:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.12 17:02 
Tema: afonautai
Atsakyti su citata

O ka jums daro ateiviai kai jus pagrobia?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.12 17:11 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš tai nesu tikra, kad mane buvo pagrobę. Bet atrodo, kad keletą kartų vis tik buvo. Ir tai nenutiko neblaiviais vakarais. Iš ryto nubusdavau su gausybiniais kūno sužalojimais. Mėlynėmis, plėštinėmis žaisdomis. Esu nubudusi ir su fulfa po akimi. Matyt jie ko tai nori - bet negauna.
_________________
Kuo toliau, tuo viskas bus blogiau. Patikėk. Aš tai patyriau. Du kartus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pagyvenusi Fifa
Krutikas


Prisijungė: 2008 02 22
Pranešimai: 252
Miestas: Vėl Nida

Pranešimas2008.03.12 17:12 
Tema:
Atsakyti su citata

Su malonumu papasakosiu, bet ne dabar, nes vienas ateivis jau stoja prie mano ofiso durų...
_________________
Išdykauju su Kundalini.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.13 18:27 
Tema:
Atsakyti su citata

haliucinacijos, miego paralyžius, konfabuliacijos, hipnotines busenos, OBE, kai kuriais atvejais - laikina schizofrenija. kol nera irodymu, netikiu, kad jau sutikom tikrus ateivius.

viena teorija net speja, kad miego paralyžiaus metu iškyla atsiminimai iš gimimo momento - kada buna baisu, keistas ryskus apsvietimas ir aplink smirineja keistos butybes su chalatais ar kaukemis...

ateiviai pradejo pagrobinet zmones kaip tik tuo metu kai atsirado moksline fantastika. pries tai pagrobejai dazniausiai budavo fejos, demonai, aitvarai ir raganos.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.13 18:32 
Tema:
Atsakyti su citata

O kodel manai, kad nso bumas prasidejo tik atsiradus mokslinei fantastikai? Juk yra daugybe irodymu, kad nezemiskos civilizacijos ir seniau viesejo zemeje. Stai pagaliau, kad ir Eriko Fon Denikeno tyrinejimai ta patvirtina. Jis dahuja keliavo ir rado tikrai keistu dalyku, stai, kad ir Naskos slenio piesiniai, kuriu iki siol niekas negali paaiskint, ar piesiniai Tasilio urvuose, kur pirmyksciai zmones aiskiai atvaizdavo astronautu pavidala, pagaliau, kad ir Japonijoje randamos terakotines statuleles Dogu, kur aiskiu aiskiausiai matomas astronautas, su skafandru, ant kurio matomos net smulkios detales, matomas net feisas, primenantis ta, kuri ofologai priskiria prie "pilkuju" rases ateiviu.
Pagaliau, kad ir musiskis S. Kanisauskas sioje srityje atliko nemaza darba. Man visai patiko jo teorija, kad visos tos laumes, smeklos, troliai yra ne kas kita, nei siomis dienomis zmoniu traktuojami, kaip nezemisku civilizaciju atstovai, tiesiog zmoniu techninis issivystymas tuo metu tiek tetrauke, kad jie sias butybes priskyre prie antgamtiniu.
As tai manau, kad "ateiviai" yra zymiai platesne savoka, nei vien tie "pilkieji" kurie patyre avarija Rosvele. Tai kas seniau buvo vadinama troliais, siomis dienomis visiskai drasiai galima pavadinti El Ciupakabra. O kur dar tos visos sakmes apie laumes,neva, grobusias zmones. Juk pyzdec kas Meksikoje dedasi su Ciupakabru antpludziais. Ateiviu yra visokiausiu rusiu, porusiu ir hierarhiniu tipu pagal issivystymo lygi. Yra gal netgi ir dirbtinai isvestu padaru.
Pagaliau ateiviu suaktyvejimas gali buti aiskinamas ne tik prie sci-fi zandro atsiradimo, bet tai galejo itakoti ir atomines eros pradzia. Gal mes paprasciausiai jiems nebuvome idomus, o dabar vistiek turime bent jau toki potenciala, kad galetume sunaikinti savo nuosava planeta.
N. Amstrongas oficialiai pripazino, kad menulyje jie mate nso. Manau NASA tikrai istyrinejo visas gamtines panasiu reiskiniu atsiradimo priezastis, taciau paaiskinimu tam jie nerado.
Rusu akademikai irgi jau nesislepdami ir nebijodami buti apkaltinti zaliuju zmogeliuku medziokle, visiskai rimtai emesi tyrineti si fenomena.
Aisku, daugumas pranesimu apie ateivius yra visiskas briedas, taciau kai rimtai imi tuo dometis, atrandi faktus apie ivykius, kurie kartojasi daugelio nso tyrinetoju darbuose, stai siuos faktus as ir laikau tikrais.
As galbut irgi, kaip ir tu, Aduti, buciau skeptiskai nusistates pries si fenomena, taciau tuo dometis mane pastumejo dar paauglysteje matyti nepaaiskinami reiskiniai. Nebuvo ten nei kamuolinis zaibas, nei del palankiai susidariusiu salygu matoma Venera. Paskui dar du kartus maciau ju laivus. Paskutini karta si rudeni, berods, visa eskadrile sviecianciu ugneliu, kurios pastoviai persirikiuodamos judejo viena kryptimi. Negaliu tiesiog netiket tuo ka, pats matau, ka teigia mate ir NASA astronautai, ka pripazista didziausi pasaulio protai.
Galiausiai juk yra isvesta net formule, kad paemus tokius kintamuosius, kaip planetu skaicius, kuriose esant palankioms salygoms sekmingai galetu atsirasti gyvybe, visa tai panardinus i visatos begalybe, tai nezemisku civilizaciju skaicius priearteja prie N :)

Beje, nepabijosiu to zodzio, visokiausiu lohu komentarai, kurie cia zada blevyzgoti apie narkata ir nemato toliau savo shnobelio, komentarai sioje temoje yra nepageidaujami.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Pagyvenusi Fifa
Krutikas


Prisijungė: 2008 02 22
Pranešimai: 252
Miestas: Vėl Nida

Pranešimas2008.03.14 10:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Šiaip jau tradiciškai ateiviai verčia mane atlikti „šeimyninę pareigą“ (jie tai šitaip vadina). Jie verčia mane paminti savo moralines nuostatas (nes šiaip jau planuoju saugoti skaistybę iki vestuvių, o dar geriau – iki mirties) ir žaidžia „daktarus“ bei panašaus pobūdžio intelektualius strateginius žaidimus...

...O suvokimas, kad jie buvo mane pagrobę, aplanko netikėtai – dažniausiai pabudus nepažįstamame pritone su nepažįstamaisiais ar nepažįstamosiomis greta, po vienu apklotu, vilkint tik Ievos ir Adomo arba Ievos ir Ievos kostiumais...

...Ateivių vykdomi eksperimentai jau daugel metų kelia man vieną vienutėlį retorinį klausimą: kodėl aš?..

...Tačiau nežinomoje kūno vietoje implantuotas siųstuvėlis leidžia jiems mane rasti visur ir visada, ir jie be jokios gėdos ir sąžinės graužaties, ignoruodami bioetiką ir ES teisę, toliau vykdo savo niekingus, brutalius, į jokius suvokimo rėmus netelpančius bandymus su švelniu patrauklios prievartos prieskoniu, ir tie jų moksliniai tyrimai – turiu prisipažinti – man teikia nemenką pasitenkinimą...
_________________
Išdykauju su Kundalini.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Adutis
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2752
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.14 16:52 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
O kodel manai, kad nso bumas prasidejo tik atsiradus mokslinei fantastikai? Juk yra daugybe irodymu, kad nezemiskos civilizacijos ir seniau viesejo zemeje.


ir visi tie irodymai taip pat atsirado tada, kai priememe ideja, kad zvaigzdes yra tolimos saules, o ne dievulio akutes ar nakties ziburiukai, kad zeme apvali, kad yra daugiau tokiu zemiu, kad imanoma, jog kazkur gyvena panasus i mus - tada pradejom tam 'irodymus' atrasti ir archeologijoje, mituose, artefaktuose.

Naktibaldas rašo:
Stai pagaliau, kad ir Eriko Fon Denikeno tyrinejimai ta patvirtina. Jis dahuja keliavo ir rado tikrai keistu dalyku, stai, kad ir Naskos slenio piesiniai, kuriu iki siol niekas negali paaiskint, ar piesiniai Tasilio urvuose, kur pirmyksciai zmones aiskiai atvaizdavo astronautu pavidala, pagaliau, kad ir Japonijoje randamos terakotines statuleles Dogu, kur aiskiu aiskiausiai matomas astronautas, su skafandru, ant kurio matomos net smulkios detales, matomas net feisas, primenantis ta, kuri ofologai priskiria prie "pilkuju" rases ateiviu.


Eriko fon Denikeno tyrinejimai is tikruju nieko neirodo. jis tik iskelia daug fantastisku hipoteziu, o jo ir kitu 'irodymai' dazniausiai tebuna neatsakyti klausimai, apsimetantys neigiamais irodymais (panasiai kreacionalistai "irodo" dievo kurejo hipoteze)

Denikenas neigia, kad pvz zmones galejo patys nupiest Naskos piesinius, pastatyt Sstone henge arba Egipto piramides arba Velyku salos statulas tuo metu kai jos buvo pastatytos, nes tuo metu neturejo tam reikiamu priemoniu ir technologijos.
Taciau tiesa tera tokia, kad mes tiksliai nezinome kaip visi tie istabus dalykai buvo atlikti, yra pilna hipoteziu, bandanciu juos paaiskinti, ir dauguma tvirtai irodo, kad zmones tikrai galejo patys visa tai atlikti, taciau neirodo kad butent patys ir atliko.

Irodymu trukumas neleidzia vienareiksmiskai patvirtinti vienos ar kitos hipotezes, o tokie kaip Denikenas pasinadoja sia spraga ir supainioja irodymu trukuma su neigiamais irodymais. pvz., "neturime irodymu, kad zmones patys pastate piramides -> vadinasi jie ju patys nepastate" - paprasta logine klaida. naudodamasis ja, Denikenas iterpia savo hipoteze kaip vienintele atseit tinkama: "vadinasi sudalyvavo ateiviai" - tokiems 'irodymams' svorio paprastai pridedama pseudoargumentais "akivaizdu", "savaime suprantama", "be abejones", "kitaip ir negalejo buti".

neatsakyti klausimai nera neigiami irodymai (t.y. jie nepaneigia moksliniu teoriju), o net jei ir butu - vienos hipotezes neigimas automatiskai neirodo kitos.

Naktibaldas rašo:

Pagaliau, kad ir musiskis S. Kanisauskas sioje srityje atliko nemaza darba. Man visai patiko jo teorija, kad visos tos laumes, smeklos, troliai yra ne kas kita, nei siomis dienomis zmoniu traktuojami, kaip nezemisku civilizaciju atstovai, tiesiog zmoniu techninis issivystymas tuo metu tiek tetrauke, kad jie sias butybes priskyre prie antgamtiniu.


heh, o dabar manai musu issivystymas zymiai toliau traukia? esame lygiai taip pat ribojami savo apibreztumo laike ir erdveje bei ismokto suvokimo ir mastymo. kaip musu dedukai klydo apie laumes, taip pat mes dabar galime klysti apie ufonautus.

Naktibaldas rašo:
N. Amstrongas oficialiai pripazino, kad menulyje jie mate nso.


visu pirma, nieko panasaus jis oficialiai nepripazino (arba tas oficialumas apsiribojo laikrasciu 'Zvilgsnis').
visu antra, ufo tera neatpazintas skraidantis objektas - t.y. zmogus pamato kazka, ko negali paaiskinti/atpazinti - iki ufonautu, kaipo tokiu, egzistavimo irodymo dar toloka.

Naktibaldas rašo:
kai rimtai imi tuo dometis, atrandi faktus apie ivykius, kurie kartojasi daugelio nso tyrinetoju darbuose, stai siuos faktus as ir laikau tikrais.


ir NASA ir kiti teturi neatsakytus klausimus ir speliones - tai ne tas pats kas faktai ar irodymai. tikru moksliniu irodymu apie ateivius is kitu pasaulio nera.

Naktibaldas rašo:
dometis mane pastumejo dar paauglysteje matyti nepaaiskinami reiskiniai. Nebuvo ten nei kamuolinis zaibas, nei del palankiai susidariusiu salygu matoma Venera. Paskui dar du kartus maciau ju laivus. Paskutini karta si rudeni, berods, visa eskadrile sviecianciu ugneliu, kurios pastoviai persirikiuodamos judejo viena kryptimi.


nepaaiskinamiems dalykams yra nemazai paaiskinamu. pasikartosiu: haliucinacijos, miego paralyžius, konfabuliacijos, hipnotines busenos, OBE ir t.t. Konfabuliacija - klaidingi atsiminimai, atsiminimai susimaise su fantazija, nepaaiskinamu patirciu racionalizacimas - tai budinga beveik visiems zmonems, ne tik alzheimeristams - vienas is itikinamiausiu paaiskinimu.
Ateiviai is kitu planetu - del palankiu tam aplinkybiu ir kitu priezasciu tu, kaip ir daugelis, tiesiog pasirenki butent si paaiskinima is visu galimu paaiskinimu, nors irodymu jis beveik neturi, vien liudyjimus.

Naktibaldas rašo:
ka pripazista didziausi pasaulio protai.


pasidomek daugiau ir pamatysi, kad nei jie didziausi nei ka.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.03.14 17:07 
Tema:
Atsakyti su citata

Bene didžiausia tokių diskusijų klaida yra nesugebėjimas atskirti NSO ( neatpažinti skraindantys objektai) savoką nuo ateivių savokos. Yra užfiksuota aibė nuotraukų, liudijimų ir netgi filmuotos medžiagos su NSO, bet nė vienu iš minėtų atvejų nėra pagrindo manyti, kad ten buvo nežemiškos civilizacijos atstovai, kadangi minėti objektai ir buvo neatpažinti, apie ką kalba jų pavafdinimas.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.14 17:33 
Tema:
Atsakyti su citata

grad rašo:
Bene didžiausia tokių diskusijų klaida yra nesugebėjimas atskirti NSO ( neatpažinti skraindantys objektai) savoką nuo ateivių savokos. Yra užfiksuota aibė nuotraukų, liudijimų ir netgi filmuotos medžiagos su NSO, bet nė vienu iš minėtų atvejų nėra pagrindo manyti, kad ten buvo nežemiškos civilizacijos atstovai, kadangi minėti objektai ir buvo neatpažinti, apie ką kalba jų pavafdinimas.



Neteisus tu, 98% tie objektai yra atpazinti (fikcijos, gamtos reiskiniai, prikolai, slapta karine technika). Vat tie 2%, kuriu negali paaiskint ir yra "irodymas", kad JIE skraido zemes atmosferoje.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.03.14 17:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Atpažintas skraidantis objektas jau nebėra NSO. Aš kalbėjau būtent apie NSO, o ne apie ASO. Pasikartosiu, NSO yra neatpažintas skraidnatis objektas. Neatpažintas reiškia, kad nėra žinoma kas tai.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.14 17:54 
Tema:
Atsakyti su citata

blia cia jau demagogijos
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.03.14 18:03 
Tema:
Atsakyti su citata

Na žiūrėk, paaiškinsiu ant pirštų.
Tu matai danguje skrendantį objektą ir jį atpažįsti: tai yra balionas, lėktuvas ar nežemiškų civilizacijų laivas. Tą pačią akimirką kai objektą atpažįsti, jis nustoja būti neatpažintu skraidančiu objektu.
Jeigu objektas yra neatpažįstamas jis yra vadinamas NSO, t.y. neatpažintu skraidančiu objektu ( tai gali būti ir ateivių laivas, bet kol objektas nėra atpažintas, negalima pasakyti ar tai ateivių laivas ar koks nors metereologinis reiškinys ar dar kas nors).
Ar tapo kiek aiškiau?
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.03.14 18:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Zinai net neskaiciau as tavo tu ant pirstu, jei paciam nedaejo, tai ten kaip ir buvo sioks toks ispejimas, butent tau, kad nekistum cia savo snobelio, nes neidomu man su tavimi nusisnekineti, nuobodus tu kazkoks, tiksliau uzpisantis tipas. Turiu prasyma butent tau, neberasinek daugiau mano temose ka, ir nekomentuok mano postu. Nebematyk manes isvis ir te visad sviecia saule.:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.03.14 18:24 
Tema:
Atsakyti su citata

O ko tu pariniesi. Pagaliau sužinojai kas yra NSO. Džiaugtis reikia. :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2008.03.14 18:28 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
Zinai net neskaiciau as tavo tu ant pirstu, jei paciam nedaejo, tai ten kaip ir buvo sioks toks ispejimas, butent tau, kad nekistum cia savo snobelio, nes neidomu man su tavimi nusisnekineti, nuobodus tu kazkoks, tiksliau uzpisantis tipas. Turiu prasyma butent tau, neberasinek daugiau mano temose ka, ir nekomentuok mano postu. Nebematyk manes isvis ir te visad sviecia saule.:)

vaj vaj, atrodot, kaip du berniukai savivaldybei priklausančioj smėlio dėžėj smėliu nepasidalinantys :D gėdapelėda, susitaikykit ir pasibučiuokit, nergažu taip, niu niu :)

apie NSO. Per pastarąsias vestuvias , kai leidom tokius didelius, dabar į madą ateinančius dangaus žibintus, žmonęs skambino į radiją ir šaukė matantys NSO :) Lygiai tiek NSO, kiek paleidom tų žibintų :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Šiaip blevyzgos sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą