:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
bz
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 04 16
Pranešimai: 593
Miestas: Jeruzale

Pranešimas2007.06.08 07:13 
Tema:
Atsakyti su citata

o ašai žiūrėdavau "Nusvilusios namų šeimininkės". Deja, jis baigėsi. Tai daugiau teliko praktiškai ir nebežiūriu... O tos šeimininkės buvo tokios gerulės. Viena kitos vyrukus gražiai perpisdavo, viena už kitą juokingesnes problemas sukeldavo. O ypač įdomus šio serialo bruožas buvo pamokymai įžangoje [a la neturėjo diedas vargo, apsigyveno šalia buvusiosios namo] bei moralai serijos pabaigoje [kad ir kiek besistengsi, boba tave apgaus, kelnes nu(si)maus ir nebeturėsi tu daugiau savo gyvenimo].

Ech, gyvenimas yra gražus
_________________
Pasaulis su savo nelygumais iš tiesų idealus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.06.08 19:46 
Tema: Re: TV serialai
Atsakyti su citata

Adutis rašo:

- "The L Word" - toks tipo seksas ir miestas tik siek tiek verksmingesnis ir visos personazes - lesbietes arba biseksuales. zinomiausia aktore - Jennifer Beals. labai idomiu dalyku ten esti! tikrai.


Mačiu ir turiu šito serialo visus sezonus. Nu ką. Pasaka lezbėms. Bent jau LT , tai toli gražu iki to. Ir sekso scenos dažnai nerealios. Bet gražios :))
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2007.06.09 02:25 
Tema:
Atsakyti su citata

Jo, Lost vezha. Ni figa nesuprantu kaip ir patys autoriai turbut, bet kartais pramusha.
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Giedra
Krutikas


Prisijungė: 2006 06 16
Pranešimai: 224
Miestas: VNO

Pranešimas2008.05.30 20:04 
Tema: Re: TV serialai
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
IT Crowd - Father Ted autoriu naujas kurinys! Labai juokinga!


Ir aš jau mačiau!!! Du sezonus!!! Atrodo, kad tiek jų ir tėra. Ir tarp tų dviejų - keturių metų pertrauka. Bet laaaaaaaaaaaabai juokinga. Manau, kad grįšiu prie jų dar ne kartą...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.06.05 20:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Nerealus BBC serialas "North & South". Labai labai stiprus serialas is "period drama" zanro. Ir pagrindinis aktorius labai zuikius... Zavesiu praktiskai prilygsta daktarui Hausui ir Retui Batleriui is Vejo nubloksti... Tikrai labai didelis geris ir grozis vertas paziurejimo!
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.09.16 08:13 
Tema:
Atsakyti su citata

Gal kuris iš godotinų senbernių/senmergių pamena kaip vadinosi kadaise LTV televizijos rodytas ( berods net du kartus) prancūzų detektyvinis serialas apie kiek pagyvenusį privatų seklį, mėgusį pūst saksofoną, važinėt kabrioletu ( berods raudonu) ir kirkint visokias bobas.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.09.16 12:35 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš tai pamenu vokiečių "Der Alte" :) Senis su akiniais ir nigeris su madinga striuke.
_________________
Kuo toliau, tuo viskas bus blogiau. Patikėk. Aš tai patyriau. Du kartus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.09.16 14:37 
Tema:
Atsakyti su citata

Vienok jei prisimint dar ankstesnius laikus dar vadinamus vaikyste, tai kiemai tuštėdavo nuo šito:

http://www.youtube.com/watch?v=9iJwiGEZZto
Melodija vertusi mest žaidimus kamuoliu ir kitus užsiėmimus, ir bėgt prie taip vadinamų žydrųjų ekranų.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2008.09.17 03:17 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Vienok jei prisimint dar ankstesnius laikus dar vadinamus vaikyste, tai kiemai tuštėdavo nuo šito:
http://www.youtube.com/watch?v=9iJwiGEZZto
Melodija vertusi mest žaidimus kamuoliu ir kitus užsiėmimus, ir bėgt prie taip vadinamų žydrųjų ekranų.

Joa, čia gi mano mėgstamiausias serialas po Izauros. Norėjau nusipirkti dar kai Londone gyvenau, bet Complete Season ant lentynėlės 60 svarų (jei ne daugiau) kainavo, tai kažkaip ranka ir nepakilo. Dabar gailiuosi. Bet buvę nebuvę.

Va, dabartiniai mano mega top serialai:

Heroes - Baisiai, nu baisiai kabinantis.. kaip uzkabino, ziurejau issiziojus po keturias serijas per diena. Kaip ir su Lost'ais, koks ten skirtumas ar bus pabaiga visam tam ar ne, svarbu malonumas!
IMDB įvertintas 8.4/10.

Flight of the Conchords - Nežinau žiūrėjot jūs Eagle Vs Shark, nesvarbu, mega rekomenduoju. Istorija apie du newzealandus gyvenančius ir mėginančius pramušti savo 'roko' grupę NY. Mielas, paprastas ir nuoširdus humoras, toks manau jis ir turėtų būti.
IMDB įvertintas 8.5/10. Patikrinimui:
http://www.youtube.com/watch?v=lmDTSQtK20c

Man Vs Wild (a.k.a. Born Survival - Bear Grylls) - čia Discovery serialas, kuriame Bear'as Gryll'sas rodo, kad galima išgyventi praktiškai bet kokiomis laukinėmis sąlygomis, tame tarpe valgant viską, kas valgoma įskaitant gyvates, vorus, visokius kirminus, skorpionus ir t.t. Nesvarbu man kiek tai yra tikra ar ne, bet jis yra MY HERO.
IMDB įvertintas 9.0/10. Patikrinimui:
http://www.youtube.com/watch?v=4Tdlh4zlhjY

Death Note - anime serialas apie tai, kaip vienas koledžo studentas gatvėje randa knygą, į kurią įrašius kieno nors vardą ir apie jį/ją pagalvojus, tas žmogus miršta po 40 sekundžių. Studentas nusprendžia, kad dabar jis išvalys pasaulį nuo nusikaltėlių ir pradeda visus juos iš eilės gasilint. Pagal serialą yra pastatyti keli filmai.
IMDB įvertintas 9.2/10. Patikrinimui:
http://www.youtube.com/watch?v=glDY-gML8k8&feature=related

Carnivale - man primena kadaise numylėtą Twin Peaks'ą. O viskas vėlgi apie gėrio kovą prieš blogį.
IMDB įvertintas 9.1/10. Patikrinimui:
http://uk.youtube.com/watch?v=yRXzqcY5Nes

The Mighty Boosh - serialas apsipūtusiems, kogero. Originalus humoras, nesuvokiamas siužetas, kas galbūt reiškia 'one of a kind'.
IMDB įvertintas 9.1/10. Patikrinimui:
http://www.youtube.com/watch?v=1Eea_pyI_yg

Taip kad gana žiūrėti šūdinus filmus, laikas geriems serialams :)
_________________
Good morning! And in case I won't see ya - good afternoon, good evening and good night.


Paskutinį kartą redagavo Adutė, 2008.10.13 03:25. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VolkHan
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 12
Pranešimai: 2299
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.09.25 16:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Jau pažiūrėjau keturias pirmas paskutinio - 7-ojo The Shield (imdb - 8.3/10) sezono serijas. liko dar 8, o tada mano mylimiausias serialas baigsis amžiams. nežinau, kas ten mane šitaip kabina, bet kad sergu tuo šlamšteliu - faktas. Adutis kažkada minėjo, kad jam lyg irgi jis patinka. gal galėtum paaiškinti, kas jame tokio žavingo yra?:)
_________________
Bienvenue en Europe!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2008.09.29 08:52 
Tema:
Atsakyti su citata

Bliamba, kokia depresūcha apima, kai serialas eina į pabaigą. Aš va šiandien ruošiuosi žiūrėti paskutiniają antrojo sezono "Carnivale" dalį. Ir tam momentui aplamai paskutinę. 'Suvalgiau' mažiau nei per dvi savaites. Taip gaila kartais, kad tokių serialų yra tiek nedaug ant svieto. Ką dabar reikės žiūrėt?
_________________
Good morning! And in case I won't see ya - good afternoon, good evening and good night.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutė
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 11 23
Pranešimai: 543
Miestas: O-o-su-ta-la-li-a

Pranešimas2009.01.27 02:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Žiūriu "Dexter". Nuo to laiko kai tik pasirodė šitas serialas ir pradėjo masiškai kabinti ji promoutinančius plakatus Londono metro, skanduojančius kažką tipo "serijinis žudikas medžioja serijinius žudikus", sakiau "kas te do šlamštas, niekada gyvenime nė už ką nežiūrėsiu".

O dabar jau galvoju apie antro sezono pirkimą.

Pirmas sezonas, turiu pripažinti, susižiūrėjo tokiom, pavadinkim tai, bangom. Kaip pridera dažnam serialui, kartais pritrūksta ir logikos, ir nuo pradinės mega idėjos (nu tos pačios "serijinis žudikas medžioja serijinius žudikus") pernelyg atitolstama. Su bloga nuojauta laukiau prognozuojančios nuviliančios ir nieko neišsprendžiančios kulminacijos, ale likau maloniai nustebinta. Ir dabar galiu pasakyti, kad "Dexter" (bent jau pirmas sezonas) yra zashibys ir kad reik ji ziuret.
_________________
Good morning! And in case I won't see ya - good afternoon, good evening and good night.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.01.28 13:06 
Tema:
Atsakyti su citata

IT crowd bikokiu atveju is da best. pažiūrėjau visus sezonus. geriausia serija bent jau man - The Speech :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ra
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 10 22
Pranešimai: 570
Miestas: Alytus/Briuselius

Pranešimas2009.03.26 10:15 
Tema:
Atsakyti su citata

Kai pakviečia į svečius vakarienės ir dar pažiūrėt 'Sex and the city' tai negi atsisakysi.
Keturios senmergės sužiūrėjom šešias dalis iš karto ir nepaliaudamos krykštaut dėjomės į galvas visas ten pateikiamas tiesas ir pamokas.

Baisiai teisingas serialas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.03.26 10:37 
Tema:
Atsakyti su citata

jei senmergės rengiasi vadovautis tuo serialu, galiu pasakyti, kad gyvenimas joms nenusiseks :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Kinas sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą