:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Senbernių portalas sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.21 18:50 
Tema: Re: Abortai: už ar prieš?
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Juokinga man 'atgal i gamta!' pozicija ir tiek. Tik meksikos romantikai ir gali taip kalbet. O siuolaikinis zmogus gamta pasitvarko taip kaip jam patogiau bo jau gyvenam dafiga metu kaip ne akmens amziuje.


Blet, gal ir be reikalo as nuemiau tau bana...
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.21 18:52 
Tema: Re: Abortai: už ar prieš?
Atsakyti su citata

ka dabar izeidziau? Gamta?
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.21 19:03 
Tema: Re: Abortai: už ar prieš?
Atsakyti su citata

Karoche skelbiu moratoriuma rashymo sitame skyriuje, bo saulelis nepagristai uz kiekviena posta mane grasina isbanint.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.21 19:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Ne įžeidimuose esmė. Jei baninčiau už tai, kad įžeidi mano asmeninį požiūrį ar kokį nors reiškinį, tai tavęs čia nebūtų jau po pirmųjų postų :)
Ir ne šitam skyriuje.

Tiesiog tavo nuomonė (kaip minėjau, aš netikiu, kad tai tikra tavo nuomonė, o tik kuo radikalesni pasisakymai provokacijos vardan. Bet kadangi negaliu to kaip nors pagrįsti, išskyrus blaiviu mąstymu, tai tenka interpretuoti kaip tikrą nuomonę) sužlugdo bet kokią diskusiją. Na ką toliau galima diskutuoti po žodžių "kas ta gamta ir kodel ji man turi rūpėti"? Lieka arba rišti diskusiją arba ignoruoti šituos žodžius (arba pratrinti) ir tęsti toliau. O kam reikalingi pasisakymai, kurie tik užima vietą serveryje arba gaišina laiką kol juos pastebi ir pratrini? Paprasčiau pratrinti juos generuojantį žmogų...

Nežinau, nenoriu aš čia kažkoks tironas būti, todėl klausiu visų nuomonės:
Ar ką nors "veža" tokios ultraprovokacinės replikos? Ir ar duoda jos ką nors teigiamo diskusijai?

Kas nesusipažinęs su situacija, tai kalbu apie temas Abortai: už ar prieš?, Krikšionybės demaskavimas ir pan.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.21 21:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Na ką toliau galima diskutuoti po žodžių "kas ta gamta ir kodel ji man turi rūpėti"? Lieka arba rišti diskusiją arba ignoruoti šituos žodžius (arba pratrinti) ir tęsti toliau.


Gan tipiška... Tokių žodžių net nesakiau.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.21 22:07 
Tema:
Atsakyti su citata

Tik nelabai suprantu, ko tu čia verkšleni? Argi būti užbanintam, susilaukti grasinimų ir šiaip sunervinti žmones ne tavo tikslas? Kaip supratau, tai kol ko nors neišvedi iš kantrybės, tol nenusiramini.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.21 22:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:
Tik nelabai suprantu, ko tu čia verkšleni? Argi būti užbanintam, susilaukti grasinimų ir šiaip sunervinti žmones ne tavo tikslas? Kaip supratau, tai kol ko nors neišvedi iš kantrybės, tol nenusiramini.


Eilinės dedukcijos skylės...
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.03.22 08:15 
Tema:
Atsakyti su citata

man patinka gamta. gamta veža. bet nejaučiu meilės gamtos įstatymams ir būtinybės vadovautis gamtos įstatymais. Legionas mėgsta kartais nepagrįstai provokuoti ar nukreipti temą, bet temoje apie abortus nuo temos nukrypta nebuvo, taisyklės pažeistos nebuvo. šiaip toje temoje, mano nuomonė sutampa su Legiono.
va kai kalbant apie krikščionybės pliusus ir minusus nukrypstama į disputus dėl valstybės ir anarchijos, tai jau negerai, ir anas banas gal ir buvo teisingas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.22 12:13 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu ir as noriu paklaust kam reikalingi tokie Saulelio postai "Hahaha, čia ką, amerikiečių menas? :)
Blia, nu ir debilai, jobtvajmat..."

Cia ka labai konstruktyvus dialogas? Tai daugiau apie posto autoriu pasako negu apie diskutuojama tema. Fig znaet ka jis cia norejo pasakyt tuo.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.22 12:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Nu ir as noriu paklaust kam reikalingi tokie Saulelio postai "Hahaha, čia ką, amerikiečių menas? :)
Blia, nu ir debilai, jobtvajmat..."

Cia ka labai konstruktyvus dialogas? Tai daugiau apie posto autoriu pasako negu apie diskutuojama tema.


Kas tau nepatinka? Taip, aš manau, kad amerikiečiai debilai, jei savo ginklų kontrolės sistemą teisina tokiais argumentais, kaip kad tam plakate pavaizduota. Tasme - prie ko čia WWII, tai istorinė praeitis...
Kas tau trukdo pasakyti "ne, manau, kad amerikiečiai labai protingai daro leisdami kiekvienam idiotui turėti šaunamąjį ginklą"? Arba bet kokią kitokią savo nuomonę.
Tačiau aš nesakau "Ginklai zaibys, iššaudykime visus nafik!" ar ko nors panašaus, į ką atsakinėti ar ginčytis jau būtų visiškai beprasmiška.

Ir galų gale, aš nesakau, kad esu kažkoks šventasis ir etalonas visiems forumo dalyviams ir imkite visi iš manęs pavyzdį... Aš tik sakau: neperženkime ribų ir visi bus laimingi.

Ir baik kabinėtis prie mano kiekvieno žodžio. Ir aš, ir Adutis savo nuomones pasakėm. Viskas. Baigiam šitą temą.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.03.22 12:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Saulelis rašo:

Kas tau nepatinka? Taip, aš manau, kad amerikiečiai debilai, jei savo ginklų kontrolės sistemą teisina tokiais argumentais, kaip kad tam plakate pavaizduota. Tasme - prie ko čia WWII, tai istorinė praeitis...


tai ir destyk argumentacija, o tai isvadini oponentus debilais nepateikdamas jokiu argumentu ir isisvaizduodamas kad tavo dar net nepasakyti argumnetai neturi kontrargumentu. O juk tavo argumentai gali buti lengvai paneigti. Galeciau juk ir as pasakyti kad Columbine zudynes jau praeitis, ko cia jus debilai galva kvarsinat savo niekais bet nesakau.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.22 12:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Legionas rašo:
Saulelis rašo:

Kas tau nepatinka? Taip, aš manau, kad amerikiečiai debilai, jei savo ginklų kontrolės sistemą teisina tokiais argumentais, kaip kad tam plakate pavaizduota. Tasme - prie ko čia WWII, tai istorinė praeitis...


tai ir destyk argumentacija, o tai isvadini oponentus debilais nepateikdamas jokiu argumentu ir isisvaizduodamas kad tavo dar net nepasakyti argumnetai neturi kontrargumentu. O juk tavo argumentai gali buti lengvai paneigti. Galeciau juk ir as pasakyti kad Columbine zudynes jau praeitis, ko cia jus debilai galva kvarsinat savo niekais bet nesakau.


Debilais aš išvadinau ne oponentus, o amerikiečius. Blyn, Legionai, pradedi jau rimtai nervinti su tais savo verkšlenimais... Paskaityk atidžiau žinutes, pamėgink įsivaizduoti, kad ne kiekvienoje jų šnekama apie tave, ir viskas bus ok.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kunakas
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 614
Miestas: Wilno

Pranešimas2005.03.22 13:36 
Tema:
Atsakyti su citata

Eitumet alaus ishgert, ar kokio velnio?... Ko chia mushates? ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2005.03.22 15:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Kunakas rašo:
Eitumet alaus ishgert, ar kokio velnio?... Ko chia mushates? ;)


Alaus išgersim pube. O čia galima ir pasimušti ;)
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.03.22 15:37 
Tema:
Atsakyti su citata

O kaip gerai, kad paaiskejo, jog Saulelis juokavo. As rimtai buvau persigandes.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Senbernių portalas sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3, 4  Toliau rašyti atsakymą