:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.03.05 22:04 
Tema: Geneologinis medis
Atsakyti su citata

Ar kas nors esate pasidare savo geneologini medi? Toki dideli dideli? :) Sugalvojau, kad reikia pasidometi savo saknimis ir susidaryt medi, bet visiskai nera laiko knistis archyvuose, nors manau idomu butu... Gal kas esate uz pinigus uzsisake? Gal zinote kas daro, kiek kainuoja, kiek patikima, kad svetimas zmogus nuosirdziai ieskos, nepasakys, kad "oi, sorry, ten linija nutruko" nors is tiesu patingejo ieskoti? Per kiek laiko imanoma susirinkti duomenis tarkim per kokias 7 kartas i virsu?
Anksciau girdejau, kad archyvuose buvo galima uzsisakyti, bet dabar jie patys tokios paslaugos nedaro :(
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Gizmo
Fetišas


Prisijungė: 2005 09 29
Pranešimai: 2258
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.03.05 22:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Bandyk kreiptis čia:

Lietuvos valstybės istorijos archyvas
Gerosios Vilties g. 10
LT-03134 Vilnius
Tel. +370 5 213 7482

Patys archyvo darbuotojai genealogija neužsiima, tačiau gal patars kokį tuo besiverčiantį asmenį, nes būtent šiame archyve tokių dokumentų paieška ir vykdoma.
_________________
NIEKŠAS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.03.06 13:04 
Tema:
Atsakyti su citata

O koks viso to tikslas? Koks skirtumas kuo buvo tie giminaiciai, argi tai kazka turetu lemti mums patiems? Kas is viso tie giminaiciai? As tai seniai visus savuosius tetas ir dedes, ir ju atzalas pasiuntes toli toli esu, kas cia per nesamone bendraut su kazkuo, tik todel, kad jis giminaitis, tuo labiau dometis kazkuo, kas jau seniai duba daves yra..
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ra
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 10 22
Pranešimai: 570
Miestas: Alytus/Briuselius

Pranešimas2009.03.06 15:45 
Tema:
Atsakyti su citata

aš tai priešingai Naktibaldui, visai norėtau tokį medį turėt.
Tik galvoju, kad kažiką toje senovėje pamatyčiau - kad senelių seneliai ir jų protėviai buvo kokie skurdūs valstiečiai...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.03.06 17:09 
Tema:
Atsakyti su citata

Bet vistiek, kas cia per keistas kriterijus renkantis zmones, su kuo bendrauti... Jei giminaitis, tai ka privaloma karts nuo karto susest prie bendro stalo, est misraine ir gert degtine?
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.03.07 00:36 
Tema:
Atsakyti su citata

Galima ir apsipūst linksmai, jei giminė normali. Paprastai obalys nuo obelies netoli tenurieda.
_________________
Kuo toliau, tuo viskas bus blogiau. Patikėk. Aš tai patyriau. Du kartus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.03.07 10:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
Bet vistiek, kas cia per keistas kriterijus renkantis zmones, su kuo bendrauti... Jei giminaitis, tai ka privaloma karts nuo karto susest prie bendro stalo, est misraine ir gert degtine?


O pas ka cia toks kriterijus renkantis su kuo bendraut?
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.03.07 11:27 
Tema:
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Naktibaldas rašo:
Bet vistiek, kas cia per keistas kriterijus renkantis zmones, su kuo bendrauti... Jei giminaitis, tai ka privaloma karts nuo karto susest prie bendro stalo, est misraine ir gert degtine?


O pas ka cia toks kriterijus renkantis su kuo bendraut?

Ei! As apie tuos, Lietuvoje itin populiarius ir beveik privalomus, save gerbianciam, tului burui lietuviui 'giminiu susiejimus' ;) Kiek teko keliaut po Lietuva, tai sitos durnos tradicijos dar labai mocnai populiarios yra:D
In conclusion: pasikartosiu, kas is viso tie gimines, gyvi ar mire, kokia tai turi reiksme, kas jie, kuom buvo ir kuo kvepavo/kvepuoja?
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2009.03.08 09:55 
Tema: Re: Geneologinis medis
Atsakyti su citata

naktinuke rašo:
Ar kas nors esate pasidare savo geneologini medi? :(
Pats nedariau, bet vienas giminaitis yra padaręs. Kažin gal tas medis būtų buvęs sėkmingesnis, jei darbo būtų ėmesis profesionalas, bet minėto giminaičio įkarštis buvo pakankamai karštas, kad nuveikto darbo rezultatais galima būtų gėrėtis. Tai ir darau.. Kita vertus, atsižvelgiant į genetikos mokslo sėkmingą plėtotę, reikia pripažinti, kad domėjimasis savo protėviais yra neįkainuojamai vertingas, idant genai lemia labai didelę dalį mūsų gyvenimo. Kas link bendravimo su giminaičiais, tai galiu pasakyt, kad jokių kompleksų šiuo klausimu skirtingai nei ne kurie pasisakę šioje temoje neturiu ir labai sėkmingai su jais bendrauju.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.03.08 13:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Maestro, is didelio rasto, nusivaziuoji nuo krasto ;) Prie ko cia kompleksai? Stai pavyzdziui tureciau koki locheli pusbroli is kokio Pasvalio, ir ka man dabar butina su juo bendraut tik todel, kad jis mano pusbrolis, ar kazkas pan.?
Kita vertus, situacija keiciasi, jei yra bendravimo problemu, ir truksta draugu, ar seip zmoniu, su kuriais smagu leisti laisvalaiki. Va tuomet ir apsiribojama/isipareigojama bendravimu tik su savo taboru.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.03.08 19:45 
Tema:
Atsakyti su citata

trumpai tariant taip - naktibaldui nepasisekė su giminėmis ir jis su jais nenori bendrauti.
o dabar galime tęsti diskusiją apie geneologinius medžius.
aš visai norėčiau sužinoti savo geneologinį medį vien dėl to, kad istorija yra mano hobis. o gal žiū ir kokio turto, į kurį galėčiau pareikšti pretenzijas, rasčiau :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2009.03.08 20:31 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
Maestro, is didelio rasto, nusivaziuoji nuo krasto ;) Prie ko cia kompleksai? Stai pavyzdziui tureciau koki locheli pusbroli is kokio Pasvalio, ir ka man dabar butina su juo bendraut tik todel, kad jis mano pusbrolis, ar kazkas pan.?
Na, man susidarė įspūdis, kad tu jautiesi nepatogiai bendraudamas su savo giminaičiais todėl kaip pats išsireiški: pasiuntei juos kuo toliau. Susidarė toks įspūdis, kad turi su jais bendravimo problemų, tai ir pabandžiau minėtą situaciją paaiškinti tam tikru kompleksavimu. O gal viskas daug paprasčiau, gal tai ne tu pasiuntei giminaičius, o jie pasiuntė tave, kai jiems atsibodo tavo pernelyg stiprus ir nemotyvuotas polinkis į narkotines medžiagas? :)
Naktibaldas rašo:
Kita vertus, situacija keiciasi, jei yra bendravimo problemu, ir truksta draugu, ar seip zmoniu, su kuriais smagu leisti laisvalaiki. Va tuomet ir apsiribojama/isipareigojama bendravimu tik su savo taboru.
Tai sakai palaikyti šiltus draugiškus santykius su giminaičiais, kas yra įprastas dalykas įvairiose bendruomenėse aiškini bendravimo problemomis? Ar nejuokinga pačiam? Nesugebantis bendrauti su giminaičiais kalba apie tai, kad kiti turi bendravimo problemų. :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.03.09 13:21 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
trumpai tariant taip - naktibaldui nepasisekė su giminėmis ir jis su jais nenori bendrauti.
o dabar galime tęsti diskusiją apie geneologinius medžius.
aš visai norėčiau sužinoti savo geneologinį medį vien dėl to, kad istorija yra mano hobis. o gal žiū ir kokio turto, į kurį galėčiau pareikšti pretenzijas, rasčiau :)

Taip, Bajsonelis, tu visiskai teisus. Neturiu su savo giminem bendru interesu, bendru hobbi, bendru temu ir t.t. ir su jais as nebendrauju. Tai ir norejau akcentuoti, kad giminystes rysiai, tai dar ne pretekstas primygtinai su kazkuo bendraut .
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.03.09 13:23 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Naktibaldas rašo:
Maestro, is didelio rasto, nusivaziuoji nuo krasto ;) Prie ko cia kompleksai? Stai pavyzdziui tureciau koki locheli pusbroli is kokio Pasvalio, ir ka man dabar butina su juo bendraut tik todel, kad jis mano pusbrolis, ar kazkas pan.?
Na, man susidarė įspūdis, kad tu jautiesi nepatogiai bendraudamas su savo giminaičiais todėl kaip pats išsireiški: pasiuntei juos kuo toliau. Susidarė toks įspūdis, kad turi su jais bendravimo problemų, tai ir pabandžiau minėtą situaciją paaiškinti tam tikru kompleksavimu. O gal viskas daug paprasčiau, gal tai ne tu pasiuntei giminaičius, o jie pasiuntė tave, kai jiems atsibodo tavo pernelyg stiprus ir nemotyvuotas polinkis į narkotines medžiagas? :)
Naktibaldas rašo:
Kita vertus, situacija keiciasi, jei yra bendravimo problemu, ir truksta draugu, ar seip zmoniu, su kuriais smagu leisti laisvalaiki. Va tuomet ir apsiribojama/isipareigojama bendravimu tik su savo taboru.
Tai sakai palaikyti šiltus draugiškus santykius su giminaičiais, kas yra įprastas dalykas įvairiose bendruomenėse aiškini bendravimo problemomis? Ar nejuokinga pačiam? Nesugebantis bendrauti su giminaičiais kalba apie tai, kad kiti turi bendravimo problemų. :)


Klaunas, parasyk knyga, jau pribrendai tam :))
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.03.09 13:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
Baisonėlis rašo:
trumpai tariant taip - naktibaldui nepasisekė su giminėmis ir jis su jais nenori bendrauti.
o dabar galime tęsti diskusiją apie geneologinius medžius.
aš visai norėčiau sužinoti savo geneologinį medį vien dėl to, kad istorija yra mano hobis. o gal žiū ir kokio turto, į kurį galėčiau pareikšti pretenzijas, rasčiau :)

Taip, Bajsonelis, tu visiskai teisus. Neturiu su savo giminem bendru interesu, bendru hobbi, bendru temu ir t.t. ir su jais as nebendrauju. Tai ir norejau akcentuoti, kad giminystes rysiai, tai dar ne pretekstas primygtinai su kazkuo bendraut .


be abejo, tik geneologiniai medžiai skirti nebūtinai ieškoti tolimų giminių, o šiaip patenkinti savo smalsumą. o kalbant apie gimines yra lietuviškas posakis "geras kaimynas yra geriau nei tolima giminė" ar panašiai, bet ne tai yra diskusijos tema.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau rašyti atsakymą