:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.02.25 13:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Na ką aš žinau...
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.02.25 14:59 
Tema:
Atsakyti su citata

nepajutau jokios įtakos po to kai uždraudė prekiauti po 22 val. nors skaičiau kad sumažėjo alkoholinių psichozių, taip kad gal ir gerai.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.02.25 16:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Nemalonus žmogus rašo:
Na ką aš žinau...

Nu patyrinekime standartinius alaus latrus, tokius, kaip as, ar mano fauna. Alus pradedamas gert po darbu, susitikus su draugais, mazdaug 19-20h. Juk visi zino, kad pirmos zapravkes dazniausiai buna mazai, ir einama iki pardes dar ( o kartais ir dar...) ir tai daznai uzsitesia iki gilios nakties. Aisku, as nesakau, kad negirdziu bajsiausiu burnojimu del sio patvarkymo, taciau realiai dabar 99 kartus is 100 apsiribojama tik ta pirma zapravke:)). Aisku, represinis cia sitas suvarzymas del alkoholiaus, taciau LAKAM TAI MAZIAU :D. Pliusas tas, kad myzti maziau reikia, nes zinia, kad nuo alaus bybys puna, sumazejo zapoju vidury savaites, nu ir visi kiti...:))
P.S. nors cia ciuju tik savo gyvybe be reikalo rizikuoju, su senberniais diskutuodamas apie panasiu suvarzymu nauda:(((((((((((((((
Beje, blogiausiu atveju, jei jau bajsus inkaras nugaroj, snapso jau galima nusipirkti pas taxistus, tockos, kiek zinau, irgi atsigauna:)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.02.25 16:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Blia gal tik nerejkejo rasyt man cia prie groziu ir geriu...
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ra
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 10 22
Pranešimai: 570
Miestas: Alytus/Briuselius

Pranešimas2009.04.06 13:35 
Tema:
Atsakyti su citata

ką jūs čia apie alkagolių vis.

Gėris ir grožis yra dukart per metus pavasarį sutikt. Štai mėgaujuos dabar pas belgų žydinčiom vyšniom, slyvom, narcizais ir plukių kilimais miške. Saulutė žandus nuspalvijo taip raudonai, kad beveik galėčiau dalyvaut virtų vėžių grožio konkurse.
Gi gryšiu Lietuvon, o ten sako jau irgi šyla tai ir vėl mėgausiuos ateinančiu pavasariu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.04.12 13:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Pagaliau viskas veikia idealiai, jokiu svilpimu is po kapoto, niekur vakuumo nesiurbia. Kompas pats persiskaiciavo per nauja algoritmus ir nereiks keist elektronikos, del pakitusio kuro misinio. Duodi dugna ant stolnyko, tai traction control dar isijungia. Vakar taip gerai pasiautejau mieste! :) Ciuju pagreicio jausmas dar geriau uz ganja veza :D
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ra
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 10 22
Pranešimai: 570
Miestas: Alytus/Briuselius

Pranešimas2009.05.29 18:43 
Tema:
Atsakyti su citata

Kai žmogus turi daug darbo, tai vis norisi nukrypt nuo jo ir geriau pablevyzgot. Tokiais atvejais visad suku pas senbernius.

Noriu paklaust apie tai, ką Meškiukas paminėjo kažkur šios temos pradžioje apie Afrikos vaikus. Ei, ar jums gaila badaujančių vaikų, ir ar kaip nors juos gelbstite nuo bado?

Nes kažkur kažkaip neseniai leptelėjau, kad man jų negaila ir nenumanau, kaip jiems galima padėt, ir gavau už tai į kailį (netiesiogine prasme, žinoma).
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.05.30 00:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Prisiminus seną gerą M. Bulgakovo "Šuns Širdis":

- Pirkite žurnalus ir paremkite beglobius Vokietijos vaikus!
- Kiek kainuoja?
- 50 kapeikų.
- Nepirksiu.
- Jums negaila beglobių Vokietijos vaikų?!
- Gaila.
- Tai kodėl nepirksite?
- Iš principo.
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.05.31 22:47 
Tema:
Atsakyti su citata

manau kad badaujančiais afrikos vaikais pirmiausiai turėtų pasirūpinti jų tėvai, o ne naudotis badaujančių vaikų vaizdais kaulydami paramą iš susirūpinusių baltųjų. taigi, iš dalies galima sakyti kad man jie nelabai rūpi :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2009.06.01 10:37 
Tema:
Atsakyti su citata

As manau,kad ir ant LT zmones bereikalingai didinantys biologine mase turi auginti savo vaikus patys ir valstybe neturetu niekam nieko moketi ! Juk anot ju vaikai yra geris ir grozis,tai tegu ir dziaugiasi :)
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ra
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 10 22
Pranešimai: 570
Miestas: Alytus/Briuselius

Pranešimas2009.06.04 10:44 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
manau kad badaujančiais afrikos vaikais pirmiausiai turėtų pasirūpinti jų tėvai, o ne naudotis badaujančių vaikų vaizdais kaulydami paramą iš susirūpinusių baltųjų. taigi, iš dalies galima sakyti kad man jie nelabai rūpi :)


o bet taigi gal turtingosios pasaulio valstybės patyliukais siurbia Afrikos kraują, neleidžia Afrikos ekonomikai klestėt ir Afrikos vaikų tėvams pasirūpint savimi. Jei jie net ir to negali, kur jau rūpinsis vaikais...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.06.04 11:36 
Tema:
Atsakyti su citata

mitas apie tai, kad bjaurūs baltieji neleidžia vargšams afrkiečiams gerai gyventi jau seniai beprasmis - patys afrikiečiai išsirenka savo valdžias, kurios yra žiauriai korumpuotos, vykdo kvailą politiką (zimbabvė), tačiau vis tike išlieka populiarios, galų gale, labdara, siunčiama niekšų baltųjų pripratino ištisus Afrikos regionus prie chaliavos, o kai kur ir perparduodama. dar daugiau, dauguma Afrikos šalių per daugiau nei 50 metų nesugeba užtikrinti elementarių gyvavimo sąlygų, tačiau puikiai sugeba kariauti tarpusavio ar pilietinius karus. gal visa tai tiesiog rodo, kad Afrikos šalys nesugeba būti šalimis? ir kad čia kaip beždžionei uždėti akinius? siurbia kraują. na šis lozungas senas kaip pasaulis, seniai neatitinkantis tikrovės, gal geriau reiktų susirūpinti tuom, kad kinai greitai perims Afrikos kontrolę, nes vykdo politiką, kuri paremta gryna pragmatika, o niekšai baltieji vis dar bando elgtis su Afrikos šalimis kaip su lygiomis.
tai va, tokia mano pozicija, aleliuja
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ra
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 10 22
Pranešimai: 570
Miestas: Alytus/Briuselius

Pranešimas2009.06.04 15:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu čia gal ir galima būt regzti samokslo teorijas apie tai, kad tos netikusios valdžios renkamos su tų pačių baltųjų niekšų pagalba, bet kadangi nedaug apie tai žinau, tai neregsiu. Kaip ir visur, negalima situacijos išskirt į juoda ir balta, priežasčių neklestėjimo - milijonas.

Visiškai sutinku su tamsta dėl kiniečių invazijos Afrikon. Juodukai kol kas tuom kaip ir džiaugias, bet greit nebesidžiaugs. Man, kaip aplinkosaugininkei tai baisiau, jog kiniečiai suars nac parkus ir suris dramblius su liūtais, o dėl pačių afrikiečių tai išsakiau savo nuomonę anksčiau.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.06.07 19:35 
Tema:
Atsakyti su citata

tsakant afrika liks pasaulio skyle, kuria kažkodėl visi turi rūpintis. tik kol USA ir ES bandys apsimetinėti politiškai korektiškais, mažiau skrupulingi kinai viską nualins. tada USA ir ES vėl galės atstatinėti gamtą ir pan.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2009.09.28 10:18 
Tema:
Atsakyti su citata

zjbs galu gale ir as laimejau loterija! sendie varau atsiimti!!!
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Toliau rašyti atsakymą