:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Muzika sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.07.24 16:43 
Tema:
Atsakyti su citata

Zemaite666 rašo:
Nu, girdejau, kad yra pasaulyje tokiu ciudu kaip krikscioniskas metalas... Netgi savo akim negra su corpsepaintu maciau (net issigandau)... Nu, bet kad butu numires metalas su visais metalistais ir metalisciukais... sita dabar tik isgirdau :) Reiks pasakyti visiem pazistamiems, kad nebekoncertuotu :D :D :D Nes kazkaip labai negerai gaunasi... nu, nelogiskai visai :D :D :D

Nu ne, argi as sakiau, kad geriau negrotu... Atvirksciai, as manau, kad islike metaliugos butu puikus akcentas visokiausiose fiestose. Peveze: vaivorykstes parade galetu slinkti sunkvezimis su platforma, o ant jos metalu koncas, viskas turetu buti dekoruota pakartais, ir dar kitaip nugalabytais katinais, su issukiotom letenelem, pravertais nasrais ir is baimes paklaikusiomis akimis, bet katinai turetu buti padaryti is silikono.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.07.24 16:52 
Tema:
Atsakyti su citata

s2 rašo:
klebonija rašo:
Ir tik sekmadieniui įsidienojus ir sumos varpams nuaidėjus - anykštėnai smalsiai traukė iš savo namų, vėrė langines ir smalsiai dairėsi, ar smarkiai nuniokojo jų gyvenvietę brutaliosios muzikos gerbėjai. Gaila, bet taip ir likau vienintelė Krikščionių smogikų atstovė. Bet atstovėjau savo, kryželį silpname kumštelyje gniaužiau daugelio sunkiojo roko atlikėjų pasirodymuose.

geras ::DDD

Naktibaldas provokatorius. Bet, Naktibaldai, metalai manau ir dabar muštųsi, tik nebėra su kuom. O konco teritorijoje jei pradėtų, tai kadangi apsauga irgi sušvelnėjo, kolegos iškart būtų už ribų išvesti. Ir niekas tau nebepapasakotų, kaip ir kas mušės :))

O dėl katinų... tai yra šiokia tokia neošėtonkė:
http://metalas.666.lt/

Viskas persikėlė į abstraktesnius lygmenis. Bet aštrių jausmų nestinga :]

Tai galetu mustis vienas su kitu galiausiai. Ar pizdinti uzsieniecius, ar koki maziuka vaikiuka nusivede i miska isnagrinetu visa. Metalai juk visada draugavo su skinais. Deja deja, pradingo si subkultura visiems laikams ir dabartinis metalistas, toks pats metalistas, kaip, kad verslininkas uzsedes ant ciopo yra tikras baikeris:))
Paskutini karta, kada teko matyti metaliugas, buvo pries kelis metus, Death Comes'uose.
Egzorcistai paeme ant jusu viercha:)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
s2
Krutikas


Prisijungė: 2004 08 18
Pranešimai: 408
Miestas: Katlėriai - Vilnius

Pranešimas2009.07.24 18:23 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
Tai galetu mustis vienas su kitu galiausiai. Ar pizdinti uzsieniecius, ar koki maziuka vaikiuka nusivede i miska isnagrinetu visa.

Tai ir mušasi. Tik rečiau. Lietuvoj gimstamumas gi krenta :D, ekonominės sąlygos pagerėjo (lyginant su 1990-aisiais). Visi pasidarė nebe tokie aršūs individualiai pisti kito protą. Atsirado daugiau vienybės :]
Nors iš esmės pritariu, kad ekstremalumo koeficientas gan krito, padaugėjo tų pozuojančių metalų (kaip pvz. aš;), tad suskystėjimo efektas gal tau ir piešia tą visą vaizdą. Bet nėra taip blogai, kad pasiduotume provokacijoms : ))
Citata:
Metalai juk visada draugavo su skinais.

O tai būdinga tik Lietuvai. Na, ir ryčiau -- iš dalies Rusijai. Vakarų Europoje skinheadai su metalais menkai sutaria :), ten visai kita jų atsiradimo istorija, nei pas mus. Tiksliau gal pas mus kita, išimtinė.
Citata:
Paskutini karta, kada teko matyti metaliugas, buvo pries kelis metus, Death Comes'uose.
Egzorcistai paeme ant jusu viercha:)

eik pist :), neišprovokuosi. Ir buvo nebe prieš kelis, o dešimt metų. Tiesa, egzorcistai dabar su Velnio Akmenio organaizeriu bylinėtis ruošiasi. Teisiškai prisipiso prie svetainėje panaudoto bažnyčios vaizdo. Gal ir paims viršų, nors manau turėtų superinį advokatą turėt teisme. Jeigu pateiks ieškinį. Tas dar nėra man akivaizdu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2009.07.25 15:58 
Tema:
Atsakyti su citata

Is anykstenu lupu: Anyksciu miesto savivaldybe + miestelio gyventojai jau kalba ir nori, kad kitais metais vel ivyktu Akmuo. Nes rimtu incidentu nebuvo, o prekyba kabakams bei parduotuvems virsijo visus kaledinius ispardavimus. O jos mama sake - nu, pakeiciau nuomone apie juos (suprask, metalistus) Atrodo tai nekaip, bet geri zmones :D :D :D

O apie vaziuojancias platformas.... Nu, net as ant tokios negrociau. Katinu, zinoma, galima, bet tik jau ne ant platformos :D O be to, eitynes, kolonos ir visokie paradai man kelia siauba ir stipria atmetimo reakcija.

O skinai.... Nu, skinai is esmes yra... Bet dabar labiau madinga buti fulios sirgalium, nei skinu. Nes siek tiek aiskesne ir kryptingesne veikla, nei vien gerti ir mustis.

_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.07.27 10:47 
Tema:
Atsakyti su citata

Zemaite666 rašo:
Is anykstenu lupu: Anyksciu miesto savivaldybe + miestelio gyventojai jau kalba ir nori, kad kitais metais vel ivyktu Akmuo. Nes rimtu incidentu nebuvo, o prekyba kabakams bei parduotuvems virsijo visus kaledinius ispardavimus. O jos mama sake - nu, pakeiciau nuomone apie juos (suprask, metalistus) Atrodo tai nekaip, bet geri zmones :D :D :D

O apie vaziuojancias platformas.... Nu, net as ant tokios negrociau. Katinu, zinoma, galima, bet tik jau ne ant platformos :D O be to, eitynes, kolonos ir visokie paradai man kelia siauba ir stipria atmetimo reakcija.

O skinai.... Nu, skinai is esmes yra... Bet dabar labiau madinga buti fulios sirgalium, nei skinu. Nes siek tiek aiskesne ir kryptingesne veikla, nei vien gerti ir mustis.

O kuo jums netinka vaivorykstines eitynes? Jus, madmuezel, gal kazka turit pries gejus, kitaip tariant esate homofobe?!
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2009.07.27 17:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
O kuo jums netinka vaivorykstines eitynes? Jus, madmuezel, gal kazka turit pries gejus, kitaip tariant esate homofobe?!


Ar aš? :D Aš tai esu, be abejaus visiškai jokio. Bet man apskritai eitynės ir paradai nepatinka. Nematau tikslo. O įžvelgiu tik kažkokį absurdišką ėjimą į niekur :D Eini sau kaip avinas bandoj... Neeeee... ar gėjų, ar gaisrininkų, ar baikerių... ne ne ne. Nesąmonių nesamonė.
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.07.29 12:49 
Tema:
Atsakyti su citata

būrimasis į grupes ir tada ėjimas gatvėmis labai jau panašu į tai, kad žmonės jaučiasi svarbūs ir reikalingi tik bandoje su kitais. nors pvz. politinės demonstracijos yra pilietinės nuomonės išreiškimo forma, bet visokie ten VW golf ar ten raudonų marškinėlių mylėtojų paradai jau kvepia kompleksų ir nepilnavertyiškumo dangstymu :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2009.08.01 15:20 
Tema:
Atsakyti su citata

politinės demonstracijos yra pilietinės nuomonės išreiškimo forma-jautiesi svarbus kai esi bandoje ir manaisi gali itakoti ir reiksti nuomone! Patriotu eitynes tas pats kas metalistu sanburis pasitoosinti koncerte ar pagerti iki apsivemimo, tik skirtumas tas,kad patriotai tamsuoliai,vergai prievartos sistemos gi metalistai vergai alkogolio ir daugybes kompleksu,o is esmes ir tie ir tie yra tokie,nes niekaip neisauga is vykdytoju i mastancius
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2009.08.01 23:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu, kur gi jau ne... paradas = koncertas... pffff.... nu, nu...
_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.08.04 12:09 
Tema:
Atsakyti su citata

susivienijusi banda nemažai yra pridirbusi per pasaulio istoriją, taip kad nesiūlau jos sumenkinti.
o koncertai yra skirti muzikai klausyti.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2009.08.04 15:37 
Tema:
Atsakyti su citata

juooo ypac metalo koncertai:))) Metalas gal net nemuzika yra,o siaip alkotranso palaikymo triuksmas ir tiek:))) Bet veza kazkiektai ir tokis triuksmelis:)
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.08.05 10:59 
Tema:
Atsakyti su citata

šį savaitgalį vyks Tamsta festivalis, gal kas planuoja nuvykti?
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
baksai42
Nuliovas


Prisijungė: 2012 09 03
Pranešimai: 1

Pranešimas2012.09.03 01:22 
Tema:
Atsakyti su citata

Kaip jums buvo Tamsta festivalis?
_________________
aviabilietai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Muzika sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 rašyti atsakymą