:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Politika sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.05.08 11:43 
Tema:
Atsakyti su citata

http://www.delfi.lt/news/daily/voxpopuli/article.php?id=21998235
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.05.11 12:14 
Tema:
Atsakyti su citata

štai nuomonę mūsų senai diskusijai apie menus krizės atovaizdoje, kuri daugiau mažiau atitinka mano, tik gražiau sudėta ir apipavidalinta :)
http://www.alfa.lt/straipsnis/10272251?Ar.reikia.dotuoti.menininkus.=2009-05-11_08-12
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2009.05.11 15:39 
Tema:
Atsakyti su citata

Citata:
Mokesčių lengvatos yra dotacijų rūšis.


Girnius durnas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vaiduoklis
Latras


Prisijungė: 2007 12 05
Pranešimai: 147

Pranešimas2009.05.11 20:40 
Tema:
Atsakyti su citata

neuzmusama tema. arba rimtai jums negerai kazkas. :\
_________________
nebijokit
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2009.06.04 10:03 
Tema:
Atsakyti su citata

o jus zinot,kad per paskutini pusmeti buvo ivykdyta keleta stambiu amnestiju atseit taupomos lesos.
Ar neatrodo keista ir desninga,kad esant tokiai sudetingai situaciajai,kai arteja riauses ir neramumai i gatves isleidziamos minios zmoniu neturinciu pinigu,namu ir jie tikrai nebijo imtis prievartos bei lieti kraujo?
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.06.04 11:37 
Tema:
Atsakyti su citata

o tau žinoma, kad amnestijos yra skelbiamos vos ne reguliariai nepriklausomai nuo valstybės ekonominės situacijos?
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.06.25 21:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Tai ką, konservatoriškos politikos apologetai: kas dar blia neaišku? :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Legionas
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 28
Pranešimai: 2547
Miestas: Indy

Pranešimas2009.06.26 00:57 
Tema:
Atsakyti su citata

Nemalonus žmogus rašo:
Tai ką, konservatoriškos politikos apologetai: kas dar blia neaišku? :)


?

Argi tu nebalsavai uz konservatorius? Bent jau zadejai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.06.26 09:30 
Tema:
Atsakyti su citata

Balsavau aš už liberalus, šiaip tai, už sukčių Zuoką. :) Bet tada, iki rinkimų, konservai atrodė geresnė alternatyva už raudonikius. O šiai dienai manau, kad langus pilt nebeapsimoka, ba už grotų pasodins, o sėsti dėl niekų neverta: geriau iškart trotilą sudėliot ten, kur reikia. :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.06.26 10:11 
Tema:
Atsakyti su citata

o kas nepatinka? :) jei apie nepilnamečių įstatymą tai man irgi nepatinka, o kitiems pasipiktinimams turėk alternatyvą
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.06.26 12:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Manęs jau nebepiktina. Man šlykštu. :) Nes negaliu pakęst bukapročių. Aiškūs padariniai: padidino mokesčius, pasipylė bankrotai, bedarbiai baigia uždusint sodrą, to savo jobano biudžeto nesurenka. Kas iš to seka? Ne bliat, kad paklausyt ekonomistų, kad įsiklausytų į verslininkus - nixuja. Reikia dar trumparegiškai didinti viską ir verslą beigi žmones užsmaugti iki galo, vadovaujantis pirmos klasės lygio aritmetika. Na, savo algelių, žinoma, nevalia apsikarpyt. Godūs dalbajobai. Čia jau ne langus daužyt, o trotilo imtis reikia.
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2009.06.26 13:46 
Tema:
Atsakyti su citata

ir ko tu parinies,normaliai,viskas vyksta pagal plana ir nemanyk,kad cia konservai ar dar kas nors sugalvojo lietuvele nx subankrotinti jie tik vykdo nurodymus ir tiek,butu kokie liberaliai ar siaip pavadinimai su snukuciais butu tas pats :) Kada tu suprasi,kad keiciasi snukuciai tik del vaizdo,kad tokie kaip tu tiketu,kad cia kazka itakoja, valdo ir prisideda prie valdymo,duoda ant kazko pasipoototi, pateikia tau kaltus,leidzia pazaisti demokratija mol va kita karta balsuosiu uz kitus ir viskas bus kitaip- esme visada ta pati,tu renki tik vykdytojus ir snukucius,o planus raso visai kiti zmones ir jiem px tavo bedarbyste,krize,bankrotas,devalvacija kazkokios supistos baznytkaimiu valiutos,tu tik plano dalis ir tiek:) o gal i plana ieina visu nereikalinguju ismarinimas ir tai butu gan logiska,bo pilnos gatves bedarbiu,islaikytiniu,vaiku veisimo verslininku,o nx jie reikalingi? Laukia dramatiskos ir labai skausmingos permainos,juk jau dabar dauguma runkelioku ir siaip zmogeliu yra paprasciausi vergai dirba ir vargsta uz pastoge(o pastoge banko) ir duonos kasnio,o kai vergas nebenaudingas ji iskart nx i gatve ant padvesimo, Kam kariauti,pyzdinti ir eikvoti resursus,kai galima visiem duoti kreditu,poto krize ir jie tampa vergais iki mirties! Kreditus valstybei,zmonem,vargsam ir turtingiem ir jie visi taps vergais,permainos arteja,ziaurios ir viskas bus kitaip negu anksciau!
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2009.06.26 13:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Nemalonus žmogus rašo:
Manęs jau nebepiktina. Man šlykštu. :) Nes negaliu pakęst bukapročių. Aiškūs padariniai: padidino mokesčius, pasipylė bankrotai, bedarbiai baigia uždusint sodrą, to savo jobano biudžeto nesurenka. Kas iš to seka? Ne bliat, kad paklausyt ekonomistų, kad įsiklausytų į verslininkus - nixuja. Reikia dar trumparegiškai didinti viską ir verslą beigi žmones užsmaugti iki galo, vadovaujantis pirmos klasės lygio aritmetika. Na, savo algelių, žinoma, nevalia apsikarpyt. Godūs dalbajobai. Čia jau ne langus daužyt, o trotilo imtis reikia.


verslininkai siūlė iš TVF paskolą imti šiaip jau, o jos sąlygos yra griežtokokos, yra tokios Latvijos ovz.
čia vyksta klasikinis interesų konfliktas - vyriausybė bando išsaugoti valstybės sistemą, verslininkai to irgi nori, bet nenori didesnių mokesčių, o iš kitur pajamų nėra kaip gauti. o algeles savo "jobanas" valstybės sektorius labai stipriai apsikarpė šiaip jau.
o trotilo pasiėmęs ką su juo darysi? susprogdinsi seimą? nu ir kas? teks ieškoti babkių jo atstatymui.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2009.06.26 14:58 
Tema:
Atsakyti su citata

nu juo bardakai ir sprogdinti yra didziausia nesamone,vistiek susiremontuos ir babkes prasiplaus ta proga normaliai:)
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2009.06.27 01:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
verslininkai siūlė iš TVF paskolą imti šiaip jau, o jos sąlygos yra griežtokokos, yra tokios Latvijos pvz.
čia vyksta klasikinis interesų konfliktas - vyriausybė bando išsaugoti valstybės sistemą, verslininkai to irgi nori, bet nenori didesnių mokesčių, o iš kitur pajamų nėra kaip gauti. o algeles savo "jobanas" valstybės sektorius labai stipriai apsikarpė šiaip jau.
o trotilo pasiėmęs ką su juo darysi? susprogdinsi seimą? nu ir kas? teks ieškoti babkių jo atstatymui.

Na, reiktų pradėti nuo to, kas pas mumis yra valstybės sistema: tai yra afigienas kiekis biurokratų ir valdininkų, kurie, priešingai Kubiliaus pažadams, ne sumažėjo, o pasidaugino. Dėl mokesčių ir pajamų: tu neteisus. Mano manymu, nepaisant to paties TVF pagyrimų (kurie, beje, šiaip tai, blaiviai žiūrint, yra niekis), reikėjo nesiimti "buldozerinės" mokesčių politikos, o išlaukti ir lanksčiai reaguoti pgl. situaciją. Dabar gi, ką mes matome: esu tikras, kuo labiau didins mokesčius, tuo mažiau tai duos naudos. Nes ekonomika - ne daugybos lentelė, jau kas kas, o tu, Baisonėli, tai turėtai išmanyti. Nes kol kas rezultatai - atvirkštiniai laukiamiems. Tai gal metas būtu reaguoti greitai, lanksčiai ir adekvačiai, o ne bukai galva į sieną daužyti.
Dėl algelių. Taip: karpo jie ne sau, o visam sektoriui iš karto, t.y. - specai, kas gaudavo po 2500/mėn., pajus aiškiai, o kas gauna po 11K - pajus minimaliai. Apie tai kalba. Nes kol kas aš nematau, už ką seimo nariams reikėtų mokėti tokias algas + neatsiskaitomas kanceliarines išlaidas ant 3K. Tikrai nematau. Matau tik krūvą debiliškų asmeninių paranojų komplektą, bandomą įpiršti įstatymų projektų pavidalu visai valstybei, nes, akivaizdžiai, autoriai nėra kompetetingi rimtesnėms problemoms.
Vėlgi, tu puikiai žinai, kad nei aš langus pilsiu, nei trotilu rūpinsiuos, ba esu pacifistas. :) Tai tik emocijos. Bet ne mano vieno, deja.
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Politika sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Toliau rašyti atsakymą