:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Barunka2
Krutikas


Prisijungė: 2005 07 19
Pranešimai: 249
Miestas: Tolimas

Pranešimas2006.02.02 19:59 
Tema:
Atsakyti su citata

Itariu, kad man jau reikia patarimo. Pries 3 dienas islupo man protini danti ( apatiniam zandikauly). Gal kas jau patyret ta malonuma ir zinot, kaip ta likusia didziule skylute priziureti reikia? Bo man sake, kad net skalaut nereikia. Siandien visa aibe ausu krapstuku suvartojau bevalydama ten susikaupusi geri. Nu ir sedziu ant nuskausminamu ir degtine dezinfekuoju. Nu ka daryt, a?
_________________
I have heard the rumours, but I dont care, the hamster and I are both very happy..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.03 09:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Kai man dantį išlupo, jokių ypatingų priežiūros priemonių nesiėmiau. Karts nuo karto pavalydavau žaizdą vienkartine servetėle, ir tiek. Jokių skalavimų nenaudojau. Tiesa, teko pačiam "pašalinti" keletą užsilikusių danties "skeveldrų" ;). Skaudėdavo karts nuo karto, nors gal labiau tiktų žodis mausdavo, dar apie savaitę po "operacijos". Visiškai žaizda užsitraukė gal po poros savaičių (dabar jau tiksliai nebepamenu). Aišku, kurį laiką dar reikėjo atsargiau kramtyti ta žandikaulio puse, kur buvo žaizda, idant jos vėl nepažeisti.
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
foma
Krutikas


Prisijungė: 2005 09 22
Pranešimai: 356

Pranešimas2006.02.03 09:42 
Tema:
Atsakyti su citata

skalauti yra gerai,man padejo.skalaudavau tris kart dienoje po maisto.
_________________
nemokamai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą AIM adresas
Barunka2
Krutikas


Prisijungė: 2005 07 19
Pranešimai: 249
Miestas: Tolimas

Pranešimas2006.02.03 13:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai judu labai lengvai issisukote :-) Siandien nusipirkau klorehexidino ir svirkstu, bandysiu taip isplauti zaizda, nes labai gili ir skalavimas nepadeda.
_________________
I have heard the rumours, but I dont care, the hamster and I are both very happy..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2006.02.03 14:25 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
Gal kas jau patyret ta malonuma ir zinot, kaip ta likusia didziule skylute priziureti reikia? Bo man sake, kad net skalaut nereikia. Siandien visa aibe ausu krapstuku suvartojau bevalydama ten susikaupusi geri. Nu ir sedziu ant nuskausminamu ir degtine dezinfekuoju. Nu ka daryt, a?


Aš patyriau tą malonumą - prieš pusantrų metų man vienu zachodu išlupo tris protinius dantis. Bet aš irgi nieko nedariau, kartais su liežuviu išsikrapštydavau maisto likučius ir viskas. Ir puikiai užgijo, neskaudėjo per daug ir dabar jokių žymių nebėra.

O tau moščnai skauda ar kas yra, kad taip susirūpinai? Jei prieš tris dienas ištraukta, tai sakyčiau normalu kad skauda - juk dantį ištraukti tai tau ne pirštą įsipjauti. O žaizdas su visokiais pašaliniais objektais rakinėti turbūt nėra labai gerai...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka2
Krutikas


Prisijungė: 2005 07 19
Pranešimai: 249
Miestas: Tolimas

Pranešimas2006.02.03 16:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Sveikas, Sauleli :-) “Skauda tai mocnai, ant turbo nuskausminamu sedziu.Klausiu nes nezinau kas normalu ,o kas jau nebe , kai islupa danti.
Paaiskejo, kad skylutej prasidejo uzdegimas, kuris taip pat persimete i gerkle ir i zandikauli. Tai dabar is savo patirties galiu pasakyti:
1.Jeigu po keliu dienu i zaizdos jauciasi blogas kvapas ar skonis- saukit pas gydytoja nedelsiant.
2. Zaizdos, likusios po istraukto danties, jokiais pagalbiniais irankiais krapstyti negalima.
3. Jei po 3 dienu negalite issiversti be nuskausminamu, taip pat patartina krieptis pas gydytoja.
Va... tiek mazdaug pavyko suzinoti :-)
_________________
I have heard the rumours, but I dont care, the hamster and I are both very happy..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.03 20:37 
Tema:
Atsakyti su citata

E... o klausykit... o tai kad nei vienas protinis dantis dar neisdyges reiskia, kad as labai blondine, ar nebutinai? :) Ir ka, kai isdygsta protinis, ji butinai istraukti reikia, pats jis neisnyksta kaip nors savaime? Arba negalima jam siaip leisti gyventi?
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Melka
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 03 23
Pranešimai: 1060
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.02.06 16:26 
Tema:
Atsakyti su citata

Žinai Naktinuke, aš dar nei vieno danties (protinio) neturiu. Nieko tai nereiškia :)
Ir jų traukti nereikia, tiesiog protiniai dantys būna silpni, todėl dažniausiai tik išaugę iškart sugenda. Taisyti juos "neapsimoka", todėl iškart rauna, be to, jie kaip ir apendixas mol nereikalingi. Tokios mano žinios.
_________________
Miau :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liuciperis
Nuliovas


Prisijungė: 2005 08 18
Pranešimai: 76

Pranešimas2006.02.17 18:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Ne ant juoko noriu paklaust - ka daryt? LABAI bijau dantu feju tu, bet bijau kad dantims nebutu pize. Gal galima isprest tai?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.17 19:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Liuciperis rašo:
Ne ant juoko noriu paklaust - ka daryt? LABAI bijau dantu feju tu, bet bijau kad dantims nebutu pize. Gal galima isprest tai?


ką turi omeny? genda dantys, o pas gydytojus bijai eiti?
jei taip, tai tuos sugedusius dantis vistiek teks susitaisyti pas stomotologus.
dabar gali nebent pabandyti kažką pakeisti, kad toliau negebestų, pvz., pradėti kasdien suvartoti po gramą kalcio, gramą vitamino C ir 200TV vitamino D.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Liuciperis
Nuliovas


Prisijungė: 2005 08 18
Pranešimai: 76

Pranešimas2006.02.22 12:32 
Tema:
Atsakyti su citata

aha, as nuo 12 metu nebetaisau dantu, nors gydymas buvo pradetas.
dabar kai jau kazkaip ant savo siknos daugiau sedziu tai mastau ka ir kaip cia daryt, nes dantu tai norisi kuo ilgiau islaikyt sveiku ir geru +++ nuo dantu ir atmintis gera kaip sakoma priklauso.
labai bijau to skausmo, as kazkaip ir siaip perdetai jautriai reaguoju i dirginima koki nors. tai norejau paklaust gal yra kokiu vaistu, kad nejausciau nieko. zinau kad kazko duoda, bet man kiek pamenu to neuztekdavo.

beje, aciu uz vitaminus :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.02.22 13:00 
Tema:
Atsakyti su citata

kuomet einu pas savo stomatologę, tai iš karto žinau, kad skausmo nejausiu arba jis bus nedidelis. būna viskas, maždaug, taip: atsigulu į stomatologinę kėdę, į taisomą dantį suleidžia nuskausminamųjų, stomatologė užvirsta krūtine ir aš ramiai užmiegu (bet tai ne visiška narkozė, bet paprasčiausias miegas). kada darbas būna padarytas, pabundu. ir pamiegojęs būnu, ir dantys sutaisyti.
nedels. susirask gerą stomatologę.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zhaba
Latras


Prisijungė: 2004 06 29
Pranešimai: 126
Miestas: sfr

Pranešimas2006.02.23 04:41 
Tema:
Atsakyti su citata

man vienu metu visus keturis nafik ishrove. Dave toki dideli shvirkshta ir liepe po valgio su drungnu vandeniu skalauti, ypach apatines skyles. Jeigu nevalysi, gali prasideti uzhdegimas. Ir dar kartais gali ishsivystyti toks dalykas kaip "dry socket" (nezinau lietuvishkai) - kur iki galo nesuauga minkshtasis audinys po ishlupimo, bet cia laikinas dalykas. Su malonumu prisimenu gijimo procesa - zinoma del kodeino ir dar kazkokiu opiatiniu nuskausminamuju:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka2
Krutikas


Prisijungė: 2005 07 19
Pranešimai: 249
Miestas: Tolimas

Pranešimas2006.02.23 16:38 
Tema:
Atsakyti su citata

zhaba rašo:
man vienu metu visus keturis nafik ishrove. Dave toki dideli shvirkshta ir liepe po valgio su drungnu vandeniu skalauti, ypach apatines skyles. Jeigu nevalysi, gali prasideti uzhdegimas. Ir dar kartais gali ishsivystyti toks dalykas kaip "dry socket" (nezinau lietuvishkai) - kur iki galo nesuauga minkshtasis audinys po ishlupimo, bet cia laikinas dalykas. Su malonumu prisimenu gijimo procesa - zinoma del kodeino ir dar kazkokiu opiatiniu nuskausminamuju:)

O taip, su apatinem skylem ypatingai viskas komplikuota. Galima skalauti svirkstu su 3% vandenilio peroksidu, reaguodamas su bakterijom issikiria deguoni, tad viskas labai graziai isputoja i pavirsiu. Pasirodo, negalima pradzioj gerti daug salto, nes skyle uzsitraukia is virsaus, tada bakterijos ten nersia.
Paprastai, istraukus danti susidaro kraujo kresulys skylej ant kaulo ji uzdengdamas. O buna, kad ir nesusidaro, arba del uzdegimo jis suyra. Va tada tai skauda lyg puokste atviru nervu. O pasekmej to-nuskausminamu perdozavimas, antibiotikai, miego ir apetito bei virskinimo ir tustinimosi sutrikimai. Ir vis tiek tenka " grindis buciuot" ir pritupimus is skausmo daryt.
Labai jau sudetingai viskas...
_________________
I have heard the rumours, but I dont care, the hamster and I are both very happy..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2007.02.12 11:25 
Tema:
Atsakyti su citata

Gal kas galit patart/prirodyt gera stomatologa Vilniuj?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą