:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.10.16 10:40 
Tema: RaDiKuLiTaS
Atsakyti su citata

Ale kurva kai subriebe penktadieni, nieks nepadeda. Pritone ir druska karsta dejo ant nugaros, ir dabar ant adatos pasodino- diclac i subine leido sabutylnikai, ale nieks nepadeda:((((((
Turit kokiu minciu?
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2007.10.16 11:38 
Tema:
Atsakyti su citata

Juoaaa radikukitas:) Radikulitas - liga su savo golia filosofija, cia tau ne angina ar iszoga...
Pamenu ilga laika draugavau su radikuliti vos ne zinovas buvau sio reiskinio pakol atsikraciau ir tikiuosi visam laikui, jau daug metu nebera jo, paliko jis mane kaiptai...
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zemaite666
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 1251

Pranešimas2007.10.16 13:02 
Tema:
Atsakyti su citata

O kaip atsikratei?
Na, mano tetei irgi iiiiiiilgą laiką sakė - radikulitas, ataugos, radikulitas, ataugos, išsiverže kur tai kokie tai diskai, radikulitas, ataugos... Nu, žodžiu, kol galų gale paaiškėjo, kad tai genetiškai paveldima liga - kaulėja stuburas. Žiauru biški. Bet ir taip gyveni kažkaip įmanoma...

_________________
Aš ne boba, aš susimoku už save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.10.16 13:52 
Tema:
Atsakyti su citata

zlo rašo:
Juoaaa radikukitas:) Radikulitas - liga su savo golia filosofija, cia tau ne angina ar iszoga...
Pamenu ilga laika draugavau su radikuliti vos ne zinovas buvau sio reiskinio pakol atsikraciau ir tikiuosi visam laikui, jau daug metu nebera jo, paliko jis mane kaiptai...

As visa gyvenima neturejau bedu su nugara, tampiau svorius visokiausius ne pagal savo kalibra. O stai penktadieni valiau dantis vonioje ir jau kaip piso!!!! Nugriuvau krc ant grindu, iskviete man greitaja, tai atleido ir kazka prasneket galejau tik tada, kai tramadolo i vena suleido. Skausmas, ko gero, 10 balu is 10...
Po to sestadieni mocnai prisigeriau ir apsipuciau tai px buvo, bet sekmadieni kai prasblaiviau vel stvere...
Burza o kokiomis priemonemis gydeisi? Nes mane tai i stacionara norejo uzdaryt, o man ten gi pizdec butu...pats supranti...
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2007.10.16 15:25 
Tema:
Atsakyti su citata

Visu pirma reikia pradeti reguliariai mankstintis, bet tik ne tada kaij surakina, sveikai maitintis, vartoti daug skysciu, vengti astraus, alkogolio,bet poosti galima:) Reikia vartoti sildancius maistus-imbiera,kardamaona, cianmona. Jeigu nera kazkokiu anatominiu pakitimu visa taij pades 100 proc. A va vitaminus reikia lesti ypac b, c, e. O filosofiskaij radikulitas tai liga, parodanti, kad gyvenime turi ytampos daug, parinies, kazkas netaip yra.
Aij va dar turiu toki specialu treniruokli nuo radikulito-labaij geras, ble pasaka nugarai, geriau nebuna...bet jo nebera pirkti jau...
Va dar masazas yra faina, kavepenciais bei sildanciais tepalais, bet kas tau senberniui ji padarys?:)))
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.10.16 16:58 
Tema:
Atsakyti su citata

O filosofiskaij radikulitas tai liga, parodanti, kad gyvenime turi ytampos daug, parinies, kazkas netaip yra.


Jooo, visos ligos nuo nervu...:(
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.10.16 22:51 
Tema:
Atsakyti su citata

O jei ne filosofiskai, as tai, manau, kad dazniausia radikulito (juosmens) priezastis yra vibracija, pvz. vairavimas. Na ir, be abejo, netaisyklingas sedejimas, netaisyklingas svoriu kilnojimas ir pan. Va pas mus darbe fizioterapeute neseniai vede manual handling kursa ir parino kaip greitai ir lengvai galima susiluosinti visam laikui, jei kiekviena diena pvz. 5 metus netaisyklingai sedesim ar judesim. Tipo paciam stuburo diske nera jokiu nervu, jis kremzlinis ir minsktas. Kai staigia ka nors sunkaus kilsteli - diskas itruksta. Tas pats ir del ilgo ir kreivo sedejimo prie kompo ar kitokiu specifiniu pazeidimu, budingui skirtingu profesiju (ne tik profesiju) zmonems.
Zodziu, jei kilnoji kazka sunkiai ir netaisyklingai, jei daug vairuoji, jei miegi ant xujovo ciuzinio, jei sedi ant xujovu lovu ir t.t. gali buti, kad tavo diskas ishoko ir uzspaude nervu sakneles. Baisu?:) Pats nesigydyk. Eik pas neurologa. Rentgeno nuotrauka neparodys disko. Reik daryt komp. tomografija gal. Nzn. Siaip padeda paparcio lapai, ciobreliu kompresai, valerijonas ir t.t.:):):) ale tu gi neuziimsi tokiom nesamonem. Tai belieka gydytojai arba koks garsus vietinis sarlatanas gali pagydyti, tik tu pries tai labai labai tikek, kad jis pades tau:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aurora
Megakrutikas


Prisijungė: 2004 07 09
Pranešimai: 555
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.10.16 22:59 
Tema:
Atsakyti su citata

klausimas to zlo - "kaip astrus maistas kenkia stuburui?":)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.10.17 08:54 
Tema:
Atsakyti su citata

Aurora rašo:
O jei ne filosofiskai, as tai, manau, kad dazniausia radikulito (juosmens) priezastis yra vibracija, pvz. vairavimas. Na ir, be abejo, netaisyklingas sedejimas, netaisyklingas svoriu kilnojimas ir pan. Va pas mus darbe fizioterapeute neseniai vede manual handling kursa ir parino kaip greitai ir lengvai galima susiluosinti visam laikui, jei kiekviena diena pvz. 5 metus netaisyklingai sedesim ar judesim. Tipo paciam stuburo diske nera jokiu nervu, jis kremzlinis ir minsktas. Kai staigia ka nors sunkaus kilsteli - diskas itruksta. Tas pats ir del ilgo ir kreivo sedejimo prie kompo ar kitokiu specifiniu pazeidimu, budingui skirtingu profesiju (ne tik profesiju) zmonems.
Zodziu, jei kilnoji kazka sunkiai ir netaisyklingai, jei daug vairuoji, jei miegi ant xujovo ciuzinio, jei sedi ant xujovu lovu ir t.t. gali buti, kad tavo diskas ishoko ir uzspaude nervu sakneles. Baisu?:) Pats nesigydyk. Eik pas neurologa. Rentgeno nuotrauka neparodys disko. Reik daryt komp. tomografija gal. Nzn. Siaip padeda paparcio lapai, ciobreliu kompresai, valerijonas ir t.t.:):):) ale tu gi neuziimsi tokiom nesamonem. Tai belieka gydytojai arba koks garsus vietinis sarlatanas gali pagydyti, tik tu pries tai labai labai tikek, kad jis pades tau:)


Ka as zinau...Pagal tavo aprasytas priezastis persasi mintis, kad tai visgi nervinio pobodzio negalavimas, nes : vairuoju as nedaug, tik tiek, kiek iki darbo dasigaut ir namo, na karta per du menesius tenka is vokieciu grizti, nu nuo miuniko kokie 2000km, bet as paprastai varau nesustodamas, nemanyciau, kad tokie reti vairavimo maratonai galetu turet rimtos itakos. Po to, ant hujovu ciuziniu nemiegu, ofise paprastai sedziu visa diena, bet kede pas mane patogi, vos ne pussiau gulomis dirbu prie kompo. Na dar yra dviratis, su juo gal biski perlenkiau lazda, taciau jau geras dvi savaites kalnais nesidaviau. Ai dar koloneles kartais patampau, vienos svoris apie 50kg, taciau paskutini karta vienas tokia nesiau pries gera menesi...
Pas gydytojus neisiu, paciam gydytis nepatariat, yra dar kokiu sprendimo variantu? Siandien skausmas lyg ir mazesnis truputeli, gal pabandyt prasimankstinti? A druskos man negali buti? nuo ko jos susidaro, ar as dar per jaunas tam?
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.10.17 08:59 
Tema:
Atsakyti su citata

Ar tik nesu kur tais skaičiusi, kad ar tik ne a/a Burzumo draugas radikulitą Bromiku pasigydė.
_________________
Kuo toliau, tuo viskas bus blogiau. Patikėk. Aš tai patyriau. Du kartus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.10.17 13:51 
Tema:
Atsakyti su citata

klebonija rašo:
Ar tik nesu kur tais skaičiusi, kad ar tik ne a/a Burzumo draugas radikulitą Bromiku pasigydė.

Gali buti, man pvz pyhas padeda...
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
PostFactum
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 10 13
Pranešimai: 585

Pranešimas2007.10.22 09:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Gera Lietuviska pirtele isgydo nuo visko, manau, kad ir nuo radikulito turetu padeti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Phurba
Latras


Prisijungė: 2005 12 09
Pranešimai: 104
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.10.23 15:42 
Tema:
Atsakyti su citata

Bent jau del isvarzu pasitikrink.
Pabandyk paplaukiok baseine. As rimtai. Jei tai aisku nervu sakneliu uzdegimas.
Praeitais metais vasaros pradzioj gyde mane viskuo. Net pleciancius i vena pradejo leist. Kai pamaciau kad tokia atsiprasant x-nia vyksta, nuejau ir nusimaudziau, nors sake gal tu durnas. Nu paplaukiojau ir po triju dienu proceduru jau buvau visai sveikas. O jie svolaciai mane tabletem ir i venas :)))
Tempimo pratimai, masazas, vanduo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaiduoklis
Latras


Prisijungė: 2007 12 05
Pranešimai: 147

Pranešimas2007.12.06 14:33 
Tema:
Atsakyti su citata

storai issiteplioji medumi (manau, kad geriau ivairiarusis, bet neistyriau dar), uzdengi istepliotus plotus salafanu, dar kazkuo, kad silta butu ir i lova, o ryte turetu buti geriau.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaiduoklis
Latras


Prisijungė: 2007 12 05
Pranešimai: 147

Pranešimas2007.12.06 14:35 
Tema:
Atsakyti su citata

bet isvarzos ir sumusimai visokie yra kitas reikalas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2  Toliau rašyti atsakymą