:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Ozka Trumpakoje
Nuliovas


Prisijungė: 2007 04 13
Pranešimai: 69
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.26 07:46 
Tema: Ar iš tiesų vyrai myli kales?
Atsakyti su citata

Žodžiu, pastoviai diskutuoju su viena iš draugių, kuri teigia, kad vyrai medžiotojai... Jiems reikalinga moteris kalė... Nesuprantu, nejau visą laiką reikia jiems intrigos? Esu gilioj depresijoj, nes jaučiu, kad mano gerumas tik atstumia vyrus... Draugystės, pažinties pradžioje atrodau stipri ir nepasiekiama, tokia ale emancipuota kalė :lol: o kai pasimato, kad aš paprasta gerietė, sugebanti paruošti valgyti, sutvarkyti namus, išlyginti marškinius ir pan., kad ir man užeina tos silpnumo akimirkos, kai norisi švelnumo ir paguodos, tada vyrai pradeda bėgti...

Žodžiu, totalus briedas tie santykiai tarp vyrų ir moterų... :idea: Kas gali man paaiškinti, kokios moterys patinka tiem vyram? ;)


Paskutinį kartą redagavo Ozka Trumpakoje, 2007.06.26 08:45. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2007.06.26 08:14 
Tema:
Atsakyti su citata

Ozkyte, o kam reikia vyrais manipuliuoti? Ar cia tik netikusi issireiskima parinkai?
_________________
Hakuna matata!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ozka Trumpakoje
Nuliovas


Prisijungė: 2007 04 13
Pranešimai: 69
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.26 08:18 
Tema:
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
Ozkyte, o kam reikia vyrais manipuliuoti? Ar cia tik netikusi issireiskima parinkai?


Nu jo, gal ne taip išsireiškiau, bet žodžiu, jiems negalima duoti suprasti, kad jie tave "jau turi"... Tarsi visada reikia būti šiek tiek nutolus nuo jų...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.26 09:02 
Tema:
Atsakyti su citata

Kales yra zasibys moteru tipas! Turbut vienas is geriausiu. Tokiu daznai nereikia vargintis net is misko parvezt.
Moteris yra moteris, o kale yra kale, ir nieko ten gero kales ivaizdyje nera.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2007.06.26 09:34 
Tema: Re: Ar iš tiesų vyrai myli kales?
Atsakyti su citata

Ozka Trumpakoje rašo:
Žodžiu, totalus briedas tie santykiai tarp vyrų ir moterų... :idea: Kas gali man paaiškinti, kokios moterys patinka tiem vyram? ;)


Norėdama atsakymo į tokį klausimą (kurio šiaip jau nėra), visų pirma turėtum atsisakyti tokių prielaidų kaip "vyrai tokie", "moterys tokios" etc. Visi žmonės skirtingi...
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ozka Trumpakoje
Nuliovas


Prisijungė: 2007 04 13
Pranešimai: 69
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.26 09:50 
Tema: Re: Ar iš tiesų vyrai myli kales?
Atsakyti su citata

saulelis rašo:
Ozka Trumpakoje rašo:
Žodžiu, totalus briedas tie santykiai tarp vyrų ir moterų... :idea: Kas gali man paaiškinti, kokios moterys patinka tiem vyram? ;)


Norėdama atsakymo į tokį klausimą (kurio šiaip jau nėra), visų pirma turėtum atsisakyti tokių prielaidų kaip "vyrai tokie", "moterys tokios" etc. Visi žmonės skirtingi...


Šiaip, atrodo, nesilaikau tokios stereotipo, visada maniau, kad vyrai skirtingi, tad ir sakau, kad diskusijų tema buvo dvi nesutampančios nuomonės tarp mergų... Aš teigiau, kad visi skirtingi, kad yra šeimyniškų vyrų ir pan., mano prietelė - kitaip... O kam tada kuriamos tos knygos "Vyrai myli kales"? Čia irgi stereotipas, kad vyrai TOKIE ir jie myli TOKIAS moteris?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.26 10:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Tiek vyrams, tiek moterims, tiek pydarams, tiek vaikams, tiek seniams ir netgi nepriklausomai nuo tikejimo pacios pagrindines bendrazmogiskosios vertybes, tokios kaip uzuojauta, empatija, svelnumas, nuosirdumas, yra bendros. Visi zmones yra linke i geri, nes tik pasitelkus geri, galima arciausiai priartet prie idealaus gyvenimo modelio.
Gal retkarciais blogiukai ir intriguoja, taciau tas "blogis" tera tik ivaizdzio detale, kazkiek drasesnis akcentas, lyg paaugliui skyle dzinsuose, realiai blogi zmones tikrai niekam nekelia simpatiju.
Moterims (ypac zemesnio mentaliteto) daznai susiformuoja klaidinga vertybiu skale ir joms ima imponuoti blogiukai, taciau sias klaidingas vertybes jos pasirenka tik del savo neisprusimo.
Kales moterys nemanau, kad patiktu kokiam normaliam vyrui, na nebent tik tai, kad jomis kartais galima pasinaudoti, taciau siuo atveju butent ta kale ir lieka apgauta.
Zodziu, kales- blogis!
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2007.06.26 10:26 
Tema: Re: Ar iš tiesų vyrai myli kales?
Atsakyti su citata

Ozka Trumpakoje rašo:
O kam tada kuriamos tos knygos "Vyrai myli kales"?


Turbūt tiems, kuriems patinka stereotipai, kurie nori aiškumo iliuzijos santykiuose, susidėlioti žmones į lentynėles, receptų kaip gyventi ir t.t. Tokių labai daug, kaip įsivaizduoju.

O kas yra tos kalės? Man rodos, labai daugeliui moterų būtų galima vienu ar kitų atveju pritaikyti šį epitetą.
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ozka Trumpakoje
Nuliovas


Prisijungė: 2007 04 13
Pranešimai: 69
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.26 10:38 
Tema: Re: Ar iš tiesų vyrai myli kales?
Atsakyti su citata

saulelis rašo:
Ozka Trumpakoje rašo:
O kam tada kuriamos tos knygos "Vyrai myli kales"?


O kas yra tos kalės? Man rodos, labai daugeliui moterų būtų galima vienu ar kitų atveju pritaikyti šį epitetą.


Nelabai aš skaičiau tą knygą, tik pavarčiau ją. Bet esmė maždaug tame: suskirstyta knygutė į dvi grafas, vienoje grafoje aprašomi paprastos moteriškės savybės, elgesys, būdo bruožai ir pan., kitoj grafoj - kalės :D
Atsimenu tik tiek, kad kalė nepuola kelti ragelio, o jei pakelia, tai sako, žinai, dabar lakuojuos nagus, perskambink vėliau... Ir vyrus tai veža...

Būčiau vyras, manęs tokios frazės nevežtų, bet turbūt aš todėl ir nesu vyras :lol:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
saulelis
Peace


Prisijungė: 2016 03 07
Pranešimai: 2137

Pranešimas2007.06.26 11:04 
Tema:
Atsakyti su citata

Atrodo, ypatingai intelektuali knyga. Gal tai psichologijos daktaro disertacija?
_________________
Get in touch with your inner Bonobo
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ozka Trumpakoje
Nuliovas


Prisijungė: 2007 04 13
Pranešimai: 69
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.26 11:12 
Tema:
Atsakyti su citata

saulelis rašo:
Atrodo, ypatingai intelektuali knyga. Gal tai psichologijos daktaro disertacija?


Abejoju :) Vargu bau, ar ten kvepia psicholigija ir daktaro disertacijom, bet smegenis plauna neblogai... Ypač kai esi senmergė ir vyresnio amžiaus (čia gink dieve, kabu ne apie save, aš nors ir senmergė, bet dar "boleje meneje" "jauna") :lol:
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.06.26 11:17 
Tema:
Atsakyti su citata

....nuuuuu žinote... jau aš galvojausi esanti stereotipų ir klišių fetišistė, bet pasirodo, esama ir už mane didesnių mėgėjų :)


Vienžo. Gyvenimas su savo elementarna buitimi - ne scena ir nesukursi čia personažo KALĖS. Nu ir nėr tokių. Ir nėr tipažų. Žmonės yra. O čia jau prasideda subtilybės ir skonių, beigi poreikių skirtumai. .


O jei jau apie "Kales", tai.....šitą...man patinka vyrai "Kalės". (kodėl vyriškasis Kalė reikšmės atitikmuo skamba kur kas patraukliau - blogiukai? ) Jei jau yra toks sterotipas ir tipažas. Ir man labai smagu atrasti po tuo luobu tą tikrą, gyvą, jaučiantį žmogų, kuris moka marškinius išlyginti, valgyti gaminti, kambarius tavrkytis ir kartqi būna silpnas , bei reikalingas paguodimo , beigi šilumos etc. :)

Mesk Tu tą knygą kuo greičiau ir nebevartyk jos. Jos yra sukurtos tam, kad pakeltų antidepresantų perkamumą. Arba dar kam. Nežinau net. Geriau jau kokią neblogą knygą paskaitytum. Va, skaitau "sketis šiai dienai", nori paskolinsiu? :)
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ozka Trumpakoje
Nuliovas


Prisijungė: 2007 04 13
Pranešimai: 69
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.26 11:29 
Tema:
Atsakyti su citata

Uj, neturiu aš tos knygos, neskaičiau josios visai ;) Tik pacitavau, varčiau ją pas vieną senmergę draugę. Ji norėjo man ją paskolint, bet aš atsisakiau. Čia tas pats kaip ant durų savo buto arba mašinos galinio stiklo užsirašyt "Aš nevezucha ar pan."...

Kiek, brangioji be sijono, sutikai savo gyvenime vyrų, kurie yra blogiukai, o po jų išorinėm kaukėm slepiasi avinėliai? Aš pvz.: nedaug... Kaip jie ir buvo blogiukai, taip ir liko: nei lygino, nei švelnumo jiems reikėjo... o jei stengėsi pasirodyti geručiais, tai nebent pradžioje...

Dabar man ne skėtis padėtų, o koks šezlongas prie Viduržemio jūros su martinio kokteliu, ištiesus kojeles ir nieko neveikiant :)
Bet ačiū už pasiūlyma... Neskaitau aš tų knygų feministiškų, tik pacitavau, kad tokios yra...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.06.26 11:33 
Tema:
Atsakyti su citata

Sutikau :)
Man turbūt sekasi. Ką aš žinau :)
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.06.26 11:44 
Tema:
Atsakyti su citata

vyrai myli kates
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Jis & Ji sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Toliau rašyti atsakymą