 15:27 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Baisonėlis rašo:
kai saulelis nors tiek išlys, priimsiu jo pastabą kaip vertą dėmesio ;)


Kai kas nors man apmokės bilietus arba atvažiuos manęs filmuoti į Airiją - būsiu pirmas eilėje.


Galiu pakalbeti su Beata Nicholson ish Arti toli, gal ir pafilmintu, tik reikia sugalvoti legenda :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.10.26 15:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai kad Beata Nicholson jau buvo Airijoj visai neseniai. Be to, nematau reikalo kažkam siūlytis, kai mus ir taip jau į keturias laidas kvietė ir visus pasiuntėm :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.26 15:52 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Be to, nematau reikalo kažkam siūlytis, kai mus ir taip jau į keturias laidas kvietė ir visus pasiuntėm :)

Tai as kazkaip niekaip nesuprantu, reklamos nori, kad filmuotu nori, bet prasytis nenori ir kai patys prasosi pasiunti? ... Tai apsispresk ko nori viena karta, kaip mergaite lauzosi :)
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.10.26 17:18 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Tai as kazkaip niekaip nesuprantu, reklamos nori, kad filmuotu nori, bet prasytis nenori ir kai patys prasosi pasiunti? ... Tai apsispresk ko nori viena karta, kaip mergaite lauzosi :)


Aš nesilaužau. Nė viena iš tų besisiūliųsiųsiųjų laidų neišspaudė sumokėti už bilietus, tai nevažiavau. O niekas kitas į teliką lįsti nepasirašo, tokiu būdu neliko kito pasirinkimo kaip kad pasiųsti visus. Ar aišku dabar?

O ką tu man siūlai? Skambinti Betai Nicholson ir sakyti "nu aš čia va toks vat esu, davai man pirk bilietus, aš atskrendu filmuotis"?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.10.27 09:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Na šiaip tai Beata kas dvi savaites gyvena Anglijoje ir daro siužetus apie litovcus, tai manau, kad jai už TV babkes iki tavęs nulėkt nieko nereiškia.
2 Su Beata galiu šnektelėti aš (duoti užuominų) pvz apie senberniai.com admina aktyvista užkietėjusį senbernį stipriai įtakojantį LT kultūrinį gyvenimą etc.
Bet jei nenori tai ku bepadarysi :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.10.27 09:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu dėl dievo meilės, jei taip jau labai nori pasididžiuoti televizinėmis pažintimis, tai šnekėk su ta Beata ar kuo tik ten nori. Jei kas nors atvažiuos čia filmuoti, tai super. Nors šiaip manau kad ji ir taip turėtų būti apie senbernius girdėjusi iš Rago ir jo sesers.

Ar čia dabar jau į varžybas virsta - filmuotųsi Saulelis ar tik blefuoja? :) Tipo patys nenorim, tai bent ant ko nors kito visas babkes suversim :)

Man atrodo gi aiškiai sakiau - jei man pačiam už tuos filmavimusis mokėti nereiks, tai pirmyn.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.10.27 09:35 
Tema:
Atsakyti su citata

Pirma jokių gyrimusi tv pažintimis nėra, pasakiau kad galiu jai perduoti, nes uždavei klausima ar tau jai skambinti.
Nepatinka ar nenori tai taip ir sakyk ir nieks nelys i tavo jautria siela ir netemps i telika. Tik pries tai deretu nesvaigti, kaip reikia puslapiui tv populiarinimo. Da i vobsce smirdek kur ten smirdi, ble siulai zmogui padet tai tusciagarbiu isvadina...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Melka
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 03 23
Pranešimai: 1060
Miestas: Kaunas

Pranešimas2005.10.27 09:41 
Tema:
Atsakyti su citata

Cia sezonas toks, kad kur paziuresi,visos temose gerkles vienas kitam kanda ?:)
DUOKIT KRAUJO MUMS :)
_________________
Miau :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.10.27 09:51 
Tema:
Atsakyti su citata

bembis rašo:
Pirma jokių gyrimusi tv pažintimis nėra, pasakiau kad galiu jai perduoti, nes uždavei klausima ar tau jai skambinti.


Tu čia per daug nesiputok... Kokus klausimus aš tau uždavinėjau? Ką čia sapnuoji? Pats tą Beatą čia piršti pradėjai kaip koks jos prodiuseris.

Žinok, man irgi nėra labai malonu klausyti tokių beveik grasinimų kaipo "nu va, suorganizuosiu tau filmavimą, tai va dabar rodykis koks drąsus esi - filmuokis!".

bembis rašo:
Nepatinka ar nenori tai taip ir sakyk ir nieks nelys i tavo jautria siela ir netemps i telika. Tik pries tai deretu nesvaigti, kaip reikia puslapiui tv populiarinimo. Da i vobsce smirdek kur ten smirdi, ble siulai zmogui padet tai tusciagarbiu isvadina...


Kas tau sakė, kad man "nepatinka"? Kas "nepatinka"? Ką tu čia sapalioji? Populiarinimo puslapiui reikia. Jei kas filmuoja - aš pasiruošęs filmuotis. Ar aš ką sakiau kitaip? Kas tau dar neaišku??

Aš tik nenoriu niekam pats siūlytis. Nesijaučiu galįs ypatingai įdomių dalykų papasakoti.


Paskutinį kartą redagavo saulelis, 2005.10.27 10:21. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.27 10:03 
Tema:
Atsakyti su citata

jautrūs žmonės čia gerai ar blogai? (aš, pvz., labai jautrus)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.27 11:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

O ką tu man siūlai? Skambinti Betai Nicholson ir sakyti "nu aš čia va toks vat esu, davai man pirk bilietus, aš atskrendu filmuotis"?

Matai, jei nori puslapiui reklamos, tai reikia pajudinti bent kelis pirstelius del to. Ir kas cia tokio, kad pasisiulytum pats? Juk ne save siulai, o puslapi :) Manau, kad i Airija atvaziuoti filmuoti butu visai neblogai. Jusu ten nemazai, aplinka dvasinga, ko daugiau reikia? :) Bembis pasiule varianta, o ko neuzsikabint? Gal ims ir atskris? Jei ne, tai tavo orumas nuo to tikrai nenukentes.
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.10.27 11:50 
Tema:
Atsakyti su citata

boro rašo:
jautrūs žmonės čia gerai ar blogai? (aš, pvz., labai jautrus)

priklauso nuo to kokioj situacijoj ir kaip pasireiskia tas jautrumas...
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.10.27 12:30 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Matai, jei nori puslapiui reklamos, tai reikia pajudinti bent kelis pirstelius del to. Ir kas cia tokio, kad pasisiulytum pats? Juk ne save siulai, o puslapi :) Manau, kad i Airija atvaziuoti filmuoti butu visai neblogai. Jusu ten nemazai, aplinka dvasinga, ko daugiau reikia? :) Bembis pasiule varianta, o ko neuzsikabint? Gal ims ir atskris? Jei ne, tai tavo orumas nuo to tikrai nenukentes.


Nu tai matai, visas reikalas tame, kad netrokštu aš į tą teliką lįsti. Būtų gerai, bet nėra taip jau gyvybiškai svarbu, kad imčiau dėl to plėšytis... Aš bevelyčiau, kad kas kitas nueitų. Tikrai yra tarp mūsų tokių, kurie galėtų daug įdomiau sušnekėti nei aš. Bet kad niekas kitas nepasirašo, tai jau aš esu pasiryžęs, ką darysi. Gal Adutis arba Ragas kartu nuveitų, tada tai visai zaibys būtų. Tik kaip sakiau, nenoriu niekam pats siūlytis, nes tada jau jie statys sąlygas, o mes turėsim stengtis, įdomiai šnekėti ir pan. Sucks. O jei jie patys pas mus ateina, tai kitas reikalas.

Sakai "ne save, o puslapį". Bet niekas iš tų, kurie čia mūsų norėjo, nenorėjo kalbėti apie puslapį. Jie nori šnekėti apie senbernišką gyvenimą ir t.t. Ką čia apie tą puslapį daug prišnekėsi.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2005.10.27 14:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai del to ash ir siuliau apsimesdamas pashaliniu zmogumi uzreklamint, kaip sakaiu Beata dvi savaites prabuna Anglijoj, nuo jos iki Airijos raspliunut. Atsiprashau jei kazka izeide tai kad ash pazistu zmones ish TV bet sunku nepazinoti bendradarbiu.
Del saito reklamavimo tai labai realiai galima interve pamineti puslapi kaip vieta kur galima rasti minciu straipsniu etc. Kalbeti apie statistika apsilankymu, forumo dalyviu geografija tai visai neblogas bulvarinis newsas.
atsiprashau, kad zinau kazka apie ziniasklaida, jokiais budais nenoriu girtis, mano tik darbas toks...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.10.27 14:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
[ Populiarinimo puslapiui reikia.


Are you sure? Kodel cia taip reikia puslapiui populiarinimo? As manau kaip tik yra ganetinai konceptualu rodytis visuomenei vurtualiai - islaikome imuniteta visokioms (px - geroms/blogoms) itakoms, ir liekam nepanasus i etatinius TV eterio lindetojus, arba tuos, kurie be proto nori ten ilisti, ir kaip taisykle, todel eteriuje atrodo labai juokingai.

Is kitos puses - malonieji skaitytojai gauna reta intriga ir malonuma nuolatos save kankinti klausimu "o kas gi vis delto uz ju slypi?"

Manau, kad aš čia viską išdėsčiau labai teisingai.

Pasakykit, kad išdėsčiau labai teisingai.
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Senbernių portalas sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą