:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Dailė sukurti naują temą

As esu:
Postmodernus zmogus
21%
 21%  [ 3 ]
Nepostmodernus gyvulys
21%
 21%  [ 3 ]
Gotikos liekana
57%
 57%  [ 8 ]
Iš viso balsų : 14

Autorius Pranešimas
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2004.12.02 12:48 
Tema: Postmodernizmas. Vatafak?
Atsakyti su citata

Garbaus ekspierto klausiu kas tas yra postmodernizmas, nes ši tema dėl piktybiško nuolatinio besikartojimo masinės informacijos priemonėse mane labai nervina. Kuo tasai post pasizymi ir kas bus po postmodernizmo (jau teko girdeti kad yra postpostmodernizmas). Cia apskritai kas - naujas lytinis iskrypimas, snoibizmas, nihilistine reakcija i praeiti or what?

Postnuosirdziai jusu,
Kilimandzaras
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.12.02 13:27 
Tema:
Atsakyti su citata

http://ualgiman.tinklapis.lt/epochos_postmodernizmas.htm
Čia va filosofų gali pasirinkt kiek širdis geidžia:
http://carbon.cudenver.edu/~mryder/itc_data/postmodern.html
Šitas mani sunervijo:
http://www.culture.lt/daile/03(2)/mpg.htm
Ir dar biski:
http://www.xxiamzius.lt/archyvas/xxiamzius/20021213/orae_02.html
Jei neužtenka, liepi googlui ieškot postmodernizmo, puslapių ten yr pakankamai :)
Ot gerai atmazalsia... :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2004.12.02 13:47 
Tema:
Atsakyti su citata

Juozaitis - filosofu filosofas. Nieks kitas negalejo sugalvoti zodzio "lietuvių dvasios krešulys" oir dar pavartot ta zodi teigiama prasme.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.12.02 14:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Juozaitis - šūdas. Dar kartą http://www.culture.lt/daile/03(2)/mpg.htm
Yra čia tiesos, nepaneigsi, bet bliat tas nuskriaustas ir tuo pat metu moralizuojantis tonas.... Nu nch. Vos ne "prie sovietų buvo geriau o kapitalizmas baigia viską suėsti". Šlykštu skaityt. Viskas stoja į savo vietas, va kas yra.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2004.12.02 14:39 
Tema:
Atsakyti su citata

Nu pons Baronai nuviliate mani... Kas ir bebutu, jei Burzumas googlinti pradetu? O tamsta googlini ir net gedos jausmo jokio nejauti:)
Nuorodos begal idomios, bet ka gi patsai mintiji siaja tema?
Is nuorodu tai man labiausiai patiko Juozaitis (aisku i pabaiga nusigrojo kaip visad, ale pravdos yr) ir tas paskutinis krikscioniu pamislijimas, kad postmodernas tik laikotarpio apibrezimas, kai visi bando susigaudyti kas vyksta, o tam kad suprastum kas vyksta reikia sugriauti viska kas patatyta ir uzsipildyti naujai sudeliotu globaliu turiniu. Bet vistiek dar iki galo neatrenku ar cia gerai ar blogai...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2004.12.02 14:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Nu pons Baronai nuviliate mani... Kas ir bebutu, jei Burzumas googlinti pradetu? O tamsta googlini ir net gedos jausmo jokio nejauti:)
Nuorodos begal idomios, bet ka gi patsai mintiji siaja tema?


Manau, kad Baronas puikiai tinka postmodernistu tipazui, juk pagal pasauleziura anie yra skirstomi i autoritetu cituotojus-interpretatorius ir i objektyvios universalijos egzistavimo oponuotojus (krc kalbant paprasciau i tuos kurie"sako kad tas ir tas taip sake" (kuom ne viduramziai?) ir i tuos kurie "o man px ka kas sake, man px ka tu sakai, ash zinau kad niekaip nera" (kuom ne apšvieta?Prisiminkim Ruso, su jo teiginiais apie mokymo procesą)

Taigi aš manau, kad postmodernas egzistuoja mene, dailėje, kine, muzikoje etc. o visuomenė gyvena pagal konsumerizmo filosofija ir jai grynai nusimyšt ant Juozaičių, Boudrilard'ų, ir t.t. duokit nauja tačkę, šmutkių, skaniais paėst, pomatyt posaulio ir dar nedarytą mažulę (eiliškumas kinta priklausomai nuo individo) o visa kita nusišikt...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.12.02 14:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Kilimandžaras Sniegius rašo:
Bet vistiek dar iki galo neatrenku ar cia gerai ar blogai...

Ir neatrinksi. Ba "blogai" ir "gerai" nėra tos kategorijos, kuriomis galima sverti tai, kas vyksta dabar. Apskritai niekas nėra juoda arba balta, nes ir tos pačios sąvokos skirtingu laiku ir skirtingose bendruomenėse reiškia anaiptol ne tą patį. Man pvz dabartinė situacija - jei jau taip nori, galima ją vadinti postmodernia - asocijuojasi su sąvokomis "vartojimas", "nauda", "rinka", "absurdas", "socialumas", "media", "informacija", "technologijos", "hermeneutika" ir t.t. it t.p. ir nėra taip jau teisinga, kad postmodernizmas yra modernybės kritika; mano galva, postmodernizme (mene konkrečiai) telpa visos iki tol egzistavusios šakos. stiliai ir t.t., t.y. jos kuo puikiausiai egzistuoja lygiagrečiai ne tik pačios savaime, bet labiau kaip citatos. Čia, taip sakant, norisi išvesti paralelę su filosofija: pagrindinė filosofinė problematika senokai yra persiorientavusi nuo ontologinių ir gnoseologinių klausimų prie hermeneutikos, t.y. aiškinimo - pirminių šaltinių, šaltinių šaltinių, tekstų tekstų ir etc.
P.S. Nejaučiu aš jokios gėdos dėl googlinimo ir nesitikėk, kad pajusiu :)
Ir nebūk toks tikras, kad Burzumas negooglina, beje, gali jo to ir paklausti :))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kilimandzaras
miglų upės irklininkas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2053
Miestas: 9789 km nuo Lhasos

Pranešimas2004.12.02 15:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Kilimandžaras Sniegius rašo:
Bet vistiek dar iki galo neatrenku ar cia gerai ar blogai...

Ir Man pvz dabartinė situacija - jei jau taip nori, galima ją vadinti postmodernia - asocijuojasi su


Gink Dieve nenoriu as jokiu postmoderniu pavadinimu! Man vien nuo to zodzio bloga, ir bloga del to, kad kaip raso plytos filosofas dabar bet kas kabinama ant kazkokios dideles egzistencines skyles ir graksciai uzvadinama postmodernu, tipo pats sau priezastis ir pasekme.
Ir jeigu taip bandoma apeiti ontologines problemas tai ni figa nepavyks, nes kaip ir pats rasai - hermeneutikos pradzia yra pirminiu saltiniu studijavimas, o juos atsieti nuo ontologijos galima tik grubiu chirurginiu budu (na, atitinkamais laikais gyvenam). Regiu absurda studijuoti saltini ir aiskintis, kas jame yra, nesiaiskinant, kodel tas saltinis apskritai atsirado.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.12.06 14:50 
Tema:
Atsakyti su citata

turiu išsaugojęs Barono sms kur jis tvirtina kad postmodernizmas yra šūdas (gavno), jei kam reikia - galiu nebrangiai prakalti :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.12.07 10:50 
Tema:
Atsakyti su citata

Tu šantažiste ir juodintojau, ten man silpnybės akimirką, nespėjant į mytą, nervai neatlaikė, o tu, judošiau, jau babkes iš to lauži? Budulis tu ir perekūpas! Ir beje, už copyrightą vis tiek gausi susimokėt. Labai brangiai. :))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.12.07 11:22 
Tema:
Atsakyti su citata

che che che, niekas nemojuoja kalavijais po mūšio, pagautas - vagis, pozdno pit Boržomi kogda počki poleteli :) dabar tai yra mano nuosavybė ir galiu pardavinėti ją visą gyvenimą, net kai kada nors tu būsi postmodernizmo korifėjus aš galėsiu gadinti tau gyvenimą :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bembis
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 960

Pranešimas2004.12.07 12:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Baronas rašo:
Tu šantažiste ir juodintojau, ten man silpnybės akimirką, nespėjant į mytą, nervai neatlaikė, o tu, judošiau, jau babkes iš to lauži? Budulis tu ir perekūpas! Ir beje, už copyrightą vis tiek gausi susimokėt. Labai brangiai. :))

Kalbant autorines teises terminais, gerb Baronas perdave turtines autorines teises gerb. Baisoneliui, pats sau pasiliko autorines neturtines teises, jei Baronas kazkuomitais nepatenkitas gali kreiptis i LATGAA, gal precedenta sukurs... :)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.12.07 16:06 
Tema:
Atsakyti su citata

trumpai tariant jei Baronas norės kad aš sunaikinčiau įkalčius turės apipavidalinti (gražiai ir skoningai) namo, kurį aš gal kada nors turėsiu, aplinką. ir kad jokio putoplasto interjere :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2004.12.08 03:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš tau blia mediniu elektrodu duris ir langines užvirinsiu, o į kaminą makroflexo pripūsiu. Ir, po mėnesio - kito apmąstymų ant dietos, kai jau suprasi, kaip skaudžiai tu suklydai, maloningai leisiu kompensuoti man moralinę žalą bei pastatyti pipirinio absoliuto su alum nuotaikai pagerinti. Išpindėjo blia visai nuo gero gyvenimo! :)))
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2004.12.08 09:36 
Tema:
Atsakyti su citata

menas yra kurti, o ne griauti, pons Baronai, kaip meninykui esate labi linkęs smurtauti :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Dailė sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą