:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Senbernių portalas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
bz
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 04 16
Pranešimai: 593
Miestas: Jeruzale

Pranešimas2007.04.27 14:00 
Tema:
Atsakyti su citata

maladiec naktibaldas. neimk i galva tu kritiku. yra dailininkai, yra ir kritikai. Bet savo kontaktu numerius tai istrink. Fyg cia jie ant viso svieto turi matytis? Gali juk buti ir neromantiskai nusiteikusiu veikeju :)
_________________
Pasaulis su savo nelygumais iš tiesų idealus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.04.27 14:05 
Tema:
Atsakyti su citata

bz rašo:
maladiec naktibaldas. neimk i galva tu kritiku. yra dailininkai, yra ir kritikai. Bet savo kontaktu numerius tai istrink. Fyg cia jie ant viso svieto turi matytis? Gali juk buti ir neromantiskai nusiteikusiu veikeju :)

a ka jie man blogo gali padaryt su tais numeriais? bbd kazkaip del to pavojaus nejauciu. tiesiog tai jau krastutine priemone yra, nes kitaip niekaip nepavyksta suderinti. as tiesiog tikiuosi, kad va susirinksit visa sutve kur lebaut ir prisimine mane su tais marskineliais imsit ir pasuksit, o ne aklai pasimatymus organizuot per interneta blia.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
bz
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 04 16
Pranešimai: 593
Miestas: Jeruzale

Pranešimas2007.04.27 14:22 
Tema:
Atsakyti su citata

jo naktibaldai, davei duomenis [geriau per privat msg] ir istrink. patikek, as dirbu sitoje srityje ir zinau, kaip galima panaudoti tokius duomenis. blogai tau nuo to gal nebus. bet apkartint gyvenima tikrai yra variantu.
_________________
Pasaulis su savo nelygumais iš tiesų idealus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.04.27 14:31 
Tema:
Atsakyti su citata

bz rašo:
jo naktibaldai, davei duomenis [geriau per privat msg] ir istrink. patikek, as dirbu sitoje srityje ir zinau, kaip galima panaudoti tokius duomenis. blogai tau nuo to gal nebus. bet apkartint gyvenima tikrai yra variantu.

o tu atsitiktinai dirbi ne toj srity, kur putikus gaudo?:)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
bz
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 04 16
Pranešimai: 593
Miestas: Jeruzale

Pranešimas2007.04.27 14:40 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
o tu atsitiktinai dirbi ne toj srity, kur putikus gaudo?:)

Atsitiktinai as ten nedirbu. Bet zinau, kaip piktam tikslui galima panaudoti privacius duomenis. Kaip is elementariu skaiciuku atrasti ir kitas asmenines informacijas. As negasdinu. As pats bijau :)
_________________
Pasaulis su savo nelygumais iš tiesų idealus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.04.27 15:22 
Tema:
Atsakyti su citata

bz rašo:
Naktibaldas rašo:
o tu atsitiktinai dirbi ne toj srity, kur putikus gaudo?:)

Atsitiktinai as ten nedirbu. Bet zinau, kaip piktam tikslui galima panaudoti privacius duomenis. Kaip is elementariu skaiciuku atrasti ir kitas asmenines informacijas. As negasdinu. As pats bijau :)

Ka as zinau, as niekam neskolingas, nusikalstama veikla neuzsiimu, tai labai abejoju ar kas man stipriau pakenkt sugebetu, isskyrus falsyvu skelbimu su papigeiskom masinom ar butais pridejimas i interneto tyrus. As tiek tu vizitkiu pridalines gyvenime, kad gera dalis mano srityje besisukanciu zmoniu turi mano numeri, zino varda, pavarde...nu ir kas..?:)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.05.29 14:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Vienžo, kol čia kas nors kada nors bus, tai pražilsiu visiškai. Naktibaldai, kiek pas tavi kainuotų pasdaryt 2-3 vardines maikes L dydžiaus su mano sugalvotais juodais užrašais ant pilvo, be jokių paveikslėlių?
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.05.29 15:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Nemalonus žmogus rašo:
Vienžo, kol čia kas nors kada nors bus, tai pražilsiu visiškai. Naktibaldai, kiek pas tavi kainuotų pasdaryt 2-3 vardines maikes L dydžiaus su mano sugalvotais juodais užrašais ant pilvo, be jokių paveikslėlių?


Mesk man savo muila i privata, permesiu tos firmos pasiulymus kokias jie ten kainas ir paslaugas siulo. Apsitarsim, nes syla oras, as irgi apie tai jau mastau, tik vienam lienius uzsiimti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.05.29 15:10 
Tema:
Atsakyti su citata

Blia, taigi knoptukas po postu yra su mano meilu. :) Aš čia ieškausi, kur kuo pigiau ir kuo geriau.
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.05.30 09:00 
Tema:
Atsakyti su citata

Nemalonus žmogus rašo:
Blia, taigi knoptukas po postu yra su mano meilu. :) Aš čia ieškausi, kur kuo pigiau ir kuo geriau.

Blia as issiblaskes per daug, kad pastebeciau kokius tai mygtukus dar:)
Daba labai saziningai gal 20 min. knisau savo pasta, nu blem nebegaliu rasti to pasiulymo su ikainiais ir pavyzdziais:/ Ciuju gal firmos info paste maciau, o ten tarp visokiausiu sudu bus be sansu ka rasti.:(((
Sefas va dave patarima, sake kazkur zalgirio gatveje yra mocna didele kanceliariniu prekiu pardaska, ten buna tokia transportacine plevele, ant jos ka atspausdini, tas ir lieka, paskui lygintuvo pagalba perkeliama ant maikono. Sake laiko zajabys net dahuja kartu plaunant. Cia ciuju butu greiciausias ir pigiausias variantas. Dar hebra sake Lelijoj siuvineja panasias huinias, maikes kaina butu ~100Lt, nu ir, aisku, Akro, ten gi kazka irgi daro.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.05.30 09:01 
Tema:
Atsakyti su citata

Nemalonus žmogus rašo:
Blia, taigi knoptukas po postu yra su mano meilu. :) Aš čia ieškausi, kur kuo pigiau ir kuo geriau.

Blia as issiblaskes per daug, kad pastebeciau kokius tai mygtukus dar:)
Daba labai saziningai gal 20 min. knisau savo pasta, nu blem nebegaliu rasti to pasiulymo su ikainiais ir pavyzdziais:/ Ciuju gal firmos info paste maciau, o ten tarp visokiausiu sudu bus be sansu ka rasti.:(((
Sefas va dave patarima, sake kazkur zalgirio gatveje yra mocna didele kanceliariniu prekiu pardaska, ten buna tokia transportacine plevele, ant jos ka atspausdini, tas ir lieka, paskui lygintuvo pagalba perkeliama ant maikono. Sake laiko zajabys net dahuja kartu plaunant. Cia ciuju butu greiciausias ir pigiausias variantas. Dar hebra sake Lelijoj siuvineja panasias huinias, maikes kaina butu ~100Lt, nu ir, aisku, Akro, ten gi kazka irgi daro.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2008.05.30 13:38 
Tema:
Atsakyti su citata

jėzau. nugi dbr tieeek daug tų darančių firmų, kad jami ir padarai, nu.
čia tik poreikio jau nebėr. va.

NMŽ,ko te tau reik? atsiųsk - užsakysiu kokioj firmelėj, jei pats tiek dirbi, kad prie konpo negali prieit
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.05.30 18:02 
Tema:
Atsakyti su citata

100 lt už maikutę mokėt net nesiruošiu, ir tie lygintuviniai reikalai netinka taip pat. Šilkografija ir ne kitaip turi būti. Tai jau beveik radau, ačiū už dėmesį. :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.06.01 18:43 
Tema:
Atsakyti su citata

Nemalonus žmogus rašo:
100 lt už maikutę mokėt net nesiruošiu, ir tie lygintuviniai reikalai netinka taip pat. Šilkografija ir ne kitaip turi būti. Tai jau beveik radau, ačiū už dėmesį. :)


Tai duok ir man zinot kur, as ir pasidarysiu pora maikiu, viena su ta berbrauktu ziedu emblema, o kita su paprastu uzrasu- "puciu". :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2008.06.02 09:11 
Tema:
Atsakyti su citata

as tai manau,kad nereiketu daryti jokiu maikuciu ir jokiu veliavu su tokiais atvirais uzrasais, bo ir taip visus mus greiciausiai jau seka STT,VSD ir kitokie litovskos lubenkos pakalikai...
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Senbernių portalas sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau rašyti atsakymą