:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
sloga
Latras


Prisijungė: 2005 06 30
Pranešimai: 145
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.20 12:08 
Tema:
Atsakyti su citata

narkomanai jobannni:)
_________________
po žemu ir pilku dangumi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2006.01.20 12:37 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu taip griežtai nereikia. Jie irgi žmonės ir didelė dalis labai simpatingi. Tiesiog kai kurie užsiciklinę :) ir kiek paranojiški, na ir dar yra labai išsiblaškiusių arba nemokančių skaityti, arba nesuprantančių tai ką skaito :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.01.20 12:45 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:
Nesuprantu ko jūs čia visi riejatės - įpūskit iškvėpkit, išgerkit pamyžkit...

na cia jau tiesiu taikymu i senberniu folklora turetu keliauti
:-DDDD
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.20 14:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Bembis rašo:
Vėliau pasiūliau disputą (kuriame jokių rimtų kontrargumentų neišgirdau, o tik kaltinimus "kiemo istorijomis") ir prašymą smulkmenų, aš tau bliat ką jų ligos istorijas perspausdint turėčiau, ar nupasakoti, ką jie šnekėdavo, ar kokiom dozėm pirmus kartus šyrkę leidosi? O gal dar kažkokios smulkmenos domina?)


tu gal kazka ne taip suprataj,tikrai nebuvo priezasties mane taip uzsipulti keiktis ir iskolioti idiotu....tu pasiulei disputa,o as ji tesiant tik paprasiau siek tiek smulkiau nupasakoti tavo draugu istorija-kaip tu teisingai ir supratai. negi tame yra kazkas ypatingo?juolab kad tu pirmas pasuilei savo draugus kaip pavyzdi,todel nesuprantu kodel tu pasiuntei mane skaityti medicinine literatura....mielai padaryciau ir tai-tik pasakyk kurioj literaturoj apie tuostavo draugus rasoma.

as ne siaip sau is dyko buvimo prasiau detaliu,o del to kad tai idomus atvejis julab kad is pirmu lupu-kaip supratau tu visame tame procese dalyvavai kaip liudininkas?.juk protingam zmogui neturetu buti sunku keliais sakiniais nupasakoti kokiu budu vyko perejimas nuo zoles prie syrkes ir kodel tu manai kad ta perejima salygojo butent zole?argi tam reikia perspausdinti ligos istorija?......

gal as kazko nesuprantu gal kazkokiu budu palieciau kokia labai skaudzia tema kurios nereiketu liesti?jauciuosi truputi keistai del tokios agresyvios atakos......
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.20 14:44 
Tema:
Atsakyti su citata

...na, gal jie nežino, kad tu esi mergina ?;)
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.20 14:47 
Tema:
Atsakyti su citata

o koki siuo atveju vaidmeni vaidina lytis?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.01.20 14:49 
Tema:
Atsakyti su citata

lytis visad vaidina svarbu vaidmeni, ypac kai bendrauja (galimai alkani) senberniai
:-DDD
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.20 14:49 
Tema:
Atsakyti su citata

...tokį patį, kaip ir gyvenime...
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2006.01.20 15:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Šarų nuvažiavimas draugui buvo baisus, jam rodėsi (apie pusę metų) kad ant jo nuolat "važiuoja" sienos. Išsivystė klaustrofobija etc. Daktarų teigimu perpūtimo pasekmė.
Draugai kurie peršoko ant šyrkės, tą darė nes nuolat būdavo apsipūtę ir neadekvačiai pradėjo vertinti pasekmes.
Disputo aš nesiūliau (skaityti aukščiau). Aš tiesiog pasakiau savo nuomone ir paaiškinau kodėl ji tokia. Apie tolimesne žalą, naudą ar dar kokį cherą kalbėti tingiu.
Esu senbernis, bet nealkanas ir tokio pobūdžio diskusijose man lytis px.
Gerbiu protą ir pastabumą, taip pat pagarbą oponento argumentams (kas apima dėmesingą oponento posto perskaitymą ir jo priėmimą kaip visumą, o ne kažkurią dalį). Keiksmažodžių iš mano pusės susilaukti sunku ir tą gali daug kas kas mane žino patvirtinti, bet aukščiau išvardintų punktų nesilaikymas diskutuojant ir apeliuojant į tą marazmą kuris vyksta kaip į diskusiją keiksmų suilaukti nesunku.
Aš pasakiau HAU! Šiuo diskusiją esamu klausimu laikau baigta. Ir daugiau prie naudos, kenkimo ar kitų biesų arba prie kaltinimų esą kažkas draudžia žolę negrįšiu.
Man pūsti nepatinka and thats all.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.20 15:41 
Tema:
Atsakyti su citata

Bembis rašo:
Vėliau pasiūliau disputą (kuriame jokių rimtų kontrargumentų neišgirdau, o tik kaltinimus "kiemo istorijomis")

Bembis rašo:
Disputo aš nesiūliau (skaityti aukščiau). Aš tiesiog pasakiau savo nuomone ir paaiškinau kodėl ji tokia.


Bembis rašo:
Pasikartosiu: Jei nori pusk, man nei shilta nei shalta.

Bembis rašo:
Ishka pakartosiu raginimą:
Nepūsk tiek daug.


bembi,ar tikrai 'tik retai pusteli' kaip kad gyreisi?sprendziant pagal tavo minciu nuosekluma atrodo kitaip......

gerai tiek to,bijau jau ka nors rimtesnio ir beklausti (ogaila, labai idomi situacija su tais draugais labaj daug kausimu ishkilo)kol nepasipyle ne tik keiksmai bet ir grasinimai.... gal kiek veliau,kai aistros aprims
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2006.01.20 16:13 
Tema:
Atsakyti su citata

Bliat a jau visai sdūrelinai?
Dūra apsičmorinus. Pakaitaliok dar vietom pasisakymus išimtus iš konteksto.
Kur šičia raginimas nepūsti ar pūsti?
Bembis rašo:
Fizinio papratimo nėra, bet žinau krūvą žmonių kurie, kai man buvo 16 kartu papūsdavo, dabar aš nepučiu o jie šyrkę perka. Niekas neneigia, kad galima pabandyti, bet svarbu neužsižaisti.

Padauginus vodkės labai nuspėjami simptomai. Padauginus žolės galima ir į psichūške nusigrochint. Vienam draugeliui taip nutiko, dabar turi 2 invalidumo grupę, šarai vis dar karts nuo karto jam pavažiuoja, ir tai vienintelio overdose'o pasekmė


Arba čia
Bembis rašo:
Ishka skaitykite medicinine literatura, o man ar pusi ar nepusi rovnym sciotom nusispjaut. Aš savo atpūčiau, man gana. Tik juokas ima iš tų apologetų kur tvirtina, kad pučiu kasdiena bet viskas zašybys. Ant savęs pastebėdavau, kad kitą dieną po pūtimo smegenai "suminkštėdavo" o ir apsukos krisdavo.
Žodž its up to you


Ar kažkur yra kvietimas diskutuoti?

O cia bliat nera kaltinimo kad mano istorijos kiemo?
Ishka rašo:
butent-reikia remtis medicinine literatura,o ne gandais apie draugelius
.pusti taves niekas nevercia bet kam tu zmones siurpini kiemo istorijom?


Ir tada pasipiktinus kilo ironishkas pasiulymas maziau pusti
Bembis rašo:
A jau visai smegenai nupuvo? Kiemo istorija bliat. Tai mano draugams atsitiko. DRAUGAMS o ne girdėjau, kad kažkam kažkas kažką. Skaityti įdėmiau reikia ir mažiau pūsti.

Žvelgti į anksčiau buvusį postą kur buvo raginama neišimti žodžių iš konteksto. + nė viename poste neteigiau, kad žolės pūtimas tiesiogiai veda prie šyrkės, jei pasidarei sau tokią išvadą tai diskutuok pati su savimi ir nepripaišyk šių minčių man (negaliu pakęsti)

Toliau necituosiu nes nes overkvoutinsiu. Diskusijos jokiam poste nesiūliau, o ta frazė buvo iš įkarščio parašyta.
Mano citatos išdėstytos chronologine tvarka, o ne taip kaip tamstelės.
Ir norėčiau paraginti ATSIPISK NUO MANĘS SU SAVO ŽOLĖM.
Nori pūsk bet nepisk man proto.
P.S. atsiprašau už grubius žodžius, bet idiotai dažnai normalių nesupranta.
HAU
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ishka
Nuliovas


Prisijungė: 2005 12 07
Pranešimai: 20

Pranešimas2006.01.20 16:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Bembis rašo:
Mano citatos išdėstytos chronologine tvarka, o ne taip kaip tamstelės.


tai dabar jau chronologine tvarka kalta? savo keiksmus gali isrikiuoti kaip tik nori-tavo storzieviskumo tai ne kiek nesumazina.


> Ar kažkur yra kvietimas diskutuoti?

o ar reikia kazkokio atskiro iskilmingo kvietimo diskutuoti idant igauciau teise uzduoti tamstai klausima ar pakomentuoti pasisakyma?gal vertetu tai irasyti i taisykles-kitaip naujai ateje zmones nezino gi.

> O cia bliat nera kaltinimo kad mano istorijos kiemo?

tai kad jos ir yra kiemo istorijos. o kas tavo nuomone tai yra? moksliniu tyrimu rezultatai? bent jau sprendziant is to,kaip sugebejai jas veliau pakomentuoti abstrakciom frazem kaip 'nes nuolat būdavo apsipūtę ir neadekvačiai pradėjo vertinti pasekmes'-tikrai kiemo istorijos(gerai, draugu istorijos, jei jau kiemas tave taip zeidzia.) ka galima suprasti is tokio paaiskinimo?turbut kad jei zmogus apsipucia ir neadekvaciai ivertina pasekeme(kieno pasekme?),jam iskart ima skambeti balsai galvoje 'pirk syrke! pirk syrke!'.....ar ka nors tokio.

> nė viename poste neteigiau, kad žolės pūtimas tiesiogiai veda prie šyrkės

tai ka tu bandei pasakyti ta savo draugu istorija ir kam ja cia isvis paminejai?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.20 17:47 
Tema:
Atsakyti su citata

man dabar aukso dienos atejo.
tokiu nerealiu galvu maisa turim, kad tik pagalvojus apie ta geri ant sirdies gera, silta ir jauku palieka:)))

(beje o kuom kanapele blogiau uz alkocholi, kurio kultas musu visuomeneje yra apsedes visas amziaus grupes)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.20 21:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Vuo, expertas nubudo :)
Tai kad figova po pastarojo karto paliko, net nuo šnapso taip blogai nebūna. Beveik šviesą tunelio gale mačiau ir širdzį stojant jutau... :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.01.20 22:40 
Tema:
Atsakyti su citata

Ishka ir Bembi!
apsiraminkit geruoju, nesiaiskinkit santykiu sioje temoje, sioje temoje prasau kalbeti tik apie zole ir su tuo susijusius dalykus!
aciu :)

(Bembi, tu ypac apsiramink! negrazu taip apsivardziuoti!)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Toliau rašyti atsakymą