:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.02.25 09:59 
Tema: autoservisai blia
Atsakyti su citata

pasnekam davai apie masinas.
teisingiau su masina as problemu neturiu. nu jo mentai gaidziai, keliai nenuvalyti, benzinas brangus. vairuoju neseniai,vairuoju ivairiai, neslepsiu visko buna, atsiprasau jeigu kas buvo ne taip.
bet viskas chuinia. usp....autoservisai (teisingiau vienas autoservisas). nu blyn, nu blia, nu jo majo, nu jabyt tvaju rogutes... nu viskas viskuo...
karoce, jeigu i lietuva ir atejo rinkos ekonomika tai i autoservisus ir garazus (nors ten girdejau dar kita itorija) nefiga.
mano patirtis maza, tai nebezinau kokius vitaminus vartoti, kaip elgtis autoservisuose ir is viso gal kas zino daugiau maziau padoru autoservisa.

kas neatsakys tam ragai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.02.25 10:27 
Tema: Re: autoservisai blia
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
pasnekam davai apie masinas.
teisingiau su masina as problemu neturiu. nu jo mentai gaidziai, keliai nenuvalyti, benzinas brangus. vairuoju neseniai,vairuoju ivairiai, neslepsiu visko buna, atsiprasau jeigu kas buvo ne taip.
bet viskas chuinia. usp....autoservisai (teisingiau vienas autoservisas). nu blyn, nu blia, nu jo majo, nu jabyt tvaju rogutes... nu viskas viskuo...
karoce, jeigu i lietuva ir atejo rinkos ekonomika tai i autoservisus ir garazus (nors ten girdejau dar kita itorija) nefiga.
mano patirtis maza, tai nebezinau kokius vitaminus vartoti, kaip elgtis autoservisuose ir is viso gal kas zino daugiau maziau padoru autoservisa.

kas neatsakys tam ragai


Kaip tik tuoj važiuosiu pasiimti mašinos iš serviso. Tikiuosi grįžęs galėsiu papasakoti malonių ir įdomių įspūdžių:)
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 10:47 
Tema:
Atsakyti su citata

visu pirma normalus meistrai servizuose nedirba...ten ant stafkiu kabo tik lohai visokie, normalus specai dirba ant saves..ir reklamos jiems nereikia...uztenka savu klientu.
as sia tema galeciau labai daug papasakoti, nes automobiliai yra mano aistra ir tekdavo daznai lankytis servizuose juos tobulinant.
jei norit geru rezultatu ieskokit savu meistru.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.02.25 10:55 
Tema:
Atsakyti su citata

eee, tai tu cia nesigirk , o rekomenduok ka nors!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 11:39 
Tema:
Atsakyti su citata

aš tai čia buvau:VILNIAUS AUTOSALONAS, Lietuvos ir VokietijosUAB
Įmonės kodas 1047056
Šatrijos g. 15, LT-09300, VILNIUS (5) 2728702 - nu aptarnavimas nieko, kainos irgi nieko, nu meistrai irgi nieko, bet kaip pradės keisti viską iš eilės be leidimo, tai nu naxui:((
pamenu - savo aušinimo sistemos vandens pompa keičiau - kaina apie 100 lt. tai jie kūrvos sugebėjo pakeisti dalių dar už 200 lt.Tai nuo to laiko paprasrastus gedimus taisau ir servisą atlieku pats, o jei reikia varyt pas meistrus - tai nė sekundei nenueinu nuo mašinos ir tol pisu protą santexnikams, kol viską padaro taip, kaip reikia blia...

gesink tą variklį nachui:)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.02.25 11:52 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:
aš tai čia buvau:VILNIAUS AUTOSALONAS, Lietuvos ir VokietijosUAB
Įmonės kodas 1047056
Šatrijos g. 15, LT-09300, VILNIUS (5) 2728702 - nu aptarnavimas nieko, kainos irgi nieko, nu meistrai irgi nieko, bet kaip pradės keisti viską iš eilės be leidimo, tai nu naxui:((
pamenu - savo aušinimo sistemos vandens pompa keičiau - kaina apie 100 lt. tai jie kūrvos sugebėjo pakeisti dalių dar už 200 lt.Tai nuo to laiko paprasrastus gedimus taisau ir servisą atlieku pats, o jei reikia varyt pas meistrus - tai nė sekundei nenueinu nuo mašinos ir tol pisu protą santexnikams, kol viską padaro taip, kaip reikia blia...

gesink tą variklį nachui:)))


jo jo, va cia tas bajeris kai daro neatsiklause tai man patinka. man is pradziu sugalvojo pakeisti 4 amortkus vietyoj prasytu 2. o geriausias bajeris, kad sugalvojo visa masina perdazyti!
kur meskiuk tavo servisas yra (nu tas kur pats viska atlieki):)????
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2005.02.25 12:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu va, grįžau. Padarė mašinytę kaip lėlytę, visks normaliai. Ten net ne servisas, landynė daugiau - du keltuvai ir 3 rabotiajai. Bet kiek iki šiol teko susidurt tai ispūdis teigiamas. Taikos g./Rygos g. (atrodo) ant kampo:)

Kas mane labiausiai biesina šitoj lietuviškoj autopramonėj (servisai, dalys, etc.), kad jie sūkos bendrauja su žmonėm taip, lyg jiems ne babkių reikėtų, o norėtųsi tiesiog kiekvienam klientui kuo greičiau duoti į snukį. Subinę pajudint tingi nueit pažiūrėt kaip detalė atrodo, bet užtat 3,14zdit - "ką čia kiekvienam žiūrėsi, tokios dalies niekur kitur nerasi, imi neimi".

Ir šitoj Taikos g. landynėj telefonu linksma buvo - skambinu vakar paklaust, kada atsiimt, pokalbio stenograma (M. tarkim meistras):

"M.: Alio.
Aš: Laba diena.
M. Viso gero.
Aš: 8 ( ) Nesupratau???
M. Oi, susimaišiau, tai ko norėjai?"

:))


Kartaias juos norisi išnaikint kaip klasę ir importuot kiniečių mechanikus - jie maži, greiti, vikrūs, paslaugūs ir mandagūs.
_________________
agrarinės genų technologijos Trojos arklys
jau turi du blogus: http://www.myspace.com/kilimandzaras
http://www.blogas.lt/kilimandzaras/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2005.02.25 13:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Ten net ne servisas, landynė daugiau - du keltuvai ir 3 rabotiajai. Bet kiek iki šiol teko susidurt tai ispūdis teigiamas. Taikos g./Rygos g. (atrodo) ant kampo:)


tipo, kur Justiniskiu krautuve? Mano grupiokas Saulius ten dirba -toks bliondinas.
_________________
You shut your mouth when you're talking to me!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.02.25 13:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:


Kas mane labiausiai biesina šitoj lietuviškoj autopramonėj (servisai, dalys, etc.), kad jie sūkos bendrauja su žmonėm taip, lyg jiems ne babkių reikėtų, o norėtųsi tiesiog kiekvienam klientui kuo greičiau duoti į snukį. Subinę pajudint tingi nueit pažiūrėt kaip detalė atrodo, bet užtat 3,14zdit - "ką čia kiekvienam žiūrėsi, tokios dalies niekur kitur nerasi, imi neimi".


.



jo, vaizdas tai toks kad jie tau daro pacia didziausia paslauga, nerealu blata, pyp, o tu dar suka apie pinigus klausi. taigi jie yra neikainiojami ir pinigai cia ne prie ko. dar kai prisideda toks a la flirtas, tipo tu cia nieko nesupranti, padarysim kaip reikia nepergyvenk (buk savo vietoj). pasako kaina, paklausi mandagiai uz ka, tai sako, nieko- kai turesi sumokesi. tipo vel tau paslauga darom. eikit nafik su tokiom paslaugom, blyn, ne jusu reikalas turiu as pinigu ar ne. ir as pati blnyn sprendziu kur savo pinigus leisti.
blemba as irgi gal tokio darbo noreciau. sedi knisiesi prie masinos vienas, ateina kas nors, issitycioji, vel knisiesi, babiene byra, graziu bernu pasiziuri, pakirkini, vel pasiknisi. labai graziem bernam- nemokamai.
keisiu profesija blyn. o tada tai laikykites!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.02.25 13:38 
Tema:
Atsakyti su citata

p.s atsiprasau uz keiksmazodzius.
cia as pagal stanislavskio metoda profesijos pakeitimui ruosiuosi:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 15:43 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:

jo jo, va cia tas bajeris kai daro neatsiklause tai man patinka. man is pradziu sugalvojo pakeisti 4 amortkus vietyoj prasytu 2. o geriausias bajeris, kad sugalvojo visa masina perdazyti!
kur meskiuk tavo servisas yra (nu tas kur pats viska atlieki):)????


kieme, garaže, sode, o kartais tenka ir kelyje padirbėti:))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 15:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Chi chi chi... Paspardai ratą, pasukinėji vairą ir kvietiesi pagalbą.... chi chi chi :))) Šiaip turių draugelį mechaniką, dirba vienas, gerai, ir nėra afigienas brangininkas, o savo reikalą išmano. Tik žiauriai nemėgsta, kai jį išdurt bando, tada gali kokio lemtingo varžtelio ir neįsukti... :) O jei tamystos važinėjat su volvais, galiu nurodyt gerą servisą Avižieniuose, tik be mano rekomendacijų daug nuolaidų ten nepešit :)). Ten mekanykai geria daug, bet dirba zajabys. Tak vot. :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 16:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Ten mekanykai geria daug, bet dirba zajabys. Tak vot. :)

vsio što končajetsa na o - gavno (ale kaip gera volvo neturėti:))
hehehe žibalo blia.)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.02.25 16:19 
Tema:
Atsakyti su citata

tai tipo yra mechanikai yr kur tik su tam tikro tipo masinomis dirba? tai gal tokie geresni savo srities zinovai tipo?
tai gal kas zinot kas dirba su Subaru (Impreza)?

kad snapso negers tai nesitikiu.....tegu tik i vena nesileidzia:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2005.02.25 16:35 
Tema:
Atsakyti su citata

Jurgita rašo:
tai tipo yra mechanikai yr kur tik su tam tikro tipo masinomis dirba? tai gal tokie geresni savo srities zinovai tipo?
tai gal kas zinot kas dirba su Subaru (Impreza)?

kad snapso negers tai nesitikiu.....tegu tik i vena nesileidzia:)


jei aš būčiau mexanikas, o juo labiau Subaru šeiminykas - tai tikrai į veną susileisčiau:))
jaučiu daug uždirbi, kad su Subaru važinėji ?:)) Taigi čia visas babkių ryjimo fabrikas:)o jeigu pradėčiau girtis, kad pirksiu Subaru - tai pažįstami už nugaros šnibždėtis pradėtų:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5  Toliau rašyti atsakymą